Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Pogledaj rezultate ankete: Najbolja TV kuća u 2013 je bila:
HTV (HTV1, HTV2, HTV3 i HTV4) 50 55.56%
RTL (RTL i RTL2) 23 25.56%
NOVA (Nova i Doma TV) 13 14.44%
CMC 3 3.33%
SPORTSKA TV 1 1.11%
Glasovatelji: 90. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2014., 01:16   #1
Exclamation Najbolja TV kuća u 2013. je?

Evo još jedna TV godina je za nama

Koja je TV kuća (program) vama najviše odgovarao

Jel to HTV sa svojim 1 i 2. programom

možda HTV3 (ili nekadašnji kultni Z3), ili kvazi news kanal na četvorci

da li je RTL (radio televzija Luksemburg) sa svojim manjim bratom RTL2 i svoja beskrajna repriziranja CSI i humor. serija sa dijalozima koje znamo napamet

ili je to možda Nova TV ili TRT (turska radio televizija) sa svojim većinom turskim programom ili Doma TV sa shemom koju je radila retardirana ameba

ili je to CMC sa svojom šund glazbom jer raja zna najbolje

ili Sportska TV (ili konjička TV) sa svojim nepostojećim sportskim programom

Neka se Vaš glas čuje
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 01:19   #2
Ama baš nijedna.
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 11:26   #3
pro plus..al pošto njega nema na listi onda hrt
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 11:40   #4
HRT, ipak imaju odlične emisije kao Lijepom našom, Plodovi zemlje, Vrtlarica na HTV 1, na HTV 2 svaki vikend ima nešto od sporta što se može pogledati, na HTV 3, kao i na HTV 4 zna biti odličnih dokumentaraca. Na HTV barem nema turskih serija, tarota i puno reklama, kao na ostalim televizijama.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 14:06   #5
HTV, bez premca


iPhone / Tapatalk
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 14:59   #6
Teško HTV,a ostali komercijalne tv isto tako.Nitko.Evo,odgovor,nitko.
A ti sine Brute is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 18:26   #7
U moru lošeg programa odabirem Hrt.

Lg L5
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 19:10   #8
Htv je najmanje loš.

Mreža ima dobre emisije i dnevnik.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 19:12   #9
HRT 3 koji postaje stvarno program kojeg Hrvatska(turska) ne zaslužuje..i samo zbog njega je Hrt dobio moj glas... emisije su im odlične posebno trikultura , još da malo povećaju udio novijih, npr. festivalskih filmova nauštrb starijih vesterna i sličnog bili bi još bolji....
Pedes'tri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 20:58   #10
Niti jedna, al ako ću glasati onda HRT (samo zbog novogodišnjeg program)
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 21:55   #11
pa za mene HRT vodi bez premca

