Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2015., 18:54   #21
Gal Gadot shows off her guns as ‘Wonder Woman’ production nears (photo)

''her guns''... Vristim
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 23:03   #22
A čuj, novinari znaju svakakva čuda natipkati, ali zar nije to ipak vrijedno respekta prema dotičnoj ženi? Ona vježba. Priprema se za ulogu, sportski. Jennifer Lawrence i Shailene Woodley su u usporedbi s njom kao siročad.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 00:09   #23
Hmm lets see... Zenska koja nema 30kg sa zeljeznim krevetom utjelovljuje jednu fizicki jaku figuru. Vrijedno respekta, nema kaj
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 22:04   #24
James T. Kirk na setu filma.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 22:08   #25
Kako slabačka, mršava i anoreksična mala...
Za tu ulogu, trebali su uzeti Ginu Carano.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 22:15   #26
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kako slabačka, mršava i anoreksična mala...
Za tu ulogu, trebali su uzeti Ginu Carano.
Ne bi se ja bunio ni protiv tv wonderwumanke Adrianne Palicki. Pogledaj ju samo kao Bobbi Morse u Agents of SHIELD.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 10:18   #27
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kako slabačka, mršava i anoreksična mala...
Za tu ulogu, trebali su uzeti Ginu Carano.
Ima izdržljivost, agilnost i ni trunke sala. Snagu joj daje superpowersi.
Ne kužim zašto toliko kritike za fizičku spremu kod superjunaka.
Nije debelo prase koje se jedva kreće, meni tu dosta
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 12:10   #28
Ja isto ne kužim te prigovore, kao da Superman veličinom svojih mišića nekaj radi. Realniji je prigovor što nije popunjena na pravim mjestima kao u stripu
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 12:58   #29
Niti novi spiderman neće biti nabildanko, ko ni njegovi prethodnici pa im nitko nije za to prigovorio. Nemam uopće prigovora što je WW takva kakva jest, ona je ratnica te će uz borilačke vještine koristiti mač, štit i laso u svojim borbama, a to će maknuti pozornost s njene mišične građe.
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 22:00   #30
Za sve one koji ne kuže, reći ću samo ovo - T.I.T.S.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 14:38   #31
Ženska nema sisa.Meni dosta.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 14:53   #32
Ovoj wonder woman očajnički treba wonderbra u sklopu kostima.

__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 16:31   #33
A i talent joj je upitan,ali to bi previdjela ako bi imala dobre sise.Wonder woman izgleda ko Wonder boy.
Tai boy.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 18:56   #34
Prva ofišl slika:


Objavljena službena postava, čini se da zasada ništa od Kidmanice i Beana, ali su tu Danny Huston i Robin Wright, meni osobno bolji izbor od potonjih.
Quote:
Warner Bros. also issued a press release announcing the full cast. Unfortunately it doesn’t look like Nicole Kidman made the cut. Check it out in full below.

BURBANK, Calif.— Principal photography is underway on Warner Bros. Pictures’ Wonder Woman feature film, the highly anticipated action adventure from director Patty Jenkins (“Monster,” AMC’s “The Killing”), starring Gal Gadot (the “Fast & Furious” movies) in the role of Diana Prince/Wonder Woman. The character will make her big screen debut this spring in “Batman v Superman: Dawn of Justice,” but the new film will mark her first time headlining a feature.

The film also stars Chris Pine (the “Star Trek” films) as Captain Steve Trevor, Robin Wright (“The Girl with the Dragon Tattoo,” Netflix’s “House of Cards”), Danny Huston (“Clash of the Titans,” “X-Men Origins: Wolverine”), David Thewlis (the “Harry Potter” films, “The Theory of Everything”), Ewen Bremner (“Exodus: Gods and Kings,” “Snowpiercer”), Saïd Taghmaoui (“American Hustle”), Elena Anaya (“The Skin I Live In”) and Lucy Davis (“Shaun of the Dead”).

The film is being produced by Charles Roven, Zack Snyder and Deborah Snyder, with Richard Suckle, Stephen Jones, Wesley Coller, Geoff Johns and Rebecca Roven serving as executive producers.

Joining Jenkins behind the camera are director of photography Matthew Jensen (“Chronicle,” “Fantastic Four,” HBO’s “Game of Thrones”), Oscar-nominated production designer Aline Bonetto (“Amélie,” “A Very Long Engagement,” “Pan”), and Oscar-winning editor Martin Walsh (“Chicago,” “Jack Ryan: Shadow Recruit,” “V for Vendetta”), and Oscar-winning costume designer Lindy Hemming (“The Dark Knight” trilogy, “Topsy-Turvy”).

Principal photography will take place on location in the UK, France and Italy.

Set to open in 2017, the Wonder Woman feature film is based on characters created by William Moulton Marston, appearing in comic books published by DC Entertainment. It will be distributed worldwide by Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company.
Također procurio koncept iz Justice Leaguea Georga Millera koji je trebao izaći 2009, ali je otkazan.


Puno bolji kostim ima Gal, mislim da se i hejteri tu mogu malo ohladiti jer ni Megan Gale nije nešto mišićava kao ni Adrianne Palicki koja je glumila WW u pilotu tv serije.
Ajd ove dvije imaju veće sise i to je jedini argument.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 08:14   #35
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Wonder woman izgleda ko Wonder boy.
Tai boy.


Najjaca kritika koju sam do sad cuo za Gadot
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 20:06   #36
Gal Gadot v Megan Gale: Who Did Wonder Woman Justice?



Megan bez dvojbe
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 22:10   #37


Gina bez dvojbe.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 22:51   #38
E, to definitivno
Trebala je Gina bit od pocetka, tak da mi glupo kak se Gadot ogrebla za ulogu.

Gina je savrsena po ovoj slici za WW
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 22:55   #39
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
http://www.cosmicbooknews.com/sites/default/files/imagecache/600_wide/wysiwyg_imageupload/1/gina-carano-wonder-woman.jpg

Gina bez dvojbe.
ne,ne,ne ne ne.I ne.NE.
Šta ne može nešto između ?Ta Gina uvijek glumi ko da je konstipirana,ženski Steven Segal a nekako i je slična njemu.Fizički.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:03   #40
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
ne,ne,ne ne ne.I ne.NE.
Šta ne može nešto između ?Ta Gina uvijek glumi ko da je konstipirana,ženski Steven Segal a nekako i je slična njemu.Fizički.
Vidim da progovara ženska zavist.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.