Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 12:09   #21
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Nisam to nikad osjetila, ali jedan mi je lik tako prišao i rekao da on mene odnekud zna, ja se njega definitivno ne sjećam, ne poznajem ga, dapače nisam se osjećala baš najugodnije u njegovoj blizini. Drugi put mi opet priđe i krene sa spikom da on mene zna, ako ne iz ovoga onda iz prošlog života, te da mi je morao prići i reći mi to, to je meni malo creepy moram priznati.
Uvijek treba vjerovati svojoj intuiciji..
ako ti je netko nepoznat već u prvom trenutku odbojan,nastoj ne ulaziti u nikakvo poznanstvo ili vezu s tom osobom.
Tvoj slučaj mi više liči na neku foru pristupa,jer ljudi koji sretnu ili prepoznaju blisku dušu,obično ne trče to odmah reči...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 13:38   #22
Kad san bila djete u busu na povratku doma nekoliko dana za redom je bila neka starija zena sjede kose...

To san čak i materi rekla-- da sta se ona zena vozi svaki dan.
A mama mi je rekla kao iz pristojnosti da ne gledan tako (da ne buljim)...

Bas mi je bilo neobicno da ta zena je u isto vrijeme u busu kad i mi, razmisljala san koja jebena slucajnost..


Jednom npr sam zabrijala s jednim francuzom ... I lik je htio nesto vise... A ja san mu samouvjereno rekla: Mozda u iducen zivotu!!


Inaće se znam zezati sa prosli zivot i slicno..
I ljudi kad me vide često me mjenjaju s nekim drugim.. Jesi ti sestra od ovog. Ili od onog.
Al jako često mi se to desava da me ljudi s nekim zamjene.
Iako san bucka i ono.. - neman neku univerzalnu facu kako da kazen..

+ Ima nesto sto mi dan-danas nije jasno.
U mom gradu SPlitu bila je cura koja je izgledala fizicki kao ja...
Dakle upoznala sam jednog decka koji je s tom curom isao u srednju i decko je bio fasciniran- da imam uzrečice, govor tijela, izgled sve kao ona...
I TAKO SE počelo desavati da ljudi na ulici zamjene me s tom curom..
Sve bi to bilo ok da se nije desilo da mi se njen bivsi decko javio misleci da san ja -ona..
Isto tako jednom je njen BRAT iz udaljenosti mislio da sam ja ona...
E sad ja san curu samo prek slika "znala"..
A ona se druzila s mojon jednom prijateljicom...
I tako ljetna večer. Ja i prijateljica idemo iz jednog smjera prema gradu... Iz drugog smjera ide ta moja prijateljica iz osnovne i ONA...
Ljudi jel mi vjerujete da san ja gledala u nju ko da gledan u odraz u ogledalu.. Osjetila sam odmah da je to ONA.......

I sad dolazimo do najzanimljivijeg dijela...
Rodjene smo obe iste godine; ona je rodjena dan prije mene!!!!

Ja sna bila uvjerena jedno vrime da je doslo do neke greske u bolnici...
Mislim prica je prenevjerovatna.. Jos slicnost mozes prozvakati ali to da smo 1dan razlike rodjene...
Eh da jos smo imale i isti ukus u oblacenju...

Jedina drastična razlika izmedju mene i nje.
Sto je ona iz imucne obitelji u ovom zivotu... A ja san radnička klasa
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 19:16   #23
Ja vjerujem da možemo u idućim životima sretati istu dušu i imati kakvu interakciju s njome samo ako se zadovolje neki visoki karmički kriteriji.

Tipa ona je nama ili mi njoj na neki način duhovni učitelj, bili smo s njom u veoma intimnom, ali istovremeno i duhovno produktivnom odnosu... npr. bili smo s njom u braku koji je nevjerojatno dobro funkcionirao, a zbog pobožnih dijela zaslužili smo i dalje biti s tom osobom.

Sve ostalo više-manje, čak i kad je riječ o sadašnjoj brači/sestrama bračnim partnerima, prijateljima, rođacima je riječ o jednokratnom odnosu. Kao kad se putnici upoznaju u vlaku u kupeu, čavrljaju zajedno, no vlak staje na stanicama i svako silazi na svojoj stanici (smrt) i ad se rastanemo od putnika u kupe-u nema ništa višeg ni dubljeg u tom odnosu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.