Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2005., 09:07   #1
[HRT] Uzmi ili ostavi

Uzmi ili ostavi!(Deal or no deal) novi, licencni quiz show na HTV-u uskoro kreće. Vodit će ga Pervan.
Zanima me je li netko imao prilike gledati ga već na stranim programima?
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 09:08   #2
nisam... ali - kad počinje?
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 09:41   #3
o cemu se radi?
dodjes, pa uzmes ili ostavis? ja bi uzeo.
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 09:47   #4
Mislim da nešto slično ima na talijanskoj tv, i emisija ima veliku gledanost ali to naravno ovisi o voditelju i terminu prikazivanja.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 10:03   #5
a valjda i o ponudi onog što treba uzeti ili ostaviti?
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 12:55   #6
ma kviz će bit gledan baš zbog pervana i njegovih pizdarija
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 13:19   #7
Nekaj slicno je vodil zuhra na otv prije nesto godina. Neznam za show, al reklama mu je bila puno bolja nego va pervanova
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 13:23   #8
Ne znam kakav je kviz al vjerujem da ga neću gledat jer ne mogu smislit Pervana i njegove pizdarije.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 04:16   #9
Gledam na talijanima (RaiUno),vodi ga trenutno najbolji,i najopićeniji voditelj u Italiji,Paolo Bonolis,i kviz je super,a Pervan je super izbor za voditelja takvog kviza... Nema pitanja,potpitanja,jokera,i svih tih gluposti...

Svaka županija ima svog predstavnika,i svaki ima svoju kutiju (one kutije u najavi).E sad,voditelj postavi neko super lagano pitanje,i onaj koji prvi odgovori točno (a,b,c),dolazi igrati.E sad,fond nagrada je fora,bar na talijanima!!!Možete dobiti sve,od igle (doslovno) do (u našem slučaju) 500000kn.

Nagrade su podijeljene na plavo i crveno polje (na talijanima),na plavom se nalaze "škart" nagrade kojih se treba riješiti,a na crvenoj visoke novčane nagrade koje treba zadržati.I sad vi birate pakete po županijama,predstavnici ih otvaraju i u njima se nalazi neka od ponuđenih postavki iz fonda nagrada,i to gubite.

Nakon svaka tri otvorena paketa voditelj kontaktira s "glasom" telefonom i taj "glas" vam nudi nagradu (novčanu) koju dobijete ako odmah odustanete,ili vam ponudi zamjenu paketa.Sad vi trebate odlučiti dal ćete ostati ili otići,zašto bi vam "glas" ponudio toliko novca,zašto bi vam ponudio zamjenu paketa,trebate li zamijeniti paket itd...

Na talijanima je super što voditelj vrijeđa "glas",bodri natjecatelja,prije natjecanja sluša se himna natjecateljeve županije,bila ona službena ili čak i neslužbena,a najbolje od svega je kad na kraju natjecatelj bira između "škart" nagrade ili 500000kn.Natjecatelj dobiva ono što je u njegovom paketu,dakle,nakon što pootvara sve pakete ostaje mu njegov,koji je u međuvremenu mogao i zamijeniti,ovisno o ponudama "glasa".Najčudnije nagrade su bili paukovi,čudna stvorenja i životinje,kućne potrepštine (ali sitne),alati,1 kuna,50 lipa... A najviša je,naravno,500000kn (na talijanima 500000 eura)
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 00:01   #10
Uzmi ili ostavi

Ne znam ima li vec topic, ako da spajajte.

Dojmovi?

Meni dosadno. Pervan - nista posebno, nekoliko jako losih, izlizanih fora, iako niti sama forma emisije ne daje bas puno mogucnosti za humor.

Ali vidjet cemo, danas je tek bila prva. (ja mislim)
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 00:40   #11
Re: Uzmi ili ostavi

Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
iako niti sama forma emisije ne daje bas puno mogucnosti za humor.
Po kojem principu taj kviz uopće ide??
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 00:54   #12
U Italiji je to najgledanija emisija uopce,zna imati i preko 10 milijuna gledatelja,ali na talijanima je puno brza,voditelj je vec uhodan i totalno je opicen,a i glavna nagrada je 500000 eura... Ipak,Pervanu je to prva emisija i treba mu dati sansu.U svakom slucaju bolje od Ona ili on,meni se svidja sto treba imati samo srece i gotovo...
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 00:57   #13
Re: Re: Uzmi ili ostavi

Quote:
ginger kaže:
Po kojem principu taj kviz uopće ide??
Na početku emisije sudjeluje 21 natjecatelj, predstavnik po jedne hrvatske županije. Ispred svakog od njih nalazi se kutija s nagradama različitih vrijednosti.
Natjecanje počinje kvalifikacijskim pitanjem, a od natjecatelja koji točno odgovore na postavljeno pitanje slučajnim odabirom (putem računala) bit će izabran jedan natjecatelj koji sudjeluje u nastavku igre. Izabrani natjecatelj sa svojom kutijom odlazi u središnji dio studija i sjeda nasuprot voditelju Željku Pervanu.

Na ekranu ćemo vidjeti stablo nagrada - vrijednosti u 21 kutiji - od najmanje (50 lipa) do najveće vrijednosti (500.000 kuna). Natjecatelj otvara prvih šest kutija, nakon čega slijedi ponuda "banke" koju priopćava voditelj emisije. Vrijednosti iz otvorenih kutija uklanjaju se s ekrana i na osnovi preostalih vrijednosti "banka" daje natjecatelju svoju ponudu za otkup njegove kutije. Ukoliko natjecatelj odbije ponudu "banke", dužan je otvoriti još četiri kutije, nakon čega slijedi nova ponuda "banke".

Ponuda može biti ponuđena vrijednost za otkup njegove kutije ili mogućnost zamjene kutija. Ukoliko natjecatelj ne prihvati niti jednu ponudu "banke" i igra do kraja, njegova osvojena nagrada je sadržaj, odnosno, vrijednost njegove kutije. U slučaju da prihvati ponudu "banke", a ostalo je još neotvorenih kutija, dužan je igru privesti kraju i otvoriti sve kutije kako bi potvrdili preostale vrijednosti u kutijama.

Tada je osvojena nagrada natjecatelja vrijednost prihvaćene ponude "banke". Nagrade su potrošačke kartice u naznačenim vrijednostima (50 lipa, 1, 5, 10, 25, 50, 100, 200, 350, 500, 1.000, 2.000, 5.000, 10.000, 15.000, 25.000, 50.000, 75.000, 100.000, 250.000 i 500.000 kuna) te četiri robne nagrade koje odgovaraju novčanoj vrijednosti i mogu biti zamijenjene samo za prvih deset vrijednosti (0,50 - 500 kn).

Uglavnom moras pogledat da bi skuzila.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 18:25   #14
Uhh, ovo je bilo iscrpno objašnjenje...svaka čast
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 18:26   #15
Komplicirano.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 18:26   #16
Kaj to ide svaki dan?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 19:08   #17
Quote:
Ava Adore kaže:
Kaj to ide svaki dan?
Utorkom i srijedom koliko ja znam.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 19:09   #18
Quote:
nostalgičar kaže:
bia je jedan poznati zenski mod forumas jucer u kvizu
Da? Tko?
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 19:24   #19
Kako ti to znaš?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 19:56   #20
Ma ne to, gdje si ju prije vidio?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.