Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 00:19   #1
Pocetak pa iznenadni kraj nečega...

Eh ovako, dakle prije neka 3 mjeseca sam se javio na fb jednoj djevojci koja je studirala na mom faxu,generaciju ispod moje. Trenutno je situacija takva da ja radim posao socijalnog radnika u Njemačkoj , a ona je završna godina master studija istog smjera u Turskoj. U Njemačkoj sam cca godinu i po dana i recimo da sam bio i jesam u potrazi za nečim ozbiljnim kako bih se skrasio konačno .

Pisali smo 3 mjeseca i sve je išlo glatko, šale, šarmiranje, višesatni razgovori preko skypea Itd. Uglavnom može se reci da smo se po mnogome poklopili. Raspitao sam se o njoj kod jarana koji su je znali, obzirom da smo išli na isti Fax.dobio sam pozitivna mišljenja o njoj tako da sam nastavio...
Odmah sam joj dao do znanja kao i ona meni, da sam u potrazi za nečim ozbiljnim. Nakon 3 mj dopisivanja, skypenja, dogovorili smo da ona dodje kod mene u Njemačku na 7 dana, da vidimo kako bi to išlo. Ja sam joj platio kartu avionsku iz turske obzirom da je ona još studentica i da živi samo od stipendije koju tamo prima. Željela je da to bude 50/50 ali ja sam inzistirao.

Došao je i taj dan, došla je konačno kod mene. Moram reci da sam se već bio na neki način "zatelebao" u nju. Počelo je sve jako fino, cvijećem sam je dočekao na aerodromu i otišli smo kod mene. Sve je išlo glatko ( izlasci, romantične večere Itd) do trećeg dana kada se veliko sranje dešava. Naime, izbacio sam par slika s njom na fb i meni se javila stara šema sa faksa, moja recimo prva ljubav sa faksa ( s kojom sam 3 g bio u friendzoni) u kojoj mi je napisala da smo kao lijep par,da sam ja ljepši i da joj je zao sto mi nikada nismo pokušali i uspjeli kao
Par. Ja sam odgovorio da je ne razumijem jer kada sam polazio prije godinu i po dana za Njemačku da sam joj se nudio na pladnju i da me nije htjela tada i naravno zahvalio se na komplimentu i to je to. Sranje je da je ova djevojka sto je došla kod mene vidjela tu poruku listajući fotke i naravno jako se naljutila. Objasnio sam joj iskreno ko je ta cura i da nisam ništa loše napisao njoj, da sam je bukvalno izognorisao jer me ne zanima. Ona je ljuta bila jer misli da
Uopste nisam ništa trebao pisati i blokirati je.

Nekako smo to prevazišli, mada je naravno i dalje postojala ta napetost, 2 dana poslije je ta ista djevojka nama srce stavila umjesto Lajka na našu zajedničku sliku, gdje je ona dodatno popizdila i naravno mene optužila u smislu da sam je trebao odmah blokirati kada mi se prvi put javila. Rekao sam joj da sam zaboravio i da ja ne mogu čitati nečije misli, sta će neko uraditi, da ja nemam ništa s njom i da naravno to nije moja krivica sto je ta cura stavila srce na našu sliku, sto je ova shvatila kao provokaciju. Nekako smo opet to prevazišli , ona je bila međutim pomalo hladna i distancirana. Nastavio sam biti ipak jako romantičan i iskren prema njoj, ispričao sam joj neke stvari o sebi koje nisam nikome. Romantične stvari sam pravio, doručak u krevet sa ružom Itd , izvodio je na najljepša mjesta moga grada Itd. Međutim ona je i dalje bila pomalo distancirana jer eto ima previše upitnika zbog svega sto se desilo. Objašnjavao sam joj da mi je samo ona bitna i da ne želim da neka osoba iz moje prošlosti to sve uništi. Sexa nije bilo jer eto ona to be želi bez nekih emocija. Nastavio sam je džentlmenski gotoviti i stvarno smo uživali , ali obzirom da je došla na samo 7 dana ja sam zadnji dan želio znati na čemu smo i definirati nas odnos.

Razgovarali smo i o budućnosti mnogo puta, gdje sam joj ja rekao da postoji mogućnost da nakon završenog studija ona dodje kod mene u firmu i tako nekako krojimo tu zajedničku budućnost . Ona posljednjeg dana na moje pitanje našeg odnosa rekla da smo i dalje " na probi". Meni je to zaparalo uši malo, ali hajde. Zadnje noći smo bili kod mene u stanu i onako gledali film, uživali, smijali se i niotkuda je eto ona kao " prdnula". Ja sam se nasmijao a i ona je, međutim, mene je toliko smijeh neki obuzeo da sam se bas ismijao, sto je ona protumačila kao ismijavanje nje i nepoštovanje. Naljutila se bas i nije željela razgovarati sa mnom. U mojim pokušajima da razgovaramo povisila je ton i počela nabrajati moje greške , počevši od poruke te djevojke, pa njenog "srceta" na našu sliku i kao posljednje je navela ovo zadnje kao ismijavanje nje. Kod ovog zadnjeg se posebno zadržala i rekla da je u tom trenutku bila tako povrijeđena da mi je htjela mater opsovati, ali nije, ali da mi je u mislima kao možda, opsovala mater i familiju. Navela je kao argument da mi vrati za moje ismijavanje nje kod prdeza, jer eto ona uvijek duplo vrati kad je neko uvrijedi. Na spomen u tom kontekstu moje majke, meni je bilo crno pred ocima pa sam sa stola šutnuo flašu, iz bijesa uzeo jaknu i otišao vani. Naravno, dodala je i to poslije na listi da joj ne treba neko ko baca stvari i lupa po stanu.

Ujutro je imala povratni let za tursku. Pokušao sam razgovarati s njom o cijeloj situaciji , da mi je zao zbog nekih stvari koje su se dogodile, koje stvarno nisam ja kriv ili namjerno prouzrokovao ali uzalud. Rekla je da se previše razlikujemo , da meni treba neka emotivna djevojka, jer sam ja kao Pahuljica, dakle moje dzentlmenstvo i pažnju je tako definisala, i da ne vjeruje da bi uspjeli čak i da je ona ovdje u Njemačkoj. Ja sam joj rekao da bez obzira na stvari i sranja koja su se dogodila, da bi opet ona istu odluku donijela. Ona je to shvatila kao uvredu, da je uporedjujem sa lahkim djevojkama. Ja vise nisam mogao pa sam je ljudski ispratio na aerodrom, gdje smo se usput još malo prepirali, i na kraju je otišla za tursku uz jedan mali zagrljaj na kraju...
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:25   #2
A sta ocekujes, sve ti je rekla sa tim da si kao pahuljica.. mislim, cura ti dosla na sedam dana u stan a niste se pojebali, sta reci... pa nece ti otvoreno reci "pojebi me"

A sto se tice frendice i fejsbuka mogu ti samo reci ovo - Jebo vas vise fejsbuk i stavljanje svakog kurca na njega, odi se posrat u wc pa i to stavi nek ljudi vide i lajkaju
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:29   #3
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
A sta ocekujes, sve ti je rekla sa tim da si kao pahuljica.. mislim, cura ti dosla na sedam dana u stan a niste se pojebali, sta reci... pa nece ti otvoreno reci "pojebi me"

A sto se tice frendice i fejsbuka mogu ti samo reci ovo - Jebo vas vise fejsbuk i stavljanje svakog kurca na njega, odi se posrat u wc pa i to stavi nek ljudi vide i lajkaju
Sto se tiče sexa, rekla je da sex nije problem ali ako ćemo napraviti to Danci me moglo udaljiti od nje jer je prije par godina imala pokušaj silovanja, i želi sex samo kada postoje prave emocije s njene strane. Ja sam to ispoštovao, to je to.
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:35   #4
Mos mislit kako seks udaljuje

Ajd probacu njeznije, tipkate i cujete se par mjeseci svakodnevno, odluci doci kod tebe na sedam dana i ode doma s tim izgovorom. Zakljucak, nisi ono sto je ocekivala a tvoje dzentlmensko ponasanje u vezi seksa nije pomoglo nego jos vise odmoglo.

Lajkanje slika od frendice nema veze, bezvezan izgovor sa curine strane. moglo je biti i nesto trece

Nisi ni prvi ni zadnji s tom situacijom, jebiga ljudi se zanesu u virtuali
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:36   #5
Dis se smijat zeni koja "kao malo prdne"

I onda jos razbijat flase sa stola....

Trebo si prevrnut cijeli stol skupa sa stolcima....nek se vidi ko je gazda
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:39   #6
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Mos mislit kako seks udaljuje

Ajd probacu njeznije, tipkate i cujete se par mjeseci svakodnevno, odluci doci kod tebe na sedam dana i ode doma s tim izgovorom. Zakljucak, nisi ono sto je ocekivala a tvoje dzentlmensko ponasanje u vezi seksa nije pomoglo nego jos vise odmoglo.

