Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 20:46   #21
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Evo samo kratko,moja žena zarađuje duplo više od mene i zaboli me kuki.Ima kuću,dva auta i brak nam je super već 10 godina.
Pa kad si čist u glavi, to je super ja ne vidim problem

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:26   #22
On ne traži da mu plaćaš izlazke i večere,u čemu je onda problem.To se od tebe u tradicionalnom sistemu i ne očekuje.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:19   #23
Cini mi se kako ti nitko nije dao jedini savjet koji zbilja vrijedi. Nemoj sebi dopustiti situaciju, u zivotu opcenito, u kojem ces ovisiti o nekom muskarcu. Sada, kada si mlada, to te moze smetati, no jos imas vremena to promijeniti. Ako ti taj los osjecaj nije dovoljna motivacija, probaj se zamisliti u necijoj kuhinji, vezana za stednjak, sa djecicom oko nogu, a jedini novcanik je u muzevom zadnjem dzepu....Sad si mlada, momak,cura, sve je jos beazazleno, sasvim je u redu sto je on galantan, no to nije osnov na kojem trebas graditi nekakvu zajednicu. Ne kazem kako trebas zaradjivati kao on, ili vise, nego jednostavno moras biti u situaciji u kojoj ces imati svoj novac i znati kako se uvijek mozes pobrinuti za sebe, ma sto god se desilo sa 'vama'.
Alex34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 23:59   #24
Dubiozna realnost koju želim da SVI pročitaju !

Svaka čast onoj osobi koja je napisala naziv ovog topica...jer,kad god budeš navršio prve tridesete i još si samac te živiš u malom mjestu..iako to nije bitno,bitno je što ti tako samuješ dok godine lete i bum evo ti 35 usamljen.depresivan niti nemaš više društvo.Molim?Društvo?Ne..nemoj se zavaravat još to su i do deset godina mlađe osobe od tebe koje imaju društvo,a ti si ostao sa starcima u svoja "ma nikad svoja" 4 zida.Već ti pun kufer svih otrcanih fraza tipa kuća posao cura,ne jer dobro znaš da više nema cura u godinama tvojim najboljim o Bože,zar već si postao sam sebi svjestan da je nada kurva a ti tolko očitan samoće koja te u dušu bode.Svi tvoji već odavno nekako oženjeni neki čak imaju djecu dok se ti pitaš a šta sve ove vide u ovim mojim glupim nekada prijateljim,pogotovo onim koji su očite babaroge a ona tek specijalizirala internu,dakle nema love al ima škole te se bavi trćanjem a taj tvoj "nekada" frend rugoba ima neki,ali posao !Da,da ima tip posao naravno što ova sexi desetka sa njim inače nikada nebi ni bila!Ček..ti očekuješ od nje da ona njega prehranjuje u njegovim tridesetima?iili šta ?! Naravno da nebi bila sa njim! Daj ono...pamet u glavu! I tako kao par traže svoj raj,i krov nad glavom a tebi je već slika slaba...jer gledaš kao 6 godina samac ovu realnost koja se u tebi bruji kao vulkan ...još ova kaže joj sorry baš mladoliko izgledaš ja mislila ti još u dvadesetima,kad ono ispadne da sam stariji i od nje i od njega!?!? Majko Božja spasi me ove nepravde! Jer ovo bio kompliment ili....jer ono fakat mi nije jasno?To što 5 godina mlađe i bolje izgledam od rugobe koji ima posao i doma vozi traktor i curu koja u slobodno vrijeme trči !?!! Koja ironija ! Mislim u sebi dajte već odlazite živci mi pucaju od nepravde jer otkad nemam Financija nemam niti ljubavni život!
Dwead is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:11   #25
zasto ti ne radis?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 03:23   #26
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Uzasno mi je sto on mora vise stvari placati jer ja jednostavno ne mogu svaki vikend ici vani ili ici na vecere.

Kompleksi rade.
A što bi išli na večere, i kakvi su to izlasci na koje idete, šta si naručujete boce šampanjca? Predloži da odete na sladoled i reci mu otvoreno da ne želiš da on plaća jer se glupo osjećaš, a ako već inzistira na večeri onda neka plati kad je tako odlučio.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:57   #27
Primjetio sam u svojoj okolini da žene ne ostavljaju bogate muškarce bez obzira na alkohol, prevare i ostale stvari koje im rade muškarci one trpe. Očito se u mojoj okolini cijeni dubok džep
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:06   #28
Jel stvarno pri dejtanju muški sve plaćaju? Sudeći po komentarima... Svaki put cugu/jelo, on poseže za novčanikom, a one ? Poprave si šminku?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:08   #29
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel stvarno pri dejtanju muški sve plaćaju? Sudeći po komentarima... Svaki put cugu/jelo, on poseže za novčanikom, a one ? Poprave si šminku?
Kakva su tvoja iskustva?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:08   #30
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel stvarno pri dejtanju muški sve plaćaju? Sudeći po komentarima... Svaki put cugu/jelo, on poseže za novčanikom, a one ? Poprave si šminku?
Kako je kod tebe slučaj?
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:15   #31
To je užasna situacija i potpuno te razumijem. Been there vrlo kratko, ali usjeklo mi se. Ako nemam za kavu, ne idem na kavu, ako nemam bar za svoj dio. Ne bih mogla zamisliti više da mi netko plati ijedan cent ičega osim ako ja neću platiti idući put.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:26   #32
Otkad se to na pitanje odg pitanjem
Nisam takav tip osobe, nit frendicama nit muškima ne dopuštam da uvijek sve plaćaju
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:34   #33
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Otkad se to na pitanje odg pitanjem
Nisam takav tip osobe, nit frendicama nit muškima ne dopuštam da uvijek sve plaćaju
Onda bi mogla izaći sa mnom onako krajem mjeseca pred plaću .

