Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2014., 17:41   #21
Quote:
zorra kaže: Pogledaj post
više sam ga puta sanjala u negativnom kontekstu. prepričat ću vam san koji mi se urezao u pamćenje. uglavnom, radilo se o nekakvoj katastrofi. svi smo u gradu, sa svojih balkona, gledali mjesec koji se polako približavao. u jednom se trenu ugasio (mjesec). bila je noć, a gašenjem mjeseca zavladala je tama. taj trenutak nije dugo trajao jer se uskoro mjesec "upalio". no, ono što je bilo neobično je što su se na mjesecu pojavili nekakvi vulkani čija je lava bila plave boje. i ljudi su bili u ekstazi suočeni s mišlju o skoroj i neizbježnoj smrti.
Ajoj!

Sad, što se tiče teorija da je mjesec doveden na današnju orbitu... ne kažem da je to netočno ili glupost... vamo-tamo... Ali pčitam se, nije li onda i Zemlja možda malčice promijenila svoju orbitu? Ipak nebeska tijela nisu kugle za kuglanje pa ako pomjeriš jednu, ne dotakavši drugu, ta se druga neće pomjerit.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 00:30   #22
Quote:
zorra kaže: Pogledaj post
više sam ga puta sanjala u negativnom kontekstu. prepričat ću vam san koji mi se urezao u pamćenje. uglavnom, radilo se o nekakvoj katastrofi. svi smo u gradu, sa svojih balkona, gledali mjesec koji se polako približavao. u jednom se trenu ugasio (mjesec). bila je noć, a gašenjem mjeseca zavladala je tama. taj trenutak nije dugo trajao jer se uskoro mjesec "upalio". no, ono što je bilo neobično je što su se na mjesecu pojavili nekakvi vulkani čija je lava bila plave boje. i ljudi su bili u ekstazi suočeni s mišlju o skoroj i neizbježnoj smrti.
ja isto sanjam da udara u zemlju kao i sunce. Ti gravitacijski snovi me asociraju na onaj spot 'dvojnica' od putokaza.
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 18:38   #23
Morali bi smo masovno otići na Mjeseci i vidjeti što je zapravo tamo. Bez toga nam nema znatnog napretka.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 22:23   #24
Jednom sam sanjala kako mi neki covjek govori da pogledam na neki ekran i da cu tu vidjeti svoju buducnost.Kada sam pogledala vidjela sam samo Mjesec onako pun.. nemam pojma sta to znaci.
Mozda vi ljudi sanjate istinske snove,ko zna..
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 01:43   #25
Prije nekoliko... ja sam na Zemlji i gledam u nebo i atmosfera je apokalipticna.
I vidim mlad Mjesec, zut, osjecam ga kao da je krvavozut, ali je zut.
I pitam se da li je to neki omen i kakav.
Odjednom vidim jos jedan Mjesec, isti takav, na drugoj, desnoj strani.
Jednake boje, jednakog osjecaja zakrvavljenosti.
Pomislim da je taj lazan. Ili je ovaj prvi?
Dafak.
Vidim, priblizava se neka planeta Zemlji, toliko je vec blizu da joj vidim prsten i dio njenog savrsenog okruglog krvavozutog tijela, zute boje, ali opet jednako sve to osjecam dovoljno... crveno
Mozda je samo prsten bio zut zut.
I pitam se da li je to Kraj. I cega?
I koja je planeta, Saturn? Vjerojatno Saturn (je, bas ta).
I da zasto je nacinila toliki put do Zemlje, nesto mooora da je u k.... je li?
DA-FAK.
Pripremam se na ideju Kraja (mada znam u snu da sam vec sanjala skoro-pa-kraj svijeta i nije to to lol), nisam uopce uznemirena, mada se pitam jesam li uznemirena, pa valjda majci govorim ili se mislim kako cu joj reci da je kraj istovremeno je upitavsi sto uopce ona misli o tome. Nisam sigurna da je pitanje ili je izjava i je li zakljucak ili osjecaj koji moze biti lazan (sve je to u snu).

Nisam nikada prije sanjala Saturn.
Mozda Mjesec jesam.
Svemir jesam. Bivala u njemu, kroz njega i svasta je s nebesah silazilo na Zamlju, ali ovako nisam.
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 20:49   #26
ja sam jednom sanjala da sam ogromni crni zmaj koji je ugasio sunce...inace sanjam skoro svaki dan zmajeve i neznam sta to znaci, i sanjam lucidne snove,vrlo detaljno...e sad tko hoce nek si interpretira sto bi to gasenje sunca znacilo...meni nije toliko zagonetno jer kazem,svaki dan sanjam zmajeve u svakakvim snovima,ovoga sna se sjecam jer sam ga zapisala u knjigu sa snovima
dayria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 15:43   #27
Quote:
dayria kaže: Pogledaj post
ja sam jednom sanjala da sam ogromni crni zmaj koji je ugasio sunce...inace sanjam skoro svaki dan zmajeve i neznam sta to znaci, i sanjam lucidne snove,vrlo detaljno...e sad tko hoce nek si interpretira sto bi to gasenje sunca znacilo...meni nije toliko zagonetno jer kazem,svaki dan sanjam zmajeve u svakakvim snovima,ovoga sna se sjecam jer sam ga zapisala u knjigu sa snovima
Možda si u prethodnom životu bila reptil-humanoid, a sad si sisavac-humanoid.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 10:44   #28
Ja sam jednom sanjala mjesec u jako pozitivnom kontekstu. San je bio intenzivan. Osjećaj prekrasan.
Sanjala sam da sam u svojoj sobi, u svom krevetu, i umjesto stropa gledam zvjezdano nebo i prekrasan mjesec na njemu.
U nastavku sna, bila sam sutradan na poslu i prepričavala kolegicama kako sam promatrala zvjezdano nebo i mjesec. Na što mi je jedna starija kolegica koju vrlo cijenim rekla da "samo dobri ljudi vide mjesec". Na što sam se ja vrlo začudila jer sam bila uvjerena da ga svi vide

Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post

... a ja bi stajao ko vecinom na poslu kad mi je dosadno a procitao sam sve portale sve novosti sve , i stojim nad GOOGLE trazilicom i neznam sta da u pisem
Kao što je netko već rekao, treba smisliti na javi. I napraviti popis što želiš raditi u lucidnom snu. S vremena na vrijeme pročitaj taj popis da se prisjetiš. Kad se nađeš u lucidnom snu, prisjetit ćeš se popisa i moći ćeš isprobavati redom po popisu. I ja sam bila bez ideja kad bi se našla u lucidnom snu, iako svijesna da su mi mogućnosti neograničene. Popis je pomogao
BLANQUETTE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 12:09   #29
Hmm..

Nikad nisam sanjala Mjesec, barem ne u onom klasičnom smislu. Ipak, sjećam se u najranijem djetinjstvu sam znala imati situaciju da ležim u krevetu i prije nego zaspim pojavila se slika Mjeseca koji kao da se približavao i samim tim povećavao prema meni, u drugoj sekundi se udaljavao, pa opet približavao. Uz te vizualne podražaje imala sam takvu težinu i mučninu a onda je stalo i zaspala sam.

Pričala sam s tatom o tome, a onda mi je rekao da ne brinem da je i on slično doživljavao u svom djetinjstvu, samo sa drugačijom tematikom, objašnjavao mi je to kao proces rasta i da će to s vremenom proći. Tako da kad sam krenula u školu nisam to više nikad doživjela.
__________________
"Some days, the world is too loud for a quiet soul."
ZsaZsa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.