Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2013., 22:56   #401
Ma vidi ti reklama ođe...tttt čudestvija...A kad $edneš uveče pred TV, nemaš što gledat' ))) Sve nekakve gluposti a filma nikako...)))
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 21:36   #402
što točno ima Prva CG od pravog crnogorskog domaćeg programe? gledam sad malo taj kanal i u reklamama sami srpski program.. dama bez blama, paklena kuhinja, radna akcija, sami u tami itd .. ima li i jedna serija/emisija da je snimljena baš za CG? (osim vijesti, eksploziva, eksluziva gdje se opet po pričama oslanja sve na srpsku Prvu)... mislim, meni se sviđa ovakva kombinacija domaćeg i stranog američkog programa daleko više nego što srpska Prva trenutno nudi (turske, indijske i slične sapunice), ali opet ne sviđa mi se što je taj domaći program u biti reprizni program sa srpske Prve..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 21:25   #403
Ni meni se ne sviđa isto to o čemu govoriš. Od svih najviše gledamTV Vijesti,mada su i oni počeli sa emitovanjem serija.znači,od 5 sati do jedno 9 su sve same serije,bilo špankse bilo turske.Tokom zime je bila dobra emisija - Bez granica.
Što se tiče RTCG, to je raspad sistema.To ama baš nikako ne gledam ( osim kad mi igra reprezentacija ) jer je to ustvari raspad sistema.Vidi se i po dosadnim i neprofesionalnim novinarima i komentatorima.
Problem je u tome što nemamo stručnog kadra koji bi mogao da osmisli fini,zabavni i normalan TV program,a nemamo izgleda ni valjanih novinara.Zato oni uzimaju od drugih kanala i pokušavaju nešto da naprave...
Bude finog programa na TV Vijesti,mada i ta TV zna često da bude pristrasna i nekako napasna sa nekim njihovim (ne)provjerenim informacijama.
Od kanala bih nam ukinula seljačku BN iz Bijeljine valjda koja pokušava nekim svojim,nazovi humorom,da se nasprda nama,Crnogorcima,ali ustvari ne vide sebe,onu Srpsku,Hajat ( bosanski ali takođe seljački ) i sve TV-e toga tipa
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 14:09   #404
U Dubrovniku se na ch.35 (586 MHz) vide 5 digitalnih crnogorskih programa ( TVCG1,TVCG2,tv vijesti,prva,pinkm). Udaljenost do odašiljača Obosnik na Luštici je 50 km, uređaj dvb-t2, SYNAPS THD 2858, antena Iskra DTX 92F. Kvalitet signala 80-100 % , jakost 80% . Poremeno hvatam digitalne programe iz Albanije( udaljena 200 km) albanski muxi su na ch:47,56,62,64,67,69.U muxu na ch.56.je RTV 21,tv stanica iz Prištine,(mux ima 10 programa) Jezik ne znam bude povremeno hrvatskih,slovenskih reklama.(reklamiraju proizvode za tržište Kosova).
mucko57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 14:26   #405
kakva je kvaliteta slike? ako ti se da snimi svaki kanal 20tak sekundi, zazipaj i postavi na neki upload sajt da vidimo taj dole dio je super pozicija za hvatanje kanala iz "bratskih" nam republika, kad krenu bosanci digitalno eto još 10tak digitalnih kanala na jeziku kojeg razumiješ..


p.s. jel krenuo taj najavljivani vijesti2 kanala na extra tv?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 16:36   #406
Prva ima novi VI kod promo najava:



Vijesti 2 jos nisu krenule, tj jos ide eksperimentalni program muzika 24h. Dok su bili teniski turniri neki manje vazniji mecevi u toku dana su se emitovali na njemu.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 02:22   #407
Bugarska serija Kuca od stakla koja je krenula prije par dana na crnogorskoj prvoj ide sa nekim cudnim miksom hrvatsko/ijekavskog titla. Nije u potpunosti hrvatski titl jer se koriste neke rijeci koje se ne koriste u HR, al tu i tamo zaluta poneka rijec poput bit koja se ne koristi u crnogorskom/srpskom. nisam uspio da vidim ko je distirbuter i prevodioc

__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 19:56   #408
Ako neko zna nesto vise o digitalizaciji radio-difuznog sistema u CG,neka javi,-ja znam da je proces otpoceo i da se vec moze primati u PG digitalni dvb-t2 signal,al ne znam nista za sjever CG gdje se i nalazim.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 17:28   #409
Prva CG Promo: www.youtube.com/watch?v=XfNvK6231_U
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 18:14   #410
Vidim znaju da se hvale, hm to mi je nekako poznato
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 14:30   #411
Startala TV BOKA, koja ide i na satelitu eutelsat 16e, TV VIJESTI promjenile logo!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 04:02   #412
TV Boka ide u 16:9 u cjelosti.
U Herceg Novom pokrenut pored TV Boke i Novi TV.

Obije televizije ne emituju zemaljski vec iskljucivo putem kablovskih platformi.
Takodje u pripremi je i Televizija Cetinje.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 09:51   #413
pušta li išta drugo TV Boka osim glazbe, kad god prebacim na nju uvijek spotovi, koncerti ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:47   #414
Emituju program lokalnog karaktera nakon 17h. Ne znam koliko je tacna, al ovo im je navodno programska sema:
http://tvboka.com/programska-sema.html
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:10   #415
istina, evo sad sam uspio nešto naći a da nisu spotovi... očito sam gledao uvijek u krivo vrijeme

hvala na linku.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 00:35   #416
Iskopah na sajtu Bilda:

http://www.bild-studio.com/sites/bil...pozadina/9.jpg

Ovo bi valjda trebao da bude portal crnogorske verzije Prve. Jos nije zavrsen.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 00:46   #417
na sajtu slika eksploziva sa tatjanom jurić (rtl)?

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 00:47   #418
To su vjerovatno u radnim verzijama ubacivali slike koje su stigli
Vidis i da je za GOssip girls stavljen prevod Djeovjka tracara a to definitivno nije bio prevod serije
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:29   #419
Crnogorska agencija za elektronske medije tražila od hrvatske agencije reklamne spotove "Birajmo što gledamo", što se vrtilo po našim kanalima prije nekoliko godina. Najbolji mi je ovaj spot





Quote:
Kampanja Birajmo što gledamo uskoro i u Crnoj Gori
Objavljeno: 21.12.2017 @ 10:16

Agencija za elektronske medije iz Crne Gore zatražila je, u sklopu projekta razvijanja medijske pismenosti u toj zemlji, suglasnost hrvatskog regulatora za korištenje televizijskih spotova iz kampanje „Birajmo što gledamo“.

Vijeće za elektroničke medije na svojoj je sjednici potvrdilo suglasnost za ustupanje spotova iz spomenute kampanje, nakon što je isto učinio i Ured UNICEF-a za Hrvatsku.

Birajmo što gledamo medijska je kampanja Agencije za elektroničke medije i UNICEF-a iz 2015. i 2016. čiji je cilj bio podizanje razine svijesti o važnosti medijskog opismenjavanja roditelja, skrbnika i djece. Kampanjom se željelo ukazati na važnost pažljivog odabira medijskih sadržaja za djecu, svrsishodnog korištenja programskih oznaka o primjerenosti sadržaja i poticanja djece na kritičko promišljanje medijskih sadržaja. U sklopu kampanje emitirana su tri televizijska spota koja ukazuju na potencijalno štetne utjecaje na djecu i mlade nasilnih i neprimjerenih sadržaja kao i iskrivljenih nerealnih medijskih slika. Osim spotova na nacionalnim i lokalnim televizijama, u sklopu kampanje izdane su Preporuke za zaštitu djece i sigurno korištenje medija.

TV spotove možete pogledati ovdje.
e-mediji.hr
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 23:37   #420
Koliko nacionalnih tv kuca ima u cg i koliko programa imaju?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.