Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2018., 13:51   #1
Kojim modnim brendovima vjerujete?

Pozdrav ekipi! Muško sam, i kako to najčešće biva - o modi ne znam ništa i treba mi pomoć. Tražim brendove koji imaju razumnu kvalitetu odjeće za razumne novce, i ako me možete savjetovati neke koje bi treba izbjegavat.
Hvala lijepa!
ekko de zaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 00:32   #2
Dobro pitanje Ja sam žensko i rapidan pad kvalitete većine brandova u Hrvatskoj (valjda svugdje u biti) je stvarno očajan... Danas valjda ako hoćeš nešto kvalitetno moraš dati (pre)velike novce... U suprotnom ti većinom ostaju krpe
The Groundhog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2018., 11:48   #3
Quote:
ekko de zaun kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipi! Muško sam, i kako to najčešće biva - o modi ne znam ništa i treba mi pomoć. Tražim brendove koji imaju razumnu kvalitetu odjeće za razumne novce, i ako me možete savjetovati neke koje bi treba izbjegavat.
Hvala lijepa!

Ovisi što trebaš i što je po tebi razumni novci


Moj muž hlače traperice kupuje u C&A. Svih modela i boja ima, a cjenovno su najbolji (od 200-300kn). Nisam vidjela razliku u C&A i Diesel trapericama. Jednako "brzo" se ofucaju nakon nošenja.


Za obične majice je to Tom Tailor, C&A, H&M, Benetton.


Košulje i saoke u Peek&Cloppenburgu
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 20:55   #4
C&a
TitiProseki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 17:25   #5
Meni je Carhartt jedna od prvih asocijacija kada je riječ o kvalitetnoj odjeći Sad, ovisi što ti je cjenovno prihvatljivo. Meni su oni top kaj se tiče hoodie majica.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.