Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 16:00   #921
zna netko možda kada će se ponovno spustiti bodovna granica?
ženevijev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:35   #922
Smile

Bok ljudi, malo istražujem opcije za iduću godinu i cvjetno me dosta privlači. I sad, guglajući cvjetno sam naišla (između ostalog) na sliku sobe i vide se vrata koja vode na neki balkon.
Pošto nikad nisam čula da netko u domu ima vlastiti balkon/terasu, zanima me je li to stvarno slika iz doma ili me google vara hahaha
Ako je, koje su to sobe?

Slika:

https://d1x7wtd7o9kqaz.cloudfront.ne..._18.12-4-3.jpg
RegisteredUser is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:26   #923
Quote:
RegisteredUser kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, malo istražujem opcije za iduću godinu i cvjetno me dosta privlači. I sad, guglajući cvjetno sam naišla (između ostalog) na sliku sobe i vide se vrata koja vode na neki balkon.
Pošto nikad nisam čula da netko u domu ima vlastiti balkon/terasu, zanima me je li to stvarno slika iz doma ili me google vara hahaha
Ako je, koje su to sobe?

Slika:

https://d1x7wtd7o9kqaz.cloudfront.ne..._18.12-4-3.jpg
Vjerujem da je to jedna od jednokrevetnih soba kakve postoje na zadnjim katovima 2-3 paviljona na Cvjetnom, a te imaju i balkon.
Njih možeš dobiti samo uz medicinsku dokumentaciju koja objašnjava tvoju potrebu za takvom sobom, i nešto više koštaju naravno.
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:09   #924
Jel ima netko da je studirao na nekom faksu ispisao se i upisao drugi te se prijavio u dom.. ako da nek se javi na pm. Pitao bih pitanje dva.
__________________
Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
Denis Waltley
petty_crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:42   #925
Ja sam poslao zahtjeh za premjestaj u Cvjetno pocetkom 11.mjeseca. Zanima me ima li tko iskustva sa premjestanjem, tj. koliko treba da mi jave da mogu preseliti, ako ikad uopce jave?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
ivan20122012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:27   #926
Quote:
Blue Marine kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je to jedna od jednokrevetnih soba kakve postoje na zadnjim katovima 2-3 paviljona na Cvjetnom, a te imaju i balkon.
Njih možeš dobiti samo uz medicinsku dokumentaciju koja objašnjava tvoju potrebu za takvom sobom, i nešto više koštaju naravno.

Jednokrevetne sobe su na zadnjem katu? Ajme, pa kakve to logike ima..
Hvala ti
RegisteredUser is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:19   #927
Quote:
RegisteredUser kaže: Pogledaj post
Jednokrevetne sobe su na zadnjem katu? Ajme, pa kakve to logike ima..
Hvala ti
Ima ih u prizemlju nekih paviljona za invalide, naravno, ali ima ih i na zadnjim katovima nekih paviljona za ljude koji imaju možda druge probleme nevezane uz fizičke poteškoće, a koji opravdavaju jednokrevetnu sobu.
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:15   #928
Pozdrav, moze li mi itko reci da li sa prosjekom 3,75 imam ikakve sanse za studentski dom npr. u Osijeku?

Kao brucoš naravno...

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 28.01.2018. at 15:54. Reason: spajanje postova
Marko128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:43   #929
Je li istina da ako netko zavrsava faks u 2. mjesecu tj. tada predaje zavrsni i to mu je posljednja godina, da nema pravo biti u domu nakon sto preda zavrsni?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
ivan20122012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 19:26   #930
Quote:
ivan20122012 kaže: Pogledaj post
Je li istina da ako netko zavrsava faks u 2. mjesecu tj. tada predaje zavrsni i to mu je posljednja godina, da nema pravo biti u domu nakon sto preda zavrsni?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Pravo na studentske domove gubi se odmah pri diplomiranju, dakle, da.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:30   #931
Zanima me postoji li neka granica da obiteljska primanja ne smiju preci neku cifru ako zelimo upisati dom? I ako da, kolika je to cifra?
Razzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 16:52   #932
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Pravo na studentske domove gubi se odmah pri diplomiranju, dakle, da.
Ako si dobar u pregovaranju može se s upraviteljem dogovoriti da te ostavi još malo. Osobno znam jedan slučaj gdje je kolega diplomirao u 1. mjesecu, zaposlio se odmah i ostao u sobi u domu do 15. 7., a nema rodbinske veze s upravom doma.
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:04   #933
Post

Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Pravo na studentske domove gubi se odmah pri diplomiranju, dakle, da.
Koliko je meni poznato nakon obrane zavrsnog, imas studentska prava jos tri mjeseca. Barem je mojoj cimerici sa ZVU tako bilo.
Za diplomski ne znam
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:32   #934
Gleda li se za dom obican prosjek ili tezinski sa faksa?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
ivan20122012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:17   #935
Quote:
ivan20122012 kaže: Pogledaj post
Gleda li se za dom obican prosjek ili tezinski sa faksa?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Onaj koji je veći
GotU is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:36   #936
Poz,neko iskustva s domovima u OS,koji je bolji,cijena,otprilike minimalni kriteriji (ocjene) za upad i sl..
Moyanero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:02   #937
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato nakon obrane zavrsnog, imas studentska prava jos tri mjeseca. Barem je mojoj cimerici sa ZVU tako bilo.
Za diplomski ne znam
Imaš pravo na rad u student servisu još tri mjeseca i na zdravstveno osiguranje još mjesec dana. Nemaš pravo na smještaj u studentskom domu, on se odmah gubi. [source]
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 03:08   #938
Čitala sam nešto pravilnik o studentskim domovima i jedna od stavki je bila da osoba koja je mjenjala više od dva fakulteta nema pravo tražiti smještaj u domu.
Tu bi spadala ja (), jedan faks sam upisala u Rijeci, a drugi u Zagrebu, a niti jednom se nisam čak ni prijavila za dom.

Jel ta info točna?
Imam li ja uopće šansu za dom (jer to je eliminacijski faktor nebitno o bodovima)?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 11:47   #939
Bok svima,

sestra ove godine upisuje faks i planira upisat pravo u Zagrebu pa je zanima kako ide ta cijela procedura oko studentskih domova.
Od kud da krene, gdje da sazna informacije, koga da nazove, do kad je rok za prijavu, itd. Pošto je sada još srednja škola, što treba i gdje predati kad završi srednju?
Da li se negdje genralno prijavi ili točno odabere dom koji je zanima i tamo direktno prijave šalje. Uglavnom što više informacije o tome kako nakon srednje do studentkog doma to bolje.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 19:49   #940
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Bok svima,

sestra ove godine upisuje faks i planira upisat pravo u Zagrebu pa je zanima kako ide ta cijela procedura oko studentskih domova.
Od kud da krene, gdje da sazna informacije, koga da nazove, do kad je rok za prijavu, itd. Pošto je sada još srednja škola, što treba i gdje predati kad završi srednju?
Da li se negdje genralno prijavi ili točno odabere dom koji je zanima i tamo direktno prijave šalje. Uglavnom što više informacije o tome kako nakon srednje do studentkog doma to bolje.
Sve o postupku prijave za studentski dom te svega navedenoga piše na stranici SC-a pod Smještaj.
Prijave obicno traju, dakle i rok, tokom srpnja.
robymed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.