Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 10:14   #61
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa ova gungula jer sam dovoljno... khm... mlada da se sjećam nekog drugog božićnog Zagreba gdje je jedini sadržaj bio Božićni sajam na Velesajmu.
Pa na Cvjetnom je uvijek bilo zgodnih štandova i gužve i kobasa i đinđi. I prije ove manije s Adventom.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:15   #62
Premlada si da se sjećaš da je bio samo mrak i onaj lik s kokicama ispred Zagreb kina
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:18   #63
Mislim da advent mom malom gradu dade neki zivot.
Na malom je prostoru, manja je guzva nego u Zagrebu, nesto se desava, odrzavaju se koncerti.

Najljepsi su mi koncerti usred bijela dana. Prosle godine sam bila na popodnevnom na Silvestrovo i uzivala ko rijetko kad - nije bila prevelika guzva, bila sam medju mladjima ljudi lagano pijuckaju, taman kolko treba, radosna atmosfera, sreca. Tako nesto mi bas super sjedne.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:21   #64
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Jel' to isto što i churrosi?


Advent (i ne samo u Zg) mi se čini kao super stvar za stanovnike grada, upravo zbog boldanog. Malo se oživi atmosfera i ljudi nisu non-stop u kući.
Ali za turiste... Ne znam. Meni nije jasno da netko ode na put u drugi grad da bi se smrzavao i jeo običnu hranu i pio obično piće na štandovima.
Pa ne ides ZBOG standova.
Ali pruzaju ugodan stimung i zacin citavoj prici.

Zive ulice su uvijek veliki plus i to cak i vise kad covjek nekamo ode nego kad su ti doma pred nosom.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:23   #65
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Premlada si da se sjećaš da je bio samo mrak i onaj lik s kokicama ispred Zagreb kina


Al bilo je stvarno, u usporedbi s danas, poprilično jadno.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:28   #66
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post


Al bilo je stvarno, u usporedbi s danas, poprilično jadno.
Pa samo prije 10-15 godina je bila tuga.
Prazan centar skroz, par birceva u Tkalci, Thalia, Sedmica, i jos pokoji klub naokolo...na samim ulicama mukla tisina i ekipe na hrpicama koje cekaju nocni.

I vecina komercijalnih klubova bila je oko Jaruna tada, centar je bio bas mrtav ful.

Puno stvari se zasluzujr hejtat u ovoj zemlji ali Adventi nisu u toj skupini Imo
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:49   #67
Obožavam Advent.

Od djetinjstva smo sestra i ja velike obožavateljice sveg božičnog pa nam je ovo lijepo sjelo.

Do prije cca 3 godine me strašno živciralo kaj ne mogu naći ništa za jesti osbim kobasica, a njih ne volim. Ali ovo je vrijeme bunceka, sarmi i ostalih divota.

Ne idem u centar petkom i subotom navečer, to bi bilo ravno samoubojstvu. Ali znamo se preko tjedna zaletiti, prošetati i kupiti neki poklončić za Božić (ove je godine štand pekare za pse na Praškoj ).

Zadnjih par godina sam živjela u centru i bilo mi je divno. Svaki dan kroz okićeni centar.

Ne znam bih li putovala u Zagreb samo zbog Adventa. Vjerojatno bih, ovako putujem u Samobor na fašnik.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:16   #68
Ja si mislim, meni bi Advent bio zakon da je vani temperatura 20+, a ne zima
Stvarno sam zimogrozna, čak mi ni gužva nije problem, ali hladnoća, uf. Nema toga što mene može ugrijati. Nikakvo kuhano vino ili odjeća

A muž pravi zimski tip, njemu je -5 do 0 stupnjeva zakon
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:30   #69
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Zato begovi nisu atlete .
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Još je naivno misliti da je baklava zasitna. Zamišljam da bi taj šećer iz tih slastica mogao odraditi i smjenu u čeličani.
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Nisam još bila ove godine, jel ima još uvijek rakijarnica na svakom čošku? Ako ima advent je super. Kaj te ima živcirat nakon 3. kućice?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:34   #70
meni je advent bio super prije tri cetri godine kad je bilo svega al nije bilo tak razikano histerican. sad mi je pre. i nemrem nac svoj avijon stand
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:47   #71
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ali za turiste... Ne znam. Meni nije jasno da netko ode na put u drugi grad da bi se smrzavao i jeo običnu hranu i pio obično piće na štandovima.
Ma daj... pa Advent je samo izlika da guza vidi puta
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:42   #72
Isto kao što smo mi vozili kod Salaja pa sam ostala onako..meh Ajd jednu godinu to vidjeti, ali više
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:48   #73
Ja sam u Zg već godinama svaku godinu bar jedan vikend u Zg, al i da nema "programa" bila bi tu, jer primarno dođem obić prijatelje, popit koju vruću čokoladu i kuhano vino s njima, kupit kakav ukras za uspomenu... Ne dolazim jer eto moram vidjet adventske ukrase Isto se tako zaletim i u druga mjesta kod poznate ekipe. Nekad, samo nekad, odemo negdje gdje još nismo bili, a i tada ćemo naravno izabrat vrijeme kad se nešto događa radije nego neko kad nema ništa društvenog života.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:18   #74
Joj meni su ti Salaji teški treš
Idem na advent u Zagreb sljedeći vikend
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:19   #75
I ja i ja Ponudila bi kavu, al neću stić vjerojatno ni obić sve koje želim vidjet

Edit: ok ovo je bolje zvučalo u mojoj glavi nije da te ne želim vidjet, kužiš što sam htjela reć... nadam se
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:27   #76
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Joj meni su ti Salaji teški treš
Ja sam htjela vidjet, a i radi malca smo išli. Njemu se nije svidjelo (OK bio je manji tada), mene naživciralo traženje parkinga i zima i bljuzga i sve. Odustajem
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:06   #77
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
I ja i ja Ponudila bi kavu, al neću stić vjerojatno ni obić sve koje želim vidjet

Edit: ok ovo je bolje zvučalo u mojoj glavi nije da te ne želim vidjet, kužiš što sam htjela reć... nadam se
Sve kužim
Danima čitam šta je dobro za jesti, a šta nije da stignem probati sve
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:10   #78
Meni nije toliko bitno što je dobro za jest, vjerojatno ćemo jest što bi i inače, eventualno negdje popit čokoladu/kuhano vino. Više mi je izorganizirati sve susrete, obići sve zanimljivo što je ukrašeno zbog četverogodišnjaka kojeg vodimo sa sobom da mu bude zanimljivo i tako to
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:14   #79
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Meni nije toliko bitno što je dobro za jest, vjerojatno ćemo jest što bi i inače, eventualno negdje popit čokoladu/kuhano vino. Više mi je izorganizirati sve susrete, obići sve zanimljivo što je ukrašeno zbog četverogodišnjaka kojeg vodimo sa sobom da mu bude zanimljivo i tako to
Moj skoro četverogodišnjak je bio oduševljen tramvajem Toliko da smo se na kraju vozili od trga do Autobusnog kolodvora i natrag. Žao mi da se nismo sjetili božićnog tramvaja i kupili karte
I vozio se na vrtuljku i na vlakiću (ono što inače bude po lunaparku). To mu bilo dosta.
Klizanje ga se nije dojmilo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:16   #80
To je obavezno, mislim da će poludit u tramvaju... klizalište ćemo samo pogledat, neće ni njemu to bit nešto, nije ni ovima doma oduševljen.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.