Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 15:12   #1001
Niti meni, bila su jako okrutna vremena pogotovo za cure. Mihrimah jest pokupila puno od Hurem u ponasanju, ali Rustem mi se niti malo ne svidja, bit ce to paklen brak.
Dugonoga is offline  
Old 23.01.2013., 15:15   #1002
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
to je stara promo slika, dokaza o njegovom vraćanju još nema...
samo me zanima kojim povodom vraćaju lik u seriju? ne glumca, to mi je raumljivo, treba drzati gledanost i dovoditi eye candy modele, ali me zanima ako se vraća kojim povodom vraćaju taj lik?!

navodno se isto pregovara sa glumicom Melike Yalova koja je glumila Princezu Isabelu u drugoj sezoni..pa sad koliko je sve to istina..vidjet cemo...
http://www.harbiforum.org/attachment...pek-yalova.jpg

Zadnje uređivanje Bhea : 23.01.2013. at 17:40. Reason: IMG u citatu - pročitati pravila podforuma !!
chosen one is offline  
Old 23.01.2013., 15:26   #1003
Quote:
chosen one kaže: Pogledaj post
to je stara promo slika, dokaza o njegovom vraćanju još nema...
samo me zanima kojim povodom vraćaju lik u seriju? ne glumca, to mi je raumljivo, treba drzati gledanost i dovoditi eye candy modele, ali me zanima ako se vraća kojim povodom vraćaju taj lik?!
ROFL, a pazi kad je čak i u TR novinama ova slika + još 3 u objavi o povratku bali bega. ja ih istina nisam vidjela do sada, zato sam i pomislila da jesu prave. zašto vraćaju njega, tko će znati, ponestalo im je likova ... samo nitko ne može zamijeniti ibricu. međutim, kao eye candy može, ja se ne bunim melike iliti pranses trenutno glumi u "karadayi" sa kenanom, tako da ne vjerujem u njezin povratak, čak sam sigurna da su to samo tračevi.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 23.01.2013. at 15:32.
Mina is offline  
Old 23.01.2013., 15:27   #1004
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Niti meni, bila su jako okrutna vremena pogotovo za cure. Mihrimah jest pokupila puno od Hurem u ponasanju, ali Rustem mi se niti malo ne svidja, bit ce to paklen brak.
Za razliku od male Mirhimah koja je imala svoje trenutke "zloće" ja bome nisam kod odrasle vidjela do sada neku zloću, čak štoviše pristojna je i mirna nema ni Z od zloće, Hurka je imala svojih trenutaka zloćestoće, ali mala niti jednom. Čak su sva djeca bila ok barem do sad što smo vidjeli a recimo, meni je čak i Mehmed bolji lik od Mustafe koji je stalno govorio kako on ne bi naštetio braći, a Hurki je rekao da će se svetit gdje je najosjetljivija, Mehmed je bez razmišljanja stao pred strijelu da zaštiti bratov život. Sva djeca su pristojna prema svima čak i prema mahinalnoj.
Amona M is offline  
Old 23.01.2013., 15:29   #1005
Quote:
chosen one kaže: Pogledaj post

