Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 13:03   #1101
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
ja se nisam obracala onima koji to "skidaju", nego sam iskljucivo vlastitim snagama iznova i iznova gradila, nesto sam popravila, nesto ne.
kao sto rekoh, ali strasno je to kad gledate kako se nesto totalno nesuvislo i nerealno rusi i pitate se kako je moguce i nastavljate dalje a onda iznova nesto drugo... stvari koje sasvim lagano drugima polaze za rukom... prosto ne mozete... onda svoj zivot uporedite sa onim prije i vidite da je ranije bilo normalno i da ovo sada to vise nije. fakat!
Gle, to je život. Iskustvo života. Svima su se dogodile ili će se kad tad dogoditi te stvari o kojima govoriš. I po više puta. Nekoga zezne nesretna "ljubav" pa mu se sve sruši i sve izgubi i ne može se godinama poslije povratiti. Nekog zeznuli psihijatri pa isto od normalnog čovjeka postao nesposoban za samostalan život i rad. Nekog trećeg zadesi teška bolest pa isto postane nemoćan i više ništa ne može. Netko izgubi dijete. Nekog rat i PTSP itd. Nekoga crna magija, kao tebe. Da, teško je i grozno i pogotovo kad se uspoređuje s drugima za koje nam se čini da im sve ide od ruke (a najvjerojatnije uopće nije tako, samo o takvim stvarima ljudi ne pričaju, kad je zaista teško, o tome se ni ne može govoriti) i kad se uspoređuje s time kako je bilo u prošlosti. Kad bi se svi išli uspoređivati s onim kako nam je bilo kad smo išli u vrtić, mislim da bi svi mogli sjest i plakat.

Ne pišem ti ovo zato da ti kažem da tvoja patnja nije velika i nije bitna, niti zato da se možeš naslađivati i osjećati bolje jer je drugima loše - to nikako. Nego eto, uvijek je teško, svima je tako, bez obzira na crnu magiju, lako je neko kratko vrijeme, pa opet postane teško. To je jednostavno tako.

Možemo se borit protiv toga ili to prihvatiti. Ali borit protiv toga u smislu da odlučimo da nas to ne dira toliko, sigurno ne u smislu toga da se to ni išta loše više nikad ne desi. Jer je to jednostavno nemoguće.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 08:22   #1102
Quote:
mystic kaže: Pogledaj post
kad već nitko nije otvorio ovu temu

evo ja ću

pročitao sam jednu kniigu pod navedenim naslovom, pa me zanima, da li netko ima praktično iskustvo, tj. da li je moguće raznim obredima utjecati na neku osobu koja nas even. interesira?

naročito je puno onih koji traže povratak partnera, i za to idu raznim šarlatanima koji ih opelješe

može li sve to biti opasno?

kaj mislite?
ima !!

svaka Osoba moze sebi namjestavati ljubavnu sudbinu,tako kako mu
najbolje i optimalo odgovara.
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:23   #1103
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
ima !!

svaka Osoba moze sebi namjestavati ljubavnu sudbinu,tako kako mu
najbolje i optimalo odgovara.
... što nikad ne završi dobro...
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 19:32   #1104
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
ima !!

svaka Osoba moze sebi namjestavati ljubavnu sudbinu,tako kako mu
najbolje i optimalo odgovara.
mislim da ne moze!
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:03   #1105
vas dvoje brljate neisprobavan bullshit.

Kod nas u Krajni ima jedno vrst Ritual koje su prije izvrsavali Djevojke,da sriktaju put svoje sudbine.
Taj se Ritual zove "zapaljenje Zelja" koje sam ja na subjektivan nacin istrazivao i optimirao.
To ide ovako:

.Djevojka pise jedno pismo jednom Momku u koga se zaljublja i zeli da ima jednu ozbiljnu vezu,ali to
Pismo taj Momak nece dobiti da procita.

.Kad je Pismo gotovo,onda se nacrtava jedan trokut i stavi se posebne neke 3 arabska slova.
.Onda se to Pismo mota 3 puta i zadrzava se sa lijevom rukom na Srce 1 Minuta.
.Posle toga onda hukne se sa 1 potezom zraka iz pluca i onda se to Pismo zapali.

Do sada je taj Ritual uvek isao positivno i svi Djevolke su se poudavali za onoga kojeg su zeljeli.
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:44   #1106
Nisam tvrdio da NE FUNKCIONIRA. Tvrdio sam da se to ne radi jer MORA završit po zlu. Svako uticanje na slobodnu volju druge osobe je crna magija. Nemaš se pravo miješat nekome u život. Pa sad da sina sihrama natjeraš da u školi ima sve petice.
Pusti nek život ide kako ga sudbina nosi...
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 13:23   #1107
cao narode

ja sam ocekivao da se njeko za ljubavnu Magiju interesuje,ali kad sam se loggirao i video pp u sanduku
onda sam ja blehnuo kao jedna mokra krpa.

Ok,da ne potrosim vremena svakome pojedinacno odgovarati,dajem ovde vam svima kolektivan odgovor.

.Za ljubavno Pismo su 3 arapska slova potrebni.
Prije nego sto pocinjete pisati Pismo,uzimajte jednu pinkalu ( Kugelschreiber ) sa "crnom tintom" i trebate
poceti ta 3 slova prvo iz desne strane-prema lijevu stranu pisati.
Slova su

Alif - I
lam - ﻞ
Mim - ﻢ

Onda mozete na vas nacin normalno pisati vasu zelju.

(sve ostalo stoji gore )
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:47   #1108
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
čudno i zanimljivo...ne mogu ni zamisliti kako izgleda takva vrsta naprave niti kako se zove...za što je točno bila namjenjena uopće, samo za raspad braka ili uništenje tebe?
Jel smijem pitati u kakvom je odnosu s tobom bila osoba koja ti je to napravila?
da, bio je to bivsi momak.ostavila sam ga posle duzeg zabavljanja i udala se. tesko je podnio.ozenio se deceniju kasnije, jos uvjek je u braku bez djece i znam da zenu ne voli. On mi je sve to rekao. I dan danas taj me covjek i voli i mrzi. A ja se sklanjam od njega.
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:55   #1109
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
da, bio je to bivsi momak.ostavila sam ga posle duzeg zabavljanja i udala se. tesko je podnio.ozenio se deceniju kasnije, jos uvjek je u braku bez djece i znam da zenu ne voli. On mi je sve to rekao. I dan danas taj me covjek i voli i mrzi. A ja se sklanjam od njega.
Karma is a bitch.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:28   #1110
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
čudno i zanimljivo...ne mogu ni zamisliti kako izgleda takva vrsta naprave niti kako se zove...za što je točno bila namjenjena uopće, samo za raspad braka ili uništenje tebe?
Jel smijem pitati u kakvom je odnosu s tobom bila osoba koja ti je to napravila?

hm,onda ja neznam gdje si ti do sada u zivotu bila ?

System funkcijonira,trebas samo izvrsavati


Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:37   #1111
Ta slika nema veze sa luubavnom magijom ili bilo čime o čemu ti govoriš na ovom forumu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:16   #1112
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ta slika nema veze sa luubavnom magijom ili bilo čime o čemu ti govoriš na ovom forumu
ah bas !!!

de onda ti pokazi ovim zenama sta je ljubavna Magija.

Daj njima detajlni plan kako sa Magijom mogu sebi kreirati jednog momka.

hajde,sad...oni cekaju
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:41   #1113
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
ah bas !!!

de onda ti pokazi ovim zenama sta je ljubavna Magija.

Daj njima detajlni plan kako sa Magijom mogu sebi kreirati jednog momka.

hajde,sad...oni cekaju
Da baš.

Znam da to nema veze sa slikom koju si pustio. A samim time se dovodi u pitanje sve što si ovdje napisao.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:06   #1114
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
da, bio je to bivsi momak.ostavila sam ga posle duzeg zabavljanja i udala se. tesko je podnio.ozenio se deceniju kasnije, jos uvjek je u braku bez djece i znam da zenu ne voli. On mi je sve to rekao. I dan danas taj me covjek i voli i mrzi. A ja se sklanjam od njega.
slažem se s kolegicom Llenom...karma se ipak vrača, kad tad...nažalost taj tvoj bivši nije svjestan da je oprost najbrži način da nekoga stigne njegova karma...da ti je oprostio umjesto što te mrzi bilo bi tebi još mnogo gore
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:31   #1115
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
slažem se s kolegicom Llenom...karma se ipak vrača, kad tad...nažalost taj tvoj bivši nije svjestan da je oprost najbrži način da nekoga stigne njegova karma...da ti je oprostio umjesto što te mrzi bilo bi tebi još mnogo gore
Da je on prema meni bio dobar i da me nije maltretirao i psihicki i fizicki, zar mislite da bih ga ostavila? NE nikako!
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:47   #1116
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
Da je on prema meni bio dobar i da me nije maltretirao i psihicki i fizicki, zar mislite da bih ga ostavila? NE nikako!
nisi tako napisala pa nismo znali

Kali je ubojica svih demona, bez obzira na njihovu jačinu i snagu...jednostavno je najjača energija koju sam dozvala radi zaštite i koja doslovno sve raščisti i pobriše
Doduše malo ju je teško zaustaviti kada krene sa svojim plesom smrti
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:55   #1117
Prizvala si Kali? Ako mogu pitat - odakle ti informacije? Mislim, ona je ipak Hindu boginja a kod njih, koliko sam vidio nisu stvari ovako otvoreno kao kod zapadne ezoterije posložene.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:08   #1118
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Prizvala si Kali? Ako mogu pitat - odakle ti informacije? Mislim, ona je ipak Hindu boginja a kod njih, koliko sam vidio nisu stvari ovako otvoreno kao kod zapadne ezoterije posložene.
u par težih situacija sam ju prizvala i ona ih je riješila u najviše 3 dana, bez obzira na težinu situacije, sve je srušila i preokrenula naglavačke doslovno i učinila nemoguće stvari
Informacije sam dobila u meditaciji, znači isključivo sam slušala svoju intuiciju i svoje vodstvo a da uopće ne poznajem hinduističke običaje niti literaturu
Doduše sad si me sjetio nečega, prethodno sam na poklon dobila od prijatelja Kalinu yantru ali ja tada nisam ni znala tko je Kali no nosila sam taj medaljon oko vrata
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:06   #1119
Čitao sam nešto o invokaciji Kali koju su radili iskusni praktikanti i rekli su da rad s Kali može biti dramatiĉno i traumatsko iskustvo. Ona može biti i to što ste napisali, zaštitnica ali ima i mnoga druga lica koja se koriste u crnoj magiji.
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 11:22   #1120
Red Sonja - samo dvije riječi: Bravo, hrabro.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.