Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 21:24   #21
Mene stvarno zanima dal je moguce da on stvarno mene ne gleda ko osobu samo za seks( citiranouper si, lijepa, zgodna, pametna, lijepo mi je s tobom, da bar vrijeme stane kad smo skupa) samo eto ne moze ostvarit neki odnos sa mnom jer ko sto sam vec rekla ne zeli se vezat za nikoga jer je ostao povrijeden. Ili su to samo lijepe reci da se ja slucajno ne predomislim
Dal stvarno moze bit takav
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:26   #22
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
U pravu si. Sve ovisi o osobi, te načinu kako prethodna veza završi.

No, nisam to rekao jer je i meni tako bilo, nego zato što postoji istraživanje koje, navodno, podupire tu tezu od 50% vremena kod muških za oporavak od duge veze (izvor mi nije bajan ).

Razumijem to posve, nije lako naći osobu koja ti baš odgovara i kad ju nađeš spreman si malo zažmiriti.

No, autorica treba s tim svojim ići polako (ako to želi), s puno razgovora i isključivo prijateljski.

Iako, da, postoji velika vjerojatnost da on nije toliko zainteresiran kao ona...
To polako podrazumijeva no sex ili? Jer mislim da mu ni tad ne trebam😂
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:27   #23
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mene stvarno zanima dal je moguce da on stvarno mene ne gleda ko osobu samo za seks( citiranouper si, lijepa, zgodna, pametna, lijepo mi je s tobom, da bar vrijeme stane kad smo skupa) samo eto ne moze ostvarit neki odnos sa mnom jer ko sto sam vec rekla ne zeli se vezat za nikoga jer je ostao povrijeden. Ili su to samo lijepe reci da se ja slucajno ne predomislim
Dal stvarno moze bit takav
Pa rekao ti je sam. Očito mu je prerano.Znači već sise zaljubila? On nije.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:28   #24
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Fin momak. Ja bi se poseksao sa njim.
Pa eto, pitaj autoricu kontakt. Možda mu to baš i treba, nikad ne znaš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:32   #25
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
To polako podrazumijeva no sex ili? Jer mislim da mu ni tad ne trebam
On je u stanju povećane osjećajnosti. Malo ti je netko super, malo bi ga odjebao i otišao na pusti otok. Nama muškima se osjećaji vrate kao bumerang (vidi post kolege Flata).

Ako te ne želi kao prijateljicu, dobit ćeš odgovor koliko mu se ne sviđaš.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:32   #26
Ne znamo ali možemo pretpostavljat

može bit da stvarno misli sve to i da je potpuno iskren. Da bi mogao bit s tobom u vezi, samo mu treba vremena (al onda je pitanje kolko bi ti to sve trpjela ako želiš vezu, a ne dobivaš je.)

Neka druga misao je da ne želi da se loše osjećaš zbog tog kaj drži tu neku distancu jer tak ne može bit povrjeđen.

ili osjeća da nije s tobom na toj razini povezanosti (sklopa interesa i kompatibilnost karaktera) koju bi očekivao da bi bila za vezu.

moj je savjet da poštuješ njegove želje ali da opet se ne daš gaziti ako želiš nešto što ne možeš dobiti. s vremenom ćeš vidjet jel to bilo samo zbog seksa ili zbog nečeg trećeg.
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:38   #27
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa eto, pitaj autoricu kontakt. Možda mu to baš i treba, nikad ne znaš.
Pa eto poseksala se već sa njim pa mi se čini da je momak zadovoljen po tom pitanju!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:39   #28
Mislim da cu se pokušat distancirat, pa ako jednog dana osjeti potrebu za necim vise osim seksom i ak u meduvremenu ne upozna neku drugu curu mozda ce se javit, a mozda ni nece. Ako podijelim svoju zaljubljenost na pola trebat ce mi tocno 2 tjedna da ga prebolim
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:42   #29
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mene stvarno zanima dal je moguce da on stvarno mene ne gleda ko osobu samo za seks( citiranouper si, lijepa, zgodna, pametna, lijepo mi je s tobom, da bar vrijeme stane kad smo skupa) samo eto ne moze ostvarit neki odnos sa mnom jer ko sto sam vec rekla ne zeli se vezat za nikoga jer je ostao povrijeden. Ili su to samo lijepe reci da se ja slucajno ne predomislim
Dal stvarno moze bit takav
Pa zašto misliš da te laže? Tip ti je iskreno rekao da mu je lijepo malo tako s tobom, ali da ne želi ništa više/ozbiljnije.

Šta misliš, da on zapravo želi bit s tobom, ali te laže jer se boji silnih osjećaja prema tebi? Kamon. Ne upadaj u zamke oksitocina.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:43   #30
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mislim da cu se pokušat distancirat, pa ako jednog dana osjeti potrebu za necim vise osim seksom i ak u meduvremenu ne upozna neku drugu curu mozda ce se javit, a mozda ni nece. Ako podijelim svoju zaljubljenost na pola trebat ce mi tocno 2 tjedna da ga prebolim
To vrijedi samo za muške i za duge veze.

Neće se javit. Cure iz tog perioda su poznate kao rebound, i njima se ne vraćaš. Jedina nada da jednom dobiješ jest da ostaneš u prijateljskom odnosu.

Ali, def je najbolje za tebe da se distanciraš.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:48   #31
Ja ne znam sto komplicirate stvar koja je jednostavna da ne moze biti jednostavnija. Cura ga je ostavila nakpn petogodisnje veze i od toga je proslo pisljiva 3 mjeseca, dakle treptaj oka. Sve da mu se autorica i jako svidja, vrlo vjerojatno nema kapaciteta za ljubav trenutno i po tom pitanju je bio nedvosmislen.
I ne vjerujem da je cest scenarij u kojem osobu koju si stavio u "samo trosenje" ladicu i podcrtao to opetovanom potrosnjom, bas mozes poslije gledati kao nesto vise.

Decko ima otvorenu ranu ako je curu volio, ili je barem umoran od uvezanosti i obaveze prema nekome. A cekati nekog da iz toga izidje mi je besmisleno.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:53   #32
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mene stvarno zanima dal je moguce da on stvarno mene ne gleda ko osobu samo za seks( citiranouper si, lijepa, zgodna, pametna, lijepo mi je s tobom, da bar vrijeme stane kad smo skupa) samo eto ne moze ostvarit neki odnos sa mnom jer ko sto sam vec rekla ne zeli se vezat za nikoga jer je ostao povrijeden. Ili su to samo lijepe reci da se ja slucajno ne predomislim
Dal stvarno moze bit takav
Na to ti ovdje nitko ne može odgovorit, a da sigurno i sasvim znamo da je u pravu. Jedino ak se taj dečko odluči registrirat .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:31   #33
Mislim da se oko njega vrijedi potruditi, ako te zanima za vezu. Cini mi se iskren, i vjerojatno ce znati cijeniti razumjevanje sa tvoje strane. Daj mu sansu jos koji mjesec, ipak je 5g dugo.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:40   #34
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Možeš mu biti odskočna djevojka za dalje! Nisam baš sretal puno primjera gdje je ekipa nako debakla u dugim vezama odmah uskočila u nekaj kvalitetno. Treba ipak momku da se pozabavi sa sobom. No viš dobro je kaj je on to tebi jasno i rekel u samome startu. Fin momak. Ja bi se poseksao sa njim.
Jbg. Ja ih baš zna više kontra. Nakon dugih veza započeli novu jako brzo i još se brže oženili. To nisam nikako mogla razumijeti, ne razumijem još uvijek, ali ono eto već deset godina i više u braku.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:41   #35
Autorice, ako misliš da je samo seks u pitanju, a tebi to ne odgovara, ti malo pauziraj. Sa seksom naravno. Vidi želi li te tada viđati.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:42   #36
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Mislim da se oko njega vrijedi potruditi, ako te zanima za vezu. Cini mi se iskren, i vjerojatno ce znati cijeniti razumjevanje sa tvoje strane. Daj mu sansu jos koji mjesec, ipak je 5g dugo.
Ma daj. Od cetiri milijarde ljudi, brojkama 4 000 000 000 frajera cemu da se trudi oko momka koji joj ne pase skroz vec nakon jednog tjedna? Bez obzira na razlog?

Taj "trud" mi je fenomen. Pa ljudi ima vise nego carapa.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:44   #37
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Jbg. Ja ih baš zna više kontra. Nakon dugih veza započeli novu jako brzo i još se brže oženili. To nisam nikako mogla razumijeti, ne razumijem još uvijek, ali ono eto već deset godina i više u braku.

Jer su valjda prošli onaj krucijalni dio s težim prekidima i odlučili da je to iza njih. Plus, sustižu ih godine i ne misle više sprobavat nekaj novo.

Moj rođak je bio skoro deset godina u vezi s jednom curom dok nisu prekinuli. U roku pola godine oni ušli u nove veze, ona se u roku godinu i pol već udala i u braku je, a on se zaručio.

Svi sretni i berićetni
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:46   #38
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mislim da cu se pokušat distancirat, pa ako jednog dana osjeti potrebu za necim vise osim seksom i ak u meduvremenu ne upozna neku drugu curu mozda ce se javit, a mozda ni nece. Ako podijelim svoju zaljubljenost na pola trebat ce mi tocno 2 tjedna da ga prebolim
On te KORISTI za seks, rekao ti je da NE ZELI nista ozbiljno sa tobom i ti jos uvek nisi razumela o cemu se radi i pokusavas da svedes stvar na patnju za njegovom bivsom? Draga devojko, ti si potpuno poremetila perspektivu posmatranja. On ne zeli TEBE za cvrstu vezu. Ali te zeli za seks, jer nema nista drugo pri ruci. Cemu se nadas u takvoj situaciji? Daj, pogledaj malo realnije na stvar. Napravi distancu sebe radi. Onda ces videti stvari kakve jesu.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:46   #39
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Jbg. Ja ih baš zna više kontra. Nakon dugih veza započeli novu jako brzo i još se brže oženili. To nisam nikako mogla razumijeti, ne razumijem još uvijek, ali ono eto već deset godina i više u braku.
A čul sam za takve. Nisam ih susretal pa nisam imao prilike ih pitat koji kurac im je bio?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:47   #40
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
On te KORISTI za seks, rekao ti je da NE ZELI nista ozbiljno sa tobom i ti jos uvek nisi razumela o cemu se radi i pokusavas da svedes stvar na patnju za njegovom bivsom? Draga devojko, ti si potpuno poremetila perspektivu posmatranja. On ne zeli TEBE za cvrstu vezu. Ali te zeli za seks, jer nema nista drugo pri ruci. Cemu se nadas u takvoj situaciji? Daj, pogledaj malo realnije na stvar.
U pravu si ali teško je realno u takvim trenucima sagledavat stvari ak joj se jako dopal. No eto veli autorica da bu probala se ohladit od njega.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger