Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2017., 10:55   #1
Ne osjećam krivicu?

Imam momka koji me čuva kao malo vode na dlanu, sve mi pruza, ali fali mi ono nešto u toj vezi...

Varam ga sa svojim sefom, i nemam osjecaj krivice pa se pitam dal sam normalna !?

poslije vrelog sexa sa sefom svom decku dodjem sva nasmijana, ma od srece bi ga grlila 5dana

cak mu i kazem da ga varam, ali on uvijek misli da se zezam, da nisam ozb, mislim da ga ne zasluzujem, a ne mogu da prekinem, jer godi mi kao osoba..

bili nekad u slicnoj situaciji ?
weheartit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:56   #2
Je varala je jedna djevojka svog dečka sa mojim šefom i ja sam ih pokrival. Dobra stara vremena. Bila je jako mlada i željna uspona na poslu,a dečko ju je jako voljel pa je bil slijep.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 11:00   #3
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Je varala je jedna djevojka svog dečka sa mojim šefom i ja sam ih pokrival. Dobra stara vremena. Bila je jako mlada i željna uspona na poslu,a dečko ju je jako voljel pa je bil slijep.
hahahhah dobro, to da imam privilegija na poslu ne treba ni spominjati
weheartit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 11:08   #4
Quote:
weheartit kaže: Pogledaj post
Imam momka koji me čuva kao malo vode na dlanu, sve mi pruza, ali fali mi ono nešto u toj vezi...

Varam ga sa svojim sefom, i nemam osjecaj krivice pa se pitam dal sam normalna !?

poslije vrelog sexa sa sefom svom decku dodjem sva nasmijana, ma od srece bi ga grlila 5dana

cak mu i kazem da ga varam, ali on uvijek misli da se zezam, da nisam ozb, mislim da ga ne zasluzujem, a ne mogu da prekinem, jer godi mi kao osoba..

bili nekad u slicnoj situaciji ?
Bili, on je supendara, a ti d....
Zentrix5900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 11:57   #5
eto, da nisu ni žene samo hormonalno disbalansirane je dokaz i moj friend...
taj je ima tešku rospiju, koja ga je zvala dok bi bili vani i slično 5 puta u sat vremena, poslije se ispostavilo da ga je i varala, ali je ujedno i njega kontrolirala, i optuživala, provjeravala mobitele i slično...istina nije ni on bio baš anđeo...uglavnom, rastali su se nakon dugo godina ali njemu je sve to nenadjebiva ljubav..ništa on nije rekao na glas..ali ono vidi se kako je guštao dok ga je kontrolirala, kad bi popizdila na njega i slično, kad bi mu zabranjivala stvari i sad mu ekstremno nedostaje jer to je za njega mega i uber ljubav.
Nedavno je upoznao jednu krasnu dobru ženu, ta ga drži ko komad vode na dlanu, uvijek nasmijana, razigrana, lijepa, nikad ga ne zove dok je vanka....ali jebiga, evo ga nakon par mjeseci s njom i kaže nam prekinili...zašto? kao nije još baš spreman za ozbiljne veze...A u stvarnosti je odjeba zato što njemu to nije to...fali mu neka da ga rospija..njemu je ova dosadna i nije mu to prava ljubav.
E i u drugoj polovici je 30-ih da ne bi mislili da je neki pubertetlija.
Kod tebe autorice naravno nije isto kao gore ali isti princip.... dobar je on, sve štima, ugodan covjek za provoditi vrijeme ali jebiga...nije to to što ti tražiš, makar ne u potpunosti.
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:51   #6
Ako stvarno ne osjećaš grižnju savjesti , što ne kažeš istinu dečku ovako kao nama ?
Mislim , očigledno ti fali uzbuđenja u životu, pa kad je bal nek je maskenbal - jedino ti svoju masku trebaš skinuti.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:52   #7
Nismo svi isti... Ne moras osjecat krivicu (iako, kad bi bilo obrnuto, da on tebe vara, ne bi ti bas bilo super, jel tako?), al eto to ti je dobar znak da ga vise uopce ne volis i jedino bi posteno i normalno od tebe na kraju bilo da ga ostavis. Napravis tako i sebi i njemu uslugu.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:57   #8
Vidis da bi se grlila s deckom nakon seksa sa sefom.
Ipak ga voli :-D
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:57   #9
Quote:
weheartit kaže: Pogledaj post
Imam momka koji me čuva kao malo vode na dlanu, sve mi pruza, ali fali mi ono nešto u toj vezi...

