Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Koliki postotak ljudi oko vas vam je privlačan?
Žensko sam, manje od 5% 18 18.00%
Žensko sam, 5-10% 13 13.00%
Žensko sam, 10-20% 7 7.00%
Žensko sam, 20-40% 2 2.00%
Žensko sam, više od 40% 1 1.00%
Muško sam, manje od 5% 10 10.00%
Muško sam, 5-10% 12 12.00%
Muško sam, 10-20% 13 13.00%
Muško sam, 20-40% 16 16.00%
Muško sam, više od 40% 8 8.00%
Glasovatelji: 100. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 11:12   #21
Objektivno zgodnih znam nekoliko, privlačnih malo..nit mi je svaki zgodan privlačan, nit su oni koju si mi privlačni klasično zgodni.
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:14   #22
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Mijenjam riječ zgodan u privlačan te i dalje stojim kod svog komentara. dakle, imamo puno glumica ženskog spola
i sve tako dobro glume da im se ne sviđaš
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:15   #23
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Mijenjam riječ zgodan u privlačan te i dalje stojim kod svog komentara. dakle, imamo puno glumica ženskog spola

može biti ne znam kako zgodan,al ak mi se ne svidi kad progovori ili smrdi,laku noć
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:16   #24
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
zgodni su dolje ali nema baš, ili uopće, plavih i i riđih. oni mi, ako su zgodni, uvijek uljepšaju dan

na cesti ću uvijek prvo te uočiti
Sjetila sam se s druge teme; sve ih uzmi sebi.

Moj tip su vise tamnokosi, ali najljepsi i najzgodniji Dalmos ikad je bio svijetlosmedj.

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
može biti ne znam kako zgodan,al ak mi se ne svidi kad progovori ili smrdi,laku noć
Draga honey.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:16   #25
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ovo PNS je kao kad honey kaze piNpek?





Uf, ovo je bas malo.
I je i nije.
Neke kratke crushove sam imao, ali ne da bi o toj osobi puno mislio ili da bi se zbunio pred njom.
Moram si dozvoliti da se zaljubim i lad si dozvolim, onda je vazno i ne ispadam iz tog osjecaja.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:16   #26
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
može biti ne znam kako zgodan,al ak mi se ne svidi kad progovori ili smrdi,laku noć
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:17   #27
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
može biti ne znam kako zgodan,al ak mi se ne svidi kad progovori ili smrdi,laku noć
:klap:
may_73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:19   #28
ponovo te price kako je skoro svaka cura na ulici zgodna, a muski su doslovce govna bas bi vidio kakav bi bio rezultat da se zene toliko ne sredjuju, sminka, odjeca, da ih vidimo u jutarnjem izdanju,malo bi se razmisljanja promjenila, vecina muskraca izgleda isto u 14 h, i kada se probudi, toliko o toj nadmocnoj zenskoj ljepoti
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:19   #29
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se s druge teme; sve ih uzmi sebi.

Moj tip su vise tamnokosi, ali najljepsi i najzgodniji Dalmos ikad je bio svijetlosmedj.

svijetlo smeđ je skoro plav

ma volim ja i crne, smeđe itd ali ovi su mi nekako erotičniji na prvu. naravno ne svi, ne oni koji izgledaju gejasto iako si mi i ti simpa. slaba sam i na gejeve ali na drugi način
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:19   #30
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
može biti ne znam kako zgodan,al ak mi se ne svidi kad progovori ili smrdi,laku noć
a ja baš obožavam smrdljive žene, a čuo sam da je to mnogima fetiš, zato se čudim da žena poput tebe ne voli smrdljive muškarce

iako ni mene ne privlači kada vidim zgodnu curu pa digne ruku, a ispod pazuha mokra majica
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:20   #31
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
ponovo te price kako je skoro svaka cura na ulici zgodna, a muski su doslovce govna bas bi vidio kakav bi bio rezultat da se zene toliko ne sredjuju, sminka, odjeca, da ih vidimo u jutarnjem izdanju,malo bi se razmisljanja promjenila, vecina muskraca izgleda isto u 14 h, i kada se probudi, toliko o toj nadmocnoj zenskoj ljepoti
i u ovome ima istine.
ali nismo vam mi krive što padate na obmanu, a na kraju se i zaljubite pa vam se smeta ni vještica uz koju se probudite, naprotiv,još vam je ljepša nesređena
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:21   #32
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
ponovo te price kako je skoro svaka cura na ulici zgodna, a muski su doslovce govna bas bi vidio kakav bi bio rezultat da se zene toliko ne sredjuju, sminka, odjeca, da ih vidimo u jutarnjem izdanju,malo bi se razmisljanja promjenila, vecina muskraca izgleda isto u 14 h, i kada se probudi, toliko o toj nadmocnoj zenskoj ljepoti
pa sredi se i ti, pa ću se okrenut. seksi su mi tipovi koji stavljau maskaru i olovku za oči. odeš malo u teretanu, pitaš frendicu ili curu za savjet u vezi odjeće i biti ćeš baš ugodan prizor
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:22   #33
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
i u ovome ima istine.
ali nismo vam mi krive što padate na obmanu, a na kraju se i zaljubite pa vam se smeta ni vještica uz koju se probudite, naprotiv,još vam je ljepša nesređena
zato i dođete tu kukati na teme da ste prevarene. e sad, tko je obmanjen ...
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:22   #34
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
a ja baš obožavam smrdljive žene, a čuo sam da je to mnogima fetiš, zato se čudim da žena poput tebe ne voli smrdljive muškarce

iako ni mene ne privlači kada vidim zgodnu curu pa digne ruku, a ispod pazuha mokra majica



ne znam, ja volim friškog i opranog muškarca, a pod miris mislim na "miris" ,svako ima svoj, neki mi ne pašu.to je miris tijela,ne nužno znoja

imam dobar njuh
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:24   #35
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post


ne znam, ja volim friškog i opranog muškarca, a pod miris mislim na "miris" ,svako ima svoj, neki mi ne pašu.to je miris tijela,ne nužno znoja

imam dobar njuh
onda ti naganjaš starčeke kad tako dobro osjetiš mirise tijela jer mlađe osobe ipak tako intenzivno se bazde

vidim, nisi shvatila, svatko voli friško opranu osobu i rijetko tko će sa smrdljivima biti
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:25   #36
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
pa sredi se i ti, pa ću se okrenut. seksi su mi tipovi koji stavljau maskaru i olovku za oči. odeš malo u teretanu, pitaš frendicu ili curu za savjet u vezi odjeće i biti ćeš baš ugodan prizor
Kako ti znas da se ja ne bavim nekim sportom ?i da ne pokusavam odrazati neki ok izgled. A ovo za odjecu, mogao bi, ali ono, nikako da napravim
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:27   #37
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
onda ti naganjaš starčeke kad tako dobro osjetiš mirise tijela jer mlađe osobe ipak tako intenzivno se bazde

vidim, nisi shvatila, svatko voli friško opranu osobu i rijetko tko će sa smrdljivima biti
kakve su ovo pizdarije?
pričam o mirisu, ne o znoju i džedžu.

btw.najgori smrad sam osjetila kod lika od cca 50 koji mi se uvaljivao-miris ustajalih jaja koji je probio odjeću.nemrem se toga ni sjetit.

ljudi perite jaja i pinpače,stvarno.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:27   #38
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
svijetlo smeđ je skoro plav: D: D: top:

ma volim ja i crne, smeđe itd ali ovi su mi nekako erotičniji na prvu. naravno ne svi, ne oni koji izgledaju gejasto iako si mi i ti simpa. slaba sam i na gejeve ali na drugi način
I ima prekrasnu, gustu kosu.

Meni plavi nisu eroticni, bile bismo odlicne frendice!

Gayevi su super-simpa. Najgore sto su nerijetko i zgodni.

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
i u ovome ima istine.
ali nismo vam mi krive što padate na obmanu, a na kraju se i zaljubite pa vam se smeta ni vještica uz koju se probudite, naprotiv,još vam je ljepša nesređena
Zato meni kazu da mi ne treba sminka, vjestica sam ali me vole.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:28   #39
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Kako ti znas da se ja ne bavim nekim sportom ?i da ne pokusavam odrazati neki ok izgled. A ovo za odjecu, mogao bi, ali ono, nikako da napravim
ok, vidim da skijaš

ovo za maskaru vam i ne treba jer većina tipova ima prirodno guste i tamne trepavice i općenito markantnije crte lica tako da vam svaka šminka nakaradno stoji. međutim neki rock pjevači i glumci mogu to dobro isfurat
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:30   #40
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kakve su ovo pizdarije?
pričam o mirisu, ne o znoju i džedžu.

btw.najgori smrad sam osjetila kod lika od cca 50 koji mi se uvaljivao-miris ustajalih jaja koji je probio odjeću.nemrem se toga ni sjetit.

ljudi perite jaja i pinpače,stvarno.
pa nisam ni ja naišao još na ženski spolni organ koji miriše...a onda kada sam se raspitao rečeno mi je da je to medicinske prirode. usprkos tome, neki nepodnošljivo smrde da ti se život zgadi pa što bi ja sad trebao tu o tome epove pisati

a ako netko smrdi po ustajalim jajima onda ne znam gdje si takvog našla i činjenica je da je taj zaboravio kad se uopće prao
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger