Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2004., 15:34   #21
Pa dali su dvojici odljednom, HRTL-u onda i TV-Sljeme.

Oba promjenila ime, prvi je RTL Televizija, potonji Z1

A kud bi dosli da imamo tolko shit televizija
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 15:44   #22
Quote:
Cro Fag kaže:
ok ok
ali...
ako ne nedostaje...
zašto onda nisu i podijelili svima koji su se javili na natječaj???

Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Pa dali su dvojici odljednom, HRTL-u onda i TV-Sljeme.

Oba promjenila ime, prvi je RTL Televizija, potonji Z1

A kud bi dosli da imamo tolko shit televizija
..ma nek ih imamo. Tko voli nek izvoli. Zbog tih stvari me je SAD cool. Imaš sredstva, imaš ljude - pridržavaj se nekih standarda, plačaj koncesiju i .

...svaku daljnju diskusiju na temu standarda BRIŠEM
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 08:16   #23
kao i obično kad je fuckin adriatic kabel u pitanju - JA NE VIDIM TV SLJEME!!!!! koji je qrac tim ljudima?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 13:00   #24
DCM ce uvesti TV Sljeme od 1.9. Ali 30.9 dolazi HBO, fuck the rest! )
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 13:05   #25
Nije li HBO 50 kuna mjesečno, pročito sam na blogu tak nešto?
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 13:06   #26
Quote:
VIASAT_2003 kaže:
DCM ce uvesti TV Sljeme od 1.9. Ali 30.9 dolazi HBO, fuck the rest! )
aaaaaaaarrrghhhhhh! neeeeeeeeeeeeeeee!!!! upucat ću se! zakaj DCM nema kod mene???

kmek.. buhuhuuuu
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 15:15   #27
Bit ce otprilike 40 kn mjesecno, ali vjeruj mi isplati se. Vidio sam cesku, madjarsku, bugarsku i poljsku verziju HBO-a, pustaju se samo filmski hitovi.

Ceski i Madjarski HBO je otprilike 11 eura mjesecno, ali oni imaju HBO 1 i HBO 2.

check it out:

http://www.antenadigital.com/images/...o/hbo%20ce.jpg
http://www.antenadigital.com/images/...bo/hbo%202.jpg
http://www.antenadigital.com/images/...hbo%202_pl.jpg
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 15:17   #28
Quote:
VIASAT_2003 kaže:
Bit ce otprilike 40 kn mjesecno, ali vjeruj mi isplati se. Vidio sam cesku, madjarsku, bugarsku i poljsku verziju HBO-a, pustaju se samo filmski hitovi.

Ceski i Madjarski HBO je otprilike 11 eura mjesecno, ali oni imaju HBO 1 i HBO 2.

check it out:

http://www.antenadigital.com/images/...o/hbo%20ce.jpg
http://www.antenadigital.com/images/...bo/hbo%202.jpg
http://www.antenadigital.com/images/...hbo%202_pl.jpg
strašno..

moje je srdašce slomljeno
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 08:12   #29
jucer su poceli s emitiranjem pokusnog programa

kod mene se vidi jako dobro, no trenutno se nema bas previse ni vidjeti, nesto domacih spotova, americke humoristicke serije a kojima je vec boja izblijedila od starosti i vidim da su najavili svaki dan u 22 neki film

eh da nesto sto mi je upalo u oko urednik glazbenog programa je Vicko budilica

i jos nesto sto je za imaju teletext za razliku od RTL-a
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 12:58   #30
Quote:
sunshine kaže:

eh da nesto sto mi je upalo u oko urednik glazbenog programa je Vicko budilica i
nije glazbenog, nego zabavnog (koji po logici stvari uključuje i glazbeni)
to je kao da kežeš da je na htvu Božo Sušec urednik glazbenog programa!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 13:24   #31
Quote:
goldberry kaže:
nije glazbenog, nego zabavnog (koji po logici stvari uključuje i glazbeni)
to je kao da kežeš da je na htvu Božo Sušec urednik glazbenog programa!
ma joj dobro na to sam mislila
da je bilo cega ...

on mi je totalno antipatican tip
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 13:51   #32
Quote:
Cro Fag kaže:
ne slažem se.

ono kad je bio natječaj za HTV3 pokazalo se da mnogi žele imati TV ali ne mogu dobiti zbog nedostatka freqvencije..
i sada, zašto bi netko nekvalitetan i sa katastrofalnim programom držao frekve koje očito nedostaju?
Za HTV3 je navala bila zato jer je stvar uhodana. Z1 nitko ne zna da postoji jer se stvorio niotkud. RTL nitko nije morao traiti jer svi, ama bas svi koji su ikako mogli gledati HTV3, nisu morali ni prstom mrdnuti da im na TVu sada ide RTL, na daljinskom na trojci. I tako u cijeloj drzavi. Zato su se svi trgali. Bolje reklame nema. Svi na HRTu, a i okolo, znaju da je HTV3 otisao za premale novce.

A regionalna koncesija ne drzi vodu. Gotovo sve reklame koje se vrte ticu se proizvoda koji se prodaju na drzavnoj razini. A dati lovu za reklame na drzavnoj razini ili nesto manje za reklame na lokalnoj (a lokalnih kolko oces) - velika je razlika. Ne moze se zato ocekivati bogat program, ne puno bogatiji od OTVovog. Cijene novih filmova, sportova i sl. su prevelike.

Zivi bili pa vidjeli. Sretno im.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 18:17   #33
Pa dobro.... Meni osobno ne treba program ispunjen filmovima, jer mi ih je već pun ku*ac. Imate kino, imate DVD/VHS/Divx....

Volio bih vidjeti konačno ZAGREBAČKU TV koja pokriva temu ZAGREBA, jer HTV-a, RTL-a, Nove i ostalih spodoba mi je i previše.

Ono što je nekada bio OTV, sada bi trebao biti Z1... nadam se.

BTW..kod mene je slika odlična, ali program gledam preko kabelske pa nije ni čudo.
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 20:47   #34
Exclamation

Quote:
husky kaže:
Za HTV3 je navala bila zato jer je stvar uhodana. Z1 nitko ne zna da postoji jer se stvorio niotkud. RTL nitko nije morao traiti jer svi, ama bas svi koji su ikako mogli gledati HTV3, nisu morali ni prstom mrdnuti da im na TVu sada ide RTL, na daljinskom na trojci. I tako u cijeloj drzavi. Zato su se svi trgali. Bolje reklame nema. Svi na HRTu, a i okolo, znaju da je HTV3 otisao za premale novce.

A regionalna koncesija ne drzi vodu. Gotovo sve reklame koje se vrte ticu se proizvoda koji se prodaju na drzavnoj razini. A dati lovu za reklame na drzavnoj razini ili nesto manje za reklame na lokalnoj (a lokalnih kolko oces) - velika je razlika. Ne moze se zato ocekivati bogat program, ne puno bogatiji od OTVovog. Cijene novih filmova, sportova i sl. su prevelike.

Zivi bili pa vidjeli. Sretno im.
ne slažem se..

bilo je i prije koncesija - prije prodaje HTV3a..i uvijek ima puno zainteresiranih..
a npr OTV drži koncesiju koji uopće ne valja...

ali neću o standardima jer je zabranjeno pričat ovdje o tome



Z1 je ok..
kvalitete slika mi je lijepa.. čak bolja od HTV1

koliko se vidi za sada-- program je ok-- i barem neće imati showove u kojima će psovati i slati gledatelje u PM i jeb**ati im mater cijelu noć
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 18:36   #35
Vicko Budilica i Kuzele.
Imam kabl i vidim super, ali zbog prisutnosti ove dvije persone, ne želim gledati to sranje.
dinguli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 22:22   #36
Quote:
dinguli kaže:
Vicko Budilica...
.
...pa nije valjda da bude se sad deral i svojom pojavom, a ne samo glasom
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2004., 23:34   #37
Z1...

Tek sam danas skuzio da mi je moj pametni velikoekranski televizor sam pronasao doticni lokalni TV kanal. Prvi dan gledanja sam odgledao odlicni dokumentarac Martina Scorsesea o americkom filmu u 20. stoljecu (ima u iducih nekoliko dana opreostala dva nastavka, idu navecer oko 20-20.30h) te jedan odlicni trash film "Andjeo nochi" kojeg cu sa prilicnim zadovoljstvom ukratko secirati sutra. Takodjer negdje u iducih par dana ce navecer oko 22h biti prikazan film naziva "Eliminatori" sto ce ili biti jako lose ili jako zabavno.

Jel prati tko? Jel ima jos kaj zanimljivo? Komentari? Primjedbe?
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2004., 23:39   #38
Ja tamo samo svaku noc vidim jedne te iste spotove. Govorim o vremenu izmedju ponoci i 3 ujutro, ne znam tocno koliko traje. Vec znam raspored kad ce koji spot
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 10:23   #39
nakon što je od otva napravio sa ostalom žgadijom antiteleviziju(kad smo kod nje i Malnar se srozao na najniže grane) Kuzeleu to nije dosta nego je odlučio napraviti i i svoj još jedan nepotreban kanal

završit će ko i stariji braco....sa izmijenjivanjem joge,tv prodaje i spotovima grupe Karma
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 11:10   #40
Quote:
ari peka nikkola kaže:
nakon što je od otva napravio sa ostalom žgadijom antiteleviziju(kad smo kod nje i Malnar se srozao na najniže grane) Kuzeleu to nije dosta nego je odlučio napraviti i i svoj još jedan nepotreban kanal

završit će ko i stariji braco....sa izmijenjivanjem joge,tv prodaje i spotovima grupe Karma
potpisujem!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.