Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2010., 23:16   #3141
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
To oko nije simbol iluminata, to je simbol Boga i svetog trtojstva. ja mogu da vas odvedem u bar pet crkava gde na ikonostasu ili na tavanici stoji to oko, a koje su starije od priče iluminatima.
To je sve u redu. I ja sam prije napisao da iluminati (prosvjetlitelji) nisu nikakva tajna.
Samo,... ova koka koja svojim nastupima prepunim smećem i dekadencijom svake vrste a najmanje glazbom (dovoljno pogledati spot "telephone") s drugom "kurvicom" te tzv. pop scene ne mogu nikako da mi se uklope u tu priču o sakralnim, svetim ili štatigajaznam kakvim pričama iz davnina a najmanje u priče o Bogu!

Prije u priču o Sodomi i Gomori.
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 23:37   #3142
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
To je sve u redu. I ja sam prije napisao da iluminati (prosvjetlitelji) nisu nikakva tajna.
Samo,... ova koka koja svojim nastupima prepunim smećem i dekadencijom svake vrste a najmanje glazbom (dovoljno pogledati spot "telephone") s drugom "kurvicom" te tzv. pop scene ne mogu nikako da mi se uklope u tu priču o sakralnim, svetim ili štatigajaznam kakvim pričama iz davnina a najmanje u priče o Bogu!

Prije u priču o Sodomi i Gomori.
A šta je loše u bludu, Sodomi i Gomori? Ako je Raj desno, ja kidam ulevo...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 23:45   #3143
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
A šta je loše u bludu, Sodomi i Gomori? Ako je Raj desno, ja kidam ulevo...
Pa kidaj onda

Prema komentarima koji se mogu pročitati ispod tog spota nećeš tamo biti jedini. To i jest cilj. Što više rulju sluditi i to što mlađu to bolje. Jer spas dolazi u liku GAGE, droge i kako to već ide,... Sex i grad, sex i pas, mačka, konj,... nema veze, samo daj ... slobode. PRIDE... WE ARE PROUD bullshit
A onda kad te omama prođe vidiš da te zapravo vlast *ebe u mozak, koji sad više i nije tako zdrav. A valja još živjeti a mirovine ni na vidiku. Kontaš prika?!
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 01:01   #3144
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Pa kidaj onda

Prema komentarima koji se mogu pročitati ispod tog spota nećeš tamo biti jedini. To i jest cilj. Što više rulju sluditi i to što mlađu to bolje. Jer spas dolazi u liku GAGE, droge i kako to već ide,... Sex i grad, sex i pas, mačka, konj,... nema veze, samo daj ... slobode. PRIDE... WE ARE PROUD bullshit
A onda kad te omama prođe vidiš da te zapravo vlast *ebe u mozak, koji sad više i nije tako zdrav. A valja još živjeti a mirovine ni na vidiku. Kontaš prika?!
ma mnogo ti komplikuješ. Sve je to mnogo jednostavnije, zaradiš pare i trošiš ih tako da ti je lepo. A oni koji ne vole da im je lepo ti kukaju o zaverama i ko zna o čemu sve još...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 01:34   #3145
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Pa kidaj onda

Prema komentarima koji se mogu pročitati ispod tog spota nećeš tamo biti jedini. To i jest cilj. Što više rulju sluditi i to što mlađu to bolje. Jer spas dolazi u liku GAGE, droge i kako to već ide,... Sex i grad, sex i pas, mačka, konj,... nema veze, samo daj ... slobode. PRIDE... WE ARE PROUD bullshit
A onda kad te omama prođe vidiš da te zapravo vlast *ebe u mozak, koji sad više i nije tako zdrav. A valja još živjeti a mirovine ni na vidiku. Kontaš prika?!
Ne obaziri se. Vidiš da ne zna o čemu priča i izbjegava pitanja. A govori da sve zna makar to nije dokazao dokazima dok mi jesmo tako da nemoj hraniti trolla
Duhpravde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 02:10   #3146
A kakav je to dokaz koji bi potvrdio išta što Icke kaže ovde iznet? Ni jedan jedini. Ali ama baš ni jedan.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 06:35   #3147
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
A kakav je to dokaz koji bi potvrdio išta što Icke kaže ovde iznet? Ni jedan jedini. Ali ama baš ni jedan.
zast se trudis kad likovi ni ne znaju sto znaci rijec dokaz(tko ne zna nek uzme knjigu iz eksperimentalne metodologije), pusti ih nek vjeruju Ickeu i posveti se necem drugom, ja sam se vec dovoljno puta u zivotu uvjerio da je onog tko povjeruje Ickeu tesko navest da razmislja svojom glavom
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 06:50   #3148
Quote:
amati kaže: Pogledaj post
zast se trudis kad likovi ni ne znaju sto znaci rijec dokaz(tko ne zna nek uzme knjigu iz eksperimentalne metodologije), pusti ih nek vjeruju Ickeu i posveti se necem drugom, ja sam se vec dovoljno puta u zivotu uvjerio da je onog tko povjeruje Ickeu tesko navest da razmislja svojom glavom
Želiš reći teško ga je navesti da prestane razmišljati svojom glavom jednom kad počne.