Varam ga sa svojim sefom, i nemam osjecaj krivice pa se pitam dal sam normalna !?

poslije vrelog sexa sa sefom svom decku dodjem sva nasmijana, ma od srece bi ga grlila 5dana

cak mu i kazem da ga varam, ali on uvijek misli da se zezam, da nisam ozb, mislim da ga ne zasluzujem, a ne mogu da prekinem, jer godi mi kao osoba..

bili nekad u slicnoj situaciji ?
iskreno se nadam da će ti se obiti o glavu... ili da ćeš dobiti kakvu boleštinu od direktora kojem sigurno nisi jedina, samo se nadam da je nećeš prenijeti svom dečku... kojem želim da shvati s kakvim niskim oblikom ljudskog bića ima posla...
weever is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 15:58   #10
Loše trolaš
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 17:22   #11
eto ti ga djavle, netko ima dva kurca, netko ni jedan
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 19:48   #12
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
eto ti ga djavle, netko ima dva kurca, netko ni jedan
Nije to stvar dostupnosti muskih spolovila, nego njenog neposjedovanja kriterija (uz jos ponesto sto ne posjeduje).
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 20:03   #13
Quote:
weheartit kaže: Pogledaj post

....
sasvim normalna situacija. Preporucujem ti grupnjak malo za promijenu,prije odlaska decku
Naturalherc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 20:35   #14
poslije fuka sa sefom odi doma i naskoci na decka...
vidjet ces koji je to turn on...

direkt naravno...beuz tusiranja i sredjivanja




ps---ma samo se trpaj dok mozes
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 20:46   #15
Autorici je svaka tema ista: ili ona nekog vara ili nju netko vara...
Ili je to neki fetiš ili loše trolanje.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 01:57   #16
Quote:
weheartit kaže: Pogledaj post
Imam momka koji me čuva kao malo vode na dlanu, sve mi pruza, ali fali mi ono nešto u toj vezi...

Varam ga sa svojim sefom, i nemam osjecaj krivice pa se pitam dal sam normalna !?

poslije vrelog sexa sa sefom svom decku dodjem sva nasmijana, ma od srece bi ga grlila 5dana

cak mu i kazem da ga varam, ali on uvijek misli da se zezam, da nisam ozb, mislim da ga ne zasluzujem, a ne mogu da prekinem, jer godi mi kao osoba..

bili nekad u slicnoj situaciji ?
Nisam bila nikad u sličnoj situaciji.

Momka ne poštuješ i zato ne osjećaš krivicu, ujedno ga vidiš samo kao prijatelja. Vjerojatno, uzimajući šablonske izjave iz društva o tome kakav bi "pravi dečko" trebao biti zaboravila da bez seksualne privlačnosti ne ide, bez iskre. Osim ako ste oboje aseksualni.
Njegovu prednost uzimaš kao njegovu slabost-zapitaj se, da li je to zato jer sama ne možeš biti ono što je on?
Jedino pošteno što možeš napraviti je prestati hraniti svog ego (još jedan razlog odsustva krivice a velik ego obično znači i određenu razinu boli i neprihvaćanja-manjak ljubavi prema sebi), napustiti momka.

Jednog dana ćeš sazrijeti i shvatiti da kroz ponižavanje drugoga ponižavamo sebe, kad ti to postane jasno značit će da se dovoljno voliš a onda ti neće pasti na pamet ovakve stvari.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 04:23   #17
Trol....
__________________
...intelligence is the ability to understand...
project is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 12:14   #18
Ne osjecas griznju jer nemas osjecaje za dečka..
Nosis ga ko zihericu a u sexu te vjerojatno ne zadovoljava..
Moze on bit dobar i predobar,ali ti je u krevetu mlak..
Sef je vjerojatno jebulja,koja krese sta stigne i voli sex,plus sta te pali jer je nadredjen..
Normalno ili ne,kako kome..
Zar je vazno?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 18:01   #19
Kakve veze ima ako je trol? Što to mijenja? Osoba koja trola na ovakvu temu hladnokrvno da bi izazvala osuđujuću reakciju a onda se iza ekrana radovala dokazivanju ljudske gnjusobe...je gotovo pa potpuno ista osoba kakvu je i opisala u prvom postu
Ako je trol, da li to umanjuje ljudskost ili su trolovi nekakva imaginarna bića koja postoje samo među pikselima?
Osoba se ne voli, kako god okreneš...bio trol ili ne, to će se prije ili kasnije preliti preko nekoga drugog. Treba sebe početi poštivati na dobrim temeljima pa neće imati potrebu niti za varanjem momka niti za trolanjem, što god od tog dvoje bilo.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 23:35   #20
Quote:
weheartit kaže: Pogledaj post
Imam momka koji me čuva kao malo vode na dlanu, sve mi pruza, ali fali mi ono nešto u toj vezi...

Varam ga sa svojim sefom, i nemam osjecaj krivice pa se pitam dal sam normalna !?

poslije vrelog sexa sa sefom svom decku dodjem sva nasmijana, ma od srece bi ga grlila 5dana

cak mu i kazem da ga varam, ali on uvijek misli da se zezam, da nisam ozb, mislim da ga ne zasluzujem, a ne mogu da prekinem, jer godi mi kao osoba..

bili nekad u slicnoj situaciji ?


Jel bio dobar seks? Daj nam opiši detalje, kako ste se spetljali, gdje ste se ševili i slično. Hoću znati sve, u minutu, sekundu, veličinu, lokaciju, silno me zanima. Sigurno je bio dobar jebač. Jesi li urlala kada si svršavala ili si samo potiho jecala?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger