Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2007., 18:34   #421
ooo, nisam znala da ce breskvice izazvati toliko polemika.
necu se uopce osvrtati na ove komentare o tome koliko je netko sebican ili nije, i koliko se o necijim zeljama treba voditi racuna.
svatko radi svoju svadbu na svoj nacin i mislim da je o tome bespredmetno razvlaciti raspravu.
da li cu ja izbaciti breskvice ili ne i umjesto toga uzeti nesto drugo nije nikakav dokaz moje sebicnosti i ne usvajanja zelja mojih 250 gostiju.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 20:32   #422
krokodajl jel će ti biti lakše ako ti kažem da smo moj dragi i ja zaključili da nešto tako loše kao što su nama breskvice ne želimo priuštit nikoma a ponajmanje našim gostima...i da za njih želimo nešto posebno fino i bolje od breskvica a i ako ti je baš draže mogu reći da u svojoj procjeni mojih gostiju a ipak su to moji prijateljii I uska familija mislim da nitko nije obožavatelj breskvica (osim mame al njoj sam nadoknadila sa čitavom kilom iz konzuma) pa samim time ne smatram da sam ikoga zakinula tom svojom veelikom sebičnošću.... i jel može sad dosta o tim breskvicama i provokacijama...kad god dođeš ovdje pišeš samo provokacije pa daj više prestani i ostavi nas sa našim breskvicama i sličnim temama namiru...vidiš da ovdje imamo važnijih tema od plesa za zvijezdama...pa ako več emaš kaj pametno za reći i time pridonjeti temama daj više odustani...ovak sam uzrujavaš udavače koje su ionako histerične i neznaju kaj hoće i nas svježe udane pa čitav dan mislimo samo na breskvice i vlastitu sebičnost...

cats i putnice može malo reda...ako procijenite da treba i brišite jer ovo nikamo ne vodi...svaka provokacija izaziva samo još hrpu besmislenih objašnjenja i ode tema kvragu...zbog breskvica i toga da ih moj dragi ne voli i samim time moje ili naše sebičnosti...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 22:35   #423
Da i ja ubacim koju o breskvicama. Ja ih obožavam- radimo ih uvijek doma za Božić i Uskrs. Mislim da sve ovisi tko ih pravi i kako. Jer kada naručuješ kolače na veliko onda se breskve pune sa ostatcima od drugih kolača, stavi se malo čokolade, ruma i marmelade i to je to. Ali moje su breskvice druga priča-za prste polizat.

Šta sam ono htjela reći--- tko voli nek izvoli!!
Ja osobno nemam posebnih želja za kolače-neka od svih bude po malo-za svakog da se nađe.
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 23:03   #424
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Aj mi onda objasni po kojoj teoriji bi ti izabrala vrstu torte.. i inače šta svojoj djeci biraš ili ćeš birati tortu kakvu neki gosti vole ili neku koju djeca hoće...
To je tako glupo uopće raspravljati jer osporavaš pravo mladenaca da svoje vjenčanje i svadbu zamisle onako kako oni žele... ti se vjerojatno podređuješ masama, ali nisu svi takvi.. neki vole onu I did it my way
Ja se ne podredjujem masama i zato nisam ni radila klasicnu svadbu. Ali kada imam goste radim da njima ugodim. Ili ih nemam. Kad je mome malom rodjendan radim kolace za koje mislim da djeca najvise vole kao i gosti da za svakog bude ponesto. Hvala Bogu pa uvijek radim vise kolaca. A i kada mali bude znao reci koji kolac najvise voli raditi cu njemu taj a ostalima koje oni vole.
A mislim da ljudi na svadbama imaju breskvice vise zbog izgleda i nekakve simbolike jer su to dva spojena dijela. I da ja radim svadbu zbiog toga bi ih uzela. iako ih isto ne volim najvise zbog kristal secera.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 23:06   #425
Sly47 sta ti zoves u pomoc moderatora? Pa tebi ova tema nije ni bitna kao i meni jer necemo imati svadbu. ti si svoju imala i pusti druge da pisu kojim ato treba. Zasto krokodajl ne bi rekla sta misli. Njoj ta tema treba.
Ako ti je glupo o ovom episati makni se sa te teme. Imas jos puno tema. Sta si se zakacila na nju? Jel planiras drugu svadbu? Mozda bi vise vremaena bila sa svojim tek svjezim muzem da si imala breskvice na svadbi. One simboliziraju zajednistvo. A ne visiti ovdje a svadba i tvoji kolaci su prosli. ja sam ovdje jer tek ucim raditi kolace da vidim sta ljudi vole. I koje bi mogla raditi svojim gostima.
Odi kao sto idem i ja.
Pozdrav svima. I imajte lijepe i ukusne kolace.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 12:06   #426
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
bla, bla
Provokacija je ako ne misle svi kao ti? Moljakaš moderatore da ti pomognu? Pobogu!
Kaj sam ono htjela reći, hm. Da, sad mi je jasno da vama gosti služe jedino da bi vam napunili košaricu kuvertama.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 12:16   #427
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Provokacija je ako ne misle svi kao ti? Moljakaš moderatore da ti pomognu? Pobogu!
Kaj sam ono htjela reći, hm. Da, sad mi je jasno da vama gosti služe jedino da bi vam napunili košaricu kuvertama.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 12:34   #428
Ma dajte ovo više zbilja nema smisla...sad to više nije samo prepucavanje nego i vrijeđanje. Krokodajl i vemar1 tupite nama da mora biti po našem a vi tjerate tu neke svoje ideje ne uzimajući naše u obzir jer su vam glupe...e pa i nama su vaše glupe...
A svatko neka ima kolače koje želi, pa makar to značilo da će na cijeloj svadbi biti samo jedna vrsta...
__________________
MOJI ALBUMI http://public.fotki.com/neo7/
dumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 18:12   #429
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Provokacija je ako ne misle svi kao ti? Moljakaš moderatore da ti pomognu? Pobogu!
Kaj sam ono htjela reći, hm. Da, sad mi je jasno da vama gosti služe jedino da bi vam napunili košaricu kuvertama.

krokodajl .... mislim da si ga malko pretjerala i ovo više nema nikakve veze s temom kolača ....

i mislim da je svaki daljnji komentar suvišan .... i ne bum više niti riječi rekla ...
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 07:11   #430
www.kathydvorski.com
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 11:03   #431
drage moje vidim da ste vi te koje ste se zakačile za temu i nastavljate provokacije...ovo nije topic ili podforum za takve nego one kji žele pomoći...i samim time zovem moderatore da izbrišu ovaj offtopic jer prepucavanjem dali sam ja sebićna ili ne ne pomažemo nikome...a ponajmanje onima koje svoj dan tek čekaju kao što sam i ja to mjesecima radila uz ovaj podforum i kao što je i meni puno tada več udanih i friških gospođa pomoglo svojm iskustvom...dakle ja se više neću obazirati na te komentare i provokacije i molim sve ostale udavače i one koje su več rekle da da ćine isto jer to je jedino fer prema ovoj temi i svima koji je čitaju. a ako itko ikoga vrijeđa to ste onda vas dvije al ako vam je tako lakše argumentirati o temi na kojoj očito niste dobrodošle samo dajte... mene ne pogađaju takvi komentari onih koji površno sude ljude kao i vi. i neznam zašto se ne bi obratila moderatorima? za razliku od vas dvije mislim da je to više fer i pošteno prema onima koje se udaju nego vaše začetavanje teme i vrijeđanje... i to je sve što ću ja više reći na vaše komentare i provokacije...
eh da vemar za učenje kako radit kolače preporučam ti gastronomiju...a ne tu gdje ako si primjetila ne djelimo recepte nego savjete...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 11:25   #432
Zachatavanje tema? Kako te samo nije sram nekome to predbacivati?
Inače, izgleda da tu ni ne treba moderator, čim ti postojiš. Ono, određuješ tko smije ovdje dolaziti, što smije pisati, s kim se smije slagati, a s kim ne, i, šećer na kraju, rastjeruješ ljude po ostalim podforumima.

Ne znam bih li se smijala ili plakala.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 14:00   #433
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Zachatavanje tema? Kako te samo nije sram nekome to predbacivati?
Inače, izgleda da tu ni ne treba moderator, čim ti postojiš. Ono, određuješ tko smije ovdje dolaziti, što smije pisati, s kim se smije slagati, a s kim ne, i, šećer na kraju, rastjeruješ ljude po ostalim podforumima.

Ne znam bih li se smijala ili plakala.
Ja sam dosla ovdje radi informacije koji kolaci su prikladni za vjencanje tj. bilo koji party i koje ljudi vole da bi znala koje da isprobavam. A na gastronomiji redovno citam i ucim.
Iz postovanja prema drugima necu vise ovdje dolaziti i ometati. Mogu puno pametnije utrositi svoje vrijeme.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:50   #434
Hej ima pitanje naletila sam na jednu mrak mrak kutijicu za kolače prekrasna je i nije preskupa zanima me da li su dimenzije 130*90*100 mm dovoljno velike za kolače...zapravo koliko cca ide kolačića za doma ? Da li ste slale bolje suhe kolače ili ? Hvala !
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:54   #435
breskvica .. tu ti ne mogu pomoći jer ja kutijice iako sam imala i naručila ... nisam koristila .. jer nisam spremala kolače gostima za doma ...
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:01   #436
Quote:
Breskva kaže: Pogledaj post
Hej ima pitanje naletila sam na jednu mrak mrak kutijicu za kolače prekrasna je i nije preskupa zanima me da li su dimenzije 130*90*100 mm dovoljno velike za kolače...zapravo koliko cca ide kolačića za doma ? Da li ste slale bolje suhe kolače ili ? Hvala !
mislim da da.
ja cu vjerojatno uzeti kutijicu dimenzija 140x140x72, a to je tu negdje.
pa ja racunam oko 20 dkg u kutijicu
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:01   #437
minimalno 20 dkg, optimalno 30-40 dkg...meni se 20 ćini premalo...mislim da po tim dimenzijama ima za koliko su dkg al nemrem se više sjetit kako je to išlo...a u kutije bez beda stavljaš sve vrste...one suhe mošeš na dno pa onda one kremaste na vrh...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:04   #438
Jel netko cuo za Slatki dar? Jeo njihove kolace? Opci dojam? Cijena? Navodno su jako jeftini!?
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:52   #439
Quote:
JednoTamburasko kaže: Pogledaj post
Jel netko cuo za Slatki dar? Jeo njihove kolace? Opci dojam? Cijena? Navodno su jako jeftini!?
moji frendovi su imali njihove kolace, i super su. kada su ih oni uzimali cijena je bila 45 kn/kg.
ja cu sigurno uzeti njih ili one iz karlovca
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 23:53   #440
Meni je zakon Meli, ali su im cijene too much (to je za kilicu domeka uz filmić kad se zaželiš - cijena im je 100 i 110 kn/kg). Definitivno najbolji kolači (frend je imao njihovu tortu na svadbi i bila je fenomenalna).
Ja uopće razmišljam da li da dijelim ljudima poslije kolače...ak dobiju nešto drugo. Jel to baš neki turbo običaj?
Maja V. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.