navodno se isto pregovara sa glumicom Melike Yalova koja je glumila Princezu Isabelu u drugoj sezoni..pa sad koliko je sve to istina..vidjet cemo...
Ovo me uopće ne bi čudilo, pošto se tolika prašina digla u njihovoj vladi, a otac od te glumice je jedan od ministara.
Amona M is offline  
Old 23.01.2013., 15:31   #1006
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ROFL, a pazi kad je čak i u TR novinama ova slika + još 3 u objavi o povratku bali bega. ja ih istina nisam vidjela do sada, zato sam i pomislila da jesu prave. zašto vraćaju njega, tko će znati, ponestalo im je likova ... samo nitko ne može zamijeniti ibricu. međutim, kao eye candy može, ja se ne bunim melike iliti pranses trenutno glumi u "karadayi" sa kenanom, tako da ne vjerujem u njezin povratak.
pa iskreno bilo bi mi zanimljivo da vrate njega, princezu, ali i da malo dovedu i ostale Suljemanove sestre, mislim da ima jos jedna koju nismo jos "upoznali".
Sto se tice Bali Bega, ako i dodje, to ce biti vise gostujuca uloga, jer neznam di svrstati taj lik, u koju priču. Mozda nekako sa MIhrimah, ali ni tu ne vidim sretan kraj, ai sve mi je to nelogicno sa starenjem likova. Sigurno ni on kao i sve ove sulatnije nece ostariti, svi su kao vakumirani ...najbolji mi je primjer Mahidevran i Mustafa. Glumica koja igra ulogu Mahi je u stvarnosti 3-4 godine mladja od glumca koji igra Mustafu
chosen one is offline  
Old 23.01.2013., 15:35   #1007
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Za razliku od male Mirhimah koja je imala svoje trenutke "zloće" ja bome nisam kod odrasle vidjela do sada neku zloću, čak štoviše pristojna je i mirna nema ni Z od zloće, Hurka je imala svojih trenutaka zloćestoće, ali mala niti jednom. Čak su sva djeca bila ok barem do sad što smo vidjeli a recimo, meni je čak i Mehmed bolji lik od Mustafe koji je stalno govorio kako on ne bi naštetio braći, a Hurki je rekao da će se svetit gdje je najosjetljivija, Mehmed je bez razmišljanja stao pred strijelu da zaštiti bratov život. Sva djeca su pristojna prema svima čak i prema mahinalnoj.
To sa osvetom nema veze s time da bi ubio ili na bilo koji nacin ozljedio svoju braću. Taj razgovor se odnosio na to da će se s njima sve vise i vise zblizavati i dobivati njihovu podrsku a ne da im naudi.
Povjesno je poznato da je Mustafa bio dobar ovjek, obozavan u narodu, milostiv i navodno zgodan.
Sad podatke o Hurkinoj djeci neznam, iako znam da je lik Mehmeta ovdje u seriji jos dosta i prikizan, s obzirom da nije bas ni zivio dugo.
chosen one is offline  
Old 23.01.2013., 15:48   #1008
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Za razliku od male Mirhimah koja je imala svoje trenutke "zloće" ja bome nisam kod odrasle vidjela do sada neku zloću, čak štoviše pristojna je i mirna nema ni Z od zloće, Hurka je imala svojih trenutaka zloćestoće, ali mala niti jednom. Čak su sva djeca bila ok barem do sad što smo vidjeli a recimo, meni je čak i Mehmed bolji lik od Mustafe koji je stalno govorio kako on ne bi naštetio braći, a Hurki je rekao da će se svetit gdje je najosjetljivija, Mehmed je bez razmišljanja stao pred strijelu da zaštiti bratov život. Sva djeca su pristojna prema svima čak i prema mahinalnoj.

meni su i mehmet i mustafa super likovi, mustafu sam zapravo pocela sve vise i vise zaliti upravo zbog njegove matere koja ne propusta priliku da mu puni glavu sa svojom mrznjom prema hurem, vec mi je postala toliko dosadna i toliko jadna, nemoze proci ni jedna scena s njom a da ona ne pocne - hurem ovo, hurem ono....

za razliku hurem je prava majka, nikad nije djeci ruzno govorila ni o mahidevran nit je govorila da im je mustafa suparnik, sto je mahidevran svakodnevno na repertoaru...sad i na tv-u idu one epizode oko vlasti u haremu, s jedne strane hurem govori mirimah da niposto ne bude bezobrazna prema mahidevran, neka se prema njoj odnosi s postovanjem i ponasa se ko sultanija, a s druge strane mahidevrana koja govori da ne zeli ici s sinom u provinciju jer eto nezeli vlast prepustiti hurem...
gogili18 is offline  
Old 23.01.2013., 15:49   #1009
Quote:
chosen one kaže: Pogledaj post
To sa osvetom nema veze s time da bi ubio ili na bilo koji nacin ozljedio svoju braću. Taj razgovor se odnosio na to da će se s njima sve vise i vise zblizavati i dobivati njihovu podrsku a ne da im naudi.
Povjesno je poznato da je Mustafa bio dobar ovjek, obozavan u narodu, milostiv i navodno zgodan.
Sad podatke o Hurkinoj djeci neznam, iako znam da je lik Mehmeta ovdje u seriji jos dosta i prikizan, s obzirom da nije bas ni zivio dugo.
Iskreno, ne vjerujem baš ni ja da bi im nešto svojom voljom ucinio. Mehmed je i u RL umro od boginja negdije u dobi od 22-23 godine. Komentiram samo seriju, ne ono što je doista i bilo. Vidjeli smo da je Mustafa i dalje pod utjecajem Ibrahima i kad bi mu ovaj objasnio da je to običaj i za dobrobit dinastije, vjerovatno bi se upustio u to i odobrio. U ostalom, pa odrekao se i ljubavi prema Eleni kad mu je Ibro objasnio da je to u interesu države. Jasno mi je da je izreceno bilo samo da uzruja hurku, ali nismo do sad vidjeli niti jedne prijetnje od strane Mehmeda, do sad znaći viđeno, iako mi je Mustafa izuzetno drag lik u seriji, Mehmed mi se čini kvalitetniji.
Amona M is offline  
Old 23.01.2013., 16:08   #1010
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne vjerujem baš ni ja da bi im nešto svojom voljom ucinio. Mehmed je i u RL umro od boginja negdije u dobi od 22-23 godine. Komentiram samo seriju, ne ono što je doista i bilo. Vidjeli smo da je Mustafa i dalje pod utjecajem Ibrahima i kad bi mu ovaj objasnio da je to običaj i za dobrobit dinastije, vjerovatno bi se upustio u to i odobrio. U ostalom, pa odrekao se i ljubavi prema Eleni kad mu je Ibro objasnio da je to u interesu države. Jasno mi je da je izreceno bilo samo da uzruja hurku, ali nismo do sad vidjeli niti jedne prijetnje od strane Mehmeda, do sad znaći viđeno, iako mi je Mustafa izuzetno drag lik u seriji, Mehmed mi se čini kvalitetniji.

