Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 12:26   #1
Razbijeno ogledalo

Na vjenčanju mog bratića , prije dva mjeseca uhvatila sam buket .
Sat vremena kasnije , moj dečko i ja izašli smo na terasu i dok sam tražila upaljač iz torbice mi je ispalo malo ogledalo i razbilo se.
Ja sam se uplašila... nekako mi je to bilo znakovito. Prvi put u životu sam uhvatila buket (imam 36, nisam se nikad udavala) i to bi trebalo donijeti sreću , odmah zatim se desilo nešto što znači sedam godina nesreće.

Čim smo došli sa te svadbe , ja sam ostala trudna- što sam saznala dva tjedna kasnije kad mi je kasnila menga i napravila sam test.

DIJETE NISAM ŽELJELA - tako da prvo što sam pomislila je da sad kužim ono s razbijenim ogledalom...nesreća je počela.
Obzirom da je moj dečko htio da zadržim, zadržala sam protiv svoje volje i sad se trebamo vjenčati. Tako se ostvarilo i ono s hvatanjem buketa. Ja sam slijedeća, a prošlo je tek 2 mj.

Ne znam uopće šta da mislim , vjerujete li vi u prokletstvo razbijenih ogledala ??
Meni sada samo prolazi kroz glavu, tko zna kakav će mi biti život kad se udam, možda će se sve pretvoriti u pakao, možda plod ne bude u redu , svakakvi crnjaci mi prolaze kroz glavu jer ne mogu to izbaciti iz glave što se desilo na svadbi

Inače nisam nešto praznovjerna i ne opterećujem se s tim stvarima, ali ovo me dotuklo, pogotovo jer sam trudna i uopće nisam sretna zbog toga ,a nisam imala hrabrosti otići na AB
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Old 11.04.2017., 12:58   #2
Ni slučajno dopustiti da ti kojekakva praznovjerja kroje život!
Ti i tvoj suđeni zajedno odlučujete o vašoj budućnosti.
Humana dolina is offline  
Old 11.04.2017., 13:10   #3
Quote:
Humana dolina kaže: Pogledaj post
Ni slučajno dopustiti da ti kojekakva praznovjerja kroje život!
Ti i tvoj suđeni zajedno odlučujete o vašoj budućnosti.

Vidim da ljudi po internetu ne shvaćaju ozbiljno takva vjerovanja.
Ali problem je u tome što ja ništa od ovoga što me snašlo NE ŽELIM...samo sam dovedena pred gotov čin. Kad sam saznala da sam trudna, ja sam bila očajna- ali moj dečko je svima rastrubio i cijela njegova obitelj mi je plakala od sreće , govorili su ''daj jedi, jedeš za dvoje'' , ''pa kako će se zvati'' pa ovo , pa ono ...i ja sam vidjela da tu ne mogu ništa napraviti. Moram roditi, a dijete ne želim

Dakle uhvatila sam buket i udajem se , ogledalo razbila i trudna sam i očajna zbog toga
Da mogu vratiti svoj stari život , napravila bih to odmah i ne bih ni jednom muškarcu dozvolila da mi se približi na 100 metara
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Old 11.04.2017., 13:19   #4
NE vjerujem da razbijeno ogledalo donosi nesreću.
To su gluposti.
Razbila sam ih mali milijun i smatram se sretnom osobom.

A ti sebe uništavaš tim groznim mislima.
Tako si negativna.
Malo djetešće osjeća sve majčine osjećaje.

Budi pozitivna.
I radi sebe i radi djeteta.
Etta is offline  
Old 11.04.2017., 13:29   #5
Pa morat ću biti pozitivna , jer 10 tjedana je tu, nitko me u HR više niti nebi primio za prekid trudnoće (kojoj se svi raduju osim mene ).

Ali zaista nisam imala hrabrosti da odem to napraviti, jer dečko je spreman da se vjenčamo, imamo 36 godina i kako kažu ''to se desilo s razlogom''.

Toliko sam voljela svoj samački život koji je trajao skoro tri godine i govorila ''ništa ne bih mijenjala''- ali život se promijeni u sekundi
A najgore što ja to stalno povezujem sa hvatanjem buketa i zatim razbijenim ogledalom (od tada je krenula sva ova moja nesreća) i kontam da nije bilo toga bila bih sretna i bezbrižna kao prije
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.