Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 18:21   #21
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
Nedavno sam pročitao da je velik broj izbjeglih iz Hrvatske, pa i Kosova dobio od države stanove besplatno. Finansirale su razne organizacije i lokalne uprave. I zašto bi se onda i vraćali? A sve je više i Bosanaca koji dolaze raditi u Srbiji. Hr. je danas demokratska i nek se vrate odakle su došli a stanove ostave sirotinji, kojoj su potrebniji.
Prošlo je 20 godina od raspada juge i to znači ako je tip imao 20 godina kad je otišao iz Hrvatske danas ima 40 godina, a s obzirom kolike šanse jedan 40godišnjak ima da dobije posao u Hrvatskoj mislim da nema šanse da će se njihov broj u Hrvatskoj više mijenjat.

Ovo nije problem nacionalizma u Hrvatskoj već toga kaj niti jedan od tih izbjeglica nije bedast i nebu išel natrag ako imal izbor da otiđe negdje vani ili ostane u Srbiji.
__________________
Dreams we dreamed at night, were never meant to come to life;
This time in my life, I was hurt enough to care.
Krik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 19:17   #22
I ja bih to volio, 20god živjeti o trošku države a posle dobiti stan. A ovi s Kosova jos su i bolje prosli, prvo počeli kupovati placeve ili kuće a zatim i oni će u stanove, jer se izbeglički centri zatvaraju. Ovo se ne odnosi na one kojima je pomoć stvarno pntrebna.Nekom rat nekom brat.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 20:32   #23
Quote:
Pućko kaže: Pogledaj post
Nisu to izbjeglice.Njihov odlazak je rezultat njihove slobodne volje.Naravno,svi koji imaju državljanstvo Republike Srpske i koji bi poštovali njene zakone mogu se vratiti,Republika Srpska je i njihova domovina.
Izbjeglice iz Banjalucke okupacijske zone su otisle "dobrovoljno" - ocit primjer Srebrenica i Bosanska Posavina!
Nacisticki zakoni se ne smiju postivati, jer nacisticke tvorevine nisu domovine nikome.

Predlazem moderatorima da otvore teme samo za naciste kako bi normalan svijet, na normalnim temama, bio postedjen njihovog sadizma!

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.