Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2007., 13:11   #101
evo sjetila se jos jedne...u kvarneru su rekli da rade sa curom sa srdoca...tamo ima svoj shopic a to mi je bas blizu
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:13   #102
E, to ne znam, ja sam se vise okrenula skroz na grad (centar) ili Kastavštinu, Srdoče uvijek nekako preskočim
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 15:53   #103
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
Jeste bili ikad kod tete floristice u gradu kraj el rija? ona mala cvjetarna? ja sam tamo znala nositi zamotat poneki poklon i super radi zena. bas bi trebala i do nje otic malo pa da vidimo sta nudi
ja sam vrlo često kod njih jer blizu radim, kad su kolegama ročkasi uvijek tamo kupimo, ali oni su prilično skupi, u odnosu na prigrad....
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 16:53   #104
a tortu? ja sam mislila snjeguljicu za druge i neznam
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 17:59   #105
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
a tortu? ja sam mislila snjeguljicu za druge i neznam
E da meni je ta torta veliki problem...većina torti koje sam do sada probala na vjenčanjima mi nisu baš bile ukusne, pa neznam jel tko zna najbolju slastičarnu u Rijeci....nekada je i Bonavia radila torte, neznam dal još uvijek rade i kakve su??

Ima ona neka nova slastičarna mislim da se Bolero zove (kod pošte ) ... kolači mi izgledaju jako ukusni al nisam ih probala...možda i oni rade torte...sudeći po izgledu kolača čine mi se jako sposobni...
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 18:42   #106
ni meni torte nikad nisu bas nesto nemam pojma sta bi rekla kad bi me pitala od cega bi
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 08:37   #107
Malo kasnim, ali nema veze Ja za tortu nemam pojma, meni isto samo Snjeguljica pada na pamet, ali ne znam kakvi su. Mozda da krenemo po slastičarnama, onako planski, pa isprobavat torte, dok ne nađemo nešto ?
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 12:09   #108
A ja htjela skinuti par kilica do onda pa ja mislim da je snjeguljica ok. mislim da imaju najvise iskustva sto se toga tice pa cu prvo do njih.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 14:41   #109
Ajde javi kad saznaš nešto. Meni je još malo rano, ali kroz neko vrijeme imam namjeru sa slikom željene torte početi obilaziti tako neka mjesta, da vidim šta mi kažu A prije toga, možda malo degustiranja, čisto onako, radi općeg dojma
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 23:06   #110
Ajde da pitam i to, o tome mislim ovdje jos nismo. Sta ste smislile za muziku? Ne mislim sad ono o klapama, nego o bendu bas? Ja sam bas nesto pocela pregovarati s nekim Porecanima, pa me zanima kako je kod vas to? Koga ste uzele.....sve, sve me zanima
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 11:54   #111
Mi smo uzeli Azzure. Danas ce se dragi nac s njima za kaparu pa cu ti znati vise rec A za doma neznam jos kako cemo
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 15:48   #112
Mi smo htjeli neki bend da nam svira rock i sve nešto na taj mot. I onda sam ja uposlila prijateljicu da mi nađe tako nešto i stvarno je, ali je sad problem što vjerojatno neće svi biti tako sretni takvim repertoarom, pa žicamo da ubace još par naših stvari Ne znam, nismo definitivno ništa dogovorili, još se raspitujemo, pa ako ti štogod takvog padne na pamet, slobodno predloži
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 18:26   #113
nisam bas u tom djiru pa neznam ako cujem za nekoga ti javim
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 10:18   #114
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Mi smo htjeli neki bend da nam svira rock i sve nešto na taj mot. I onda sam ja uposlila prijateljicu da mi nađe tako nešto i stvarno je, ali je sad problem što vjerojatno neće svi biti tako sretni takvim repertoarom, pa žicamo da ubace još par naših stvari Ne znam, nismo definitivno ništa dogovorili, još se raspitujemo, pa ako ti štogod takvog padne na pamet, slobodno predloži
a gdje je svadba..znam dobar band..sviraju i rock i domaće..
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 12:30   #115
U Rijeci, ali dalje od toga ništa još nisam sigurna, jer ako mi se jedna stvar sredi, onda sve sjeda na svoje mjesto, ako ne, onda puška To javim kasnije, kad saznam. A koji je to bend, ako nije problem? Ja sam tražila nešto u Poreču, ovdje nemam pojma nikoga, pa ako su od tuda, super!
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 14:53   #116
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
U Rijeci, ali dalje od toga ništa još nisam sigurna, jer ako mi se jedna stvar sredi, onda sve sjeda na svoje mjesto, ako ne, onda puška To javim kasnije, kad saznam. A koji je to bend, ako nije problem? Ja sam tražila nešto u Poreču, ovdje nemam pojma nikoga, pa ako su od tuda, super!
dečki su iz Zg i Karlovca, STATUS BAND... ali oni sviraju svugdje po Hrvatskoj.
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 20:12   #117
danas mi je dragi bio sa likom iz azzura i odusevljen je. kaze da je covjek super i cak ne trebamo davati kaparu. bend dodje 7.500 kn. a kad ja dodjem cemo malo detaljnije. pricali su i o klapama i kako bi i to htjeli pa je rekao da on pise pjesme za neke od njih i zvao je klapu fortunal da pita ako bi oni mogli. sutra cemo se jos cuti s njima da vidimo koliko traze itd pa vam javim.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 01:52   #118
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
U Rijeci, ali dalje od toga ništa još nisam sigurna, jer ako mi se jedna stvar sredi, onda sve sjeda na svoje mjesto, ako ne, onda puška To javim kasnije, kad saznam. A koji je to bend, ako nije problem? Ja sam tražila nešto u Poreču, ovdje nemam pojma nikoga, pa ako su od tuda, super!
a FORTUNAL?? (ne klapa, naravno)
carlitto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 10:21   #119
Pozdrav!
Ovo novo zahlađenje prilično me je zabrinulo!
Vjenčanje je početkom drugog mjeseca i bojim se da ću trebati bundicu, a ne samo bolero.
Da li netko zna gdje se u Rijeci može iznajmiti snježno bijela bundica???
Pitala sam po agencijama, ali oni iznajmljuju samo ako se iznajmi i vjenčanica.
S obzirom da se moja šije, to ne dolazi u obzir... nažalost!
Zvala sam kazalište, oni pak iznajmljuju samo m a š k a r a m a!!!???
Šta ću se pretvoriti u santu leda, onu koja se topi na polovima ili ćete me spasiti?

S.O.S. pomozite mi da se obučem
zvijezda01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 11:08   #120
Quote:
zvijezda01 kaže: Pogledaj post

S.O.S. pomozite mi da se obučem
odi na www.ada.hr .... na imenik .. i klikni na primorsko goransku županiju .. tamo ti je imenik svih koji se bave na ovaj ili onaj način s vjenčanjima ... pa možda tamo nešto iskopaš :-)))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.