Lajkanje slika od frendice nema veze, bezvezan izgovor sa curine strane. moglo je biti i nesto trece

Nisi ni prvi ni zadnji s tom situacijom, jebiga ljudi se zanesu u virtuali
Još dodatno mi je rekla da je poprilično aseksualna cura, Tj. Dok je i imala odnose to je bilo samo jednom sedmicno i da je to bilo to. Da ne voli nešto naročito sex i da smatra da je maximalno 2x sedmicno to dovoljno.
Mene vise muče ti neki razlozi koje je ona navela kao velike greške .
I da, čim bih ja počeo sa nekim francuskim poljupcem u smislu neke hvatacine, ona je samo puse davala i prebacivala odmah na maženje i češkenje, u smislu ništa vise od toga....
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:40   #7
Pokusavam prebrojati koliko se to ona puta uvrijedila za to boravka kod tebe majketi vrijedja se za sve zivo. E cuj prdne i ne smijes se ismijati
Goni to od sebe dok jos niste ni poceli. Prvo sto joj svaki klinac fali i stalno se duri, drugo sto joj je za sitnicu doslo da ti opsuje sve zivo i mrtvo, sto mislis kad nesto ozbiljnije dodje poslije, il joj naidje opet zuta minuta, psovanje majke i familije ce joj preci u dobar dan, tako da ako to ne tolerises i ne pocinji nista s njom. Nije da si i ti ista bolji sa crnilom pred ocima i demonstrativnim napustanje stana, al opet si bezbroj puta pokusavao s njom razgovarati pa eto...
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:04   #8
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Još dodatno mi je rekla da je poprilično aseksualna cura, Tj. Dok je i imala odnose to je bilo samo jednom sedmicno i da je to bilo to. Da ne voli nešto naročito sex i da smatra da je maximalno 2x sedmicno to dovoljno.
Mene vise muče ti neki razlozi koje je ona navela kao velike greške .
I da, čim bih ja počeo sa nekim francuskim poljupcem u smislu neke hvatacine, ona je samo puse davala i prebacivala odmah na maženje i češkenje, u smislu ništa vise od toga....
Aj ponovo procitaj ono gore

Zanijela se cura u virtuali, pogodila je realnost po sred cela i jedva cekala da prodje sedam dana kako bi zbrisala

Zaboravi i idi dalje
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:15   #9
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Aj ponovo procitaj ono gore

Zanijela se cura u virtuali, pogodila je realnost po sred cela i jedva cekala da prodje sedam dana kako bi zbrisala

Zaboravi i idi dalje
zato je trebala doci samo za vikend.

al ozbiljno, mislim da je nezgodno kad se ovako zajebes. ali isto tako mislim da je mogla odmah sve reci, a ne pronalaziti kojekakve izgovore.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:18   #10
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
zato je trebala doci samo za vikend.

al ozbiljno, mislim da je nezgodno kad se ovako zajebes. ali isto tako mislim da je mogla odmah sve reci, a ne pronalaziti kojekakve izgovore.
Jebiga, frajer je ipak kupio i platio kartu nije ni on lud

A da mu je sve odmah rekla zavrsila bi na ulici s obzirom na njegovu naglost, nije ni ona sisala veslo
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:19   #11
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
zato je trebala doci samo za vikend.

al ozbiljno, mislim da je nezgodno kad se ovako zajebes. ali isto tako mislim da je mogla odmah sve reci, a ne pronalaziti kojekakve izgovore.
To i ti misliš da je sex glavni problem bio?
Kako imati sex sa nekim s kojim Mad pokušaš nešto , umjesto normalnog poljupca daje ti puse, priča o tome kako ne želi imati sex dok je kod mene iz razloga jer ne postoji dovoljno emocija i činjenicu da je ona još pomalo aseksualna?
Kaži direktno sto misliš
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:20   #12
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Jebiga, frajer je ipak kupio i platio kartu nije ni on lud

A da mu je sve odmah rekla zavrsila bi na ulici s obzirom na njegovu naglost, nije ni ona sisala veslo
a sta, bolje je da je ostala i muljala? onak... koliko nisko mozes past? nije trebala ni doci, rekla bih.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:21   #13
I ako ja samo mogu dodati, nije baš pametno raditi planove o građenju zajedničke budućnosti (pazi pretencioznosti ) s osobom koju ne poznate, s kojom se niste ni jednom poševili, s kojom niste skupa doručkovali raščupani i mamurni barem dvoznamenkasti broj puta.

Virtuala je divna - ako se divno preslika u stvarnosti. Ako ne, onda je taman ovoliko gadna.

Jebiga. Shit happens. Relax. Prestani raditi planove o građenju zajedničke budućnosti.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:22   #14
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
To i ti misliš da je sex glavni problem bio?
Kako imati sex sa nekim s kojim Mad pokušaš nešto , umjesto normalnog poljupca daje ti puse, priča o tome kako ne želi imati sex dok je kod mene iz razloga jer ne postoji dovoljno emocija i činjenicu da je ona još pomalo aseksualna?
Kaži direktno sto misliš
cuj, svaka prica ima dvije strane. ne znam kaj ona misli, ali pretpostavit cu da je dosla da se uzivo upoznate i da vidi ima li tu sto ili nema. mozda joj se nisi svidio, mozda nije osjetila dovoljnu privlacnost, mozda ovo, mozda ono... ali mogla ti je reci da joj se ne svidas dovoljno i bok. imam dojam da si ti bio iskreniji. ne znam. mozda grijesim.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:25   #15
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a sta, bolje je da je ostala i muljala? onak... koliko nisko mozes past? nije trebala ni doci, rekla bih.
Pa trebala je biti nezavisna, doci sa kartom kupljenom svojim novcima i da, za vikend samo. Ovako je zbog besparice ovisila o njegovom gostoprimstvu

Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
I ako ja samo mogu dodati, nije baš pametno raditi planove o građenju zajedničke budućnosti (pazi pretencioznosti ) s osobom koju ne poznate, s kojom se niste ni jednom poševili, s kojom niste skupa doručkovali raščupani i mamurni barem dvoznamenkasti broj puta.

Virtuala je divna - ako se divno preslika u stvarnosti. Ako ne, onda je taman ovoliko gadna.

Jebiga. Shit happens. Relax. Prestani raditi planove o građenju zajedničke budućnosti.
Ja to velim nema nista dok se dvoje ne "ponjuse" ko peseki
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:28   #16
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Rekla je da se previše razlikujemo , da meni treba neka emotivna djevojka, jer sam ja kao Pahuljica, dakle moje dzentlmenstvo i pažnju je tako definisala,.
Dobro ti je rekla, a ti razmisli zašto.
Ona je od tebe očekivala borca koji će se za nju boriti isključujući druge, a što je zauzvrat dobila? Čitavo vrijeme te zapravo testirala i pao si na ispitu. A gdje si to točno pao, to te ni pet fakulteta ne bi moglo naučiti.

Izgubio si ovu utakmicu, ali prvenstvo i dalje ide. Jedna izgubljena utakmica ne znači da ćeš ispasti iz lige. Budi muško, ne gubi vrijeme, prihvati ovaj poraz i kreni dalje. Toliko je žena koje zanima tvoja naklonost, a ti gubiš vrijeme na halucinacije jedne žene.
Helder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:31   #17
Quote:
Helder kaže: Pogledaj post
Dobro ti je rekla, a ti razmisli zašto.
Ona je od tebe očekivala borca koji će se za nju boriti isključujući druge, a što je zauzvrat dobila? Čitavo vrijeme te zapravo testirala i pao si na ispitu. A gdje si to točno pao, to te ni pet fakulteta ne bi moglo naučiti.
Pao sam na ispitu tako sto sam je tretirao kao kraljicu i pričao i mislio samo o njoj? Pokazao sam sve da želim samo biti s njom, u to sam siguran. Ne znam sta čovjek dovraga treba još učiniti da bi to neko shvatio?
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:36   #18
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Pao sam na ispitu tako sto sam je tretirao kao kraljicu i pričao i mislio samo o njoj? Pokazao sam sve da želim samo biti s njom, u to sam siguran. Ne znam sta čovjek dovraga treba još učiniti da bi to neko shvatio?
ne mozes ti uciniti nista vise, jer... caka je u tome da i ona mora zeljeti to sto joj ti dajes.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:40   #19
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ne mozes ti uciniti nista vise, jer... caka je u tome da i ona mora zeljeti to sto joj ti dajes.
Ma ona je uzela glavni razlog tu poruku sto je meni ta bivša simpatija poslala, da joj je zao sto nismo uspjeli i da smo fin par Itd, ona je vidjela tu poruku meni na mobitelu i zamjerila sto sam se dopisivao s njom ( iako nisam ništa loše odgovorio, vise iz kurtoazije). Ona je to shvatila kao prevaru. Idućih dana sam se bas potrudio i pokazao sam joj da mi ne bas stalo do nje mnogobrojnim gestovima. Ja se sada jedem sto sam uopste odg na tu poruku i mislim da sam sve upropastio...
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:41   #20
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Pao sam na ispitu tako sto sam je tretirao kao kraljicu i pričao i mislio samo o njoj? Pokazao sam sve da želim samo biti s njom, u to sam siguran. Ne znam sta čovjek dovraga treba još učiniti da bi to neko shvatio?
Ne postati svaku glupost na Facebook.
Sad stvarno - zahvali se što si prošao samo sa sedam dana i što ti je samo htjela psovati majku (u mislima, pa ti je to rekla i naglas ). Bez uvrede, ali imaš toliko različitih cura u Njemačkoj, svih mogućih boja, oblika, vjere, porijekla. .i ti dovodiš curu koju znaš samo preko neta i preko frendova? C'mon, sigurno među 80 milijuna možeš naći jednu koja ti odgovara.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger