Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2003., 09:09   #1
Exclamation Končar - bijela tehnika

Moja mama je davno, davno imala veš-mašinu (u to doba još nije bilo perilica ) Zanussi-Končar. Budući da ova "koalicija" više ne postoji, zanima me koji je od ovih proizvođača bolji (s naglaskom na perilice).

Molim samo ozbiljne odgovore, alkoholičari i avanturisti isključeni.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 10:33   #2
končar-ardo


isto talijansko-hrvatska koalicija

preporučam Baucnecht, ali je u Hrv nema, nažalost
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 12:42   #3
ili Zanussi (Carboran kada)
Ttnobt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 13:08   #4
ja imam končar-ardo i sasvim sam zadovoljan... em je povoljna, em ima i hrvatskog podrjetla... kupujmo hrvatsko!!!
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 13:10   #5
Končar pećnica i staklokeramička ploča?

Da li netko ima Končarevu staklokeramičku ploču s plinskim kuhalima ili pećnicu sa
staklenim vratima?
S obzirom na relativno nisku cijenu u odnosu na druge proizvođače,da li znači i da je kvaliteta lošija.

Hvala.
tomo1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:56   #6
Bjezi frend glavom bez obzira!!!
Bavim se u zivotu kuhinjama ali sam se unatoc tome zeznuo pa si kupio koncarevu (bijelo staklo) plinsku plocu jer mi je bila fakat super.
NEcu ti sad nabrajati mane jer ih fakat ima, kao da sam odmah morao pod sve gumbice podloziti komadice cega vec jer su preplitko lovili tako da se, kada pustis, plamenik ugasi.
E ako te pecnica zanima uputiti cu te na mog kolegu sa posla koji svaki drugi dan psuje koncara i pecnicu i zenu sto ga je nagovorila da ju kupi.
Zasto? Kad se pecnica zagrije vrata se u cosku otvore! I nemre to nikako postelati, niti on niti servis. Zena mu se porezala na lose perforirani lim.
Reci ak te jos kaj muci...
m.ar.e.s is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:02   #7
Končar bijela tehnika

Uskoro se selim u novi stan i trebam kupiti svu bijelu tehniku: frižider, sušilicu, veš mašinu, suđericu, pećnicu, ploču za kuhanje...
E sad me zanima ima li tko iskustva sa Končarom. Puno je jeftiniji od Candy-a i Gorenja, npr. ugradbena ploča za kuhanje sa crnim staklom i 4 plina 1.300kn, a Candy 2.600 ili 3000 kn..
3 godine garancije.. Dizajn aparata je super.. Samo me još brine kvaliteta.
Pomoć!!! Hvala
Boobster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 15:12   #8
nemam pojma, mene to isto brine... gledala sam perilicu-susilicu i jeftinija je od whirlpoolove vise od duplo... nisam se odlucila jos...
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 20:37   #9
ovako...stednjak, hladnjak-sto znam su ocajni od koncara......

starci su prije 8mj kupili indesid perilicu suđa i odusevljeni su...povoljnija je od poznatih marki ali stvarno je dobra.

ja uskoro opremam svoj stan i zbog prostora uzet cu perilicu koja u sebi ima i susilicu rublja. to ti kosta oko 4500-6000kn. ima je moja svekrva i izuzetno je zadovoljna.ona ima aristonovu. inace bi usparala da ih uzimam odvojeno ali onda ce mi kupaona biti krcata.

valjda sam makar malo pomogla
brazilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 20:49   #10
končar
ja imam štednjak u podstanarskom stanu - radi bez greške, bez obzira na promjene korisnika i činjenicu da se sa tuđim ipak drugačije postupa nego sa svojim
perilica veša se nakon par uzbudljivih godina (perem veš 2 put svakodnevno i vikendom od ve do ve) isto preselila podstanarima - radi najnormalnije
frižider s odvojenom ledenicom, eno ga u kuhinji, radi kak vurica 7 godina
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:02   #11
Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
nemam pojma, mene to isto brine... gledala sam perilicu-susilicu i jeftinija je od whirlpoolove vise od duplo... nisam se odlucila jos...
ja imam perilicu susilicu onu 1200 inox kada i bubanj. radi vec 4 godine ko vurica i imam info da nisu imali nikakvih reklamacija (tipskih).
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:45   #12
Quote:
Boobster kaže: Pogledaj post
Uskoro se selim u novi stan i trebam kupiti svu
bijelu tehniku: frižider, sušilicu, veš mašinu, suđericu, pećnicu, ploču za kuhanje...
E sad me zanima ima li tko iskustva sa Končarom. Puno je jeftiniji od Candy-a i Gorenja, npr. ugradbena ploča za kuhanje sa crnim staklom i 4 plina 1.300kn, a Candy 2.600 ili 3000 kn..
3 godine garancije.. Dizajn aparata je super.. Samo me još brine kvaliteta.
Pomoć!!! Hvala
I ja sam htio štednjak od KONČARA, no ipak sam uzeo GORENJE. Naime frend radi na carinjenju robe i veli da bijela tehnika za Končar dolazi komplet iz "vana" te da kod nas samo lijepe naljepnice. Podrijetlo robe?!? Istina da hrpa ljudi ima dobra iskustva s Končar bijelom tehnikom, no kaj se tiće rezervnih dijelova kroz nekoliko godina... neznam...?!?
djoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 10:09   #13
Koncar proizvodi sam
-pecnice
-ploce za kuhanje
i bojlere.

sve ostalo se proizvodi manje vise u Italiji (mislim da je suradnja sa Zanussijem)-frizideri, perilice itd.

Ono sto proizvode sami nije nista losije od Candy-a i slicnih. Ostatak iz Italije-hm...
kad to pocnu sami proizvoditi mozda i kupim "kupujmo hrvatsko" proizvod umjesto da mi je kuca natrpana proizvodima iz "Dezele".
__________________
toni
toni2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 14:24   #14
Končar je zakon!!!!!!!!
Kupila perilicu rublja i preeezadovoljna.. ima čak opciju za olakšano glačanje.. roba se manje zgužva! Provjereno istinito 100%!!!!!
__________________
tralalalala
foxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 17:48   #15
Moja mama je uvijek imala štednjake od Končara i znam da su bbesprijekorno radili. Imala je neku politiku tipa: Končar - štednjak, Gorenje - veš mašina.

ja si isto razmišljam uzeti npr. končarevu pećnicu i ploču za kuhanje, ili to ili Gorenje.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 21:46   #16
Imam Končarov frižider i super je! Miran, tih, besprijekoran. Uz sve to, jeftiniji od konkurencije.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 17:56   #17
ja se isto mislim uzet mašinu za robu končar.
Cijene su prihvatljive, garancije 3.g.
Kako je sa dijelovima?

Znam da većini ljudi friđ, špaher isl. radi već 20g ka urica, al mene zanima ovaj novi končar - koliko on dura?

jer moji kandidati za opremanje stana su končar, quadro, ariston, indesit (to je sve iz istog koša i ariston i indesit) i eventualno whirlpool i beko
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 21:45   #18
mi smo trenutno u unajmljenom stanu i imamo koncarevu perilicu za rublje... osim sto je mozda malo glasnija (ili mi se cini jer mi je kupaona uz spavacu sobu, a do sada nisam nikad spavala na istom katu na kojem je perilica rublja, sudja ili icega pa nisam navikla) odlicna je... meni se iskreno jedino dizajn bas ne svidja, ali radi super, ima dobre programe
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 18:33   #19
ako volis HR proizvod da. ako volis nesto sto se nece kvarit. ma di si cuo da nesto nase valja? i ja sam kupi njihov klimu i spaher... isto radi cjene... kvar i na jednom i drugom bio...mora da imam neki peh
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 10:53   #20
I ja sam u kupnji bijele tehnike, gdje je Končar dučan i gdje je najeftinij njihov asortiman?
muger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.