Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 18:21   #41
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Nemaš još uvijek radar da prepoznaš retardirane i iskompleksirane osobe. To je razumljivo obzirom da nemaš iskustva. Nisu sve djevojke takve. Naprotiv i samo si pravio pogrešne izbore.

Ubuduće ih prvo jedan period posmatraj, razgovaraj neobavezno, prati reakcije pa tek onda pozivaj. Ne moraš osobe zvati van ni na prvu ni nakon nekog kraćeg perioda ako već nisi iskusan toliko da te kasnije ne boli glava.
Nigdje ne žurim jer sam tek prije par mjeseci prekinuo sa djevojkom. A kolegice na faxu mogu duže čekati pa ako se ispostavi da ima kemije biće i fizike...Ona rijetko dolazi na fax a nismo uopće ista smjena tako da nije bilo druge opcije.
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 18:30   #42
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Kod nas nisu obavezna predavanja a mi uopće nismo ista smjena. Tako da nisam imao drugu opciju....Profil sam napravio samo da bi se njoj mogao javiti ali veceras cu ga deaktivirati i u budućnosti ću sve raditi u 4 oka..Da ne trošim živce analizirajući da li me je odjebala ili zaista nema vremena
To je svakako najbolje. Jbš facebook, skupi muda i budi muško. Ona svakako svaki dan dobija nekakve ponude u inbox. Budi bolji od toga

Ali čuj sad ovo, za ubuduće. Ne trebaš ništa analizirat kad ti cura odgovori: "nemam vremena npr. sljedeći tjedan". Da joj se sviđaš, napisala bi kad ima vremena. Drugo, niko nije toliko zauzet da u tjedan dana ne može uhvatit 90 minuta za piće. To ti je odjeb i nema potrebe da bilo šta analiziraš i razbijaš glavu. Ali ideš dalje, ima cura nema broja
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:09   #43
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Kod nas nisu obavezna predavanja a mi uopće nismo ista smjena. Tako da nisam imao drugu opciju....Profil sam napravio samo da bi se njoj mogao javiti ali veceras cu ga deaktivirati i u budućnosti ću sve raditi u 4 oka..Da ne trošim živce analizirajući da li me je odjebala ili zaista nema vremena
pa uopce nije stvar u tome je li te odjebala ili doista nema vremena, nego u tome da je ona glupaca koja je vjerojatno razgovarala s tobom da si malo napuse ego, a kad si je pozvao da se nadete je skuzila da se zeznula i poslije te ismijavala. ne kuzim zasto je ona uopce i dalje prisutna u tvojim mislima.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:43   #44
Otvorio sam ovu temu sa namjerom da saznam da li sam ja pogriješio i da nešto naučim iz ove situacije. Hvala vam savjetima i ovo mi je samo potvrda da moram malo promijeniti pristup i manje analizirati i živcirati se zbog ovakvih stvari.
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:44   #45
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zaboli te.
Najozbiljnije.
Svi mi nekad loše procijenimo ljude, toliko da se slediš. I boli, da, baš jako zaboli. A onda skužiš da je to ionako osoba koja ti nije bliska i koja mora živjeti sa sobom tako sjebanom kakva je. Jer povrjeđivati druga ljudska bića s namjerom i nije znak nekog bajnog karaktera.

Nije u tebi problem. U njoj je. Nisi mogao znati. Većina nas kreće u nešto naivno i iskreno i otvorenih karata, a ako druga osoba to iskoristi, to ne znači da si mogao napraviti išta da to spriječiš. Ne možeš utjecati na tuđe postupke. Ne možeš nekoga natjerati da bude čovjeka prema tebi. Možeš se samo pokupiti na prvi znak nepoštivanja. I nemoj joj govoriti ništa, takve se samo dodatno hrane time. Vjerojatno nisi ni prva ni zadnja njena žrtva
.
Kako je dobro ovo čuti, istina na entu!!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:51   #46
Zašto su neki cure okrutne i da li je to ikad opravdano?

Problem u današnje doba je to što više nisi zaštićen čak ni u vlastitom krevetu u svojoj kući - u tvom slučaju, vjerojatno vrata dalje od sobe roditelja.

Pustili smo internet u svoj dom i maltretiranje se može desiti bilo kada , bilo gdje i natjerati nas da se osjećamo ugroženo u jedinom prostoru u kojem bismo morali biti posve sigurni.

Ako ne želiš kontaktirati vlasti ( policiju ) iako imaš dokaz prijetnje koja je ozbiljna i stvarna - bilo bi dobro da se više ne obraćaš djevojkama preko posrednika , nikakav FaceBook , chat , nemam pojma koji k ..

Ako ti se neka sviđa , priđi i pitaj je da odete na kavu. Pošalji joj SMS ..

Ovo sigurno nije zadnji ovakav idiotizam koji će ti se posve neopravdano desiti - pa bolje izbjeći unaprijed.
Mislim , ja bih tako postupila na tvom mjestu.

