Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2014., 18:02   #61
Ako je date zaista i evidentno prošao dobro mislim da bi se ljudi sami trebali međusobno kontaktirati u roku 24 sata. Sve ostalo je "besmisleno".
Versatile mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 19:46   #62
Quote:
Seamaiden kaže: Pogledaj post
Ja se ne javljam prva, isto kao sto ne pozivam prva na dejt. Jasno cu dati do znanja da sam zainteresirana i voljna, ali inicijativu prepustam njemu. Rijetko sam u nedoumici da li je dejt dobro prosao ili ne. Do sad su se nakon dobrog dejta uvijek javljali istu vecer, sa komentarom, pusom za laku noc, stogod. I to mi je jako slatko. Da tip ceka par dana prije nego mi se javi nakon dejta, definitivno bih se ohladila jer bi mi to znacilo da mu ili nisam bas napeta, ili igra neke igrice, a i jedno i drugo bi mi bio turn-off.
No, nikad, bas NIKAD nisam mislila da je tip "ocajan" jer se javio "pre-brzo". Niti sam ikada cula neku frendicu da je tipa tako okarakterizirala iz tog razloga. NIKAD!
Ovim boldanim se i ja povodim. Ne sjećam se dal se ikad meni neka cura prva javila nakon prvog dejta, i mislim da je to čist ok, nešto poput plaćanja cuge na prvom dejtu... nešto što bi muško kao pravo muško trebalo napravit i preuzet inicijativu. S obzirom da većina tih dejtova završi prilično kasno pa se "pusa za laku noć", "lijepo spavaj" i tomu slično obavi uživo, nisam imao potrebu javit se odmah te večeri, al sam se def javio tijekom idućega dana. I nije me briga kak je njoj bilo (naravno, samo kaj se te povratne poruke tiče), nemam tolko osjetljiv ego da neću preživjet eventualni odjeb.

Jednom zgodom mi je jedna doktorica-stažistica (a oni fkt znaju imat lude sheme sa svojim radnim vremenom i dežurstvima) na sms odgovorila nakon 2 dana i bez obzira kaj je po mom mišljenju dejt prošao i više nego dobro i kaj u toj poruci nije bilo nikaj odjebničkog (dapače, nije bilo napisanih samo par riječi pa da je odgovorila reda radi), nije mi se dalo ulazit u nekaj dubljeg, neg sam to shvatio kao odjeb (makar sam znao da je od tih 48 idućih sati valjda radila 36 il kaj ja znam kolko i ostatak vremena pretpostavljam spavala, imala je dovoljno vremena za jednu poruku).
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 16:28   #63
Quote:
Versatile mind kaže: Pogledaj post
Ako je date zaista i evidentno prošao dobro mislim da bi se ljudi sami trebali međusobno kontaktirati u roku 24 sata. Sve ostalo je "besmisleno".
Ali zašto pobogu? Zato što ste imali 3-4 sata zabavnog vremena. Evo ja ti garantiram da iz svakog većeg haustora imaš bar 10 osoba s kojima češ kliknuti na par sati, to su gluposti. Daj neko fino mjesto, večericu il pićence, glazbu, šetnju, štogod, kliknuo bih i s babom s tržnice koja mi nudi tikvicu za 20 kn, našao bih zajedničku temu... I nakon dva sata poslao bih joj ''Bako bilo je divno... dođi sutra kod mene skuhat ćemo poriluk i chicken skewerse i samo HRT 4 gledati'', ona bi se rastopila i to je to.
Prvi uspješni dejt je precijenjen, a kako idem stariji sve se više ježim dejtova. Drugi dejt je grozan isto, ako opet mora bit u nekoj javnoj nekretnini.

Pazi ovo, dvoje ljudi ugovara satanak da se svide(ili još više svide) jedno drugom. Hororično već od starta

Zabraniti ugovorena dejtanja...

Zadnje uređivanje versilov : 15.03.2014. at 16:35.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 10:01   #64
Ne znam na koji nacin ti se skoro pa svaki svidi i klikne i nakon prvog dejta. To mi je zanimljivo obzirom da to kod mene ni blizu nije bio nikad slucaj. Kakav god dejt bio. Garantujem ti
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 13:29   #65
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ne znam na koji nacin ti se skoro pa svaki svidi i klikne i nakon prvog dejta. To mi je zanimljivo obzirom da to kod mene ni blizu nije bio nikad slucaj. Kakav god dejt bio. Garantujem ti
Same here

Ako je sve bilo super nekad ona posalje poruku istu vecer nakon dejta, nekad ja. Cesto to bude odmah sljedece jutro. Kalkulacije sa 2-3 dana cekanja i "odmjeravanje snaga" su po meni djetinjaste pizdarije. Nije tesko za skuzit kakav je potencijal zapocetog odnosa
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 14:46   #66
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Same here

Ako je sve bilo super nekad ona posalje poruku istu vecer nakon dejta, nekad ja. Cesto to bude odmah sljedece jutro. Kalkulacije sa 2-3 dana cekanja i "odmjeravanje snaga" su po meni djetinjaste pizdarije. Nije tesko za skuzit kakav je potencijal zapocetog odnosa
Potpis! Tu se radi o energiji, atmosferi medju ljudima, nazovimo kako god koje ima ili nema. Ne radi se o tome da se ona vjestacki stvori pa da nam onda bude korektno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 14:20   #67
sve ljepo rješit na prvom dejtu

nakon cuge ju pitaš dal joj se žuri kuda, na taj način joj ponudiš 'izlaz' bez da svoj ego izloziš eventualnoj povredi

