Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 23:14   #101
Kako se nekome ne isplati prodavati kvalitetne kobasice?

Vidim da ste se razmahali oko proizvodnje pa me zanima koliko kosta proizvesti kilu kobasice koja valja?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 03:48   #102
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post
Kako se nekome ne isplati prodavati kvalitetne kobasice?

Vidim da ste se razmahali oko proizvodnje pa me zanima koliko kosta proizvesti kilu kobasice koja valja?
po kobasici? pa kilu mesa i špeka, jedno crijevo, prstohvat začina i komad drveta. plus sve ostale pizdarije potrebne da bi se dobio taj komad mesa ako ga već nećeš kupiti gotovog. brat bratu 5€.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:28   #103
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
po kobasici? pa kilu mesa i špeka, jedno crijevo, prstohvat začina i komad drveta. plus sve ostale pizdarije potrebne da bi se dobio taj komad mesa ako ga već nećeš kupiti gotovog. brat bratu 5€.
Koliko je ta kobasica od 5 € teska, u dkg ?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 19:09   #104
pa rekla si kilu kobasica.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 20:23   #105
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post
Kako se nekome ne isplati prodavati kvalitetne kobasice?

Vidim da ste se razmahali oko proizvodnje pa me zanima koliko kosta proizvesti kilu kobasice koja valja?
Teško je reći. Mi kupujemo prasce od cca. 30 kg i onda ih hranimo hranom iz našeg vrta, za koju pretežno imamo sjeme, a i gnojivo. Dakle, naši troškovi vezani uz kobasice su:
- cijena prasaca prilikom kupnje
- veterinarski pregled mesa na trihinelu
- crijeva
- sol, papar (vino i češnjak su domaći)
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 22:29   #106
najbolje su one pučke koje imaju okus po sapunu. dođu samo par kuna...
Grenoble is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:41   #107
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post
Koliko je ta kobasica od 5 € teska, u dkg ?
Ovakve kakve je BD opisivao? Neprocjenjivo! Tih 5 € ne može pokriti niti ruke.
born2bewild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 19:24   #108
Ja i frend smo razmišljali jako o tome da napravimo stroj koji bi šnicle pretvarao u rezance nebi faširao meso nego bi ga samo izrezao na trake koje ja sada režem ručno ali stalo je na projektiranju
što se tiče cijene mislim da smo po kvaliteti definitivno bolji od KUPOVNOG KULENA(da se ne uvrijede slavonci sa pravim kulenom) znači minimalno 80kn po kili
koristili bi landras pasminu istina nije naša vrsta jer turopljaca više niti nema
izbjegavam vrste svinja tipa pietren jer im je meso čudno i nije prošarano špekom
to inače kupujete po konzumu i sl kad probate ispeči krmič na roštilju smanji se za pola valjda sva voda izađe iz njega pa se stisne
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 22:06   #109
@BD-Zg & Born2bewild - niste mi odgovorili na pitanje - da li gojite prasce ili radite kobasice od kupovnih?
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 23:41   #110
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ja i frend smo razmišljali jako o tome da napravimo stroj koji bi šnicle pretvarao u rezance nebi faširao meso nego bi ga samo izrezao na trake koje ja sada režem ručno

upravo si me asocirao na uništavač dokumenata!


inače.....vidim po tome što pišete da imate prave domaće kobasice!

na onom popisu mi nekaj fali.......a kakve kobase delaju zagorci, ha???
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 00:31   #111
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
@BD-Zg & Born2bewild - niste mi odgovorili na pitanje - da li gojite prasce ili radite kobasice od kupovnih?
Imamo svoje pajceke ali ove godine kupujem krmaču od 2g staru prošla sezona su bila 2 prasca po 180kg meso je kvalitetno ali od krmače je bolje

Zadnje uređivanje BD-zg : 23.03.2010. at 00:37.
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 00:37   #112
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
upravo si me asocirao na uništavač dokumenata!


inače.....vidim po tome što pišete da imate prave domaće kobasice!

na onom popisu mi nekaj fali.......a kakve kobase delaju zagorci, ha???
Ja sam mislio na onu mašinu za domače rezance ali ista stvar
zagorci i kobase a sve zavisi znam jednog mesara iz v.trgovišča koji si svaki put zaj... kobase jer pokušava kemijati pa mu kobase neče ni pas pojesti
ali ima kaj ljudi rade za sebe dosta rade kao pečenice i za kuhanje ne prežive dovoljno dugo da bi se osušile za rezanje
kod frenda sam prvi put probao bijele devenice
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 01:22   #113
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
@BD-Zg & Born2bewild - niste mi odgovorili na pitanje - da li gojite prasce ili radite kobasice od kupovnih?
Zasad otac hrani. Dokle će ne znam. Jedino se nadam da ću i nakon toga još duže vrijeme mogući kupiti svinje od susjeda, odnosno ljudi koje poznajem. U zadnje vrijeme su česte rasprodaje mesa po trgovačkim centrima. Tako da je svinjetinu (kare, šunku ili carsko) moguće kupiti po cijeni i ispod 30 kn/kg. No, kada vidite kako se to meso pjeni i na pola smanji na roštilju. Oni koji su probali domaće znaju da ovo iz mesnica ili dučana jednostavno nije to. Mi ovdje filozofiramo o tome s ćime treba hraniti svinje, o pasminama... No, naša stvarnost je takva da mi je susjed mesar pričao kako su znali bacati po pola podbratka prilikom kolinja svinji s velikih farmi, jer je podbradak znao bio pun mjehura od nerazgrađenih injekcija (hormon rasta i antibiotici). Toliko o mesu koje si većina ljudi može priuštiti. No, čak i kobasice od takvog mesa u pravilu ispadnu bolje od gotovih. Mesari u kobasice obično stavljaju meso koje im se vraća iz dućana, dakle samo što se nije pokvarilo. No, nije sve tako crno, tu i tamo se naiđe na relativno dobre kobasice. Zato nemojte mi govoriti da kvalitetne kobasice koštaju 5 eura. Za 5 eura ne možete kupiti niti bolju salamu u dučanu. Koliko košta kulen od Belja, ili ona Samoborska? Zašto očekujete da bi suha kobasica u koju je netko uložio 10 puta više truda i kvalitetnije sirovine bila jeftinija? Nisam baš tako star ali sječam se vremena kada je Gavrilovićeva čajna visila u izlogu. Ova današnja ne može stajati niti u frižideru a da se ne pokvari. A koliko košta?
born2bewild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 12:44   #114
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Imamo svoje pajceke ali ove godine kupujem krmaču od 2g staru prošla sezona su bila 2 prasca po 180kg meso je kvalitetno ali od krmače je bolje
Mi izbjegavamo krmače, da bi izbjegli probleme s njom kad se tjera - barem nam tako kaže uzgajivač svinja kod kojeg kupujemo

Quote:
born2bewild kaže: Pogledaj post
Zasad otac hrani. Dokle će ne znam. Jedino se nadam da ću i nakon toga još duže vrijeme mogući kupiti svinje od susjeda, odnosno ljudi koje poznajem. U zadnje vrijeme su česte rasprodaje mesa po trgovačkim centrima. Tako da je svinjetinu (kare, šunku ili carsko) moguće kupiti po cijeni i ispod 30 kn/kg. No, kada vidite kako se to meso pjeni i na pola smanji na roštilju. Oni koji su probali domaće znaju da ovo iz mesnica ili dučana jednostavno nije to. Mi ovdje filozofiramo o tome s ćime treba hraniti svinje, o pasminama... No, naša stvarnost je takva da mi je susjed mesar pričao kako su znali bacati po pola podbratka prilikom kolinja svinji s velikih farmi, jer je podbradak znao bio pun mjehura od nerazgrađenih injekcija (hormon rasta i antibiotici). Toliko o mesu koje si većina ljudi može priuštiti. No, čak i kobasice od takvog mesa u pravilu ispadnu bolje od gotovih. Mesari u kobasice obično stavljaju meso koje im se vraća iz dućana, dakle samo što se nije pokvarilo. No, nije sve tako crno, tu i tamo se naiđe na relativno dobre kobasice. Zato nemojte mi govoriti da kvalitetne kobasice koštaju 5 eura. Za 5 eura ne možete kupiti niti bolju salamu u dučanu. Koliko košta kulen od Belja, ili ona Samoborska? Zašto očekujete da bi suha kobasica u koju je netko uložio 10 puta više truda i kvalitetnije sirovine bila jeftinija? Nisam baš tako star ali sječam se vremena kada je Gavrilovićeva čajna visila u izlogu. Ova današnja ne može stajati niti u frižideru a da se ne pokvari. A koliko košta?
Vjerujem da je je ona cijena od 5 eura bio odgovor na pitanje koliki je trošak za proizvesti kobasice, jer nije pitala kolika je prodajna cijena domaćih kobasica.

Što se kupovnog mesa tiče, ni najmanje me ne zanima što rade s njim jer otkad znam za sebe, uvijek smo imali i vrt i štalu i domaće životinje. Što se tiče kobasica koje napravi mesar - on ih napravi, napari i na brzinu podimi. Da ih ide sušiti kao što ih mi doma sušimo, prvenstveno ih ne bi mogao prodati dva dana nakon što napravi kobasice, a i suha kobasica je puno lakša od one koju on prodaje pa bi i tu izgubio.

