Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 01:20   #501
to i jesu savijeti iz ordinacije, možda nisam dobro objasnila, zub mi raste preko zuba, znači točno poviše dvice mi se nalazi trica i prelazi malo preko dvice, nisam ni ja luda da idem vadit zube jer mi je palo na pamet samo se nisam uspijela do sad odlučiti na to, jer bi neko vrijeme izgledala krezuba, a sad sam malo dozrijela i preživjet ću godinu dvije ko krezuba za bolje prekosutra, samo me zanimao vremenski period kad bi to došlo na svoje s ne fiksnim aparatićem jer imam vjenčanje za godinu ipo i fakat nebi htjela izgledat ono
Nefiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 01:48   #502
Quote:
flyingappletree kaže: Pogledaj post
ja sam izbjeljivala peroksidom (onaj sistem s udlagam koje se nose preko noći u koje se stavlja gel), došlo me 1200kn taj prvi put (jer treba izraditi udlage), a kasnije se može uzimati samo gel 1x godišnje ili rijeđe, tubica je 200kn, to su cijene u splitu. rezultati su bili odlični, oštećenja nikakva, i efekt još traje (2,5g)

ali mislim da svaki proces izbjeljivanja uzrokuje osjetljivost, jer caklina je ipak porozna, tako mi je bar rekla moja zubarica.
ako moze na pp podatke zubarice :-D hvala
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 09:25   #503
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Ako na njemu nema više od 20% plombe, onda stavi ljuskicu
ma grozno je, zub je brušen toliko da je prednja strana cakline gotovo prozirna tako da ništa ne pomaže, pokušao sam sa novim ispunom sa nekim premazom sa unutarnje strane zuba, ali ništa ista stvar tako da nikakvo vanjsko brušenje ne dolazi u obzir nažalost, još ću pokušat sa unutarnjim izbjeljivanjem, al sumnjam i u to.
Quote:
Nefiri kaže: Pogledaj post
to i jesu savijeti iz ordinacije, možda nisam dobro objasnila, zub mi raste preko zuba, znači točno poviše dvice mi se nalazi trica i prelazi malo preko dvice, nisam ni ja luda da idem vadit zube jer mi je palo na pamet samo se nisam uspijela do sad odlučiti na to, jer bi neko vrijeme izgledala krezuba, a sad sam malo dozrijela i preživjet ću godinu dvije ko krezuba za bolje prekosutra, samo me zanimao vremenski period kad bi to došlo na svoje s ne fiksnim aparatićem jer imam vjenčanje za godinu ipo i fakat nebi htjela izgledat ono
meni je bratu ista stvar isti zub, on ima 17 god,sad ide po zubarima pa će vidit.
pa i to pitaš zubara valjda zna iz iskustva.
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 09:36   #504
ovo je tema o izbjeljivanju i iskljucivo o tome, a ne o aparaticima, krivim zubima i slicno. stoga molim Nefiri da se prebaci na podforum zdravlje jer tamo postoje adekvatne teme o navedenim problemima. a vas sve ostale da se drzite teme. hvala .

bobanzvone - imala sam mrtav zub, gornju jedinicu. jako je pozutila u odnosu na ostale zube, bas se to iz aviona kuzilo. s tim da kod mene taj zub nije imao nikakvu plombu i na prvi pogled je bio zdrav. dakle nije me bolio, nije se okrhnuo kako to zna biti s mrtvim zubima, nije bio pokvaren i zapravo nije zadavao nikakve probleme osim sto je bio zut .
obisla sam par ordinacija zbog tog zuba. vecina je predlozila ljuskice . oni bi samo nalijepili ljuskicu, a ono sto je ispod ljuskice - koga briga. na srecu, nasla sam odlicnog zubara koji se bas posvetio tom zubu i koji me defacto spasio. imala sam srece da sam dosla na vrijeme, odnosno prije nego je taj zub poceo pravit probleme. naime, kod mrtvih zuba, kod kojih je zivac odumro/izvadjen, treba prvo popuniti kanal (u kojem se inace nalazi zivac) jer je kanal sad prazan i u njemu se skupljaju bakterije koje unistavaju zub i ako se to ne napravi, zub se nakon nekog vremena pokvari, raspadne, strune i pomoci mu nema, jedino rjesenje je vadjenje. da ne duljim, zubar mi je taj kanal ocistio i popunio, dolazila sam kod njega jedno 5 dana, svaki put me slao na slikanje da vidi je li kanal dobro ociscen, je li dobro popunjen i slicno. stvarno je covjek temeljit i svaka mu cast . nakon svega toga mi je unutarnjim izbjeljivanjem izbijelio zub i sad se ni najmanje ne vidi razlika izmedju tog zuba i ostalih.
da nije uspio s unutarnjim izbjeljivanjem, stavio bi mi ljuskicu. ali naravno, tek nakon sto se kanal sanira. u protivnome bi se zub ispod ljuskice raspao i svejedno bi ga se moralo vadit...
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:52   #505
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
[B][COLOR="Red"]