ak kaže da joj se ne žuri, svidio joj si se, fino prošećete, zbariš ju i čičamiča
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 15:12   #68
Ma sacekat i par dana nije nista lose,onda joj se javis,ako ti odmah odgovori to ti je siguran prolaz,znaci pozeljela se,mada ako vec cekas da prodje koji dan od prvog date-a onda se nemoj javljat sms-om nego je nazovi i ako se ona odmah javi ma to ti je prolaz sto posto,onda je opet pozoves na pice i ona pristane,odmah tu noc kreci sa slobodnijim pristupom,pa sad nemoras me doslovno drzat za rijec ali metoda pali u vecini slucajeva
Red Member is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 23:56   #69
Eto..
I kako da cura zna je l joj se frajer ne javlja jer ga ne zanima, ili frajer igra igru
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 21:23   #70
Mi nismo culi drugi put nakon prvog spoja,nije zainterestiran,a ja jesam.muci me on,.na prvom spoju smo se poljubili,al nije seks pao nisam htela.Jel zato vise ne zeli javiti mi jer nije dobio seks.A nismo se culiiii jakoooo dugo odkad je otisao na brod raditi.Svidio mi se,i on to zna i da bi ga htela bolje upoznati i da bi volela nesto vise a nebu tofa.sto uciniti?na fejsu smo si frendaci.ugl dok mu je bio rockas nije zahvalio,a drugima jest.ne usudujem mu pisati,a nejde mi iz glave.molim za savjet?hvala.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 08:29   #71
Svejedno.

Često sam se prva javila i ne vidim ništa loše u tome.

Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ne znam na koji nacin ti se skoro pa svaki svidi i klikne i nakon prvog dejta. To mi je zanimljivo obzirom da to kod mene ni blizu nije bio nikad slucaj. Kakav god dejt bio. Garantujem ti
Da, tak je i kod mene. Dapače, većina dejtova su prošli sasvim dobro.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 08:48   #72
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Mi nismo culi drugi put nakon prvog spoja,nije zainterestiran,a ja jesam.muci me on,.na prvom spoju smo se poljubili,al nije seks pao nisam htela.Jel zato vise ne zeli javiti mi jer nije dobio seks.A nismo se culiiii jakoooo dugo odkad je otisao na brod raditi.Svidio mi se,i on to zna i da bi ga htela bolje upoznati i da bi volela nesto vise a nebu tofa.sto uciniti?na fejsu smo si frendaci.ugl dok mu je bio rockas nije zahvalio,a drugima jest.ne usudujem mu pisati,a nejde mi iz glave.molim za savjet?hvala.
jebiga, pisi kuci propalo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 12:37   #73
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Mi nismo culi drugi put nakon prvog spoja,nije zainterestiran,a ja jesam.muci me on,.na prvom spoju smo se poljubili,al nije seks pao nisam htela.Jel zato vise ne zeli javiti mi jer nije dobio seks.A nismo se culiiii jakoooo dugo odkad je otisao na brod raditi.Svidio mi se,i on to zna i da bi ga htela bolje upoznati i da bi volela nesto vise a nebu tofa.sto uciniti?na fejsu smo si frendaci.ugl dok mu je bio rockas nije zahvalio,a drugima jest.ne usudujem mu pisati,a nejde mi iz glave.molim za savjet?hvala.
Kao što phiber reče - piši kući propalo. Ako je spreman za neki emocionalan odnos, i ako mu se sviđas, neće na vaš odnos utjecati je li bilo ili nije bilo seksa na prvom dejtu.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 19:52   #74
Ako može neko na pp da se javi, potreban savjet.

Hvala.

zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 20:15   #75
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
Tko bi se kome trebao javit nakon prvog dejta? Ili još bolje pitanje, kak bit siguran da ste se svidjeli drugoj strani i da vas želi ponovno vidjet a da ne izlažete svoj krhak ego ponižavanju?
Prvi dejt uspješno odrađen, kliknuli smo ok, čujemo se pa-pa, nekad padne i poljubac, nekad bude drugog dejta, nekad ne. I dalje ne znam sa 100%-tnom sigurnošću čitat dal sam se svidio drugoj strani il ne pa nerijetko čekam da se ona meni javi. Nekad se javi, nekad ne

Ak nam se netko sviđa, nema smisla čekat zbog nekih nepisanih pravila poput onih da se treba javit u vremenskom okviru od 3-4 dana. Kao ak se javiš odma, si očajan, ak čekaš predugo, nisi zainteresiran.

Nitko ne voli popit odjeb i čini mi se da se zbog nesigurnosti dost prilika na taj način propusti
Javi se onaj koji ima potrebu da se javi i kojem je više stalo da bi išao na level2. Btw. Ne ideš sa osobom na date, ako već unaprijed ne planirate da bude i 2, 3 4-ti susret.
ITGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 21:04   #76
Tko je iskreno zainteresiran će se javiti taj isti dan nakon dejta.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 23:58   #77
Javim sae nankomn par minust ai kazerm "ljubaviiiii kako je blo dobro, svidja mi se tvoj oblik gornje usne (ovo ej jako bitno ) i sve su moje!
Ass Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 07:49   #78
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Tko je iskreno zainteresiran će se javiti taj isti dan nakon dejta.
Tko je stvarno zainteresiran dogovorit ce sljedeci susret jos na dejtu, i onda nemas nedoumica i iscekivanja.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 09:21   #79
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tko je stvarno zainteresiran dogovorit ce sljedeci susret jos na dejtu, i onda nemas nedoumica i iscekivanja.
Ovo.

Kad ti kaže "čut ćemo se", to baš ne zvuči optimistično...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 09:35   #80
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tko je stvarno zainteresiran dogovorit ce sljedeci susret jos na dejtu, i onda nemas nedoumica i iscekivanja.
Tu se slažem apsolutno, ali ću svejedno nadodati da će se i javiti s nekom porukicom taj isti dan.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger