Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2006., 20:04   #1
Drvo znanja

Jel neko to kupuje? Se može di pretplatit, ili samo preko osnovne škole?
Ja bi se pretplatio, ali očito u gimnaziji ne nude nikakve časopise osim Čovjek i svemir.
Jel kaj opće valjaju ovi novi brojevi? Prije sam to kupoval, i super mi je bil, a sad kao daju i DVD. Ak neko kupuje, kakvi su članci i kaj ima na dvd-ima?
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 20:30   #2
Koliko znam, Drvo znanja se prodaje i na boljim kioscima, a ne samo preko škola...
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 18:45   #3
pa to možeš kupit na svakom kiosku tiska. a i u svakom broju imaš narudžbenicu za pretplatu
__________________
Na raskršću slučajno biram put i uvijek dođem tamo gdje me očekuju !
sania is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 17:19   #4
Da li je netko primjetio da Drva Znanja nema na kioscima ovaj mjesec? Zna možda netko više?
markvite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 18:00   #5
Lani, kada sam bio na njihovu štandu na Interliberu, još nije izišao rujanski broj.
fakincic11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 23:31   #6
ja čuo od prodavača da se više ne štampa, nego da se prodaju samo stari brojevi
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 10:01   #7
Znači, časopis je umro ...
markvite is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 01:21   #8
Quote:
markvite kaže: Pogledaj post
Znači, časopis je umro ...
da
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 16:01   #9
Ajme baš šteta, kao mala sam bila pretplatnik i sigurna sam da je riječ o jednom od rijetkih časopisa iz kojih se zapravo može nešto naučiti
Bubblegum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 15:00   #10
Na Interliberu prodaju najnoviji broj rujan/listopad, i ostale starije po 5 kn. Kasnili s izlaženjem...
markvite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 15:08   #11
Isto je bilo lani. Kašnjenje. Tek poslije Interlibera slali su ponude za pretplate.
fakincic11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 22:48   #12
Taj časopis je u devedesetima nešto vrijedio (kad je počeo izlaziti). Zadnji sam ga put prelistao prije par godina i članci su bili prepuni grešaka i netočnosti, poluistina i loših prijevoda, što me je uzrujalo do te mjere da sam slao prosvjedni e-mail uredništvu. Odgovor nikad nisam dobio.

Ako vam se čita neki znanstveno-popularni časopis, mislim da je Priroda puno bolji izbor. Članci tamo su bar korektni.
__________________
Incidit in Scyllam qui vult vitare Charybdim
rhodium11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 00:55   #13
Quote:
rhodium11 kaže: Pogledaj post
Taj časopis je u devedesetima nešto vrijedio (kad je počeo izlaziti). Zadnji sam ga put prelistao prije par godina i članci su bili prepuni grešaka i netočnosti, poluistina i loših prijevoda, što me je uzrujalo do te mjere da sam slao prosvjedni e-mail uredništvu. Odgovor nikad nisam dobio.

Ako vam se čita neki znanstveno-popularni časopis, mislim da je Priroda puno bolji izbor. Članci tamo su bar korektni.
da, ali se ona prodaje SAMO putem pretplate
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 15:03   #14
Jel izlazi jos drvo znanja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.