Bio sam sa curama koje su skoro odbijale primiti ružu pa sam se ja na kraju uvrijedio zbog takvog zaguljenog ponašanja
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:35   #34
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
To je užasna situacija i potpuno te razumijem. Been there vrlo kratko, ali usjeklo mi se. Ako nemam za kavu, ne idem na kavu, ako nemam bar za svoj dio. Ne bih mogla zamisliti više da mi netko plati ijedan cent ičega osim ako ja neću platiti idući put.
ovo je isto pretjerivanje i sitničarenje po mome mišljenju
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:39   #35
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Otkad se to na pitanje odg pitanjem
Nisam takav tip osobe, nit frendicama nit muškima ne dopuštam da uvijek sve plaćaju
Oprosti.

Nemam stav oko toga.
Ljudi smo, dogovorit cemo se.

Smisao je da u vezi bude lijepo pa bi sve trebalo biti podredjeno tome.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:46   #36
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel stvarno pri dejtanju muški sve plaćaju? Sudeći po komentarima... Svaki put cugu/jelo, on poseže za novčanikom, a one ? Poprave si šminku?
Kako kad, ima ih dosta koje očekuju da ćeš platit, a ima ih i dosta normalnih. Češće su starije normalnije.

Cijenim kad je cura normalna, tj. shvaća neke stvari i sama.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:06   #37
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Onda bi mogla izaći sa mnom onako krajem mjeseca pred plaću .
Bio sam sa curama koje su skoro odbijale primiti ružu pa sam se ja na kraju uvrijedio zbog takvog zaguljenog ponašanja
Bit će da si krivi cvijet izabrao


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Oprosti.
Nemam stav oko toga.
Ljudi smo, dogovorit cemo se.
Smisao je da u vezi bude lijepo pa bi sve trebalo biti podredjeno tome.
Dog u vožnji na putu do doma ili? 🤣
Pa ne mislim isključivo samo na one u vezi, već kad idete na kave itd.


Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Kako kad, ima ih dosta koje očekuju da ćeš platit, a ima ih i dosta normalnih. Češće su starije normalnije.
Cijenim kad je cura normalna, tj. shvaća neke stvari i sama.
Bitno da ima i normalnih
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:27   #38
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Bit će da si krivi cvijet izabrao



Dog u vožnji na putu do doma ili? 🤣
Pa ne mislim isključivo samo na one u vezi, već kad idete na kave itd.




Bitno da ima i normalnih
Ne nego sitničavu osobu sam izabrao jer s ružom ne možeš pogriješiti
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:29   #39
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
...



Dog u vožnji na putu do doma ili? 🤣
Pa ne mislim isključivo samo na one u vezi, već kad idete na kave itd.

Mislim da nisam u zivotu inicirao prvi seks tj mozda i jesam, ali kad je ona jasno dala do znanja da zeli.
Meni se inace treba crtati.

Ne smatram da mi je itko ista duzan, a pogotovo ne ocekujem da mi se ista nadoknadi ako sam dao dobrovoljno.
Seks bi trebao biti zeljen s obje strane pa bi bilo ok da se njoj jako jebe sa mnom, a ne da tak plati kino ulaznice.


Opcenito odlasci na cuge...
Nemam losih iskustava. Nekad platu netko drugi, nekad ja, ne brojim.
Frendu koji ne radi, platim cugu bez da ista ocekujem, a isto je bilo sa frendom koji je imao slabo love jedno vrijeme.
Kad sam se rastajao sam bio skroz bez novaca, a on je imao ok primanja pa je cesce on platio.
Ne castim se sa onima koji nikad ne osjete potrebu da plate.

Ne sekiram se oko novca i izbjegavam one kojima je to vazna tema.
Mislim, vazan je, ali ne kako to vecina vidi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:34   #40
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Ne nego sitničavu osobu sam izabrao jer s ružom ne možeš pogriješiti
Feministice treba izbjegavati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger