Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2005., 13:52   #21
Možda netko zna koliko ima vremenski Zagreb-Nagykanisza?Koliko se putuje cestom Zagreb-Goričan?
Orlando is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 14:35   #22
Zagreb-Goričan je, po autoputu, otprilike 1 sat. Do Nagykanizse je nekih, ahm, nadam se da neću lupiti bezveze, 60-ak km. Znači, dva sata uvrh glave.
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 15:37   #23
Jednodnevni izleti (zbirna tema)

Sutra se ne radi, ali u petak da. Ima li netko zanimljiv prijedlog za jednodnevni izlet autom iz Zagreba?
Tremor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 15:38   #24
jesam mozda koji put spomenula Trakoscan?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 15:47   #25
Quote:
kemik kaže:
jesam mozda koji put spomenula Trakoscan?
Been there, done that! 'pace nekoliko puta, razna godisnja doba... prosle god. u ovo doba obisli Krapinu, Mariju Bistricu, Plitvice, Samobor i okolicu...
Mislili smo na Osijek i Vukovar ali nam je to malo daleko za jedan dan, to bi ipak ostavili za jedna vikend.
Tremor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 16:53   #26
Planine? Štirovača via Kuterevo
Kartu od Otočca dalje imaš na sajtu NP Sjeverni Velebit
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 06:38   #27
VEliki TAbor.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 00:26   #28
Rogaska
Orlando is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 19:24   #29
ivanec, ovaj vikend je prvenstvo u paraglajdingu, a i ivanšćica je blizu
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 14:30   #30
Quote:
Shtefitza kaže:
VEliki TAbor.
O da.

I obed u Grešnoj gorici i prije toga staro selo u Kumrovcu.

Znam da je praznik prošel, ali bilo bu ih još. I vikenda.

Meni su za prvi slobodni termin u planu Rastoke.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 14:37   #31
also, ne znam tocno lokaciju, ali prije neki dan smo se vracali starom cestom za zagreb i skrenuli za Lokve, jezero, restoran, itd...brdo skvadre, busevi, sve neki muving. skvadra rostilja (iako su zabranjeno), ..uglavnom jako veselo.
i nemogu procijeniti gdje se to tosno nalazi i gdje je najblize skretanje sa autopiuta. treba pogledat na karti.

btw, stara cesta je prazna, gust za vozit!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 15:18   #32
Quote:
Billi kaže:
also, ne znam tocno lokaciju, ali prije neki dan smo se vracali starom cestom za zagreb i skrenuli za Lokve, jezero, restoran, itd...brdo skvadre, busevi, sve neki muving. skvadra rostilja (iako su zabranjeno), ..uglavnom jako veselo.
i nemogu procijeniti gdje se to tosno nalazi i gdje je najblize skretanje sa autopiuta. treba pogledat na karti.

btw, stara cesta je prazna, gust za vozit!
fužine?
ako na njih misliš, ja ih obožavam - super su! ima špilja, jezero, dobri restorani...
ako su lokve - isto super!

jedino ne bih baš rekla da je gušt (barem ne meni) vozit po staroj cesti - je prazna, ali je zavoj na zavoju. vraćala sam se u zg u nedjelju i još mi je slabo od zavoja
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 16:53   #33
fuzine su desno, lokve lijevo? lokve su!

cuj, ja sam vozila pa mi je fakat bilo cool. vjerojatno bi mi bilo zlo da sam sjedila otraga.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 09:12   #34
Quote:
Billi kaže:
fuzine su desno, lokve lijevo? lokve su!

cuj, ja sam vozila pa mi je fakat bilo cool. vjerojatno bi mi bilo zlo da sam sjedila otraga.
kad ideš iz rijeke premas zagrebu, da!

a cesta - to su, bit će, traume prije izgradnje autoceste, pa sad guštam vozit po ravnom
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 11:43   #35
Pa ako niste bili do Beograda dodjite.
Cini mi se da je Zagreb-Beograd oko 3h voznje autom(ma moze i brze posto je autoput) u jednom smeru,tako da ako krenete ujutru oko 9.00h vi ste oko podne u Beogradu,razgledate ga do 18-19h i kuci ste vec oko 22h.

Mislim da predlog nije los.
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 11:56   #36
Quote:
Stefan1 kaže:
Pa ako niste bili do Beograda dodjite.
Cini mi se da je Zagreb-Beograd oko 3h voznje autom(ma moze i brze posto je autoput) u jednom smeru,tako da ako krenete ujutru oko 9.00h vi ste oko podne u Beogradu,razgledate ga do 18-19h i kuci ste vec oko 22h.

Mislim da predlog nije los.
Samo sa rent-a-carom
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 14:52   #37
Quote:
Stefan1 kaže:
Pa ako niste bili do Beograda dodjite.
Cini mi se da je Zagreb-Beograd oko 3h voznje autom(ma moze i brze posto je autoput) u jednom smeru,tako da ako krenete ujutru oko 9.00h vi ste oko podne u Beogradu,razgledate ga do 18-19h i kuci ste vec oko 22h.

Mislim da predlog nije los.
Bila ja prošli i pretprošli tjedan službeno.
3 sata nije dovoljno jer na vašoj strani milicioneri čuče u busiji i naplaćuju kazne za vožnju iznad 120. Istina da je manje nego kod nas, ali i 20 EUR-a su novci.
Mudro je držat jezik za zubima i ne kajkat po gradu.
Istina da me ni niko tukao, ali su me spičkarali.
Za auto za ZG tablicama su rekli da je pametnije da ostane parkiran u dvorištu sa čuvarom, a da se vozamo sa taxiem.
Klopa fina i jeftina.
Ostalo neznam, ni bilo vremena, a ni volje. Ipak se prvenstveno moralo delat.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 22:01   #38
Jasno mi je i ja sam tako mislio kad sam trebao letos ici u Dubrovnik,ali sam shvatio da je 99% naroda ipak prijateljski raspolozeno.

Ja po BG-u svakog ali svakog dana vidjam automobile sa ZG tablica,a par puta mi se desilo i da me vasi zemljaci pitaju gde je to i to.Ja sam im pomogao.99% poznanika i prijatelja je prijateljski nastrojeno prema ljudima iz EX YU pa i prema vama,samo je bitno ne provocirati,kao i uostalom kod vas.

Beograd zeli da se otvori ka svetu,svi turisti su dobrodosli.

A da jos jednu stvar,nikad se do sad nije desilo da bilo kom iz Hrvatske bilo sta,mislim na batine ili razlupan auto nije desilo u Beogradu,nikad ali nikad(jel da jeste mediji bi brujali o tome).

PS.sto se tice policije,sta ces tako je kako je,smradovi,znam da maltertiraju strance,ali malteretiraju i nas,pogotovu sa malo boljim kolima,jedva cekaju da iscupaju 10-20 eur.
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 06:57   #39
Zagorje i Slovenija su sasvim ok. za jednodnevni izlet.Ima toliko lijepih mjesta ovdje već nabrojanih kao i restorana sa dobrom hranom i umjerenim cijenama.Bio sam,vidio i uživao.
Trakošćan,Kumrovec,Marija Bistrica,Donja Stubica,Krapina,Rogaška,Ptuj,a ni Graz nije toliko daleko.
Orlando is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 08:30   #40
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Samo sa rent-a-carom
i ak netko plati cestarine....
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.