Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2017., 21:28   #6321
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
A što mi imamo od toga, ne živimo mi u SAD, nama je bitan odnos SAD prema HR i EU, a tu najave nisu dobre. EU je realno kad bi bili složni najjača ekonomska sila, ali očito se radi na tome da ju se rasturi i tu bi trebalo razmišljati o jačem povezivanju EU država ako ima pameti.
+1

Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
kopiram..isprike, malo dulje je ali to je to..

U vicu se ne kaže je li stari marinac imao crvenu kapu "make america great again?
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 21.01.2017., 21:28   #6322
Kako vrijeme prolazi sve mi je draže i draže što sam donio ispravnu odluku i napustio tu umjetnu raspadajuću tvorevinu.

Priznajem ima u USA super stvari i bit će još neko vrijeme, ali sada idem da poljubim svoju iskaznicu zdravstenog osiguranja koju bi mi Donald tako rado oduzeo da može

ali ovako mi može staviti soli na rep.
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Old 21.01.2017., 21:30   #6323
Btw slazem se s Trumpom da ce jos drzava napustiti EU. Predvidjam da ce u slijedece 2-3 godine, ukoliko se EU ne transformira iz politicke u cisto ekonomsku zajednicu (dakle povratak na stanje prije Maastrichta 1993.), jos nekoliko drzava napustiti ovu uniju. Jako ce zanimljivi biti izbori u Francuskoj koji su u travnju mjesecu. Tamo Le Pen ima dobre sanse, svakako bolje nego ih je imao Trump u srazu s Hillary.
John_Wayne is offline  
Old 21.01.2017., 21:34   #6324
znači i Ashley Judd luđakinja... šteta.

Quote:
I am not as nasty as your own daughter being your favorite sex symbol, like your wet dreams infused with your own genes.
antifan is offline  
Old 21.01.2017., 21:35   #6325
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Kako vrijeme prolazi sve mi je draže i draže što sam donio ispravnu odluku i napustio tu umjetnu raspadajuću tvorevinu.

Priznajem ima u USA super stvari i bit će još neko vrijeme, ali sada idem da poljubim svoju iskaznicu zdravstenog osiguranja koju bi mi Donald tako rado oduzeo da može

ali ovako mi može staviti soli na rep
.
A jesi ga...
Neka, neka, sada si mu pokvario dan. Bravo !
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 21.01.2017., 21:35   #6326
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
A što mi imamo od toga, ne živimo mi u SAD, nama je bitan odnos SAD prema HR i EU, a tu najave nisu dobre. EU je realno kad bi bili složni najjača ekonomska sila, ali očito se radi na tome da ju se rasturi i tu bi trebalo razmišljati o jačem povezivanju EU država ako ima pameti.
da bi se rasturila eu ne treba se nitko truditi, ona će pasti pod vlastitim ekonomskim, političkim i birokratskim pritiskom.
primjeri sssr-a i jugoslavije pokazuju da kad nešto ide u krivo onda ekipa nije baš voljna težiti jačem povezivanju i pametnom popravljanju lošeg.
Blinko Black is offline  
Old 21.01.2017., 21:36   #6327
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
A jesi ga...
Neka, neka, sada si mu pokvario dan. Bravo !
Sebi sam ga popravio, i to je nešto

I ne samo dan
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Old 21.01.2017., 21:37   #6328
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
A što mi imamo od toga, ne živimo mi u SAD, nama je bitan odnos SAD prema HR i EU, a tu najave nisu dobre. EU je realno kad bi bili složni najjača ekonomska sila, ali očito se radi na tome da ju se rasturi i tu bi trebalo razmišljati o jačem povezivanju EU država ako ima pameti.
EU nije Amerika. U EU postoji 25 razlicitih jezika i isto toliko razlicitih kultura, povijesti, identiteta, interesa, mentaliteta. Europljani se za pocetak ne mogu zajedno niti sporazumjeti, njih jedino veze pripadnost istom kontinentu i nista vise. Dok rijec "Amerikanac" oznacava pripadnost americkoj naciji, rijec "europljanin" oznacava tek stanovnika kontinenta koji se naziva Europa i nista drugo. Ne postoji europska nacija niti europski identitet. Postoji njemacki identitet, postoji francuski identitet, postoji i bugarski identitet, ali europski identitet ne postoji koliko god ga se umjetno zeljelo nametnuti. Ista prica se vec dogodila u SSSR-u i SFRJ gdje se pokusao nametnuti sovjetski odnosno jugoslavenski identitet pa znamo kako je ta prica zavrsila.
John_Wayne is offline  
Old 21.01.2017., 21:41   #6329
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
A jesi ga...
Neka, neka, sada si mu pokvario dan. Bravo !
Predmnijevam da će u drugom mandatu slati specijalce u HALO aranžmanima po stranim državama koji će ljudima oduzimati njihove zdravstvene iskaznice.
Gotta catch them all!

PS: Nisam znao da postoji Trumpov pokemon.
Yungoos se zove.
Andrijakos is offline  
Old 21.01.2017., 21:42   #6330
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
EU nije Amerika. U EU postoji 25 razlicitih jezika i isto toliko razlicitih kultura, povijesti, identiteta, interesa, mentaliteta. Europljani se za pocetak ne mogu zajedno niti sporazumjeti, njih jedino veze pripadnost istom kontinentu i nista vise. Dok rijec "Amerikanac" oznacava pripadnost americkoj naciji, rijec "europljanin" oznacava tek stanovnika kontinenta koji se naziva Europa i nista drugo. Ne postoji europska nacija niti europski identitet. Postoji njemacki identitet, postoji francuski identitet, postoji i bugarski identitet, ali europski identitet ne postoji koliko god ga se umjetno zeljelo nametnuti. Ista prica se vec dogodila u SSSR-u i SFRJ gdje se pokusao nametnuti sovjetski odnosno jugoslavenski identitet pa znamo kako je ta prica zavrsila.
A u EU se nameće čiji identitet, njemački? Francuski? Talijanski?


Live, Trump u Langleyu.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 21.01.2017., 21:43   #6331
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
hahhahahaha predobra je ova prica "old man and the Marine"... otprilike se tako i ja osjecam...predivan je osjecaj da predsjednik Obmana vise nije u Bijeloj kuci.
Je, fora je vic.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 21.01.2017., 21:47   #6332
Kad vam padne ona francuska radikalka to je teh end za separatiste.
Grčka ide van zone i doći će do nekih korekcija u smislu da će se više sastančiti i povezivati, odnosno eu parlament postajebitan, manje komisije u smislu 'nadvlade'. (tehnokracije)
Fantasist is offline  
Old 21.01.2017., 21:47   #6333
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
A u EU se nameće čiji identitet, njemački? Francuski? Talijanski?
Europski.

Isto kao sto se pokusalo nametniti sovjetski odnosno jugoslavenski identitet.

A kad nesto na silu nameces, obicno zavrsi lose.
John_Wayne is offline  
Old 21.01.2017., 21:47   #6334
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
Predmnijevam da će u drugom mandatu slati specijalce u HALO aranžmanima po stranim državama koji će ljudima oduzimati njihove zdravstvene iskaznice.
Gotta catch them all!
I zamjenjivat će ih sa nečim mnogo , mnogo boljim. Najboljim. Toliko dobrim da će nam se glava zakovrnuti
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Old 21.01.2017., 21:47   #6335
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
A što mi imamo od toga, ne živimo mi u SAD, nama je bitan odnos SAD prema HR i EU, a tu najave nisu dobre. EU je realno kad bi bili složni najjača ekonomska sila, ali očito se radi na tome da ju se rasturi i tu bi trebalo razmišljati o jačem povezivanju EU država ako ima pameti.
Ne mozemo mi vas vjecno nosati ko nedonosce!
Kujte svoju srecu!
Odnos je dobar uvijek bio i ostao, ali uzdaj se u se i u svoje kljuse!
Cojek is offline  
Old 21.01.2017., 21:53   #6336
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
I zamjenjivat će ih sa nečim mnogo , mnogo boljim. Najboljim. Toliko dobrim da će nam se glava zakovrnuti
Kada dođe do toga, ja ću prvi oružjem braniti tvoje pravo da na magnetsku rezonancu čekaš godinu i pol.
Andrijakos is offline  
Old 21.01.2017., 21:53   #6337
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Kako vrijeme prolazi sve mi je draže i draže što sam donio ispravnu odluku i napustio tu umjetnu raspadajuću tvorevinu.

Priznajem ima u USA super stvari i bit će još neko vrijeme, ali sada idem da poljubim svoju iskaznicu zdravstenog osiguranja koju bi mi Donald tako rado oduzeo da može

ali ovako mi može staviti soli na rep.
To je poreski zakon. Ako nisi placao privatno zdravstveno, na kraju godine platis veci porez.
To nije zdravstveni sistem nego poreski, pasinmater liberalnu lopovsku!!

E to ce Trump rasturit!
Cojek is offline  
Old 21.01.2017., 21:55   #6338
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
Nemojte ništa slušat medije što vam govore, slušajte Trumpa.
to care ... napokon pravi predsjednik Amerike
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 21.01.2017., 21:55   #6339
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Europski.
Pobrkao si neke stvari i to gadno. U EU parlamentu hrvatski je službeni jezik, imaš pravo govoriti hrvatskim gdje god hoćeš i kad god hoćeš, nositi narodne nošnje, pjevati hrvatske pjesme, nikakvog nametanja nema.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 21.01.2017., 21:56   #6340
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
Kada dođe do toga, ja ću prvi oružjem braniti tvoje pravo da na magnetsku rezonancu čekaš godinu i pol.
hahaha ja ću braniti zajedno sa tobom to njegovo pravo
Blinko Black is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.