Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 01:03   #8641
znao bi da se radi o fikciji i tu potpuno možemo zaboravit čudoređe i moralnu dimenziju,štoviše ne bi se ni trebalo spominjat..jer ako idemo nekom logikom,što je jednom zakopano nikad više ne bi smjelo bit otkopano.jer ovako svi oni arheolozi su ondapljačkaši grobova..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 26.08.2014., 08:42   #8642
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ok, nekad ispadamo veći katolici i od pape, ali rekao sam ti da tu ne vidim nešto čudno.
Ako bi netko išao raditi snimati fantastiku (zanemarimo na trenutak ćudoređe i neke moralne dimenzije) na mjestu koje npr. Indijanci smatraju svetim, što bi rekao za to?
Jbg. nije sve u lovi.
Čovjek bi htio da smo ipak nešto napredniji od indijanaca. Očito nismo, još uvijek imamo plemenske plesove oko vatre i zazivamo kišu.
Nema ništa loše u sisama, ali ima jako puno loše o trpanju svojeg iskrivljenog morala drugima (manjinama).
Ako ne krši tuđu slobodu, onda bi trebalo biti dozvoljeno. Sloboda ne uključuje diktiranje kako bi se drugi trebali ponašati.

Inače bio bi super vidjeti tu scenu snimanu u Dubrovniku.
dobrimag is offline  
Old 26.08.2014., 10:13   #8643
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
znao bi da se radi o fikciji i tu potpuno možemo zaboravit čudoređe i moralnu dimenziju,štoviše ne bi se ni trebalo spominjat..
To ti je domena seksa na indijanskom groblju. Da si indijanac vjerojatno ti to baš ne bi bilo milo.
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
jer ako idemo nekom logikom,što je jednom zakopano nikad više ne bi smjelo bit otkopano.jer ovako svi oni arheolozi su ondapljačkaši grobova..
Nije baš usporedivo. U svakom slučaju treba proći dosta vremena da se otvaraju groblja...
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Čovjek bi htio da smo ipak nešto napredniji od indijanaca. Očito nismo, još uvijek imamo plemenske plesove oko vatre i zazivamo kišu.
Dao sam najbanaliniji mogući primjer, da ljudi lakše shvate. Jesam li precjenio neke ?
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Nema ništa loše u sisama, ali ima jako puno loše o trpanju svojeg iskrivljenog morala drugima (manjinama).
O čemu ti ? Valjda ako imaš neko svoje svetište, onda bi se ljudi u i oko njega trebali ponašati valjda po tvojim pravilima.
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ako ne krši tuđu slobodu, onda bi trebalo biti dozvoljeno. Sloboda ne uključuje diktiranje kako bi se drugi trebali ponašati.
Gle, na neka mjesta, npr. policija, bolnica, Crkva, radno mjesto (osim ak si striper) ne možeš doći gol. I postoje razlozi za to.
Sloboda je društveni kompromis i zavisi od određenih granica. Ako nekom nešto smeta ti to ne smiješ raditi.
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Inače bio bi super vidjeti tu scenu snimanu u Dubrovniku.
Naravno da ću se složiti, ali lokalci očito ne misle tako.
Wikiceha is offline  
Old 26.08.2014., 12:30   #8644
Sa dodjele Emmy http://www.index.hr/black/clanak/wei...mo/767505.aspx
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 26.08.2014., 12:31   #8645
kako do njega?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 27.08.2014., 00:57   #8646
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
vrijeme je stvarno da se više primi posla
pattie_boyd is offline  
Old 09.09.2014., 19:47   #8647
dobro kakvi ste vi fanovi nitko ne komentira najnoviji incident na snimanju
nisam neki fan ove serije ali danasnja vijest me nasmijala... ja mislila sad ce biti komentara... kad nitko nista
coconutmilk is offline  
Old 09.09.2014., 19:54   #8648
I ja sam vidjela,planirala staviti link

Lijepa nasa jel da mi je znati sto je ekipa sa snimanja mislila i pricala
Snow Fairy is offline  
Old 09.09.2014., 20:43   #8649
pa totalna bruka, kao da se kod nas redovito snimaju takve stvari
umjesto da im pruzimo sve sto mozemo... jedva im damo da snimaju i onda secer na kraju zagadeno more
ekipa ce never ever staviti i nozni prst u nase more
coconutmilk is offline  
Old 09.09.2014., 21:04   #8650
dajte link, ne mogu naci na debilexu

nasla wtf, zasto ?
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 09.09.2014. at 21:18.
ellaria is offline  
Old 09.09.2014., 21:20   #8651
nisam mogla vjerovat kad sam pročitala
zbilja smo svinje.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 09.09.2014., 21:28   #8652
ne kuzim jesu to namjerno napravili ili je to uobicajena praksa. u svakom slucaju, prekrasno

ah, evo ga
http://danas.net.hr/hrvatska/izmet-k...ra-prijestolja
http://www.drukciji.ba/drukcijaslova...-kondoma-11499
Quote:
Iako službenih informacija nema, stanovnici Kaštilca povjerili su da vjeruju da je ovaj nevjerojatan čin bio motiviran ljubomorom. Naime, producentska kuća plaćala je naknadu onim stanovnicima čiji su prostor koristili za direktne ili indirektne potrebe snimanja. Pretpostavljaju da je očito bilo onih kojima je bilo krivo da nisu dobili svoj dio "kolača".
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 09.09.2014. at 21:37.
ellaria is offline  
Old 09.09.2014., 21:51   #8653
omg welcome to croatia
pa ne vjerujem da se to cesto desava... ljudi bi digli paniku...
coconutmilk is offline  
Old 10.09.2014., 06:49   #8654
Govna i Kaštela idu ruku pod ruku iako mislim da se dramatizira.
Zaljev nikad nije bio čistiji.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 19.10.2014., 02:12   #8655
PRODUCENTI popularne televizijske serije "Igra prijestolja" su otkrili da će se radnja pete sezone serije, nakratko vratiti u prošlost i to već u prvoj epizodi.

David Benioff i Dan Weiss kazali su kako su dosad izbjegavali takvu tehniku prilikom snimanja serije te da će sada postupiti suprotno protokolu, prenosi The Independent.

Tako su dali naslutiti da će se u uvodnoj sceni pete sezone raditi o povratku u djetinjstvo Cersei Lannister, no još ništa nije službeno potvrđeno.

Snimanje pete sezone HBO-ove serije trenutno se odvija u Sevilli, a glumačkoj ekipi se pridružilo devet novih glumaca, među kojima je i Jonathan Pryce.
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Old 20.10.2014., 23:50   #8656
Game of Thrones soundtrack; Cellocyl 2014
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 11.11.2014., 22:35   #8657
Da se javim, da sam na početku druge sezone, a seriju počela gledati prekjučer
Ako ima neko da je dotle došao neka se javi da skupa komentiramo
Nevjerna is offline  
Old 13.11.2014., 11:13   #8658
Glazba je vrhunska, najbolja mi je lannister tema.
Dyma is offline  
Old 13.11.2014., 11:16   #8659
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Da se javim, da sam na početku druge sezone, a seriju počela gledati prekjučer
Ako ima neko da je dotle došao neka se javi da skupa komentiramo
Čeka te zabava
S neta skinula, nisu HTVovi prijevodi?
Wikiceha is offline  
Old 14.11.2014., 22:14   #8660
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Čeka te zabava
S neta skinula, nisu HTVovi prijevodi?
Gledam online
Nevjerna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.