Bogu hvala što smo zdravi i još uvijek možemo raditi oko vrta i životinja, tako da mogu jesti kvalitetnu i zdravu hranu bez kemije
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 18:30   #115
Kaj se tiče napaljenih krmača pa to se bar vidi mislim kuži se da nekaj nije normalno sa njom pa bez uvrede ni žene nisu čiste u PMS-u

Večina frendova mi baš to kaže: pa kak ti se da ili isplati imati svoje kobase ono puno posla lakše je otiči do fiolića i kupiti gotove???
baš zato da mi naši lihvari ne podvaljuju ko zna kakvo smeče za mene je to isplativo jer znam kaj jedem i kad mi neko dođe na kobase može biti siguran da neče biti reakcija na ko zna kakav konzervans ili sl
Od žene starci imaju 20 krava i prodaju sviježi sir praktički ga nemogu napraviti dovoljno koliko ga mogu prodati oboje su dali otkaze na poslu radili su kod privatnika za minimalac
tipični primjer bolesnog razmišljanja su austrijski čvarci po 100kn kila a slavonci bacaju svoje jer ih niko ne želi kupiti neznam valjda im ih treba dostaviti
neznam kaj smo tak glupi da pušimo tuđe fore izvana da se niš ne isplati i da je uvozno bolje
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 19:40   #116
pa da, u tih 5€ uračunao sam i rad. svinja stoji kojih 11-12 (nađe se i po 10) kn/kg. prema tome meso koje se može s te svinje iskoristiti za kobasice stoji manje od 3€/kg (kad odbijem kosti, kože, žlundre, iznutrice, višak špeka). začini su gotovo nezamjetni, ostatak neka bude rad. dakle, to je čista proizvodna cijena bez marže.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 20:15   #117
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
tipični primjer bolesnog razmišljanja su austrijski čvarci po 100kn kila a slavonci bacaju svoje jer ih niko ne želi kupiti neznam valjda im ih treba dostaviti
Ja i mogu odmah reći zašto ne želim kupiti slavonski čvarak - zato što ga Slavonci nakon cvrčenja uopće ne prešaju. Ne volim čvarak koji zagrizem, a u ustima osjetm kako iz njega šprica mast. Ne, hvala. Jasno mi je da ga ne prešaju jer im se tu istu mast više isplati prodati kao dio čvarka nego kao teglicu masti, ali to me zapravo ne zanima i s tima koji TO bacaju uopće ne suosjećam. Zapravo je umjetnost danas pronaći dobar prešani, suh čvarak, ali kad uspijem to je onda uživancija.

Da se razumijemo, ne kupujem ni ono austrijsko smeće, samo se pošteno namučim dok nađem mesnicu koja prodaje pristojne čvarke.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:46   #118
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
pa da, u tih 5€ uračunao sam i rad. svinja stoji kojih 11-12 (nađe se i po 10) kn/kg. prema tome meso koje se može s te svinje iskoristiti za kobasice stoji manje od 3€/kg (kad odbijem kosti, kože, žlundre, iznutrice, višak špeka). začini su gotovo nezamjetni, ostatak neka bude rad. dakle, to je čista proizvodna cijena bez marže.
Svinje po 11 - 12 kn GDJE
Mi ih plaćamo 25 kn/kg

Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ja i mogu odmah reći zašto ne želim kupiti slavonski čvarak - zato što ga Slavonci nakon cvrčenja uopće ne prešaju. Ne volim čvarak koji zagrizem, a u ustima osjetm kako iz njega šprica mast. Ne, hvala. Jasno mi je da ga ne prešaju jer im se tu istu mast više isplati prodati kao dio čvarka nego kao teglicu masti, ali to me zapravo ne zanima i s tima koji TO bacaju uopće ne suosjećam. Zapravo je umjetnost danas pronaći dobar prešani, suh čvarak, ali kad uspijem to je onda uživancija.

Da se razumijemo, ne kupujem ni ono austrijsko smeće, samo se pošteno namučim dok nađem mesnicu koja prodaje pristojne čvarke.

Potpis Ocvirki moraju biti prešani
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 23:34   #119
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Svinje po 11 - 12 kn GDJE
Mi ih plaćamo 25 kn/kg
Jesenas se dalo naći po Slavoniji bez većih problema (žive vage).
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 23:40   #120
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Svinje po 11 - 12 kn GDJE
Mi ih plaćamo 25 kn/kg

kažem svinje, a ne odojci. iako je 25 kn i za odojka poprilično, po toj cijeni se nađe i obrađeni. u mojem kraju su svinje 10-11, odojci 18-20.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.