Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2014., 23:07   #701
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
aaaaaaaa, genijalna mi je serija bila.. kak se zvala?
znam da su pricali francuski, ali radnja se odvijala u brazilu (rio de janeiro), bile su 4 sestre koje su zivjele samo s tatom

Confissões de Adolescente (Mladenačke ispovijedi)

__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:31   #702
Ova tema je započeta 12.02.2010., a mislim da bi bilo skroz super da tamo i ostane. Pa kome još nedostaju reprize? Pa imamo toga dosta na TV-u!
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:40   #703
Problem je kaj je previse losih repriza prisutno, a neke emisije koje su bile recimo prosjecne kasnh 90 ih i ranih 00 ih bi sada izgledale kao remek djelo usporedbi s onim sto imamo danas na domacim telkama, i velikom broju ljudi koji nemaju maxtv bnet i slicno.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:41   #704
naravno X Files,Buffy,Roswell,Will & Grace,Lude 70-te....
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:18   #705
jel se sjeca neko one humoristicne serije sa onom bebom izvanzemljcom? nesjecam se bas radnje, niti imena. uglavnom ta beba je stalno provocirala ukućane. imala veliku glavu, oci sa strane i bila je ružićaste boje.pustali su ju prije cca 15 godina, vjerovatno na HRT.
niko, ama bas niko koga sam pitao nesjeca se toga! ali, OK, tad sam imao 10-ak godina i bila mi je jako smijesna pa sada vjerovatno vise nebi bila,
šeldon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:24   #706
Ja se nadam da repriziraju Bračne vode,Simpsone,Lude 70-e i Walking with... dokumentarce(Šetnja s dinosaurima,Šetnja s zvijerima...)
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:46   #707
Quote:
šeldon kaže: Pogledaj post
jel se sjeca neko one humoristicne serije sa onom bebom izvanzemljcom? nesjecam se bas radnje, niti imena. uglavnom ta beba je stalno provocirala ukućane. imala veliku glavu, oci sa strane i bila je ružićaste boje.pustali su ju prije cca 15 godina, vjerovatno na HRT.
niko, ama bas niko koga sam pitao nesjeca se toga! ali, OK, tad sam imao 10-ak godina i bila mi je jako smijesna pa sada vjerovatno vise nebi bila,
Ja se nešto malo sjećam te serije(gledao sam ju sa oko 5 godina),ali ne znam kako se zove.Možda je Aliens in the family http://www.youtube.com/watch?v=VGenaUn8KFM
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:42   #708
Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Ja se nešto malo sjećam te serije(gledao sam ju sa oko 5 godina),ali ne znam kako se zove.Možda je Aliens in the family http://www.youtube.com/watch?v=VGenaUn8KFM
je, to je ta! hvala! e da barem to hoće reprizirat, da vidim jel mi jos smijesno. vjerovatno se to nigdje nemoze ni nabaviti.
da, stvarno je jako davno isla ta serija. vjerovatno negdje izmedju 1996-1999.
šeldon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 18:34   #709
Quote:
šeldon kaže: Pogledaj post
je, to je ta! hvala! e da barem to hoće reprizirat, da vidim jel mi jos smijesno. vjerovatno se to nigdje nemoze ni nabaviti.
da, stvarno je jako davno isla ta serija. vjerovatno negdje izmedju 1996-1999.
išla je od 1995 do 1996. Imala je samo jednu sezonu (8 epizoda)
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.