Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2006., 08:11   #61
Quote:
Bepa Joseph kaže:
Evo još jedan prijedlog za poklončiće:

Mi smo na vjenčanju dijelili teglice s medom. Kupili smo teglice veličine 1.5 dl, med u rinfuzi, na poklopce smo još stavili ukrasni papir (neku vrstu krepa) povezali likom (slično slami) i privezali na to karticu s zahvalom i našim imenima. Ljudima se ili stvarno svidjelo ili su glumili... Uglavnom, kad ti dosadi to čuvati (med ima neograničen rok trajanja), pojedeš. Nama je baš bilo fora jesti taj med za godišnjicu braka (sačuvali smo i sebi par bočica).
AAAAAAAAAAA, to cemo mi raditi
Njegovi proizvode med pa nam je to osim najjednostavinjeg i najjeftinijeg nekako, a sta ja znam, nase
Samo sto cemo mi oslikati teglice, i na njih napisati imena i datum, a uz to ide i zahvalnica.
SUPER!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 19.04.2006., 08:12   #62
Quote:
snjeska kaže:
gle ljudi sve je to super, i ja bi mogla nekaj originalno smislit al lova me prijeci u tome
A o koliko love pricamo, mislim koliko imas za tu svrhu za dati, pa cemo smisliti nesto
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 19.04.2006., 09:38   #63
Quote:
misiz S kaže:
AAAAAAAAAAA, to cemo mi raditi
Njegovi proizvode med pa nam je to osim najjednostavinjeg i najjeftinijeg nekako, a sta ja znam, nase
Samo sto cemo mi oslikati teglice, i na njih napisati imena i datum, a uz to ide i zahvalnica.
SUPER!!
I mi imamo teglice s medom, ali mini mini. 3,5cm X 3,5cm To cemo uz zahvalnice dijelit
stela25 is offline  
Old 19.04.2006., 09:43   #64
Mi smo uzeli u Bumbaru one s ruckicama od oko 200 ml.
Oni to sad pocinju raditi za vjencanja, a mi smo prvi, pokusni kunici

I mi cemo ih oslikati al bas mislim nas dvoje, dobro on, ja cu samo pisati. Ncrtala sam ruzu a mama mi je rekla da je to tulipan grrrrrrrr
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 19.04.2006., 10:20   #65
Meni je ideja za to sinula dok smo pili caj u gradu. Posluzili su uz čaj takvu malu teglicu s medom. Uzela sam si teglicu i nazvala tog dobavljaca s etikete i pitala dal bi mi zeljeli prodati jednu manju kolicinu. I super, ispalo me 2kn/teglica s medom.
Jos se nismo tocno smislili kak cemo ih ukrasiti, al slatke su same po sebi
Al sad ste mi dale ideju. Moram opet u shoping

Mislim da jeftinijih konfeta nema
stela25 is offline  
Old 19.04.2006., 20:09   #66
Quote:
stela25 kaže:
Meni je ideja za to sinula dok smo pili caj u gradu. Posluzili su uz čaj takvu malu teglicu s medom. Uzela sam si teglicu i nazvala tog dobavljaca s etikete i pitala dal bi mi zeljeli prodati jednu manju kolicinu. I super, ispalo me 2kn/teglica s medom.
Jos se nismo tocno smislili kak cemo ih ukrasiti, al slatke su same po sebi
Al sad ste mi dale ideju. Moram opet u shoping

Mislim da jeftinijih konfeta nema
Stela, jel bi mogla dati neki kontakt (naziv firme, mail, tel i sl..) od tog dobavljača. Mislim, to je zaista jeftino 2 kn!! Ja sam tražila ali većinom je bilo skupo. Možeš malo više opisati kak izgleda, pls?
Marta2010 is offline  
Old 20.04.2006., 07:35   #67
Brojcek ti posaljem na PM. Izgleda ko obicna staklenka meda, samo je skroz mini. Promjer staklenke je 3-4 cm.
stela25 is offline  
Old 20.04.2006., 07:54   #68
Quote:
stela25 kaže:
Brojcek ti posaljem na PM. Izgleda ko obicna staklenka meda, samo je skroz mini. Promjer staklenke je 3-4 cm.
Pls
Marta2010 is offline  
Old 20.04.2006., 10:55   #69
Marta2010 imas PM
stela25 is offline  
Old 22.04.2006., 00:56   #70
bok cure...

nova sam ovdje, udajem se za mjesec dana

jako mi se sviđaju ove ideje za zahvalnice, prvo sam mislila odustati od njih jer su mi klasične bile nekak bezveze, al ovdje ste me stvarno nadahnule idejama

sviđaju mi se jako ove bočice meda kao pokloni, mogu i ja dobiti kontakt?
unaprijed zahvaljujem
miyu is offline  
Old 22.04.2006., 16:40   #71
meni treba pomoć. mi smo se odlučili za zahvalnice i to sa sa slikom nas i svakog gosta, tako će svak dobit svoju zahvalnicu. ali ne znam koje stihove da stavim.. nebi htjela da bude nešto dugo, nego rečenica dvije.. ima li netko ideju?
eritrea is offline  
Old 24.04.2006., 11:34   #72
Quote:
eritrea kaže:
meni treba pomoć. mi smo se odlučili za zahvalnice i to sa sa slikom nas i svakog gosta, tako će svak dobit svoju zahvalnicu. ali ne znam koje stihove da stavim.. nebi htjela da bude nešto dugo, nego rečenica dvije.. ima li netko ideju?
Ljubav je zivot...ako propustite ljubav, propustili ste zivot.
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Old 24.04.2006., 12:27   #73
MOže li iz Biblije?
Bog je ljubav, tko ostaje u ljubavi, u Bogu ostaje, i Bog u njemu. (iz 1. Ivanove poslanice).

Mi smo taj redak imali napisan na pozivnicama i ta se poslanica čitala na vjenčanju.
Bepa Joseph is offline  
Old 24.04.2006., 22:47   #74
ajme ljudi hvala Vam puno! baš te zlatni!!! ja sam danas otisla u knjizaru i kupila knjizicu mudrih ljubavnih izreka za sam kn. i preporucila bi je svima. ima puno lipih stihova. trebala bi se najmanje puta udat da ih sve stavim ;-)
eritrea is offline  
Old 24.04.2006., 22:50   #75
"ljubav nema druge želje nego da se ostvari,
da se otopi i bude poput potoka koji pjeva svoju pjesmu u noći.
Probudite se u zoru krilata srca
i zahvalite za još jedan dan ljubavi"
Halil Džubran
eritrea is offline  
Old 15.05.2006., 10:39   #76
Stalno mudrujem šta sa zahvalnicama, ali opet se vratim na fotke! Ma kod mene je u lokalu fotografska radnja i nekako mi se slike čine najbolje! Pa sam zato smislila (dečko je stolar i ima svoj veliki obrt), da napravimo tanke daščice i na njih lijepimo slike! Staviti ćemo još neki papir u boji i to je to!
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Old 17.05.2006., 13:39   #77
Mi cemo uzet klasicne zahvalnice,al za blizu obitelj i prijatelje cemo uzet slike s okvirom...
ayrin is offline  
Old 17.05.2006., 13:40   #78
Al znate kaj mi je fora,frendica je na jednom vjencanju umjesto zahvalnice dobila cd sa ljubavnim pjesmama...na cd-u je bila slika mladenaca...fora...zar ne?
ayrin is offline  
Old 25.05.2006., 11:43   #79
Evo zahvalnice su gotove, ali cu uz zahvalnice dijeliti konfetice (med) i htjela bi na etiketice za med uz nasa imena odstampati i neki lijepi ljubavni stih, pa ako tko ima onu zbirku ljubavne poezije ili sam ima dovoljno inspiracije, svaki prijedlog je dobrodosao.
stela25 is offline  
Old 25.05.2006., 11:50   #80
Mi cemo isto med kao konfetice, ali kako to njegovi inace rade za vjencanja, onda cemo mi malo drugacije. Pa smo kupili teglice u koje ide oko 200 g meda koje cemo oslikavati, mislim on ce (u tome je razlika, inace bi njegova mama to radila, i bile bi one male, kao za caj staklenkice)
A stihovi i ostalo ide u zhavalnice. Na teglici ce pisati nasa imena i datum i bit ce neka slatka slicica

Stela za stihove ti ne znam. Mislim nemam neku posebnu inspiraciju pa ne mogu pomoci Jedva sam i za nase nesto nasla
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.