Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 14:42   #81
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Evo sta ona pise u uvodnom .


evo primjer: nedavno sam vani upoznala jednog decka malo smo tako pricali, on me pitao za broj i ja mu ga dala, iako sam stvarno mislila da se nece javiti, on se javio i pozvao me na kavu.. no međutim dok smo se to malo dopisivali nije me niti pitao odakle sam, studiram li, radim li nista.. nije me cak ni htio dodat na fejsu kad sam mu u klubu rekla nek me doda, on je inzistirao da mu rade dam svoj broj. od kave sam odustala jer apsolutno ne znam nista o njemu i ne bi mi bilo ugodno, ali se pitam zasto to decki rade? koja je svrha?

Moze ona sve naravno . Smatram da ja ne bih vise nikada odgovorio na takav poziv zbog pomanjkanja elementarne pristojnosti pri upoznavanju .
Nikakve okolnosti ne opravdavaju pomanjkanje interesa koje je on pokazao . Kao i pomanjkanje informacija od strane njega . Ko je on ? Ona ne zna . Sta radi ? Ona ne zna . Gdje zivi . ? Ona ne zna .
Ako te netko zanima izaces iz kluba van i porazgovarati . Predloziti zeni da ju ispratis odvezes do doma ako se ne boji i ako zeli . Otici sa njom na neku kafu . Imas tisucu opcija . Ne idem na kafu sa nekim o kome pojma nemam .
Ma kakvo je ovo ponasnaje ?
Vidi što si napisao Pa to je i on pokušao

Znalo je biti vani more nekakvih glupih situacija u kojima se ljudi ne snađu. Razmjene par riječi, društvo ih odvuče dalje. Popiju malo previše pa zaborave što su htjeli reći. Trema ih opere pa ne artikuliraju riječi kak spada. Dajem mu neki benefit of a doubt. Ionako ona sama odlučuje što je za nju najbolje. I treba napraviti kako se sama osjeća. Ali pokušavam joj dati i s neke druge strane uvid.

Ovo sve što si opisao je krasno. I ja bi voljela da meni tako netko priđe. Nažalost današnjica i realnost počesto nisu takvi. Jednostavno danas ljudi sve manje tako komuniciraju. Nažalost čak i neki puno stariji od ove curke. Osnove kulture se gube i na nekim puno službenijim i ozbiljnijim mjestima od ovako nečega.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 14:49   #82
Fejsbuk je najveće zlo modernog doba, a šanse da u klubu upoznaš normalnog dečka su kao da Dinamo osvoji Ligu Prvaka.
Propatriamori is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:03   #83
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Vidi što si napisao Pa to je i on pokušao

Znalo je biti vani more nekakvih glupih situacija u kojima se ljudi ne snađu. Razmjene par riječi, društvo ih odvuče dalje. Popiju malo previše pa zaborave što su htjeli reći. Trema ih opere pa ne artikuliraju riječi kak spada. Dajem mu neki benefit of a doubt. Ionako ona sama odlučuje što je za nju najbolje. I treba napraviti kako se sama osjeća. Ali pokušavam joj dati i s neke druge strane uvid.

Ovo sve što si opisao je krasno. I ja bi voljela da meni tako netko priđe. Nažalost današnjica i realnost počesto nisu takvi. Jednostavno danas ljudi sve manje tako komuniciraju. Nažalost čak i neki puno stariji od ove curke. Osnove kulture se gube i na nekim puno službenijim i ozbiljnijim mjestima od ovako nečega.
Razumijem potpuno tvoj pogled i tvoje misljenje . U ovoj prici mene bode u oci nesta elementarno . Ona ne zna koje on . On ne trazi da sazna koje ona ? Mene samo ovo bode u oci .
Nisi me razumila . Izaci iz kluba u mir , porazgovarati u miru . dala mu je telefon ,cuj ovo ?! Dala mu telefon i zove na kafu ,a ne zeli znati ni ime ni sta radi .
Imao sam par godina unazad jako ceste prilike za deijtanje . Nisam se nikada susreo sa ljudima koji su ne odgojeni do ove mijere .
Edit : Ovakvo ponasanje moram da priznam je ucestalo kod ons upoznavnja . Trazi se samo seks i uopce te ne zanima ko se nalazi iza fizickog oklopa .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:07   #84
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ali - ako osoba bježi od dodavanja, onda vjerojatno nešto skriva, vodi paralelne živote, ili se boji sam sebe
nešto jest. a možda ga koristi samo u poslovne svrhe i ne dodaje random žene jer na neki drugi način dolazi do njih

Quote:
ja bih osobno možda izbjegla dodavanje baš da o meni neko ne bi dobio krivu sliku (na bolje ili na gore), koja je skro neminovna i nekako filmska na fejsu
svaka normalna, zrela osoba neće pretjerano ozbiljno doživjeti taj fejs, uostalom.. nije ni bitno kakvu sliku ima neka osoba koja realno još nije u tvom životu. ako te poželi bolje upoznat, možda će shvatiti i tvoj fejs

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Slazem se da uzivo se sve isfiltrira ,ali licno smatram da nemam sta raditi sa nekim ko ga moja licnost ne zanima
normalno. oprezno birati kave, al ne zato što (netko je spomenuo) sjediš kući i čekaš, već što zbilja sa ljudima koji osnovna pravila zavodjenja (ako je to pokušaj zavodjenja bio kod aktera) ne znaju - nemaš šta radit. ma samo ćeš se zapetljat pa će te još danima gnjavit. bespotrebno, pametnije ti je odspavat tih sat vremena
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:14   #85
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
normalno. oprezno birati kave, al ne zato što (netko je spomenuo) sjediš kući i čekaš, već što zbilja sa ljudima koji osnovna pravila zavodjenja (ako je to pokušaj zavodjenja bio kod aktera) ne znaju - nemaš šta radit. ma samo ćeš se zapetljat pa će te još danima gnjavit. bespotrebno, pametnije ti je odspavat tih sat vremena
Joj Shakiri ti jako lose igras u posljednje vreme .

Ne radi se o oprezu kao takvom i ako je neophodan u slicnim situacijama . Svaka celija mog tijela se buni na ideju da ga ne zanima kao licnost .
Mislim tip je glup da gluplji ne moze biti . Pokazati ovako malo interesa naspram jedne zene i ocekivati da ce ona dotrcati na njegov poziv je van pameti .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:27   #86
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Joj Shakiri ti jako lose igras u posljednje vreme .

Ne radi se o oprezu kao takvom i ako je neophodan u slicnim situacijama . Svaka celija mog tijela se buni na ideju da ga ne zanima kao licnost .
Mislim tip je glup da gluplji ne moze biti . Pokazati ovako malo interesa naspram jedne zene i ocekivati da ce ona dotrcati na njegov poziv je van pameti .
Meni se čini da su njih oboje pomalo nespretni. I ona je njemu dala broj tako na halo.

A on da je pravi švaler ne bi tako postavljao stvari

Nego kakve su to tvoje prilike za dejtanje?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:28   #87
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Joj Shakiri ti jako lose igras u posljednje vreme .
ne kužim, jel govoriš meni ili onom nogometašu?

Quote:
Pokazati ovako malo interesa naspram jedne zene i ocekivati da ce ona dotrcati na njegov poziv je van pameti .
to ne vrijedi ako je ženu na određenog muškarca zasvrbilo jel te.
jer onda dolete, ne brini


edit, a to sa oprezom.. pa vidiš da je većina spremna dati i takvima priliku za oduzimanje vremena, očito su potrebne malo strože mjere
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:33   #88
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Meni se čini da su njih oboje pomalo nespretni. I ona je njemu dala broj tako na halo.

A on da je pravi švaler ne bi tako postavljao stvari

Nego kakve su to tvoje prilike za dejtanje?
Bilo davno a uuuuuuuuuuuuuuuuu ! Znas ti onu kada crvenkapica pita babu ?! Baba , kada si zadnji puta vodila ljubav ? A baba ce ti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu u.
Tako i moje dejtanje . U svakom slucaju nijedno nije licilo na nista napisano na ovom forumu .
To je tako jednostavno . Upoznas se online razmijenis telefon dogovoris kafu , nadjes se . Odogvara ti sve ok i sve tece kao bistra voda . Ne svidja ti se ,zahvalis se kazes nece ici i konac price . Svako svojim putem .
Ovdje na forumu mora biti komplicirano kao da smo u nekom SF filmu . Napeto do zlaboga .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:37   #89
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Bilo davno a uuuuuuuuuuuuuuuuu ! Znas ti onu kada crvenkapica pita babu ?! Baba , kada si zadnji puta vodila ljubav ? A baba ce ti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu u.
Tako i moje dejtanje . U svakom slucaju nijedno nije licilo na nista napisano na ovom forumu .
To je tako jednostavno . Upoznas se online razmijenis telefon dogovoris kafu , nadjes se . Odogvarati sve ok i sve tece kao bistra voda . Ne svidja ti se ,zahvalis se kazes nece ici i konac price . Svako svojim putem .
Ovdje na forumu mora biti komplicirano kao da smo u nekom SF filmu . Napeto do zlaboga .
Pa jebemu to i ja govorim!
Sve se ovdje komplicira i secira ko da svi cijepaju atome! Ak mi se sviđaš, provodit ću vrijeme s tobom, ako ne, zahvalit ću ti se na druženju i bok!

Nemoj se sad izvlačiti, lijepo si napisao nedavno. Dakle imaš novog materijala!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:41   #90
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
ne kužim, jel govoriš meni ili onom nogometašu?



to ne vrijedi ako je ženu na određenog muškarca zasvrbilo jel te.
jer onda dolete, ne brini


edit, a to sa oprezom.. pa vidiš da je većina spremna dati i takvima priliku za oduzimanje vremena, očito su potrebne malo strože mjere
Naravno o nogometasu se govori . Malu na temi nije zasvrbilo dok je otvorila temu .
Radoznalost je nezgodna stvar . Zamijenio bih ju u nekim situacijama ponosom i ne prihvacao svasta . Pocesati se mogu sam .
Nisam siguran i nadam se da se ne radi o vecini .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:49   #91
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nisam siguran i nadam se da se ne radi o vecini .
nisam ni ja sigurna, ali mi se čini. ako ne ovdje u stvarnom životu češće čujem da ljudi govore: izadji, vidi, ništa te ne košta, nego nemoj izać.
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:54   #92
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
nisam ni ja sigurna, ali mi se čini. ako ne ovdje u stvarnom životu češće čujem da ljudi govore: izadji, vidi, ništa te ne košta, nego nemoj izać.
Nisam te razumijo pardon ? Logicno je i slazem se sa boldanim .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:20   #93
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Logicno je i slazem se sa boldanim .
kazem da općenito vlada to neko odobravanje za upoznavanjima i izlascima, a zapravo vidimo da na kraju uopće nije bitan ni način na koji smo nekoga upoznali, ni mjesto.
sve je zapravo do nas koliko smo mi uopće zreli i spremni na kvalitetan odnos, a ne na kojekave manipulacije, opsesije, seksa bez intimnosti, veze samo zbog veze itd.

ova cura je odmah prepoznala da ima posla sa nekim tko preočito želi samo seks. žene ne vole kad je to toliko očito i nećeš sigurno imati mnogo uspjeha.
mislim, ako ne zna normalnu komunikaciju uspostavit, ne zna učiniti da se žena osjeti na neki način posebno, kakav će tek onda seks biti? to je vjerovatno krkan neki
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:00   #94
Quote:
yandiib kaže: Pogledaj post
Dobro istina slazem se ali iskreno mi se cini da je decko tip osobe koja stalno tako trazi brojeve od cura, sto mu ocito ide od ruke kad je zgodan.. a onda se niti ne potrudi malo saznat nesto o toj curi tako da mi se to ne svida
Necu izaci na kavu s njim s obzirom da sam mu jucer seenala zadnju poruku bilo bi glupo da se sad javim.. hvala svima na savjetima
Mislim da si u pravu. Elementarna logika kaze da ako nije pokazao bilo kakav interes za tebe osim uzimanja tvog broja - to je zato sto ga ne zanimas pretjerano (da ne kazem uopce) kao osoba. Itekako postoje takvi oportunisti i osnovno pravilo im je da kazu sto manje o sebi a ne zamaraju se ni podacima o drugoj strani.

I ovo sa nedodavanjem na FB nije u redu. Logicno je da pomislis da je u vezi ili da nesto drugo skriva. Kao sto nije istina da se kroz FB ne dozna nista. Meni se nedavno svidio tip dovoljno da otvorim FB profil koji inace nemam. Nakon 15 minuta sam doznala i puno vise nego sto sam zeljela o njemu i vise mi se ni najmanje ne svidja - a nije u vezi.

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Većinom sam ti zajebantskim tonom odgovarala jer je ovo stvarno teen tema i curka ima 21 godinu. Pa mora proći nešto da bi imala iskustava. Ne slažeš se?
Ako joj je ovo jedino iskustvo koje ce steci trenutno, nista nece izgubiti ako ga propusti. Doduse on je mozda ne bi smatrao osobom sa posebnim potrebama (znam, nisi ni ti to napisala ali si je zato muski ispatronizirala) jer joj je 21 godina. Jer on moze biti krasan decko (sto uglavnom mislis samo ti) a moze biti i sociopat. Sa svim nijansama izmedju. Poanta je u tome da se iz aviona vidi da ga ona ne zanima posebno. Ako je to tebi ok podloga za izlazak, zbog cega mislis da treba biti i njoj? Losa iskustva ne doprinose bilo cemu, pametna osoba ce ih izbjeci.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:31   #95
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ako joj je ovo jedino iskustvo koje ce steci trenutno, nista nece izgubiti ako ga propusti. Doduse on je mozda ne bi smatrao osobom sa posebnim potrebama (znam, nisi ni ti to napisala ali si je zato muski ispatronizirala) jer joj je 21 godina. Jer on moze biti krasan decko (sto uglavnom mislis samo ti) a moze biti i sociopat. Sa svim nijansama izmedju. Poanta je u tome da se iz aviona vidi da ga ona ne zanima posebno. Ako je to tebi ok podloga za izlazak, zbog cega mislis da treba biti i njoj? Losa iskustva ne doprinose bilo cemu, pametna osoba ce ih izbjeci.
s druge strane, zanima ga dovoljno da ju pozove na kavu i pokusa ju upoznati.

ljudi su cesto rigidne pizde i sve mora upasti u njihov kalup ili ne daju sanse.

evo mozda sam ja cudan, ali da mi je prvih par pitanja od druge strane cime se bavim, gdje zivim, (sto vozim ) i te sive pizdarije, meni bi to bilo malkice meh.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:32   #96
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa jebemu to i ja govorim!
Sve se ovdje komplicira i secira ko da svi cijepaju atome! Ak mi se sviđaš, provodit ću vrijeme s tobom, ako ne, zahvalit ću ti se na druženju i bok!

Nemoj se sad izvlačiti, lijepo si napisao nedavno. Dakle imaš novog materijala!
Kakv te matrial spopao ? Pojma nemam sta sam napisao . Mislis da barim nekoga ? Ne , ni na pamet mi ne pada . Barem ne trenutno .

Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
kazem da općenito vlada to neko odobravanje za upoznavanjima i izlascima, a zapravo vidimo da na kraju uopće nije bitan ni način na koji smo nekoga upoznali, ni mjesto.
sve je zapravo do nas koliko smo mi uopće zreli i spremni na kvalitetan odnos, a ne na kojekave manipulacije, opsesije, seksa bez intimnosti, veze samo zbog veze itd.
Referiras se na forum ili na real zivot ? Sta je za tebe kvalitetan odnos ? Boldano nije bitno pod uvjetom da izvuces dobar broj .
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post

ova cura je odmah prepoznala da ima posla sa nekim tko preočito želi samo seks. žene ne vole kad je to toliko očito i nećeš sigurno imati mnogo uspjeha.
mislim, ako ne zna normalnu komunikaciju uspostavit, ne zna učiniti da se žena osjeti na neki način posebno, kakav će tek onda seks biti? to je vjerovatno krkan neki
Ne zelim suditi nekome koga ne poznajem . Sta je tebe navelo na misljenje da je ona naletila na nekog krkana ?
Donositi neke zakljucke nije moja cup of tea . Proglasiti nekoga krkanom samo zato sta je ruzno odgojen je preterano . Izneo sam moje misljenje a odluka je na njoj .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:39   #97
Dakle hvala svima sto su se tako udubili u ovu raspravu, nisam ocekivala ovoliko odgovora.
Sa deckom izaci necu jer mi se to nepokazivanje interesa za one osnovne stvari nimalo ne svida i ne volim ici na kave sa potpunim strancima. Slazem se mozda je decko skroz oke ali ipak mi se ne svida to sto je cijela ta situacija nekako mlaka.
Ali hvala svima na savjetima!
yandiib is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:44   #98
Planiraš izaći ovu subotu negdje? Onak, da probaš ponovo. Dođeš dan poslije ovdje pa nam predaš izvještaj i oživiš malo raspravu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:45   #99
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post

evo mozda sam ja cudan, ali da mi je prvih par pitanja od druge strane cime se bavim, gdje zivim, (sto vozim ) i te sive pizdarije, meni bi to bilo malkice meh.
Cudan jesi i nisi zensko .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:49   #100
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Planiraš izaći ovu subotu negdje? Onak, da probaš ponovo. Dođeš dan poslije ovdje pa nam predaš izvještaj i oživiš malo raspravu.
Haha mogla bih nije problem
yandiib is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger