Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2012., 10:48   #1141
pošta uskoro kreće u akciju. slušao sam jučer ujutro jednog poštara kako je objašnjavao prisutnima da su imali predavanje o tome. kako će funkcionirati, što nude. a oni će raznositi i prodavati pakete.
u ponudi će biti jedno 70 kanala za slične novce. kupovati će se posebni prijemnici bez ugovorne obveze. signal ide preko OiV
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 18:58   #1142
nikakvih 70 kanala, 40-ak. ima već ovde tema o evotv, potraži. a i posjeti službene im stranice.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 22:41   #1143
!

Pozdrav,

gledam teme i zaista ne znam gdje da pitam, pa ću probati ovdje.

Dakle imam LG LCD spojen na riblju kost okrenutu prema Sljemenu (hvata i Slovence + nema prepreka) i na njemu je još satelitska.
Danas sam nakon dugo vremena ukljucio satelitsku i kada sam je ugasio pisalo je samo "No program" - dakle ne hvata ni jedan program. Pokusao sam na setup i automatski pronaći programe, ali ni to ne pomaže - već obaviještava da ne može pronaći antenu.

Isto tako kada idem na "input" antena je siva, kao da ju LG ne prepoznaje.

Dakle - sve normalno radi, uključim satelitsku na 2min, ponovo vratim i više programi ne rade. Satelitska radi normalno.

Isto tako - u drugoj prostoriji je drugi Tv priključen na istu antenu, radi sve bez problema.

Može li mi netko pomoći?

Ako sam pogriješio sa temom neka je admini usmjere na pravu, hvala
CardiffCity is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 22:48   #1144
Quote:
CardiffCity kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

gledam teme i zaista ne znam gdje da pitam, pa ću probati ovdje.

Dakle imam LG LCD spojen na riblju kost okrenutu prema Sljemenu (hvata i Slovence + nema prepreka) i na njemu je još satelitska.
Danas sam nakon dugo vremena ukljucio satelitsku i kada sam je ugasio pisalo je samo "No program" - dakle ne hvata ni jedan program. Pokusao sam na setup i automatski pronaći programe, ali ni to ne pomaže - već obaviještava da ne može pronaći antenu.

Isto tako kada idem na "input" antena je siva, kao da ju LG ne prepoznaje.

Dakle - sve normalno radi, uključim satelitsku na 2min, ponovo vratim i više programi ne rade. Satelitska radi normalno.

Isto tako - u drugoj prostoriji je drugi Tv priključen na istu antenu, radi sve bez problema.

Može li mi netko pomoći?

Ako sam pogriješio sa temom neka je admini usmjere na pravu, hvala
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=87
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 11:39   #1145
Vidim jučer da mi je nestao TV Plus. Sad vidim i zašto.

Prekid odašiljanja programa TV PLUS

Program TV PLUS, nakladnika TV PLUS d.o.o. Lučko, je 9.4.2013. u 23:59 sati odlukom Uprave OiV-a isključen iz sustava odašiljanja digitalne zemaljske televizije multipleks D na području digitalne regije d44-d45-d46.

http://www.oiv.hr/tvrtka/vijesti/vijest_hr.aspx?id=1057
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 15:18   #1146
očito dug prema odašiljačima..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 21:40   #1147
Question Jačinatv signala i DVB-T

Imam mali problem pri prijemu DVB-T signala. Imam 2 TV-a jedan je plazna sa ugrađenim DVB-T prijemnikom i imam jedan stariji za kojeg sam kupio tv priemnik... oba dva su spojena preko pojačala (MAX-TV pojačalo) na jednu antenu (14,5dB) ali prema gdje god bi ju okreno primam samo HRT1,2, RTL i Nova TV... ali nemogu primat RTL2, CMC, HRT3,4, sportska itd...
danex007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 23:02   #1148
Quote:
danex007 kaže: Pogledaj post
Imam mali problem pri prijemu DVB-T signala. Imam 2 TV-a jedan je plazna sa ugrađenim DVB-T prijemnikom i imam jedan stariji za kojeg sam kupio tv priemnik... oba dva su spojena preko pojačala (MAX-TV pojačalo) na jednu antenu (14,5dB) ali prema gdje god bi ju okreno primam samo HRT1,2, RTL i Nova TV... ali nemogu primat RTL2, CMC, HRT3,4, sportska itd...
Pa ako si do sada izdržao samo s 4 kanala, nema razloga da nešto mijenjaš i u budućnosti

Šalim se. Gdje živiš? Prouči malo ove linkove. Pogledaj koji odašiljači su ti najbliži i na kojim frenkvecijama emitiraju programe.

http://www.oiv.hr/broadcasting/terre...tv/dtv_hr.aspx

http://www.oiv.hr/broadcasting/terre...ig_regije4.jpg

http://www.oiv.hr/broadcasting/table...hannel_hr.aspx
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 12:01   #1149
Question GLEDANJE TV-a BEZ EVO TV-a i DR.

