Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Koliki postotak ljudi oko vas vam je privlačan?
Žensko sam, manje od 5% 18 18.00%
Žensko sam, 5-10% 13 13.00%
Žensko sam, 10-20% 7 7.00%
Žensko sam, 20-40% 2 2.00%
Žensko sam, više od 40% 1 1.00%
Muško sam, manje od 5% 10 10.00%
Muško sam, 5-10% 12 12.00%
Muško sam, 10-20% 13 13.00%
Muško sam, 20-40% 16 16.00%
Muško sam, više od 40% 8 8.00%
Glasovatelji: 100. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 01:36   #1
Koliki udio ljudi vam je privlačan?

Od ljudi suportnog spola (ili istog ako ste gej) koji su u vašoj okolini i koji su okvirno vaših godina, koliko je onih koji su vam seksualno privlačni? 1 osoba od 50? 1 od 20? Svaka druga osoba?

Ono što me još više zanima je KOLIKO su vam privlačni oni koji jesu? Da li je za vas privlačnost jednostavna DA/NE kategorija, ili možete odrediti ljude koji vas privlače jako, srednje, slabo i uopće ne?

Ono šta sam do sad zaključio je da dio ljudi gleda suprotni spol kroz binarnu kategoriju, ili kao seksualne objekte i privlačni su im, ili su im potpuno aseksualni poput noćnog ormarića. Drugi dio ljudi gleda suprotni spol kroz skalu tako da će jako malo ljudi suprotnog spola ocjeniti potpuno aseksualnim objektima, ali im većina njih veći dio vremena nije dovoljno visoko na skali da bi tome pridali važnost. A ima i onih kojima je većina ljudi suprotnog spola prilično privlačna.

Zadnje uređivanje tjuner : 21.09.2017. at 02:02.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 02:41   #2
Ja sam ova druga skupina.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 02:47   #3
Muško sam, 80% suprotnog spola mi je privlačno.
Ženama je obrnuto, njima je 10-20% muškaraca privlačno.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 05:45   #4
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Muško sam, 80% suprotnog spola mi je privlačno.
Ženama je obrnuto, njima je 10-20% muškaraca privlačno.
Možda je to samo tvoja subjektivna procjena. No, bez obzira, što misliš, odakle ta razlika?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 07:21   #5
jako malo osoba suprotnog spola mi je privlačno..nisam aseksualna, baš naprotiv..sad ili je do okoline ..jednostavno nisam okružena privlačnim muškarcima ili sam prekritična
jednostavno ne mogu pronaći niti jendog muškarca kojeg poznam da da mogu reći da mi je privlačan
čak se ne mogu sjetiti ni da sam na ulici srela nekog tipa i pomislila wow koji mrak komad

ima onaj jedanl ik iz Majstora tetovaža..al on je posebna kategorija hehe
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:31   #6
Ovisi o godišnjem dobu i razini seksualnog poriva u meni. U proljeće mi je fakat puno osoba suprotnoga spola privlačno.,a i u nekim danima PNS-a također.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:08   #7
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ovisi o godišnjem dobu i razini seksualnog poriva u meni. U proljeće mi je fakat puno osoba suprotnoga spola privlačno.,a i u nekim danima PNS-a također.
Ovo PNS je kao kad honey kaze piNpek?

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zaljubio sam se dva puta u zivotu.


Uf, ovo je bas malo.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:16   #8
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ovo PNS je kao kad honey kaze piNpek?





Uf, ovo je bas malo.
I je i nije.
Neke kratke crushove sam imao, ali ne da bi o toj osobi puno mislio ili da bi se zbunio pred njom.
Moram si dozvoliti da se zaljubim i lad si dozvolim, onda je vazno i ne ispadam iz tog osjecaja.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:19   #9
ponovo te price kako je skoro svaka cura na ulici zgodna, a muski su doslovce govna bas bi vidio kakav bi bio rezultat da se zene toliko ne sredjuju, sminka, odjeca, da ih vidimo u jutarnjem izdanju,malo bi se razmisljanja promjenila, vecina muskraca izgleda isto u 14 h, i kada se probudi, toliko o toj nadmocnoj zenskoj ljepoti
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:20   #10
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
ponovo te price kako je skoro svaka cura na ulici zgodna, a muski su doslovce govna bas bi vidio kakav bi bio rezultat da se zene toliko ne sredjuju, sminka, odjeca, da ih vidimo u jutarnjem izdanju,malo bi se razmisljanja promjenila, vecina muskraca izgleda isto u 14 h, i kada se probudi, toliko o toj nadmocnoj zenskoj ljepoti
i u ovome ima istine.
ali nismo vam mi krive što padate na obmanu, a na kraju se i zaljubite pa vam se smeta ni vještica uz koju se probudite, naprotiv,još vam je ljepša nesređena
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:21   #11
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
ponovo te price kako je skoro svaka cura na ulici zgodna, a muski su doslovce govna bas bi vidio kakav bi bio rezultat da se zene toliko ne sredjuju, sminka, odjeca, da ih vidimo u jutarnjem izdanju,malo bi se razmisljanja promjenila, vecina muskraca izgleda isto u 14 h, i kada se probudi, toliko o toj nadmocnoj zenskoj ljepoti
pa sredi se i ti, pa ću se okrenut. seksi su mi tipovi koji stavljau maskaru i olovku za oči. odeš malo u teretanu, pitaš frendicu ili curu za savjet u vezi odjeće i biti ćeš baš ugodan prizor
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:41   #12
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Post napaljenički sindrom.
Uuuu, well done!

Malo ljudi mi je privlacno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 07:42   #13
Pa ono "okvirno mojih godina" - niti jedna!
Ali jedno triput mlađa, veli Afro (drži tavu u ruci sa onim ratničkim pogledom) da mi se jedino ona mora sviđati.
Da bi reč rekel!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:39   #14
Zaljubio sam se dva puta u zivotu.
Vidim ljepotu objektivno, privuce me rijetko koja.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:33   #15
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
Od ljudi suportnog spola (ili istog ako ste gej) koji su u vašoj okolini i koji su okvirno vaših godina, koliko je onih koji su vam seksualno privlačni? 1 osoba od 50? 1 od 20? Svaka druga osoba?

Ono što me još više zanima je KOLIKO su vam privlačni oni koji jesu? Da li je za vas privlačnost jednostavna DA/NE kategorija, ili možete odrediti ljude koji vas privlače jako, srednje, slabo i uopće ne?

Ono šta sam do sad zaključio je da dio ljudi gleda suprotni spol kroz binarnu kategoriju, ili kao seksualne objekte i privlačni su im, ili su im potpuno aseksualni poput noćnog ormarića. Drugi dio ljudi gleda suprotni spol kroz skalu tako da će jako malo ljudi suprotnog spola ocjeniti potpuno aseksualnim objektima, ali im većina njih veći dio vremena nije dovoljno visoko na skali da bi tome pridali važnost. A ima i onih kojima je većina ljudi suprotnog spola prilično privlačna.
meni je vrlo malo muškaraca privlačno, jedan na 100 valjda
ne znam, jako sam izbirljiva, dosta faktora igra ulogu.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:49   #16
ja si uvijek mislim blago našim tipovima jer su hrvatice stvarno zgodne i sređene. čak se i ja često okrećem.

žene, zamislite dan u kojem na svakih par metara srećete filmski zgodne i sređene tipove
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:50   #17
Hehe, već se vidi iz ankete da su muški DALEKO velikodušniji.

https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:54   #18
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Hehe, već se vidi iz ankete da su muški DALEKO velikodušniji.

https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a
ili možda manje glume, za razliku od primadona kojima eto cijeli Zagreb nije dovoljan za vidjeti zgodnog muškarca
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:57   #19
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
ili možda manje glume, za razliku od primadona kojima eto cijeli Zagreb nije dovoljan za vidjeti zgodnog muškarca
Ajd, dosta zavisi di živiš. Živim u Splitu, ugodnije je za oči nego u drugim zemljama i mjestima (kad se samo sjetim... ). Vjerojatno je ovo utjecalo na moj odabir (20-40%).
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:00   #20
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
ili možda manje glume, za razliku od primadona kojima eto cijeli Zagreb nije dovoljan za vidjeti zgodnog muškarca
jedno je zgodan, drugo privlačan.
privlačno veže niz drugih faktora osim izgleda, barem u mom slučaju
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger