Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 13:32   #221
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Fakat nestao s foruma?
a nema ga ili ima posla kolko očeš ili nas je sve presnjkao
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 20:38   #222
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
a nema ga ili ima posla kolko očeš ili nas je sve presnjkao
Sve vas je strollao....

Rekao sam vam da laže od početka :P
ArcanumLibrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 09:25   #223
Quote:
ArcanumLibrum kaže: Pogledaj post
Sve vas je strollao....

Rekao sam vam da laže od početka :P
a čuj bar mi je vrijeme ubio
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 23:07   #224
Nisam sigurna o cemu se rasprava vodi na proteklim stranicama, ali ovo sto je on napisao nisu ni vise, ni manje vec iskustva oobe (out-of-body exp).

Morate razumjeti da samo oni koji su dozivili astral projection/oobe/lucid dreams ili bilo koji drugi oblik budjenja svijesti prilikom sna "znaju" o cemu se tu radi.

Osobno, da mi je netko dosao i rekao, da ja prilikom sna mogu postati svjesna kao sto sam sada i "napustiti" svoje tijelo, mislim da bi mu se mrtva ladna opalila smijat u facu. Nazalost, to ne mogu uciniti zato sto sam takvo iskustvo imala spontano prije jedno mjesec dana. (Rijec nazalost zato sto nacin na koji sam ja to iskusila vjerujte, ne mozete svrstati ni pod koju vrstu vama poznatog straha).

Ono sto je vrlo, vrlo bitno naglasiti je da je to njegova interpretacija njegovih iskustava. Posto mu se ovo tek pocelo dogadjati, u smislu da je tek sada cuo za pojmove tipa OOBE, Astral, Lucid, Vivid i tek je poceo otkrivati taj dio realnosti, ne mozete ocekivati da vam zna objasniti.

Takva iskustva se, zapravo niti ne mogu objasniti, ona se moraju proziviti i svaka osoba ih prozivljava na svoj nacin. I to je ono najbitnije.

Za autora teme : Posto se tebi ona dogadjaju spontano, prihvati ih, nemoj ih pokusati objasniti niti razvrstavati (zapravo definitivno ih nemoj pokusat razvrstavat, nema potrebe). Ono sto moras ucinit je, maknuti strah. Sam sebi si stvorio sve sto si prozivio i zapravo najtezi dio jest pobjediti strah koji sam sebi nameces. Definitivno nemoj pokusat racionalizirati sto ti se dogadja niti ljudima oko sebe objasnjavati. Poslat ce te psihicu. To je sve od mene, uzivaj u iskustvima koje imas
Hater is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 06:15   #225
Quote:
Hater kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna o cemu se rasprava vodi na proteklim stranicama, ali ovo sto je on napisao nisu ni vise, ni manje vec iskustva oobe (out-of-body exp).

Morate razumjeti da samo oni koji su dozivili astral projection/oobe/lucid dreams ili bilo koji drugi oblik budjenja svijesti prilikom sna "znaju" o cemu se tu radi.

Osobno, da mi je netko dosao i rekao, da ja prilikom sna mogu postati svjesna kao sto sam sada i "napustiti" svoje tijelo, mislim da bi mu se mrtva ladna opalila smijat u facu. Nazalost, to ne mogu uciniti zato sto sam takvo iskustvo imala spontano prije jedno mjesec dana. (Rijec nazalost zato sto nacin na koji sam ja to iskusila vjerujte, ne mozete svrstati ni pod koju vrstu vama poznatog straha).

Ono sto je vrlo, vrlo bitno naglasiti je da je to njegova interpretacija njegovih iskustava. Posto mu se ovo tek pocelo dogadjati, u smislu da je tek sada cuo za pojmove tipa OOBE, Astral, Lucid, Vivid i tek je poceo otkrivati taj dio realnosti, ne mozete ocekivati da vam zna objasniti.

Takva iskustva se, zapravo niti ne mogu objasniti, ona se moraju proziviti i svaka osoba ih prozivljava na svoj nacin. I to je ono najbitnije.

Za autora teme : Posto se tebi ona dogadjaju spontano, prihvati ih, nemoj ih pokusati objasniti niti razvrstavati (zapravo definitivno ih nemoj pokusat razvrstavat, nema potrebe). Ono sto moras ucinit je, maknuti strah. Sam sebi si stvorio sve sto si prozivio i zapravo najtezi dio jest pobjediti strah koji sam sebi nameces. Definitivno nemoj pokusat racionalizirati sto ti se dogadja niti ljudima oko sebe objasnjavati. Poslat ce te psihicu. To je sve od mene, uzivaj u iskustvima koje imas
Tema ni približno ne govori o ovome što si ti navela ...xD

Read up
ArcanumLibrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 10:47   #226
Forum je tu da si međusobono forumaši pomognu i dijele znanje. A admin podforuma bi trebao sve koji su zlobi i ovdje dolaze spredat se i ismijavati upozoriti, a potom banati ako se ponovi, također ako po drugim podforumima rade isto upozorenje i ban s foruma nebitno o podforumu.

Ljudi ovdje dolaze po pomoć ne trebam im još "seljačina" da ih ismijavaju.

A poruka onima koji su doživjeli nešto što većina nije ili nikad neće samo vi dijelite bez straha mi smo tu uz vas. Ima ovdje i pametnih glava koje ne gledaju usko na svijte u crno bijelo slici.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 16:35   #227
Quote:
ArcanumLibrum kaže: Pogledaj post
Tema ni približno ne govori o ovome što si ti navela ...xD

Read up
Zapravo jeste. On prica o iskustvima koja su se odvila na astral plane-u, mozda (iako cisto sumnjam) i na levelu visem od astrala. Rekoh da se ta iskustva ne mogu objasniti i ona utjecu na svakog covjeka drugacije, sto zbog nasih razlicitih osobnosti tu zbog ogromnog utjecaja medija. Da se isto dogodilo meni, ili tebi, vidjeli bismo potpuno drugacije slike istoga. Nadalje, njegova je greska sto pokusava racionalizirati sve odjednom i dolazi do krivih zakljucaka tipa oteli me vanzemaljci. To sto on prica o promjenama osobnosti, vecoj zainteresiranosti za pojedine predmete je zapravo promjena njegove svjesti. On zahvaljujuci iskustvima postaje svjesniji sebe i svoje okoline.
Hater is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 00:44   #228
Nevjerovatna priča,šteta što se AnPa tako naglo povukao,vjerovatno je kasnije imao još zanimljivih događaja...
JAYE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 18:12   #229
Prije par mjeseci jedne noći zaspao sam, protekli dan sve je bilo uobičajeno bez stresa i pomisli na tako nešto što sam usnuo ili se stvarno dogodilo.

Osjetio sam prisustvo nečega u sobi i vidio sam bijelu svjetlost pored mog kreveta. Bijela svjetlost je odjednom usisala moje tijelo i teleportirala me u veliki brod. U brodu sam ležao na nečemu nepomičan. Čuo sam telepatski glas koji je rekao da će uzeti uzorak sjemena i DNK, da će vršiti iscjeljenje i da će ugraditi čip za praćenje i nadzor na skriveno mjesto u mom tijelu. Odmah sam osjetio da sam bez odjeće i golog tijela obuzela me blaga hladnoća. Poslije toga sam osjetio čudne senzacije u čitavom tijelu. Kad je završilo glas mi je rekao da će moju DNK koristiti za ukrštanje sa DNK nekoliko stotina žena kojima su prethodno uzeli DNK. Vidio sam na ekranu lokacije na planeti zemlji širom svijeta bili su označeni brojevima i slovima, jer i njih nadziru kao mene.

Zatim su prebacili moje tijelo u manju letjelicu i odvukli me u neki vulkan. Dalje se ne sjećam samo sam se probudio u mojoj sobi ležeći na leđima.

Ne znam da li je to bio samo čudan san ili se stvarno desilo uglavnom bilo je vrlo upečatljivo i realno. Nisam poslije toga osjećao neke značajne fizičke ili psihičke promjene na sebi.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2019., 09:21   #230
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
..Osjetio sam prisustvo nečega u sobi i vidio sam bijelu svjetlost pored mog kreveta. Bijela svjetlost je odjednom usisala moje tijelo i teleportirala me u veliki brod. U brodu sam ležao na nečemu nepomičan. Čuo sam telepatski glas koji je rekao da će uzeti uzorak sjemena i DNK, da će vršiti iscjeljenje i da će ugraditi čip za praćenje i nadzor na skriveno mjesto u mom tijelu...
Sličnih priča ima mnogo. Te su se situacije događale svima, ali je relativno malo onih koji se sjećaju. Neki su postavili jaču blokadu takvih sjećanja da im ne ometaju zacrtani životni put koji traži zaborav tih pitanja.
Mi nosimo njihov DNA, a mnogi su i pripadnici tih civilizacija koji su se dolje "spustili" da obave važne zadaće vezane uz proces koji se ovdje odvija.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2019., 11:03   #231
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Sličnih priča ima mnogo. Te su se situacije događale svima, ali je relativno malo onih koji se sjećaju. Neki su postavili jaču blokadu takvih sjećanja da im ne ometaju zacrtani životni put koji traži zaborav tih pitanja.
Mi nosimo njihov DNA, a mnogi su i pripadnici tih civilizacija koji su se dolje "spustili" da obave važne zadaće vezane uz proces koji se ovdje odvija.
Ne znam zašto mi se pojavilo sjećanje na jedan događaj na jednom seminaru nakon što sam ovo gore pročitao. Možda nema nikakve veze, ali mi je asocijativno izbacilo sjećanje od prije nekih dvadeset godina.
Devet nas sjedili smo u krugu, i počeli meditirati o “tišini”. Nakon dvije do tri minute se počelo čuti “kuckanje”, zvukovno kao da neka mala kost udara u malu kost.
Sjećam se da sam otvorio oči i vidio kako se predavač osluškujući približava prema smjeru, lokaciji osobe iz koje dolaze ta kuckanja.
Sagnuo se, stavio je uho blizu njenog čela iz kojeg su dopirala ta kuckanja.
Bilo je jako čudno. Cijelo vrijeme je imala zatvorene oči a ruke na bedrima. Kasnije je pitao sudionicu što je to?
Rekla je da joj se to zna ponekad aktivirati ali da objašnjenja nema. Po njenim neverbalnim gestama vidjelo se da je to njoj već pod normalno i ništa posebno.
Ta kuckanja (fizički čujna) u predjelu čela su čuli svi prisutni a nitko od nas se nije poznavao.
E sad...??
Proxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 14:07   #232
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Sličnih priča ima mnogo. Te su se situacije događale svima, ali je relativno malo onih koji se sjećaju. Neki su postavili jaču blokadu takvih sjećanja da im ne ometaju zacrtani životni put koji traži zaborav tih pitanja.
Mi nosimo njihov DNA, a mnogi su i pripadnici tih civilizacija koji su se dolje "spustili" da obave važne zadaće vezane uz proces koji se ovdje odvija.
Prije par godina sam doživio buđenje svijesti i prije sam imao raznoraznih duhovnih iskustava. Od buđenja svijesti su se počeli sve češće dešavati sinkroniciteti što u vidu ponavljajućih brojeva što kao događaji. Uspio sam prodrijeti i otkriti tajni univerzalni jezik pomoću kojeg je univerzum građen istina je ono što su tvrdili židovski mistici da je univerzum garađen od blokova koje sačinjavaju hebrejska abeceda i deset sephirota (brojeva). Uspiješno tumačim te poruke koje mi univerzum svakodnevno prosleđuje te se koristim tim jezikom.

Nisam razmišljao tih dana o takvim temama pa da bih mogao reći da je san potaknut mislima, ovako nisam siguran da li je san ili stvarnost.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 13:00   #233
Sekhem, kako to misliš da židovi vjeruju da je svijet građen od blokova? Možeš to malo pojasniti?
CESEI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2019., 10:57   #234
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Prije par godina sam doživio buđenje svijesti i prije sam imao raznoraznih duhovnih iskustava. Od buđenja svijesti su se počeli sve češće dešavati sinkroniciteti što u vidu ponavljajućih brojeva što kao događaji. Uspio sam prodrijeti i otkriti tajni univerzalni jezik pomoću kojeg je univerzum građen istina je ono što su tvrdili židovski mistici da je univerzum garađen od blokova koje sačinjavaju hebrejska abeceda i deset sephirota (brojeva). Uspiješno tumačim te poruke koje mi univerzum svakodnevno prosleđuje te se koristim tim jezikom. (...)
Kako tvoj psihijatar gleda na to tvoje "buđenje svijesti"?
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2019., 20:44   #235
Quote:
CESEI kaže: Pogledaj post
Sekhem, kako to misliš da židovi vjeruju da je svijet građen od blokova? Možeš to malo pojasniti?
Betonskih, nalaze se ispod Zemljine kore.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 00:59   #236
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Prije par mjeseci jedne noći zaspao sam, protekli dan sve je bilo uobičajeno bez stresa i pomisli na tako nešto što sam usnuo ili se stvarno dogodilo.