Bok svima.
Odjavio sam davno Evo tv. Max tv sam imao ali nisam zadovoljan bio.
Zanima me dali ja na svom televizoru mogu gledati televizijski program npr. HRT,RTL,NOVA... ali samo ako imam na svoj tv spojenu vanjsku antenu u mom slučaju tzv. riblja kost ? Ne bih uvodio opet evo tv budući da tv gotovo i ne gledam ali eto ide svjetsko nogometno prvenstvo pa samo za tu priliku sam mislio.
slavonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 12:26   #1150
Jel' ti to ozbiljno ili onako.......?
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 12:41   #1151
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Jel' ti to ozbiljno ili onako.......?
Najozbiljnije.
slavonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 13:43   #1152
Vidim da mi tv hvata nekih 14 free programa. Kako da ih gledam?
slavonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 14:59   #1153
Quote:
slavonia kaže: Pogledaj post
Vidim da mi tv hvata nekih 14 free programa. Kako da ih gledam?
Vidiš da ih hvata a pitaš kako ih gledat? Meni se čini da se ti zezas samo.

Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk
joooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 15:15   #1154
Quote:
slavonia kaže: Pogledaj post
Vidim da mi tv hvata nekih 14 free programa. Kako da ih gledam?
Polako, kao kad gledaš u Sunce... da ti ne naškodi....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 20:39   #1155
Nemojte ga zezati, možda ima neki receiver koji ne podržava video, nego mu samo prikazuje listu?! Uglavnom, kanali su dostupni svima, samo preskeniraš i gledaš, nema nikakvih začkoljica. Naravno, moraš imati odgovarajući TV ili receiver.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 01:17   #1156
Exclamation

Quote:
points kaže: Pogledaj post
Nemojte ga zezati, možda ima neki receiver koji ne podržava video, nego mu samo prikazuje listu?! Uglavnom, kanali su dostupni svima, samo preskeniraš i gledaš, nema nikakvih začkoljica. Naravno, moraš imati odgovarajući TV ili receiver.
Points hvala ti na odgovoru. Volim tehniku i tehnologiju ali oko tv antena i reciver-a se nikad nisam previše kužio. Imao sam prije 3 godine Evo tv i ostao mi je njihov reciver koji dugo nisam koristio otkako sam odjavio Evo tv, budući da sam jedno vrijeme bio u najmu i tu je bio Max tv sa kojim nikako nisam bio zadovoljan. Znači ja bih sa tim Evo tv reciverom i običnom vanjskom antenom poput tzv. riblje kosti mogao gledati HRT? Ili bolje da kupim nešto poput ovog:

https://www.emmezeta.hr/multimedija/...ski-prijamnik/

?

Još nešto.
Ovo su specifikacije mog tv-a :http://hdtelevizija.com/2012/11/26/r...e-ut50-serija/

Dali on treba uopće reciver ili na njega direktno mogu spojiti vanjsku antenu koaksijalnim kabelom?
slavonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 09:38   #1157
Quote:
slavonia kaže: Pogledaj post
Points hvala ti na odgovoru. Volim tehniku i tehnologiju ali oko tv antena i reciver-a se nikad nisam previše kužio. Imao sam prije 3 godine Evo tv i ostao mi je njihov reciver koji dugo nisam koristio otkako sam odjavio Evo tv, budući da sam jedno vrijeme bio u najmu i tu je bio Max tv sa kojim nikako nisam bio zadovoljan. Znači ja bih sa tim Evo tv reciverom i običnom vanjskom antenom poput tzv. riblje kosti mogao gledati HRT? Ili bolje da kupim nešto poput ovog:

https://www.emmezeta.hr/multimedija/...ski-prijamnik/

?

Još nešto.
Ovo su specifikacije mog tv-a :http://hdtelevizija.com/2012/11/26/r...e-ut50-serija/

Dali on treba uopće reciver ili na njega direktno mogu spojiti vanjsku antenu koaksijalnim kabelom?
Samo na njega spoji antenu, tvoj tv ima digitalni prijamnik. Iskljuci reciver od Evo tv
joooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 10:01   #1158
Quote:
joooooo kaže: Pogledaj post
Samo na njega spoji antenu, tvoj tv ima digitalni prijamnik. Iskljuci reciver od Evo tv
Hvala ti!
slavonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.