Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 20:03   #81
Quote:
Jednom mi je jedna zena rekla da su muskarci dobri samo za sex i nosenje vrecica iz ducana. Sexa nece biti, ali ako znas nekoga da joj treba musko za nosenje vrecica, slobodno me pm-aj
pa nije samo ovo o vrećicama primamljivo
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 20:37   #82
Quote:
Den1s kaže:
Sexa nece biti, ali ako znas nekoga da joj treba musko za nosenje vrecica, slobodno me pm-aj
Cuj, a dal moze, umjesto vrecica, odvesti auto na servis ili praonicu, promijeniti zarulje, osigurace i sl
Lucy013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 20:57   #83

ovdje je baš zabavno. Lijepo vas je čitati. Samo nastavite.
brezovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 21:10   #84
Quote:
Lucy013 kaže:
Cuj, a dal moze, umjesto vrecica, odvesti auto na servis ili praonicu, promijeniti zarulje, osigurace i sl
Draga daj detalje razradi detalje na PM jer ako odgovori sa - DA, ostat ćeš kratkih rukava
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 12:53   #85
daru:
Quote:
Mislim da će ti se nakon izjave o vrećicama PM napuniti
Nista do sada. Prevarila si se.

Lucy013:
Quote:
Cuj, a dal moze, umjesto vrecica, odvesti auto na servis ili praonicu, promijeniti zarulje, osigurace i sl
Jesam li spomenuo da znam i peglati? Cuj, ako mi oduzmes vrecice, izgubit cu smisao kao musko u zenskom svijetu. Nema sexa, nema vrecica, sto mi onda ostaje? Kosenje trave (jer vibrator jos uvijek ne moze kositi travu ili mozda vec ima takav model)? Nije sezona vise ni za to. Ove ostale stvari sto trazis... kao sto daru kaze pm.
Den1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 12:56   #86
Quote:
Den1s kaže:


Nista do sada. Prevarila si se.
kak to možeš reći? sad sam juta
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:04   #87
Quote:
Den1s kaže:
Jesam li spomenuo da znam i peglati?
Den111111s... Haaalooo! - a vidi što bi bili slatki!

Vrećice ti neću otimati - dapače učinit ću te muškarčinom svih vremena!
Peglu ti ne bih ni takla! Trava mi ne treba, jer sam u zgradi, ali darling, može li usisavač umjesto trave? Prilikom generalke bih ti čak i pomogla... dodavala bih ti krpu, sredstva za čišćenje, pridržala stolicu ...
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:03   #88
Quote:
Den1s kaže:
Jesam li spomenuo da znam i peglati?
A, ne, peglanje mi ne diraj, mene to opusta jer dok peglam zamisljam odredjene osobe kako ih lagano pritiskam vrucom peglom
Lucy013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 16:36   #89
Moji roditelji rastavljeni pa sastavljeni....rastavljeni na ružan način i ne vidim zašto su se uopće pomirili.....
__________________
"Biti ćeš moja desna ruka u ratu i topli krevet u miru,
moj najvjerniji ratnik i moja nježna dama.
Moj oslonac za vrijeme borbe i luka u koju ću se vratiti!"


Od tada pripadam samo njemu i on pripada samo meni

http://poisonousgirl.blog.hr/
*Io is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 10:07   #90
Quote:
Den1s kaže:
. Kako se sada osjecam? Ne volim ici spavati jer se ne zelim buditi, a ne zelim se buditi jutrima jer nemam kome reci "dobro jutro", nemam kome reci "laku noc" uvecer, nemam koga pokriti u hladnim nocima, niti iciju ruku drzati u setnji gradom. Postajem dobrano umoran biti sam, hodati ulicama sam, ne cuti zvonjavanu telefona ili signal poruke znajuci da me netko zove jer me zeli, jer joj nedostajem.
Nakon prekida (bilo braka, bilo veze) ljudi obicno savjetuju: uzmi si vremena za sebe, radi ono sto ti zelis, itd.... Ja sam shvatio da kada sam sam, jednostavno kao da sam na nekom "stand by" modu, kao TV izvana iskljucen ekran, bez slike i zvuka, a iznutra milijuni boja, zvukova, osjecaja.
Samo da netko vec jednom pritisne taj "power on".
Mene nije pogodio razvod kao takav, to sam rascistio u sebi i prije nego sto sam rekao "zelim razvod". Mene unistava trenutna samoca, ali biti s nekim pod svako cijenu "samo da bi se bilo s nekim" je jednako losa solucija.
kako dobro napisano!!!
gdje me nadje
ono boldano si srocio ono sto ni sama nisam znala kako da definisem taj osjecaj!
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.