bobanzvone - imala sam mrtav zub, gornju jedinicu. jako je pozutila u odnosu na ostale zube, bas se to iz aviona kuzilo. s tim da kod mene taj zub nije imao nikakvu plombu i na prvi pogled je bio zdrav. dakle nije me bolio, nije se okrhnuo kako to zna biti s mrtvim zubima, nije bio pokvaren i zapravo nije zadavao nikakve probleme osim sto je bio zut
obisla sam par ordinacija zbog tog zuba. vecina je predlozila ljuskice . oni bi samo nalijepili ljuskicu, a ono sto je ispod ljuskice - koga briga. na srecu, nasla sam odlicnog zubara koji se bas posvetio tom zubu i koji me defacto spasio. imala sam srece da sam dosla na vrijeme, odnosno prije nego je taj zub poceo pravit probleme. naime, kod mrtvih zuba, kod kojih je zivac odumro/izvadjen, treba prvo popuniti kanal (u kojem se inace nalazi zivac) jer je kanal sad prazan i u njemu se skupljaju bakterije koje unistavaju zub i ako se to ne napravi, zub se nakon nekog vremena pokvari, raspadne, strune i pomoci mu nema, jedino rjesenje je vadjenje. da ne duljim, zubar mi je taj kanal ocistio i popunio, dolazila sam kod njega jedno 5 dana, svaki put me slao na slikanje da vidi je li kanal dobro ociscen, je li dobro popunjen i slicno. stvarno je covjek temeljit i svaka mu cast . nakon svega toga mi je unutarnjim izbjeljivanjem izbijelio zub i sad se ni najmanje ne vidi razlika izmedju tog zuba i ostalih.
da nije uspio s unutarnjim izbjeljivanjem, stavio bi mi ljuskicu. ali naravno, tek nakon sto se kanal sanira. u protivnome bi se zub ispod ljuskice raspao i svejedno bi ga se moralo vadit...

znači ide sa unutarnjim, ma prošao sam ja i kirurge, i stomatološki fax, i slikanje, punjenje, sve je super napravljeno, znači još ostaje unutarnje izbjeljivanje iako meni nije tako velika razlika i 2-jka je u pitanju ali ipak bi da su svi isti.
daj pliz na pm detalje oko cijene i koji je zubar ako si u zg
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:48   #506
ok, hvala nisam znala da postoji podforum s adekvatnom temom za to, novopečena forumašica , bobanzvone hvala i tebi, molim te mi javi kako je prošlo s tvojim bratom,jer u mojoj selendri neznaju ni stomatolozi što bi, nego se ja moram odlučit, gdje mi živimo...
Nefiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 21:23   #507
Potrošila sam danas 14-u Crest trakicu, zubi svjetliji za bar dve nijanse
ko će sad čekat 3 tjedna da dođu nove al naručujem duplu količinu
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:20   #508
koliko dugo se smiju koristiti te trakice
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 12:51   #509
http://kupime.hr/ - popust na izbjeljivanje zuba...
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 22:20   #510
http://cgi.ebay.com/LISTERINE-WHITEN...a#ht_500wt_922

netko čuo, probao možda...kakve su ove...?
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 13:10   #511
Bok
Mene zanima je li itko koristio one 'jeftinije' stvari za izbjeljivanje npr.sto se moze kupiti po DMovima i tako-kucne radinosti?
I kakva su iskustva?Tenk ju!
__________________
Da'bog da ti mati prdnula na roditeljskom!
dorica505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 12:13   #512
pitanje za one koji nose crest trakice

koliko često ste ih upotrebljavale npr nakon doze od 14 dana po dva puta na dan, ili 28 dana jednom na dan? da li ste ih ponovno uzimali nakon dva mjeseca,tri, ili ste radili veći razmak?
mindWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 22:01   #513
koje uzeti


http://cgi.ebay.co.uk/CREST-3D-WHITE...5#ht_664wt_905

kaj u ovima ih ima sam 20
http://cgi.ebay.co.uk/CREST-3D-WHITE...a#ht_724wt_905

ovaj seller je ok jel?
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 22:19   #514
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
Vivid, jače su. Gle ovdje:
http://www.3dwhite.com/crest-product...g-systems.aspx

Pa kad s ovima izbjeliš, onda eventualno prve za očuvanje bjeline.
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 10:32   #515
aha tenks

a kaj onda mislite o ovim sellerima
http://cgi.ebay.com/10-Whitestrips-C...item2eb1d4a52c

http://cgi.ebay.com/SEALED-CREST-3D-...ht_7858wt_1139

u principu bolje onda uzet od ovog donjeg više se isplati jel
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 09:44   #516
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
aha tenks

a kaj onda mislite o ovim sellerima
http://cgi.ebay.com/10-Whitestrips-C...item2eb1d4a52c

http://cgi.ebay.com/SEALED-CREST-3D-...ht_7858wt_1139

u principu bolje onda uzet od ovog donjeg više se isplati jel
da
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 20:46   #517
Već nekoliko dana koristim klasični Crest, s tim da ga čak i ne stavljam dva puta dnevno nego samo jednom i ono... vidi se neka razlika
Možda u prilog tome ide to što sam prestala pušiti + nabavila električnu četkicu + Sensodyne i takve neke stvari, ali oduševljena sam

Svakako namjeravam nabaviti još par komada jer sam se zajebala prošli put i naručila premali lot (ako netko ima viška par paketića i ovdje apeliram da mi proda ).

I da- nema apsolutno nikakvih neugodnih iritacija ili preosjetljivosti zubića, a imam dosta osjetljive zube i zubno meso inače
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 18:08   #518
gotovo unutarnje izbjeljivanje i tura sa crestom zubi su sad
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:29   #519
pogledala sam malo i nisam vidila da ste pisale o onim trakicama za izbjeljivanje koje se prodaju na fejsu. jel tko to probao mozda?
http://www.facebook.com/?closeTheater=1#!/zdravosmijeh
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:32   #520
na kolektivi popust na izbjeljivanje zubeka - link
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.