Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2011., 15:16   #1
Bolovi u maternici/ jajnicima

prije tjedan užasno me bolio desni jajnik,kad sam popila tabletu prestao je,ali me onda počelo probadati u maternici,malo prestane pa opet počne,ne znam da idem kod ginekologa ili ne.....
butterfly666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 19:50   #2
Jeli to još uvijek traje ili?
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 21:23   #3
da,već tjedan dana
butterfly666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 01:53   #4
Žao mi je, ali nemam ništa pametnije za reći osim da ideš ginekologu i da će ti napraviti UZV.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 18:14   #5
ma to ću i napravit...hvala
butterfly666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 21:36   #6
I j a sam s time muku mucila iz mjeseca u mjesec i onda su mi nasli miom na maternici. Ne smeta nicemu, hrani se hormonima, moze se osjecati kao zarenje u maternici i navodno nestane u menopauzi jer se nema vise cime hraniti. Vidi se na boljem UZV-u. Eto, nadam se da je nesto sasvim nebitno kao sto je bilo kod mene.
Crazy_red_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 00:37   #7
ma nije ništa strašno,imam folikul na desnom jajniku,ginekolog mi je rekao da će mi nestat kad dobijem mjesečnicu
butterfly666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 01:49   #8
To je normalno za razdoblje ovulacije pošto vodeći folikul raste kako u njemu sazrijeva jajna stanica i tada prsne. Odmah sam pomislila da ti je vrijeme ovuliranja jer znaju biti simptomi bola u nekom od jajnika ili čak oba, ali me zbunilo ovo s maternicom.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 06:26   #9
Quote:
butterfly666 kaže: Pogledaj post
ma nije ništa strašno,imam folikul na desnom jajniku,ginekolog mi je rekao da će mi nestat kad dobijem mjesečnicu
Super, bitno da nije nistra strasno. A hoce jajnik u kojem je folikul pikati pred ovulaciju, to je tocno
__________________
I nogom u dupe je korak naprijed!
Crazy_red_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 01:30   #10
Mene jučer i danas povremeno u određenim intervalima probada dolje nisko sa desne strane...znači desni jajnik, jelte ?? Mjesečnicu sam imala 8-og, kasnila mi je tjedan dana tad. Papa test i briseve ću obavit teku 8. mj, ali imam osjećaj da nešto nije uredu..ne znam otkuda bi se inače ta bol javila.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 11:47   #11
taman ti je ovulacija onda. mene uvijek taj desni probada, gad jedan
Kelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 20:47   #12
Aha tako znači...hvala. Zabrinula sam se zato što me nikad prije nije na taj način probadalo. Imala bi bolove samo prvi ili drugi dan menstruacije.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:41   #13
cure ima li koja sličan problem?

ja uredno svaki put 3/4 dana prije menzisa imam dosta jake bolove desno ispod pupka..ovulacija ne može bit jer prema računici ona je negdje 14 do 18.dana od prve menge..što su onda to PMS bolovi ..i to svaki put jači?..mislila sam da nije slijepo crijevo-pretpostavljam da nije..mada me nekad lagano boli i debelo crijevo..a opet neznam jel moguće da je sve to posljedica operacije preponske desne kile...ali zna fanjski strecat
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 15:39   #14
opet ja...sad mi je 20.dan ciklusa.i od jučer osjetim neko naglo probadanje koje traje par sekundi u lijevoj strani rodnice..ovulacija mislim da je bila negdje oko 17.dana..ali stvarno imam ta probadanja-uf...i neznam dal ima veze-a zubarica mi je rekla da ima-promjene hormona u pms-u da utječu i na bolove u zubima ..tako da sam baš u banani...
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 12:47   #15
smile4, ako osjećaš povremena oštra probadanja u području jajnika, svakako preporučam posjet ginekologu i obavezno UZV. Treba se utvrditi uzrok tih bolova, naime, ja sam imala iste takve simptome i na kraju je bila cista na jajniku. Možda kod tebe to nije slučaj, ali ipak odi napraviti UZV.
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:49   #16
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
smile4, ako osjećaš povremena oštra probadanja u području jajnika, svakako preporučam posjet ginekologu i obavezno UZV. Treba se utvrditi uzrok tih bolova, naime, ja sam imala iste takve simptome i na kraju je bila cista na jajniku. Možda kod tebe to nije slučaj, ali ipak odi napraviti UZV.
bila sam 31.03.i sve u redu..šta da odem opet-jer to je svega pet mjeseci prošlo?
mislim da ima gljivice već dugo i sad mi se dole napravila kao neka ranica-mali čir..već sam tolko pretraga napravila da neemam živaca više i opet...
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 16:00   #17
Tupa bol u maternici

Pozdrav!
Pregledala sam cijeli forum ,i sav internet i nigdje nisam našla nikakvo obrazloženje za novo :/
imam več neko vrijeme tupu bol u maternici ,čini mi se na vratu maternice...ali bez ikakvih drugih simptoma ,sve mi je ok!
Pa ako itko zna ,od čega bi to moglo biti ,dali sam se samo mogla "rashladiti" negdje ili zato što sam sjedila/hodala po hladnom
znači ta bol se pojavi traje koju sekundu i onda nestane ,pa se opet pojavi za koji dan....
bejbe28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 09:15   #18
bejbe, javi se obavezno svom ginekologu na pregled, ako osjećaš bol već duže vrijeme, nešto je očigledno uzrokuje, možda imaš cistu ili nešto. Obavi UZV pregled
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 02:21   #19
da znam :/
iako mi se čini da mi se pojavi svaku put kada hodam bosa ili sjedim na hladnom :/
otiči ću svakako ako se pojavi opet ,iako sada baš pazim da ne hodam bosa i to...vidit ćemo!
bejbe28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:34   #20
Do mjehura ti također može biti ako te u tim situacijama koje opisuješ boli..
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.