Osjetio sam prisustvo nečega u sobi i vidio sam bijelu svjetlost pored mog kreveta. Bijela svjetlost je odjednom usisala moje tijelo i teleportirala me u veliki brod. U brodu sam ležao na nečemu nepomičan. Čuo sam telepatski glas koji je rekao da će uzeti uzorak sjemena i DNK, da će vršiti iscjeljenje i da će ugraditi čip za praćenje i nadzor na skriveno mjesto u mom tijelu. Odmah sam osjetio da sam bez odjeće i golog tijela obuzela me blaga hladnoća. Poslije toga sam osjetio čudne senzacije u čitavom tijelu. Kad je završilo glas mi je rekao da će moju DNK koristiti za ukrštanje sa DNK nekoliko stotina žena kojima su prethodno uzeli DNK. Vidio sam na ekranu lokacije na planeti zemlji širom svijeta bili su označeni brojevima i slovima, jer i njih nadziru kao mene.

Zatim su prebacili moje tijelo u manju letjelicu i odvukli me u neki vulkan. Dalje se ne sjećam samo sam se probudio u mojoj sobi ležeći na leđima.

Ne znam da li je to bio samo čudan san ili se stvarno desilo uglavnom bilo je vrlo upečatljivo i realno. Nisam poslije toga osjećao neke značajne fizičke ili psihičke promjene na sebi.
o jebote
šta reci na ovo.....
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2019., 20:41   #237
Quote:
CESEI kaže: Pogledaj post
Sekhem, kako to misliš da židovi vjeruju da je svijet građen od blokova? Možeš to malo pojasniti?
Blokova informacija čiji je temelj Hebrejski aleph beith, koji se dalje kriptuje sa 10 sepirota koji su konstrukcija, a finalna fina forma je hologram treći završni oblik kriptovanja u obliku binarnog koda. Univerzalni um je kvantno računalo koje koristi trostruku enkripciju kao stvaralački alat. Isprobao sam taj jezik i uvjerio sam se kako izravno djeluje na podsvijest ljudi zaobilazeći svjesni odbrambeni dio.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2019., 21:45   #238
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Blokova informacija čiji je temelj Hebrejski aleph beith, koji se dalje kriptuje sa 10 sepirota koji su konstrukcija, a finalna fina forma je hologram treći završni oblik kriptovanja u obliku binarnog koda. Univerzalni um je kvantno računalo koje koristi trostruku enkripciju kao stvaralački alat. Isprobao sam taj jezik i uvjerio sam se kako izravno djeluje na podsvijest ljudi zaobilazeći svjesni odbrambeni dio.
Koliko samo zvučnih pojmova, a ono - pseudoznanstveni bućkuriš
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2019., 09:20   #239
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Blokova informacija čiji je temelj Hebrejski aleph beith, koji se dalje kriptuje sa 10 sepirota koji su konstrukcija, a finalna fina forma je hologram treći završni oblik kriptovanja u obliku binarnog koda. Univerzalni um je kvantno računalo koje koristi trostruku enkripciju kao stvaralački alat. Isprobao sam taj jezik i uvjerio sam se kako izravno djeluje na podsvijest ljudi zaobilazeći svjesni odbrambeni dio.


Shvaćam o čemu pričaš jer ja idem u istom smjeru prema istim spoznajama.

Imaš neku knjigu za preporučiti na tu temu?
CESEI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2019., 13:23   #240
Dobro večer, evo glavnog igrača kojeg se voli pljuvati

Buđenje svijesti, to je bilo tada to. Sada je druga priča, život u uzdama i kontrolira se svaki ishod u njemu. Tko hoće nek se javi u box, tko neće ne jebite sami sebe u zdrav mozak.

Lijep dan Vam želim
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.