Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 22:42   #181
Oldtimeri

Da ne otvaram novu temu - ko ih voli, sutra su na na rivi u Brelima, navodno 54 oldtimera (ne znam di će uspit stat 54 auta na breljansku rivu, al aj..)..Pulić im je Safety Car pa će dalje na turu put juga, u petak ujutro u 9 sati kreću put Ploča odakle će u Trpanj i tako dalje...
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:52   #182
slikaj pa stavi ovdje
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 12:53   #183
Ma imam neki loš mobitel..ako bude koja dobra slika, pustit ću...
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:05   #184
u king crossu je izloženo nekoliko oldtimera.
audi naravno da ne znam model
Patlikit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:18   #185
Evo me na licu mista

Bio sam na nekoliko skupova oldtimera, al ovaj je najjači koji sam ikad posjetio. Sponzori su jaki. Jedan od njih je i njemačka Dekra. Ima nešto više od 40 auta, a budući da je Euroline jedan od sponzora, najviše je njihovih Mercedesa i to većinom '300 SL' ekipa raznovrsna.

Moj favorit je bio prilipi Dino GT grafitno sive boje

Nabrojit ću samo neke...Pulić ih je predvodio u R8 DTM sejfti karu..osim Dina tu su Aston Martin DBR2, Mustang '65., Mustang Mach 1 '72., AC Cobra 427 MkII, Alfa Romeo 1600 '74., Triumph TR6, dva Austin-Healey 3000 MkII, Bugatti Type37 iz 1928., sličan mu Alvis 12/70, Porsche 356 B, servisni Bully, Jaguar Mark 1, čini mi se...ostalo su većinom Mercedesi, između kojih i SLR, SLS i - što me najviše iznenadilo - 2 ili 3 SLR-a Stirling Moss. Pratim dosta auto svit, al uopće nisam zna da se to čudo može registrirat. Mislio sam da je još na nivou koncepta. U svakom slučaju pojava je žešća..s kacigom na glavi su ih vozili..serijskom, naravno

Sutra idu na Sv. Juru. Ne znam baš da će svi uspit izdržat, al aj. Nakon spusta sa Sv. Jure, idu u Ploče na trajekt za Trpanj pa prema Dubrovniku.

U svakom slučaju isplati se doć i razgledat ih.

Edit:
..zaboravio sam Corvette Stingray Coupe iz '75. i Alfu Romeo Spider 2000...uglavnom su svi sudionici kabrioleti. Jaguar je nešto zašteka, al nije ništa problematično. I Alvisa su danas popravili. Prati ih servisni kombi.
__________________
Nema pravde ni nasuprot

Zadnje uređivanje spyker22 : 23.09.2010. at 22:29. Reason: dopuna
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 19:37   #186
Evo nekih fotografija. Bilo je i lipših mašina fotografiranje...

http://autoklub.jutarnji.hr/foto-rel...3/?secId=72307
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:00   #187
Restauracija oldtimera

Molio bih nekoga ko je ima iskustva sa restauracijom oldtimera da mi otprilike kaže koliko bi koštala restauracija zastave 850 i ako ima mozda koji bolji prijedlog za neki drugi automobil jer sam u maloj nedoumici pošto sam friški u ovoj grani automobila pa ne znam da li je fićo adekvatan za početnika
b&c is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:31   #188
kakvog znanja imaš glede mehanike, limarije, kitanja, farbanja, pjeskarenja, varenja?
__________________
e moj milanee........
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:16   #189
Moraš bit vješt dosta toga sam uradit ili bit bogat
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:30   #190
Za uspješno restauriranje vozila potrebni su slijedeći sastojci:

- projekt vozilo (što masovnije proizvedeno - to lakše do dijelova)
- adekvatan prostor (suha i topla garaža)
- nešto (dosta) alata
- praktično znanje
- slobodno vrijeme
- strpljenje

U suprotnom - puno novaca..

..a i to nije neka garancija, u nas nema baš nekih majstora od pretjerane pedanterije i znanja..

U svakom slučaju, puno sreće želim..
__________________
Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt
2nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:49   #191
Problem je što će prvo svatko sfušati limariju, sigurno, nemože ti previše naplatiti, a previše je zajebancije oko toga.
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:50   #192
uf, meni je zelja neku kawu nabavit i preradit je
lopi89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:45   #193
Evo, tribalo mi je saaamo 3 miseca za fotke mobitelom slikano pa nije uber kvaliteta, al mislio sam da će bit i lošije...

















__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:48   #194
...















__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:52   #195
I nešto novijih konja...













__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:10   #196
Sterling Moss

Baš mi je simpica
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:13   #197
Quote:
Vieri kaže: Pogledaj post
Problem je što će prvo svatko sfušati limariju, sigurno, nemože ti previše naplatiti, a previše je zajebancije oko toga.
POTPIS VELIK KO KUĆA!

Evo baš sam u tom poslu, auto još nije ni 50% a troškovi su prerasli 30.000kn...

Treba ti HRPA: para, ljubavi, strpljenja, volje, VREMENA!

p.s. Cijena uvelike ovisi kolika si picajzla...
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:16   #198
Bok, predlažem ti da odes na oldschool forum, tamo budes sve saznal,ima nekoliko ljepih tema o slaganju automobila i puno slika ! pozdrav
Neno.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 15:17   #199
Smile

Quote:
Neno.. kaže: Pogledaj post
Bok, predlažem ti da odes na oldschool forum, tamo budes sve saznal,ima nekoliko ljepih tema o slaganju automobila i puno slika ! pozdrav
hvala na savjetu Neno forum je mrak,

Zadnje uređivanje b&c : 04.12.2010. at 16:21. Reason: nadopuna
b&c is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 15:52   #200
Smile

Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post
kakvog znanja imaš glede mehanike, limarije, kitanja, farbanja, pjeskarenja, varenja?
Znanje mehanike zavidno,varenje vješto,limarija pokušati ću,naravno uz pomoć majstora limara pa ak zapne jbg platit ću, farbanje to je riješeno od strane lakirera ,a pjeskarenje također se obavlja kod majstora za pjeskarenje ali naravno nisam od onih koji plate sve da im drugi rade pa pripišu zasluge sebi nego sam uključen u svaki proces ugl farbanje i pjeskarenje rade majstori a sve ostalo ja,cilj mi je svojim rukama napravit najviše što mogu samo imam problebem kod odabira auta koje da restauriram pa sam htio saznat koji je auto primjeren meni kao početniku u toj grani jer bih htio da detaljno prođem kroz taj proces i da to naućim tj da se ispravim da to malo bolje shvatim je znam da to nije samo tak ajd pjeskari,kitaj,farbaj vozi tu je tisuću i jedna sitnica
b&c is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.