Icke stalno govori ljudima da mu ne vjeruju i neka ga provjeravaju. Da ne uzimaju zdravo za gotovo ono što on piše nego da istražuju uče i razmišljaju svojom vlastitom glavom a ne njegovom ili nečijom tuđom.

Da si išta od Ickea pročitao onda bi to znao.

Icke stalno govori - ne vjerujte mi , provjerite sami.

Dakle, tjera ljude na učenje, proučavanje,samostalno istraživanje i razmišljanje.

A kad jednom čovjek počne razmišljati teško ga je vratiti u kalupe kontrole i kontroliranih misli i dogmi u koje se nesmije sumnjati.

A ljudi koji misle svojom glavom znamo kome mogu smetati. Onima koji ih žele kontrolirati, manipulirati istima i iskorištavati ih.

Što je netko načitaniji, slobodniji u razmišljanjima teže ga je kontrolirati i podvaljivati mu muda za bubrege. Teže ga je tjerati u ratove i uvjeravati da se pljačke i manipulacije u državama od strane političke elite i ine elite čini za njihovo dobro.
Pa barem mi u hrvatskoj znamo priču o tudjmanu i 200 obitelji i kako to danas izgleda.

Ako tebi to smeta...e pa to je onda isključivo tvoj problem.

A ja sam kolegu kojeg tetošiš i podržavaš zamolio da nam objasni njegovu istinu kada već ima uvid u inside stvari i da nas razuvjeri i dokaže da Icke nije u pravu. No ta moja molba je izignorirana.

Zašto? Neznam , pitaj njega. Možda nije stigao,možda neće...a možda je u šumi. Otkud da ja to znam. Kad štono bi se crnogorski reklo "ćuti ka da je neko umro" .
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 07:42   #3149
I kako ste ga proverili? Tako što niko nije ni minut uložio da proveri hoax o dolaru i iluminatskom oku i da shvati da se to oko odnosi na Boga, da ga nisu masoni stavili na dolar i da to sa masonima i iluminatima nema veze? To je tako lako proveriti, ali je samo potrebno da se hoće da se proveri.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 08:43   #3150
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
ma mnogo ti komplikuješ. Sve je to mnogo jednostavnije, zaradiš pare i trošiš ih tako da ti je lepo. A oni koji ne vole da im je lepo ti kukaju o zaverama i ko zna o čemu sve još...
Quote:
amati kaže: Pogledaj post
ja sam se vec dovoljno puta u zivotu uvjerio da je onog tko povjeruje Ickeu tesko navest da razmislja svojom glavom
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
I kako ste ga proverili? Tako što niko nije ni minut uložio da proveri hoax o dolaru i iluminatskom oku i da shvati da se to oko odnosi na Boga, da ga nisu masoni stavili na dolar i da to sa masonima i iluminatima nema veze? To je tako lako proveriti, ali je samo potrebno da se hoće da se proveri.
Nemate vi pojma o ničemu! Dva brata Alejandra



ovo smeće je ono čime se hrane i sluđuju današnje generacije djece

The Transhumanist and Police State Agenda in Pop Music

The article describes how the public is currently being bombarded with militaristic and oppressive imagery, intertwined with sexuality, in order to desensitize the public and create a subconscious positive association. Alejandro is clearly a continuation of this agenda set by the rest of the industry. During the entire video, we see in the background a giant screen displaying scenes of social unrest, buildings on fire and military police running around, placing the viewers in a tense and oppressive ambiance.

EAT IT!

levelheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 09:26   #3151
I 'šta to dokazuje? O tome što se vidi u tom spotu, tj na šta se odnosi, Wilhelm reich je pisao pre 70 godina. I šta s tme?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 10:56   #3152
Nemojte hraniti trolla. Ništa konkretno nije rekao
Duhpravde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 15:23   #3153

Quote:
levelheaded kaže: Pogledaj post
Nemate vi pojma o ničemu! Dva brata Alejandra



ovo smeće je ono čime se hrane i sluđuju današnje generacije djece

The Transhumanist and Police State Agenda in Pop Music

The article describes how the public is currently being bombarded with militaristic and oppressive imagery, intertwined with sexuality, in order to desensitize the public and create a subconscious positive association. Alejandro is clearly a continuation of this agenda set by the rest of the industry. During the entire video, we see in the background a giant screen displaying scenes of social unrest, buildings on fire and military police running around, placing the viewers in a tense and oppressive ambiance.

EAT IT!

Quote:
Duhpravde kaže: Pogledaj post
Nemojte hraniti trolla. Ništa konkretno nije rekao
Trolovi se hrane upravo ovim gornjim, što tako gorljivo brane i obožavaju. A ovdje je bitno o tome dati svoj sud i osudu. Osudu beskrupuloznog prljavog biznisa "zabave" koji od mladeži radi idiote i usađuje im pogrešne slike i svjetonazore!
I ne samo to, ovdje se čini se radi o daleko opasnijim i opakijim scenarijima?
Dovoljno je pogledati te lutkice, kurvice i kurveže "svjetske scene" i to preseravanje koje im se debelo plaća.
Beyonce

Rihanna


Daddy Yankee


Rihanna Performs "Wait Your Turn & Hard"
The intro video is a disturbing display of dehumanization and Mind Control lead by a “shadow government”. Rihanna is a cyborg being programmed by the insertion of a microchip inside of her (RFID anyone?). Notice the shadowy appearance of those performing the surgery.
Rihanna ovim spotom zapravo poručuje; pripremite se da i vas uskoro "dehumaniziraju" "čipiraju", obrade kako god i ne opirite se, ne boli ništa a bit će vam svima kao meni! Ma super to je baš COOL

BOLESNO
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner

Zadnje uređivanje chembro : 22.07.2010. at 15:29.
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 17:34   #3154
Moje mišljenje o David Iceku je ajd ima nešt istine ali većina gluposti pa ta osoba će naći teoriju zavjere o svemu mogućemu.
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 17:42   #3155
Quote:
Kelly17 kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje o David Iceku je ajd ima nešt istine ali većina gluposti pa ta osoba će naći teoriju zavjere o svemu mogućemu.
To mišljenje je o osobi David Icke ili o svemu onom što on piše (ali svemu) što si pročitao ili čitaš?
On inače ne nalazi teorije, već analizira zavjere i nudi svoje viđenje drugima da s tim rade što ih je volja. Nikome ništa ne nameće. Kao što ti društvo, točnije sistem nameće pravila od trenutka kad prestaneš cicati i kreneš živjeti.
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 17:50   #3156
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
To mišljenje je o osobi David Icke ili o svemu onom što on piše (ali svemu) što si pročitao ili čitaš?
On inače ne nalazi teorije, već analizira zavjere i nudi svoje viđenje drugima da s tim rade što ih je volja. Nikome ništa ne nameće. Kao što ti društvo, točnije sistem nameće pravila od trenutka kad prestaneš cicati i kreneš živjeti.
pa dobro,ali mu ja ne vjerujem previše možda je on upravo onaj zločesti.Vuk u ovčjem krznu,a možda se varam.
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 17:58   #3157
Quote:
Kelly17 kaže: Pogledaj post
pa dobro,ali mu ja ne vjerujem previše možda je on upravo onaj zločesti.Vuk u ovčjem krznu,a možda se varam.
da, to je razlika od onoga generaliziranja da su sve gluposti. Tebi da, ono što si površinski uočio. OK, go on. Nitko te ne prisiljava da prihvaćaš nešto što ti ne leži. Cijela "priča" i nije za sve i svakoga.
Jedino je pretpostavka da ovdje dolaze komentirati oni koji imaju malo šire poglede.
Kao i tvoji nepotrebni komentari na drugim temema sad gledam; u stilu: "to je sve glupost"
nda ...
Ne znam samo što ljude privlači na "alternativu". Ne samo da privlači već se tu i zadržavaju a ne razumiju što bi onda.
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 18:05   #3158
Quote:
Kelly17 kaže: Pogledaj post
pa dobro,ali mu ja ne vjerujem previše možda je on upravo onaj zločesti.Vuk u ovčjem krznu,a možda se varam.
Pa onda radiš upravo ono što on i govori ljudima da rade. Da mu nevjeruju nego da ga provjeravaju

Icke nigdje ne tvrdi da je u pravu. On iznosi činjenice sa gomilama referenci na radove drugih koji se daleko detaljnije i kvalitetnije bave tematikom i isto tako na sve dostupne dokumente iz službenih izvora koji postoje.

Dakle, možeš na njega gledati kao referencu za daljnja istraživanja (a što i jest njegova namjera).

Dakle uzmeš neku ,bilo koju njegovu tvrdnju, pogledaš iz koje je on dokumentacije izvukao zaključke za istu, i kreneš istraživati.

Nakon što istražiš sve vezano uz zadanu temu , tek onda možeš reći Icke priča gluposti jer su stvari takve takve i takve a ne kakve on kaže da jesu. Dakle argumentirano ga pobiti.

Reći - čovjek je lud, samo na osnovi toga što se ne slažeš s njim a da nisi ni proučio tematiku prije toga je glupo. Bolje je onda reći "mene to ne zanima".

Recimo tamo na onoj temi o BP-u i meksičkom zaljevu, ako pratiš koja je ekipa u igri i kako je Goldman i Sach 10 dana prije havarije prodao 40% dionica BP-a dok su bile na maksimumu vrijednosti kao da su znali što će se dogoditi

http://rawstory.com/rs/2010/0602/mon...lion-bp-stock/

....pa ako znaš da tuženi i da će zbog varanja na burzi morati platiti 500 mil dolara kazne (pitanje je zašto nisu zatvoreni jer im je dokazan kriminal!?)

http://www.newsobserver.com/2010/07/...0-million.html

Pa ako znaš tko je vlasnik i jednih i drugih, a Icke sasvim fino i detaljno to objašnjava u svojim knjigama i to knjigama koje su izdane deseteljeće prije ovih događaja a u njima sasvim lijepo opisuje modus operandi krupnog kapitala.... mislim treba li imalo inteligentnoj osobi išta više reći da sama donese neke zaključke.

A sve činjenice su ti ispred nosa, samo ih trebaš znati čitati i prepoznavati.

Pa ti slobodno reci da je Icke lud. Ali događaji potvrđuju njegove teorije svakodnevno, a ti i dalje vjeruj vijestima kompanija koje su u vlasništvu istih ljudi koji su vlasnici i gore navedenih tvrtki.

Ako te te stvari ne zanimaju ok. Ali nemoj zbog svoje ignorancije vrijeđati druge ljude koji ne žele biti ignoranti.

IMHO
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 18:21   #3159
Quote:
DiogenBalkanski kaže: Pogledaj post
Reći - čovjek je lud, samo na osnovi toga što se ne slažeš s njim a da nisi ni proučio tematiku prije toga je glupo. Bolje je onda reći "mene to ne zanima".

Recimo tamo na onoj temi o BP-u i meksičkom zaljevu, ako pratiš koja je ekipa u igri i kako je Goldman i Sach 10 dana prije havarije prodao 40% dionica BP-a dok su bile na maksimumu vrijednosti kao da su znali što će se dogoditi

http://rawstory.com/rs/2010/0602/mon...lion-bp-stock/

....pa ako znaš da tuženi i da će zbog varanja na burzi morati platiti 500 mil dolara kazne (pitanje je zašto nisu zatvoreni jer im je dokazan kriminal!?)

http://www.newsobserver.com/2010/07/...0-million.html

Pa ako znaš tko je vlasnik i jednih i drugih, a Icke sasvim fino i detaljno to objašnjava u svojim knjigama i to knjigama koje su izdane deseteljeće prije ovih događaja a u njima sasvim lijepo opisuje modus operandi krupnog kapitala.... mislim treba li imalo inteligentnoj osobi išta više reći da sama donese neke zaključke.

A sve činjenice su ti ispred nosa, samo ih trebaš znati čitati i prepoznavati.

Pa ti slobodno reci da je Icke lud. Ali događaji potvrđuju njegove teorije svakodnevno, a ti i dalje vjeruj vijestima kompanija koje su u vlasništvu istih ljudi koji su vlasnici i gore navedenih tvrtki.

Ako te te stvari ne zanimaju ok. Ali nemoj zbog svoje ignorancije vrijeđati druge ljude koji ne žele biti ignoranti.

IMHO
Točno tako!

Ljudi površno gledaju na događaje oko sebe i žive po inerciji ali se smatraju pozvanima da blate one koji krupne teme izvan okvira površinskog življenja: "kuća, pos'o, birtija" seciraju i pretresaju do same srži, bez ostatka.

Pa tko voli. Sve je u ponudi; i Lady GAGA i ostalo medijsko smeće za ispiranje masa i David Icke sa svojim predavanjima i knjigama. Sve je stvar opredjeljenja i sklonosti. I stupnja ispranosti.
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 19:19   #3160
Ako se i desi nešto što Icke predvidi to ne znači da je to iz razloga koje on navodi.

Sigurna sam da bih ja da sam vođa neke globalne tajne organizacije najprije našla netkog takvog kao Icke da pogodno odvlači pažnju sa mojih mračnih planova a nakon toga pobrinula bih se da se svatkom kome se bar malo približi mojim tajnama odmah desi nekakav prikladni nesretni slučaj.

Možda malo tko sad Icke doživljava ozbiljno ali čemu riskirati sav uloženi trud i milijarde uložene u organizaciju globalne međunarodne zavjere ako ti već ne predstavlja nikakav problem na stranu staviti par tisuća dolara i pobrinuti se da problemčić nestane zauvijek ?
ankika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.