Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2013., 19:35   #41
Možeš probati pitati mailom na MUP i stvarno ne znam kakav odgovor ćeš dobiti. Što se tiče nas koji baratamo sustavom, sve informacije su klasificirane kao tajne i nema odavanja.

Što se tiče ustupanja tuđih osobnih, tu se ne radi o uvidu u sustav, nego o direktnoj primjeni neke ovlasti, a i to možemo odbiti u slučaju postojanja sunje u opravdanost zahtjeva.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 19:04   #42
PITANJE

Vidim da ste dosta informirani pa bih pitala nešto.
U subotu su mi ukrali stvari (jakna, torba s mobom i novcanikom), otisla sam u VIII. pol. postaju odmah nakon, preuzeo me valjda krim policajac ( nit znam kak se zove nit je rekao tko je i sta je), uzeo podatke, informacije kak sta izgleda i IMEI broj. Nakon toga hvala doviđenja. Nasla sam dokumente drugi dan i u srijedu otisla prijavit njihov pronalazak, te ponijela racun od kupljenog mobitela koji vrijedi 2459 kn. Kada sam dosla drugi put znaci preuzela me druga policajka ( isto valjda krim) zapisala da sam nasla dokumente , pokusala sam pokazati ugovor, nije nista obadala na to, uzela kontakt ponovo imei zapisala i bok, javimo vam ako tko sta whatever. Sad mene znima da li sam ja trebala izricito reci "zelim podignuti kaznenu prijavu" ili se to automatski radi zbog vrijednosti ukradenih stvari? Ako ne da li je kasno da sad odem opet tamo i to napravim?
Nije mi svejedno, mobitel dosta kosta i jos ga moram god dana iotplacivati po ugovoru,
Hvala puno...
Nymphandora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 19:23   #43
Automatski se radi. Nazovi idući tjedan i pitaj tko duži spis i što je poduzeto.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.