Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2012., 23:02   #561
jel zna netko gdje mogu skinuti sve epizode Hrvatskih Kraljeva?
radije bih skinuo nego gledao na youtubu zbog kvalitete..
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 14:59   #562
zanemarite pronašao sam..
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 22:23   #563
Quote:
Karamark kaže: Pogledaj post
Serija je fakat super. Dinko Burić je super lik. Kakav car! A ovi šta pljuvaju su neki jugokomunistički provokatori! Čudni ljudi čudnih imena! Sigurno su jalni jer sami nisu snimili tako nešto. Al Dinko je i savršen kompozitor i jako lijep čovijek.
Zapravo ovu seriju su bas optuzivali da je jugokomunisticka, jer se drzi granica srednjevekovne hrvatske prema Nadi Klaic i Nevenu Budaku, koje nacionalisti optuzuju da su izdajnici
http://www.oocities.org/hrvatskapovijest/img/10.gif
marval is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 22:56   #564
u današnjem studiju je pisalo kako je ovaj serijal prodan u 30-ak zemalja po europi.
čestitam
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 10:53   #565
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
u današnjem studiju je pisalo kako je ovaj serijal prodan u 30-ak zemalja po europi.
čestitam
Jebeno dobra vijest
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:44   #566
Maloprije je bila najava na Viasat History! Od 10.12. kraljevi idu na engleskom!

"The bigest production of Croatian medieval history. Croatian kings on Viasat history"
Kyrales is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 13:42   #567
Fora
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 00:26   #568
promo na viasatu:

http://www.youtube.com/watch?v=243NaFV3ooI
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 12:49   #569
jel zna neko gdje mogu kupit ili skinuti glazbu iz serijala
Nackalinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:11   #570
Meni bi bilo iznimno drago kada bi ova serija kod Hrvata potaknula ponovno davanje djeci starih hrvatskih narodnih i kraljevskih imena poput Borna, Domagoj, Mislav, Višeslav, Trpimir, Branimir, Tomislav, Miroslav, Krešimir, umjesto današnjih pomodarskih.

90.-ih su ta imena bila u zamahu, ali danas su se izgubila. Ako razne sapunice mogu imati takav utjecaj na davanje imena, zašto ne bi i ovaj serijal ?!
__________________
" Tko i sam sebe smatra za sužnja, taj se nemari čuditi ako ga i drugi takovim scene. Tko nije svoj, taj je svačii, jer od njega nestoji, čiji će biti. Tko se i hotice za sužnja izdaje, taj nema pravo tužiti se, što ide od ruke do ruke, - što mienja gospodare. " (dr. Ante Starčević)
JohnnyWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 14:19   #571
Ako još tko nije vidio, serija će izaći na dva DVD-a, 13. i 27. ožujka. Večernji je u četvrtak dao poster.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 12:12   #572
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Ako još tko nije vidio, serija će izaći na dva DVD-a, 13. i 27. ožujka. Večernji je u četvrtak dao poster.
ja pogledao već na youtubeu i na hrt-u kad je bilo. glupo mi davat pare , kad bih kupio to bi bilo nekako čisto da imam eto, pošto se radi o važnom komadiću hrvatske povijesti ovjekovječen na tim dvd-ima koji će izaći
blueees is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 13:00   #573
Jako je fer izdanje. Neki drugi bi svaku epizodu na DVD stavili pa bi bilo 8 DVD-a po 30 kn vjerojatno. Ovako, 2 DVD-a, na svakom 4 epizode, tj. jedan making off je iznimno fer. Ja kupio.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 20:11   #574
Jedna pohvala HRT-u i Večernjem. Izdanje je jako dobro, kao šta kolega gore kaže, četiri su epizode po DVD-u. Slika, zvuk na razini, osim možda dokumentarca o snimanju.
Jedina je zamjerka dizajn omotnice. Kutije i DVD-i nisu numerirani, isti je tekst na pozadini obje kutije i nije naznačeno koliko kanala ima zvuk.
Bilo bi dobro kad bi HRT počeo tako izdavati svoje dokumentarce, pa makar i na kiosku. Jedrima oko svijeta i Božićevi putopisni serijali pravo su blago koje zaslužuje ovakav tretman.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.