Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2009., 01:26   #41
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
oni mogu levitirati i proći kriz zid npr.recimo ovoj upadaju u sobu kroz zid.nemres ih zeznut nikak.mozda im stavit ljepilo za stakore pa nek se zalijepi a onda ga lopatom (kojom si iskopao zlatnu kočiju) opizdiš po tikvi i uhapsiš.
Ma neka stavi cesnjaka oko vrata, baci iza sebe 3 lista persina, pljune 10 puta u zrak, i nece mu vise dolaziti.
To sam pronasao na jednoj americkoj stranici.
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 02:23   #42
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Ma izvanzemaljci će rijetko otimat ljude koji žive u zgradama, najviše one koji žive u kućama na samoći. A ako te i otmu treba pokušat ostat priseban i pokušat razgovarat s njima (najčešće telepatski). Oni nas promatraju i mogu biti među nama pošto žive u četvrtom denzitetu, a da ih mi i ne primjetimo - kao duhovi. Oni su često davno smatrani polubogovima. Vjerojatno neke vrste i nisu baš prijateljski raspoložene, to ne znam.

Ali općenito nemojte imat tolike negativne stavove prema našoj Svemirskoj braći.
Zbilja izvaljuješ teške gluposti koje nisi u stanju podkrijepiti ikakvim dokazima.
__________________
"Postoji samo jedno dobro, a to je znanje, i jedno zlo, a to je neznanje"--Platon
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 02:39   #43
Quote:
DefCut kaže: Pogledaj post
Zbilja izvaljuješ teške gluposti koje nisi u stanju podkrijepiti ikakvim dokazima.
Ajd momče nemoj mi se ovde unosit u facu jel jasno?
Mama ti izvaljuje gluposti dok te sprema za školu

I za to ima dokaza na galaksija.net i ostalim portalima koji se bave tom tematikom, ako lažu oni, lažem i ja.

Uostalom, da li voliš svog oca?

Zadnje uređivanje lupus_est : 31.05.2009. at 02:59.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 03:16   #44
@ Piramida_Sunca

od kod psihijatra po antipsihotik.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 04:00   #45
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
izgleda kao djelomična astralna projekcija
zna biti neugodnih simptoma. ne moraju odmah biti vanzemaljci.
ako se itko razumje u astralne projekcije onda sam to ja. I ovo nema veze s time. Upravo sam se probudio , ćuo sam nekakav glas u glavi , vuklo me , čupalo , povlačilo ... Svjetlo , tama, svjetlo , tama , krikovi , ubodi , kao igle... neke čudne ruke.. oči .. šta ja znam... otimanje.. Da bi sve bilo još čudnije probudio sam se u drugoj sobi ... nisam mjesečar ... točkice se crvene kao da su krvarile ...

Quote:
simplemind kaže: Pogledaj post
A daj molim te reci mi zašto ne bi moglo biti od trave ili mixanja cuge?
Pa ljudi znaju imati takve crne rupe ili projekcije od tih stvari da ne povjeruješ
Nit pijem nit duvam.. Nisam lječen od ničeg osim od gripe

Quote:
maximov kaže: Pogledaj post
preporucam EarthTracker..
samostalni GSM/GPS/GPRS satelitski lokator uređaj za lociranje osoba, stvari vozila i plovila, negdi ga imas dok spavas, ukljucis tmobile tarifu od 25 lipa i fino se kasnije lociras gdje si bio..
...eh... upravo vidim da je sony krepa !!??? ne miče ... a Nokia Navigator kojoj sam uključio lokator bila je vjerovao ili ne isključena...
Najčudnije od toga je što sam promjeni lokaciju , vratio se kući.. svi prozori bili su zatvoreni iako sam ih ja 100% ostavio otvorenima !?

Zadnje uređivanje Piramida : 31.05.2009. at 04:09.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 12:56   #46
nisi nikad liječen od neke psihičke bolesti ili poremećaja?
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 13:37   #47
piramido sunca, unaprijed se ispričavam ako ću te povrijediti ali ja ti nevjerujem,za sad .mislim da je to sve u tvojoj glavi fiksiraj taj problem i kreni dalje normalnim životmom. Osim toga još nis stavil slike točkica
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 19:06   #48
pa uslikaj nam te tockice da vidimo......
LJUB@N@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 19:24   #49
Quote:
uuffoo kaže: Pogledaj post
piramido sunca, unaprijed se ispričavam ako ću te povrijediti ali ja ti nevjerujem,za sad .mislim da je to sve u tvojoj glavi fiksiraj taj problem i kreni dalje normalnim životmom. Osim toga još nis stavil slike točkica
ajd napokon netko normalan

ne znam kako ljudi ovako masovno puše ovu priču
Davidius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 02:33   #50
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
upravo vidim da je sony krepa !!??? ne miče ... a Nokia Navigator kojoj sam uključio lokator bila je vjerovao ili ne isključena...
duboko u sebi sam znao da je nokia kvalitetnija od sonya steta da nisi imao i neki samsung kraj sebe pa da nabacimo vecu usporedbu koji su mobiteli losi/dobri u slucaju otmice vanzemljana

bdw - nista od fotkica - isparile tockice..? nema veze - ionako smo vec dobili masu pouzdanih informacija - nokia rules
__________________
".. and sometimes I'll just bring out those funny noises that feel good too me." - B.B. King
deeejay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:34   #51
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
treba vidjeti dal je čovjek čipiran.
I ja bih za svaki slucaj napravio CAT scan,pa da za svaki slucaj budem siguran da mi nisu sta utrpali.
Obicno ubace nesto u tijelo kod takvih slucajeva,da bi mogli lakse locirati pokusnog kunica.
Ako vec imaju namjeru da vrse vise eksperimenata na istoj osobi.Ako se radi samo o jednom eksperimentu,onda nebi trebao imati nista u tijelu.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 15:15   #52
http://www.stopabductions.com/
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 15:44   #53
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post



Poceo se trgat kad sam vidio sliku klosara sa kacigom.
lookica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 11:54   #54
ma zakelji slikice, interesiraju nas točkice...
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 14:46   #55
ja ti toplo preporučam da odeš na hipnozu, i nek ide netko s tobom, neka osoba od povjerenja i nek te snima dok si u hipnozi.
Kasnije ćeš vidit šta si sve govoria, postoje dobre šanse da hipnotičar izvuče iz tebe šta ti se zapravo desilo, šta si proživljava, šta si vidia, itd., samo spremi se, jer ako je bilo gadno neće ti bit lako tokom hipnoze, a ni kasnije kad shvatiš šta ti se desilo pa živit s tim saznanjem...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 19:49   #56
Sto uciniti u slucaju NLO otmice? Primi vanzemaljca za sisu da svkvici...i krampom po glavi i zasigurno ce crknut
Dano is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 03:50   #57
Ja neam nikakav filing da sam otet i to, al mogu reć da imam totalnu fobiju od vanzemaljaca, točnije onih koje ljudi nazivaju "greys". Sad, dal je to došlo radi nekih filmova ili šta, stvarno nemam pojma, nisam baš neka plašljiva osoba, i u principu se ne bojim ničeg, ali kad vidim te greyse na filmu, jutubu, i slično, totalno se userem..
Freaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 14:11   #58
Autoru topica:

Tebe su sigurno oteli vanzemaljci.Moguće da su ti uzimali samo uzorke tjelesnih tekućina ili tkiva.Da sam na tvom mjestu obavio bih CT pregled cijelog tijela da vidiš da li imaš ugrađene neke implantate u sebi.Moguće je da su ti ugradili neke uređaje za praćenje.Ukoliko imaš ugrađen takav uređaj odn. tracking device,obavezno se javi kirurzima da ti ga odstrane.

Lijep pozdrav.
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 15:05   #59
Quote:
NewWorldOrder kaže: Pogledaj post
Autoru topica:

Tebe su sigurno oteli vanzemaljci.Moguće da su ti uzimali samo uzorke tjelesnih tekućina ili tkiva.Da sam na tvom mjestu obavio bih CT pregled cijelog tijela da vidiš da li imaš ugrađene neke implantate u sebi.Moguće je da su ti ugradili neke uređaje za praćenje.Ukoliko imaš ugrađen takav uređaj odn. tracking device,obavezno se javi kirurzima da ti ga odstrane.

Lijep pozdrav.
Quote:
Negativni vanzemaljski implantati postoje u svim tijelima (fizičko, eterično, astralno, mentalno)
izvor: http://www.4shared.com/file/78907970...danje.html?s=1

tako da čisto sumnjam da će tvoj kirurg bit od ikakve koristi, osim šta ćeš ih možda raspi*dit jer će morat stavljat nove implante
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 17:38   #60
javi se Mulderu i Scully,i kupi onu kapicu sa ove stranice da te zaštiti od otmica...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.