Žao mi je da si naletio na tako nesigurnu i zlu žensku ...nisu sve takve i nemoj izgubiti hrabrost.

Ona je izuzetak , ali nemoj ga nikada zaboraviti i budi oprezan ubuduće kome daješ svoj e-mail ,pristup podacima i profilu

A njoj se nemoj više obratiti. Zamisli da je od stakla. Zrak. Planinski.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 20:02   #47
Dečki, nemojte se uopće opterećivati sa tim kokošima. To se danas toliko preserava da je to katastofa. Cure su si umislile da zalužuju kraljeve.
Ima ih normalnih, ali znam da ih je teško naći.
Nemojte ih uopće moliti, ignorirajte ih. Bolje je biti i sam, nego si nakalemiti neku frikušu na vrat.
Emma Emilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 20:06   #48
preseravaju se koliko im se dozvoli
zato se lijepo krene uredno i pristojno, a ako si neka zamislja da je princeza, stavis ju na mahunu i posaljes doma mami
tko je vrijedna osoba to vrijedi i zadrzati, a tko nije, sto je se prije rijesis to bolje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 20:15   #49
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Koja glupaca! Bas bezobrazno, nemoj vise s njom progovorit ni rijec, totalni ignore :/
Fucking bitch!
Bas glupaca svjetske klase !
Plus sta bi tek izvodila da su izasli ...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 20:22   #50
pokvarena i glupasta, ubitačna kombinacija, ima ih dosta takvih, baš često ide jedno uz drugo, ajme. meni bi osobno bilo lakše primit takav odjeb nego neki drugi: nikakvo žaljenje nemaš i potpuno si čist sa samim sobom.jedino bi me zabrinulo da mi se takva osoba svidjela, al ne krivim te jer niste nijednom bili na dejtu pa ti se zapravo dopadala fasada.

sad će ti se s idućom curom dogodit nešto bolje, nemoj se slučajno mijenjat!
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:43   #51
Lik je tražio savjet i forum po običaju frca od njih. Od deset upisa u njih osam se fatalistički konstatira kako ima pokvarenih i glupih ljudi (statistički gotovo sigurno i neki od autora spadaju u tu kategoriju) a ostala dva daju jednako besmislene sugestije da to prijaviš policiji ili platiš nekome da premlati lika!?

Ako te netko ismijava, vjerojatno si im za to dao povoda. Ne znam dovoljno o tebi da ti dajem dugoročne savjete ali ti zato mogu dati jedan učinkovit kratkoročni: upiši se u teretanu i nabaci malo mase, u roku od godine nitko ti se više neće smijati...barem ne u lice. A ako si za koju godinu ispravno posložiš prioritete prestat će te biti briga šta ljudi misle o tebi
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:49   #52
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Lik je tražio savjet i forum po običaju frca od njih. Od deset upisa u njih osam se fatalistički konstatira kako ima pokvarenih i glupih ljudi (statistički gotovo sigurno i neki od autora spadaju u tu kategoriju) a ostala dva daju jednako besmislene sugestije da to prijaviš policiji ili platiš nekome da premlati lika!?

Ako te netko ismijava, vjerojatno si im za to dao povoda. Ne znam dovoljno o tebi da ti dajem dugoročne savjete ali ti zato mogu dati jedan učinkovit kratkoročni: upiši se u teretanu i nabaci malo mase, u roku od godine nitko ti se više neće smijati...barem ne u lice. A ako si za koju godinu ispravno posložiš prioritete prestat će te biti briga šta ljudi misle o tebi
Haha
Svi muski problemi se rjesavaju odlasakom u teretanu.
Bar na forumu
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:54   #53
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Nadam se da sam ovu temu otvorio na pravom mjestu. Ono što me zanima je zašto su neke djevojke okrutne i u kakvim situacijama je ovo ponašanje "normalno" i na neki način opravdano. Nemam previše iskustva sa ljepšim polom. Bio sam svega dva puta u vezi i da budem iskren samo sam 5 djevojaka pozvao van(dvije su pristale a tri su me u startu odbile).

Priča je sljedeća:

Prije dva mjeseca sam upoznao jednu djevojku na faxu. Narednih nekoliko dana mi je svaki dan prilazila i započinjala razgovor. Nakon što se ispostavilo da imamo jako puno toga zajedničkog odlucio sam je pozvati van. Nazalost u narednom periodu nije uopste dolazila na fax i nisam je mogao uživo pitati te sam odlucio joj poslati poruku putem fejsa.

Pošto mi nije odgovorila pretpostavio sam da nije zainteresirana te sam odustao od daljih pokušaja jer nisam htio da budem naporan. Međutim mjesec dana kasnije mi je "napokon" odgovorila na poruku (napisala je sljedeće...sto si me trebao je li nesto bitno?).

Bio sam iskren i napisao sam da bi volio da je bolje upoznam i da bi mogli ako ona to želi da odemo nekad na kavu. Njen odgovor je bio da je zauzeta ovog tjedna.

Deset dana kasnije tj juče sam joj poslao poruku i pitao sam je da li je slobodna za vikend. Sinoć u pola 2 mi je odgovorila tj poslala mi je video u kojem me neki njen decko/prijatelj ismijava, vrijeđa te mi prijeti a u pozadini se cuo ženski glas i smijeh(mislim da ih je bilo više ali možda griješim).Da li sam zaista toliko bio naporan da sam ovo zaslužio..

Znam da je duži post ali ako je neko imao živaca da ga pročita nadam se da će mi dati savjet.
mah već si ju na samom početku trebao prekrižit ...kad moraš čekat da lejdina mjesec dana odg, na poruku

a o ostatku njenog ponašanje da i ne govorim
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:56   #54
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Lik je tražio savjet i forum po običaju frca od njih. Od deset upisa u njih osam se fatalistički konstatira kako ima pokvarenih i glupih ljudi (statistički gotovo sigurno i neki od autora spadaju u tu kategoriju) a ostala dva daju jednako besmislene sugestije da to prijaviš policiji ili platiš nekome da premlati lika!?

Ako te netko ismijava, vjerojatno si im za to dao povoda. Ne znam dovoljno o tebi da ti dajem dugoročne savjete ali ti zato mogu dati jedan učinkovit kratkoročni: upiši se u teretanu i nabaci malo mase, u roku od godine nitko ti se više neće smijati...barem ne u lice. A ako si za koju godinu ispravno posložiš prioritete prestat će te biti briga šta ljudi misle o tebi

Sve osim ove zadnje rečenice je totalna glupost.
P.s. nisam dobila dojam da je autor iskompleksiran pa provodi život pitajući se šta drugi misle o njemu. Zanimala ga je ta cura, pa je valjda normalno da se pita šta ona misli o njemu, barem prije nego je pokazala svoje pravo lice.
A za dalje, Panther mu je dao super savjet.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:58   #55
https://cdn.meme.am/Instance/Preview...i%20na%20kurac
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:00   #56
Jel vi svi doista hodate okolo i ovak mlatite ljude i na taj način ih dovodite u red?

Na ovakve situacije niti aktere kao što je ova cura i njen frendić ne treba trošiti ni energiju niti vrijeme razmišljajući o njoj ili o vlastitoj procjeni. Svi mi naletimo na svašta. Kad naletiš na ovak nešto riješiš elegantno situaciju i nepovratno se okreneš. Šteta i vremena i živaca.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:08   #57
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Deset dana kasnije tj juče sam joj poslao poruku i pitao sam je da li je slobodna za vikend. Sinoć u pola 2 mi je odgovorila tj poslala mi je video u kojem me neki njen decko/prijatelj ismijava, vrijeđa te mi prijeti a u pozadini se cuo ženski glas i smijeh(mislim da ih je bilo više ali možda griješim).Da li sam zaista toliko bio naporan da sam ovo zaslužio..
Basic bitch & njen razbijac.

Ona si na ovaj neandertalni nacin dize cijenu kod svog kromanjonca. Ti si pogrijesio samo u jednom - sto si joj se nasao na radaru. Sad prakticiraj totalni ignore; nema je, ne postoji. Ako se upustis u bilo kakav razgovor s njom u buducnosti, oni ce to iskoristiti da te nastave maltretirati. U pitanju je onizi IQ i prateca agresivnost, jednostavno je. Sacuvaj taj video btw.

Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Jesu bili su pijani. Oni što je meni stvarno zasmetalo je to što sam napravio strašno lošu procjenu, zapitas se da li ja stvarno toliko lose citam ljude...
Moras biti malo oprezniji s ljudima, ne mogu vjerovati da takva osoba nije odavala znakove da je sposobna na ovakve korake. Net je generalno gledano pun natruha sociopatije, samo se stupanj i nacin ispoljavanja razlikuje. Medjutim ovdje se radi o ekstremu.

Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Da zelim da joj se svetim iskoristio bi to što me profesori vole jer imam desetke pa bi je prijavio da vara na ispitima. Vec je jednom uhvaćena na djelu tako da bi mi povjerovali ali nemam namjeru da ovo uradim.
Vec ovdje su ti se trebali upaliti alarmi. Ona ti se i priblizila da bi eventualno ostvarila neku dobit oko ispita od tebe. Jadnica.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:10   #58
Lik ide govorit kako ljudi daju glupe savjete i odma nakon toga napiše ovo:
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
ali ti zato mogu dati jedan učinkovit kratkoročni: upiši se u teretanu i nabaci malo mase, u roku od godine nitko ti se više neće smijati...barem ne u lice. A ako si za koju godinu ispravno posložiš prioritete prestat će te biti briga šta ljudi misle o tebi
Daj me nemoj j...t
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:14   #59
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Lik ide govorit kako ljudi daju glupe savjete i odma nakon toga napiše ovo:

Daj me nemoj j...t
https://cdn.meme.am/Instance/Preview...xt1=bajo%20moj
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:17   #60
https://www.youtube.com/watch?v=Ev5yCF75ldE
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger