Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 23:31   #21
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ako ja neću nešto s njom moja je zadnja.
Tak je, to je pravi muškarac.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:33   #22
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Otkako se pojavio mobitel, čak i onaj primitivni nepametni, sve je ošlo kvragu.
U doba samo fiksnih telefona je bilo zakon, kad ju nazoveš pa se javi njen tata... vrh.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:33   #23
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Jel li to tvoj stil pa ti smjesno?
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:34   #24
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
U doba samo fiksnih telefona je bilo zakon, kad ju nazoveš pa se javi njen tata... vrh.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:35   #25
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ako ja neću nešto s njom moja je zadnja.
Istina, samo se stopa odbijanja muškaraca i žena jako razlikuje.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:36   #26
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
U doba samo fiksnih telefona je bilo zakon, kad ju nazoveš pa se javi njen tata... vrh.
Pa kažeš da je zbog škole/domaćeg ili si bio bolestan, pa si propustio dio nastave, a ona s drugog kraja grada, najdalje od ikog iz razreda.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Istina, samo se stopa odbijanja muškaraca i žena jako razlikuje.
Mene bi više frustriralo da bi nekom htio pokazati naklonosti, reći par riječi, a da su me odgojili da šutim i samo buljim, pa ako priđe, priđe, nego da me odjebe 90% žena kojima priđem.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:42   #27
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Mene bi više frustriralo da bi nekom htio pokazati naklonosti, reći par riječi, a da su me odgojili da šutim i samo buljim, pa ako priđe, priđe, nego da me odjebe 90% žena kojima priđem.
To je baš lijepo, hrabar si ti i samopouzdan momak. Žene vole samopouzdane, tak one same pričaju tu na forum.hr
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:49   #28
Ako gledaš ukupne brojke u svijetu, više od 50% žena nema prava na ništa, dobrih 5-10% (možda i više za vrijeme zakona o jednom djetetu u Kini) ih se pobaci, jer, eto, nisu muškarci, a u Indiji više vrijedi jedna krava nego 30 žena.

Ako si bijele rase i muškarac, vrijednost ti je u top 10%, pa još ako izuzmeš maloljetne i penzionere... ne znam što te sprječava u tome da budeš uspješan i ispunjen u životu. Vjerojatno sam sebe.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:52   #29
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ako gledaš ukupne brojke u svijetu, više od 50% žena nema prava na ništa, dobrih 5-10% (možda i više za vrijeme zakona o jednom djetetu u Kini) ih se pobaci, jer, eto, nisu muškarci, a u Indiji više vrijedi jedna krava nego 30 žena.

Ako si bijele rase i muškarac, vrijednost ti je u top 10%, pa još ako izuzmeš maloljetne i penzionere... ne znam što te sprječava u tome da budeš uspješan i ispunjen u životu. Vjerojatno sam sebe.
Moram nabavit onda Indijku ili Filipinku. Hrvatice su izbirljive
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:52   #30
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Jel li to tvoj stil pa ti smjesno?
To je stil junfera amatera, a ne alfa mužjaka poput mene
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:53   #31
Hehe, jebiga, i ja sam malo skrenuo, samo mrvu istočnije, ne baš toliko koliko bi ti.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:56   #32
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Tak je, to je pravi muškarac.
Zahvaljujem na komplimentu.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Istina, samo se stopa odbijanja muškaraca i žena jako razlikuje.
A to se mene tiče - kako?

Ta ženska mogućnost izbora je iluzija - kakvu mogućnost izbora ima ona kad bira između onoga što joj se nudi, a sama nema muda pristupiti onom što zaista hoće, u slučaju da joj se to ne nudi?

Ohladite ljudi s tim pizdopatničkim mentalitetom.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:57   #33
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
U doba samo fiksnih telefona je bilo zakon, kad ju nazoveš pa se javi njen tata... vrh.
A kad ti roditelji "zakljucaju" telefon jer si im nabio racuncinu prosli mjesec
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:59   #34
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
To je stil junfera amatera, a ne alfa mužjaka poput mene
U principu bolje je i bolji stil junfera amatera, nego '' alfa mužjaka'' koji uzdiže sam sebe.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:00   #35
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
A to se mene tiče - kako?

Ta ženska mogućnost izbora je iluzija - kakvu mogućnost izbora ima ona kad bira između onoga što joj se nudi, a sama nema muda pristupiti onom što zaista hoće, u slučaju da joj se to ne nudi?

Ohladite ljudi s tim pizdopatničkim mentalitetom.
Upravo to govorim mnogima, pa ne kontaju. Samo pogledaš broj tema na forumu i vidiš problem.

Žena čeka od 18 do 35 da joj priđe netko tko joj je njen tip, ali kurac, priđe joj 100 tipova za koje ni ne želi da joj priđu. Prekrasan izbor.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:04   #36
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Upravo to govorim mnogima, pa ne kontaju. Samo pogledaš broj tema na forumu i vidiš problem.

Žena čeka od 18 do 35 da joj priđe netko tko joj je njen tip, ali kurac, priđe joj 100 tipova za koje ni ne želi da joj priđu. Prekrasan izbor.
Nije istina, od kad znam za sebe bila sam ta koja je prva prilazila osobi koja mi se je svidjela, moj dečko voli ispričati da sam mu sve olakšala i da je imao veliku tremu ali jako kratko.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:06   #37
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
U principu bolje je i bolji stil junfera amatera, nego '' alfa mužjaka'' koji uzdiže sam sebe.
Zašto se uzdižem? To što je muškarac alfa, ne mora nužno značit nešto pozitivno.

Ajde sad na spavanje, sutra moraš rano u školu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:07   #38
Nego, autore, tko je ona i što ti je učinila?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:08   #39
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Nije istina, od kad znam za sebe bila sam ta koja je prva prilazila osobi koja mi se je svidjela, moj dečko voli ispričati da sam mu sve olakšala i da je imao veliku tremu ali jako kratko.
Ma da ti on nije prišao, mogla si ti dubit na glavi.

Ono što hoću reći, većina cura ne prilazi, velika većina, i ti znakovi koje pokazuju, uopće ne moraju biti pročitani.

Koga briga kako je tebi ili kako je meni, govorimo općenito, ali očito se i muškarci i žene vole žaliti da im je teže. Tebi očito nije problem što si žena, niti je meni problem što sam muškarac.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:09   #40
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Zašto se uzdižem? To što je muškarac alfa, ne mora nužno značit nešto pozitivno.

Ajde sad na spavanje, sutra moraš rano u školu
Ne mora značiti pozitivno i ne znači, ali tebi znači, vidi se po stilu pisanja i avataru.

Veliki ego će te ubiti.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger