Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 17:35   #3581
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
ABC igra? Šta je danas ABC igra?
Ovo:

https://www.weaktight.com/h/5a2d5ef1...b4764?simple=1
__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:43   #3582
A baš si našao hend, to se odigralo samo od sebe bez potrebe za bilo kakvim razmišljanjem

Stavi se u poziciju da si imao AK, AQ, AJ, KQ, 99......itd. Šta bi ona napravio na turnu?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:02   #3583
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A baš si našao hend, to se odigralo samo od sebe bez potrebe za bilo kakvim razmišljanjem

Stavi se u poziciju da si imao AK, AQ, AJ, KQ, 99......itd. Šta bi ona napravio na turnu?
Ma da, stavio onako usput. Danas vise puta ispalo ovako. Al svejedno, zavrsio dan u plusu.

A za AK, AQ, AJ, KQ, 99....svaki hend za sebe. Kad uhvatim malo vremena stavit cu par tricky hendova za analizu.
__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:56   #3584
Update: NL5, 8900 ruku, 11,54 bb/100, EV 13.2 bb/100.

I dalje ide dobro, jedini problem imam s 3betovima gdje na 111 ruku kad sam callao 3bet imam -71,35 bb/100. Kad sam pregledao history, ima jedna ruka gdje sam spusio stack i to sam odigrao kretenski, ali ostalo je manje vise ok. Morao bih malo stisnuti range za callanje.
__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:03   #3585
Ja se i dalje vrtim oko nule ako ne uzmem u obzir rakeback i razne bonuse

Ali nađoh si par leakova....premalo 3betam i 4betam, protiv manijaka znam dosta izgubiti umjesto da odem sa stola i svako toliko mi pobjegne pasivni call

Moram još upiti sav materijal koji sam dobio.

Al' dobro, tješim se da je mjesec dana malo za usavršavanje i promjenu načina igre
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:13   #3586
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ja se i dalje vrtim oko nule ako ne uzmem u obzir rakeback i razne bonuse

Ali nađoh si par leakova....premalo 3betam i 4betam, protiv manijaka znam dosta izgubiti umjesto da odem sa stola i svako toliko mi pobjegne pasivni call

Moram još upiti sav materijal koji sam dobio.

Al' dobro, tješim se da je mjesec dana malo za usavršavanje i promjenu načina igre
Treba znat pobjec na vrijeme. Nekidan igram i lik me 3beta svaki put kad raisam. I to traje i traje i naravno stilta me i spusim 2 stacka u 2 ruke. I onda skuzim da se bolje maknut.
__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:22   #3587
Je, najbolje kada stiltaš jer misliš da nema i baš je tada dobio hend pa te stilta još više
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:20   #3588
Čudna stvar mi se dogodila na SS. Igram Cash i izbaci me, uđem opet i opet me izbaci i tako par puta. Sjetim se kako sam prije znao ući s mobitela i instant te izbaci za laptopa i obrnuto. I posumnjam da možda netko drugdje ulazi. Pošaljem mail na SS, objasnim situaciju i pitam da mi pošalju s koliko je IP adresa ulazeno u to vrijeme na moj račun i pošalju mi 2 IP adrese. Mene sad zanima kako provjeriti lokaciju te druge IP adrese? Jel zna netko? Makar priblizna lokacija.
S tim da sam dobio par mailova u par dana kao neuspjeli pokušaj ulaska na gmail. Popizdio sam. Sad pizdim. Na kraju ni sam nisam mogao ući na svoj mail, neka greška. Ne znam dali da zovem policiju ili da mu ja sudim
las palmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 03:17   #3589
Samo promijeni sifru za gmail i upali 2 factor authentication. Nakon toga promijeni sifru za supersport i miran si.

Mislim da ti neko stvarno ima sifru sumnjam da bi igrao poker, vjerojatno bi si isplatio novce.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 12:10   #3590
Ajd, malo se situacija stabilizirala....kako je bilo prošli mjesec mislio sam da ću do danas bustati.

Malo više savjetovanja, traženja leakova i to je to

Da ne ureknem, odoh lupnut tri put o drvo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 02:58   #3591
poker

ev da vam se predstavim , novi sam tu na forumu pa eto.
Poker igram nekih 5 6 godina , od tog za kes i to onako 3 godine.

Dal ima neki sajt nas kao sto je bio nsbet ili Adria ili sad postoje samo ovi od kladionica.
Trenutno igram 888 poker , dobro su uradili sve samo sto je sistem skoro svaki isti. Jednostavno moje misljenje je da su neke ruke bukvalno ubacene i da se vrte to nije norm kako zna izluditi .
Gdje vi igrate , sta mislite o internet pokeru i na kojoj poker kuci su najbolji turniri jer su na 888 losi totalno .
ArminDe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 12:24   #3592
Ja sam na Partyu a turnire ne igram.

A to da je sve rigged se priča od nastanka internet pokera
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:55   #3593
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ja sam na Partyu a turnire ne igram.

A to da je sve rigged se priča od nastanka internet pokera
Nema sta nego da je tako . Ima ruku sigurno i da se pogresno odigra , ali ruke koje sam npr veceras gubio jednostavno izlude covjeka.

S tim da te uvlaci stalno u ruku s nekim trilingom a da on je prije pogodio neki full ili tako nesto . Nebitno nekad tako i njih uvuce protiv mene ali se vrti u tom smislu. Mislim da ni jedan sistem nije da moze promijesati karte i dijeliti ih kao u realnom.

Kakav je party s ponudom turnira.
ArminDe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 19:16   #3594
Je, je...rigged..stara priča

Evo, npr., ja sam danas preflop izgubio KK protiv AK, flopao set sa QQ a lik je callao do kraja dok mu nije došla boja, naletio na flopani set sa AA ili na kraju imam 55 na flopu dođe 567 a on ima 89....itd

A glava mi je danas došao hend QQ. Prvo sa setom na boju, pa 2 puta na flopani set

Dobro da danas nisam bustao, čak sam završio sa plusom....nije mi jasno kako nakon svega ovog

Ima dosta turnira ali pošto ihe ne igram ne znam kakvi su
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 00:31   #3595
Ajmo pokeraši, šta se zbiva ...pa nije da naš Reoless mora nešto osvojiti pa da oživi tema

Ja sam prilično zadovoljan sa coachingom, mislim da se Party riješio botova tako da se može normalno igrati.

Inače, kada si gledam statistiku, ne bih htio igrati sam sa sobom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 01:00   #3596
aktivirao sam se opet malo.. uplatio si 30e i malo turniri, malo cash.. subotom jos nekako najbolje ide.. za sada sam na 150e.. sutra imam u planu igrati Sunday Marathon. upad 55 a nagradni fond 100k

edit: na pokerstars
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:51   #3597
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ajmo pokeraši, šta se zbiva ...pa nije da naš Reoless mora nešto osvojiti pa da oživi tema

Ja sam prilično zadovoljan sa coachingom, mislim da se Party riješio botova tako da se može normalno igrati.

Inače, kada si gledam statistiku, ne bih htio igrati sam sa sobom
pa daj neki graf zaljepi da vidimo malo, ja bi al nemam se sa čime pofalit
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 10:26   #3598
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ajmo pokeraši, šta se zbiva ...pa nije da naš Reoless mora nešto osvojiti pa da oživi tema

Ja sam prilično zadovoljan sa coachingom, mislim da se Party riješio botova tako da se može normalno igrati.

Inače, kada si gledam statistiku, ne bih htio igrati sam sa sobom
Ja presao na NL10 na starsu. Cini mi se lakse nego NL5, a i ima dosta riba. Ne znam koliko puta kliknem check/fold na big blindu, i onda se iznenadim kad mi iskoci stol, ceskanje po glavi, zasto igram s ovim smecem... i onda skuzim da su dvojica trojica limpala.

Zasad nakon 7200 ruku +2,9bb/100, EV adjusted +7,5bb/100.

Prometa ima, ali rakeback je nepostojec. Imaju neke zvjezdice kojima otvaras neke skrinjice, long story shorttreba izrejkat brdo para da bi dobio 10 nazad.

Kakva je situacija na Partyu sto se tice prometa i rakebacka?
__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:09   #3599
Quote:
bio kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija na Partyu sto se tice prometa i rakebacka?
Prometa ima, to nije problem a za rakeback skupljaš nekakve bodove pa za svakih 25 bodova dobiješ 5$, to je otprilike nekih 20%. Što više bodova skupiš to je postotak rakebacka veći.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:09   #3600
Quote:
miljo piljo kaže: Pogledaj post
pa daj neki graf zaljepi da vidimo malo, ja bi al nemam se sa čime pofalit
Graf mi nije pohvalan iako mi se čini da mi je igra bolja

Eventualno zadnjih mjesec dana
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.