naravno, kad je HUrkin mora ti biti draži
chosen one is offline  
Old 23.01.2013., 16:16   #1011
Quote:
chosen one kaže: Pogledaj post
naravno, kad je HUrkin mora ti biti draži
hahahaaaa, dobraaaa

Kako su nam predstavili Mahinalnu u seriji Mustafa je ispao prekrasan, bilo bi mi draže vidjeti da je malo samostalniji. Očekivala sam da će se scenaristi poigrati hurkinom sjecom da ćemo vidjeti malo zloće, zakuhavanja, ali nisu, doista su sva djeca lijepo prikazana.
Amona M is offline  
Old 23.01.2013., 16:34   #1012
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
hahahaaaa, dobraaaa

Kako su nam predstavili Mahinalnu u seriji Mustafa je ispao prekrasan, bilo bi mi draže vidjeti da je malo samostalniji. Očekivala sam da će se scenaristi poigrati hurkinom sjecom da ćemo vidjeti malo zloće, zakuhavanja, ali nisu, doista su sva djeca lijepo prikazana.
pa mislim da Hurkina djeca i nisu bila, barem koliko mi je poznata povjest, zlobna, osim ovoga sto je vladao, mislim Selim. Mehmet je bio skoro pa nebitan, Bajazid mi se cinio ok, onaj sto je grbav, on je bio dosta blizak sa Mustafom, mislim da je on i umro odmah nakon Mustafe. Mihrimah je ista zmija kao i svoja majka, ali mislim da barem zasad u seriji to nece prikazati. Sto se tice prikazivanja mahidevran, vidim ja da ti nju ne volis, ali cinjenicno je bila puno pozitivnija, bolja i obozavanija u drustvu od Hurke. Sad, u seriji naravno mora biti sve malo napuhanije i zanimljivije to je normalno
chosen one is offline  
Old 23.01.2013., 16:51   #1013
Ako ćemo po povijesti, Mehmed umro mlad, onaj što je imao grbu je bio jako vezan za mustafu i navodno se obijesio sam kad je cuo za mustafu da je ubijen, Bajazit puno kvalitetniji od Selima, ali na žalost još jedan krivi potez sultana koji je pomogao da ga se ubije jer je smatrao da je Selim podobniji za tron, a on se pretvorio u pijanicu i nesposobnjakovića. mahinalna mi nije legla u seriji jer ne volim cmizdravice, draže su mi fajterice i osobe koje znaju što hoće u životu, a i jesu ju scenaristi napravili nesposobnom i podmuklom. Hurkini neki potezi se kose s mojim svjetonazorom, ali gledam na radnju u haremu i u to vrijeme, znaći samo ono što nam prilazuju i tu Hurka ima moje veće simpatije, a ja doista nisam vidjela ni jednu scenu odrasle Mirhimah da je zlica. I da, u to vrijeme žene su bile nebitne i ima logike da je večini više odgovaralo ponašanje Mahinalne nego Hurke koja se pokazala kao jaka žena.

Gledam na sat i ne mogu dočekati večerašnju epku, lalp se kraj serije bliži svaka mi završava sve napetije.
Amona M is offline  
Old 23.01.2013., 17:12   #1014
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Ako ćemo po povijesti, Mehmed umro mlad, onaj što je imao grbu je bio jako vezan za mustafu i navodno se obijesio sam kad je cuo za mustafu da je ubijen, Bajazit puno kvalitetniji od Selima, ali na žalost još jedan krivi potez sultana koji je pomogao da ga se ubije jer je smatrao da je Selim podobniji za tron, a on se pretvorio u pijanicu i nesposobnjakovića. mahinalna mi nije legla u seriji jer ne volim cmizdravice, draže su mi fajterice i osobe koje znaju što hoće u životu, a i jesu ju scenaristi napravili nesposobnom i podmuklom. Hurkini neki potezi se kose s mojim svjetonazorom, ali gledam na radnju u haremu i u to vrijeme, znaći samo ono što nam prilazuju i tu Hurka ima moje veće simpatije, a ja doista nisam vidjela ni jednu scenu odrasle Mirhimah da je zlica. I da, u to vrijeme žene su bile nebitne i ima logike da je večini više odgovaralo ponašanje Mahinalne nego Hurke koja se pokazala kao jaka žena.

Gledam na sat i ne mogu dočekati večerašnju epku, lalp se kraj serije bliži svaka mi završava sve napetije.
eto, mi smo primjer kako se moze bez neke svadje, prepucavanja i vrijeđanja komentirati dogadaji i likovi,a da pritom s jedne strane imamo Hurkinu stovateljicu a s druge strane Mahinog obozavaoca

na sreću ili nesreću, nove epizode nemam priliku trenutno gledati, ali citao sam na netu i vidio reklame, auuu ceka nas svasta ...
chosen one is offline  
Old 23.01.2013., 17:23   #1015
nisu se njihovi povijesničari mogli dogovoriti o svemu što je i kako bilo a da bi se mogli mi forumaši

Percepcije su nam svima različite i stoga svako ima svoga lika u seriji koji mu je više ili manje drag. Znam da nas još svašta očekuje, meni je jako napeta ova šah-sultanija, mislim da će fokus u narednim epkama biti i na njoj dosta, a ne izgleda mi da će biti mimozica, bit će zanimljivo gledati nadmudrivanje nje i Hurke. recimo meni u seriji lik Ibrahim paše nije legao, doživjela sam ga kao najviše iskompleksiranog lika koji ima bolesni ego, koji najviše voli sam sebe, njegova smrt mi je logična, ali mi je strašno i nezamislivo, a pogotovo što je to i bilo u RL-u da se ne zna gdje mu je grob. Je on izdao sultana u puno toga, ali ruku na srce i ucinio mu je kao veliki vezir puno za državu.
Amona M is offline  
Old 23.01.2013., 19:24   #1016
Ne razumijem zašto se ovdje vodi rasprava Hurrem - Mahidevran?
Znam, svako ima svog lika u seriji koji mu je više/manje drag...
Valjda je problem u tome što je Hurrem pregazila Mahidevran već odavno...
Istina, ljudi su u to vrijeme više voljeli slabe žene koje mogu mlatiti k'o slamu a ne snažne i proračunate kao Hurrem.
Za vrijeme vladavine Osmanskog carstva biti hladan i proračunat znači OPSTANAK.
Saditi mržnju u svoju djecu nije bilo potrebno a upravo to je Mahidevran radila Mustafi... Zašto nije bilo potrebno?
Zato što bi ih to na kraju došlo glave, a Mustafi će doći glave još malo... Zato su Mehmet, Mihrimah, Selim, Bajazid i onaj mali puni ljubavi i pažnje, jer nisu rasli u mržnji kao Mustafa... S time znamo ko je bolja majka i žena od njih dvije.

Želim samo reći da obratite pažnju na činjenice i sve ćete sami shvatiti.
dennomon is offline  
Old 23.01.2013., 22:17   #1017
ne naginjem ni jednom previse liku..
b+voljela sam i ajbige,nigar,bali beg -to da i ne spominjem se zna da ga žene vole...ma i maleckog mustafu..

a sada samo čekam zaplete i sta ce se desiti

sada kad babca nema,kad je sultan kraj dvije rospije alaaa
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 23.01.2013., 22:39   #1018
Uh odgleda 83-u epku na turskoj tv, tko će sad dočekati prijevod

U svakom slućaju kreće sukob između Hurke i Šah-sultanije, ova je ipak uspjela ubaciti muža na divan, a ne Hurka Eustem pašu kako je planirala. Nisam skužila gdje je Matrakči poslao malenu od nigar, ali mi se ćini kod njegovog brata, eto kad se Nigar rastane može i ona tamo, možda se rodi i ljubav između nje i Ibrinog brata blizanca.
Amona M is offline  
Old 23.01.2013., 23:05   #1019
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Uh odgleda 83-u epku na turskoj tv, tko će sad dočekati prijevod

U svakom slućaju kreće sukob između Hurke i Šah-sultanije, ova je ipak uspjela ubaciti muža na divan, a ne Hurka Eustem pašu kako je planirala. Nisam skužila gdje je Matrakči poslao malenu od nigar, ali mi se ćini kod njegovog brata, eto kad se Nigar rastane može i ona tamo, možda se rodi i ljubav između nje i Ibrinog brata blizanca.
to se zove kompromis...svaka čast...taj se ionako čini puno stabilnijim od rahmetli Ibrahima...on nema problema s identitetom...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Old 23.01.2013., 23:23   #1020
A baš bi bila fora da se to dogodi, ionako su isti, a u krevetu mu može govoriti paša
Amona M is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.