često znaju ujutro imat neke dobre dokumentarce,bar puštaju američke serije, nisu se pomamili za Turcima ko svi ostali,puštaju filmove iz svih zemalja,nemaju reklame za vrijeme serija ili filmova....uglavnom meni su br.1
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 22:24   #12
ma hrt je živo sranje, plaćam 80kn mjesečno,a program im je preloš. nek se malo ugledaju na neke druge javne televizije. i smiješno mi je uspoređivat javne i komercijalne kuće. javna kolko znam mora imat određen postotak sadržaja,jer da gledaju samo gledanost odavno bi oni makli dokumentarne,religijske i obrazovne programe
od komercijalnih su sve užas,al kad vidim stanje u srbiji i bosni onda su naše mila majka.
za kraj ću pohvaliti domu tv kao jedinu komercijalnu tv koja je postigla napredak u 2013. jedno vrijeme je prikazivala reprize repriza, sapunice taman završe na novoj i onda ih prikazuju na domi, maltretirali s našom malom klinikom,bumerangom i cimmer frajom. sada imaju 3 najnovije telenovele, znam da će se neki smijati ali bar su se potrudili otkupiti ih, navečer prikazuju 2 serije koje su najgledanije u Americi i to nove epizode. još da maknu prijatelje i punu kuću,stave neku novu hum. seriju, ubace neki dnevnu mozaičnu emisiju ili neki kviz bit će odlično. po tom pitanju rtl2 se nije makao s mjesta-od jutra do večeri prikazuju samo reprize.
merhametica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 22:53   #13
Merhametice, možda se Doma popravila, ali Nova? Osim 6 turskih serija koje su prikazali (možda i više), šta su nam još ponudili u svom programu? Zoru dubrovacku?
RTL je uveo dva nova game showa, u rekordnom roku prikazao nove epizode Mentalista, Sulejmana, Broadchurcha, mini seriju Bibilja, par dokumentaraca, mnoštvo Tv premijera, prikazali su i jednu brazilsku seriju što je bila velika promjena, Nova naravno nikad ne bi imala muda za tako nešto, još uvijek prikazuju RTL hotsot, uveli su i novu emisiju Dodir prirode, imali i talk show Studio 45, kulinarski show Tri, dva jedan peci, prikazivali američke serije u 21h i filmove u 20h. Uveli su i RTL ligu. Po meni je svatko mogao naći nešto za sebe na RTL-u. Naravno treba pomenuti i seriju Tajne koja je dobila mnogo pozitivnih kritika.
Mislio sam glasati za HRT jer su se oni najviše popravili u 2013. a RTL me iznervirao sa par promjena termina, ali u inat merhameticama, lidiyama, andijima i ostalim, glasam za RTL.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 23:00   #14
HRT zbog 1., 3. i 4. programa, koji bi se trebao u potpunosti profilirati u pravi međunarodni info kanal. Informativa je bolna točka HRTa, koji su preuzeli radikalni ljevičari i mrzitelji liberalnog kapitalizma.
Još uvijek im zamjeram ukidanje vanjskopolitičkog magazina Horizonti.
HTV3 je izvrstan kanal, koji nažalost HRT nije dobro izreklamirao.

Ali moram reći da mi se RTLov program sve više sviđa. Njihov zabavni program je uvjerljivo najbolji u Hrvatskoj.

Nova TV mi je čist užas. I informativa i zabavni program.

Zadnje uređivanje DJTcro : 05.01.2014. at 23:07.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 23:33   #15
a di ti je ispao drugi htv-a?

je, i meni hrt overall prvenstveno zbog trojke, štima. htv4 mi je zasad , al valjda će i to s vremenom.


edit: i, ako je glasanje o naj tv-kućama, a ne kanalima istih, onda bi trebalo izeditirati ponuđene odgovore u anketi i maknuti ono "rtl2" i "doma tv" jer su tv kuće rtl i nova (ili cme, whatever).
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:14   #16
RTL naravno,Nova TV se skroz srozala imaju samo reprize i puno turskih serija.Nisu imali niti jednu flimsku tv premijeru.
ZLATNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:26   #17
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
a di ti je ispao drugi htv-a?

je, i meni hrt overall prvenstveno zbog trojke, štima. htv4 mi je zasad , al valjda će i to s vremenom.


edit: i, ako je glasanje o naj tv-kućama, a ne kanalima istih, onda bi trebalo izeditirati ponuđene odgovore u anketi i maknuti ono "rtl2" i "doma tv" jer su tv kuće rtl i nova (ili cme, whatever).
To se i ja pitam, HRT 2 jer jedini emitiraju vrhunske serije i to konačno u pristojnim terminima + imaju dobrog sporta, doduše ne ko prije ali što je tu je...

HRT- u fali jedan pravi objedinjeni newsroom iz kojeg će se emitirati HRT 4 i dnevnici koji bi se u isto vrime emitirali i na prvom programu, kompletan jak vizualni identitet jednak za sva 4 kanala da budu prepoznatljivi, kao što to ima BBC, RAI i tako...

Moja želja bi bila i poseban HRT Sport koji su tili pokrenuti sada već davne 2008. ali su se RTL i Nova pobunili i naravno naše vijeće i politika su ih poslušali jer naravno zašto ne pogodovati stranom kapitalu koji će se bogatiti prikazivajući reprize ...

Da su tada ostvarili taj plan danas bi imali odličan sportski besplatni program jer je tada HRT imao prava na sve veće i važnije sportske događaje! Ovako da sada pokušaju pokrenuti HRT sport bilo bi im 100puta teže nego tada...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:42   #18
nije tema, al - da pokrenemo novaspoHrt?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:49   #19
^hahaha dobra
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 09:02   #20
glas dajem za RTL
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.