Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2010., 13:51   #1521
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:58   #1522
dotty super su ove tvoje.ja inace nisam od smede boje , ali ova je bas dobra
hladnaaaaaaaa
ja ne bi nikako rekla da je to tamno plava
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 18:23   #1523
cure, pokušala bih iz isprane crvenkaste dobiti boju meda. pa ako već neka od vas ima iskustva please, help.

ovu bi boju htjela dobiti, možda bi trebala pomješati plavu i smečkastu.
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 22:49   #1524
Question

Hi,

Treba mi pomoć ...
...bila sam ofarbana u crno...frizerka mi je napravila blajh kupku, te me poslije ofarbala sa keune br.6 ... problem je što nisam na izrastu imala crne boje pa je ispalo puno svjetlije od ostataka kose...da li mi preporučate da se ponovno ofarbam sa 6. btw. koliko mjeru farbe i hidrogena treba pomiješati...može li biti bilo koji hidrogen ili baš od keune?

Hvala curke
cvilidretaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 18:08   #1525
ovo je otprilike moja trenutacna boja kose : http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...t:429,r:18,s:0

kako bih iz te boje farbanjem mogla dobiti ovu : http://sharenxs.com/view/?id=azxfeod-02004469-bna4jp0# ?

Da pomijesam neku hladno pepeljastu i plavu? s im da mi je izrast nesto tamniji? da onda na izrastu malo duze drzim tu smjesu?

jooj ne znam ni sama sto da radim, ako netko ima slicno iskustvo neka kaze.

..najmanje sto zelim je crvenkasti ili zickasti odsjaj, pa zato i mislim ubaciti ovu pepeljastu
Aurora :)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 21:17   #1526
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:26   #1527
Smile

Dali mi netko može reći koja bio ovo bila boja? hvala unaprijed
http://i41.tinypic.com/4j2mqg.jpg
anapurna. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:04   #1528
Quote:
anapurna. kaže: Pogledaj post
Dali mi netko može reći koja bio ovo bila boja? hvala unaprijed
http://i41.tinypic.com/4j2mqg.jpg
mislim da je to broj 6 (light brown po definiciji), prirodan ton koji mozda cak ima i malo zlatnog u sebi:

http://www.clairol.co.uk/perfect10/n.../Light-Brown-6
evey_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:32   #1529
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
cure, pokušala bih iz isprane crvenkaste dobiti boju meda. pa ako već neka od vas ima iskustva please, help.

ovu bi boju htjela dobiti, možda bi trebala pomješati plavu i smečkastu.
za to odi kod frizera da ti skine boju skidacem ili nekim laganim blajhom pa da te pofarba u nijansu meda. ne bi ti se trebala kosa puno ostetiti, a dobit ces ono sto zelis. nemoj to sama raditi,pogotovo ako je razlika u tonu koji imas i koji zelis veci od 3..jer vjerojatno ti nece dobro i ravnomjerno skinuti boju :/
enigm@21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 14:25   #1530
Zna li netko možda koja je ovo nijansa?
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 22:07   #1531
pofarbah se i ja u smeđe napokon
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 16:16   #1532
jesi se u frizerala farbala ili sama,koja je to boja?
0hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 11:15   #1533
Koja nijansa smeđe bi najbolje pasala malo tamnijem maslinastom podtonu, smeđe oči (ne vuku na jantar već na zeleno )?
Kosa mi je tamno smeđa, vrhovi (čitaj - pola kose ) su mi lagano crvenkasti, jer sam prije bila crvena. Nisam se bojala dugo duuugo ..
Slikano je na suncu pa možda izgleda malo svjetlije

Zadnje uređivanje Luciferia : 17.02.2011. at 11:22.
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:33   #1534
Dotty, i ja bih točno tu boju, nema šanse da je igdje dobijem, pa ni u frizera..uvijek sam na kraju neke "medene" boje, a crveni pigment mi iskoči kad-tad. Znam i za mišje smeđu boju, s pomalo zlatnim preljevom, ali posve hladnim, moram nać negdje takvu sliku, ali ni to nije moguće dobit kod frizera.

Netko je govorio o preljevima za kosu, zar svi oni nemaju pomalo crvenkast ton?
marylin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 16:25   #1535
Cure,pomagajte!
Jucer ja bila kod frizerke da bi dosla doma šarena
Ugl bila sam crna prije(farbana,prirodno sam srednje smedja),pa se prije jedno pola godine dva puta blajhana i prefarbana u smeđe da bi bila gore pri izrastu smedja a dolje crna s crvenim odsjajem
I dobro ajde jucer ja odem kod druge frizerke koja mi kaze da se uopce ni ne vidi da sam blajhana i skine mi boju s dekolorizatorom.Prefarba me i sad sam narancasto smedja,na suncu cak svijetlim crvenkasto A cilj mi je bio dobiti lijepu dark brown boju.Inace koriste keune farbe.
Sto da radim sada? Ocu uspjeti dobiti ujednacenu tamnosmedju ikako i kako?

Hvala.
alyar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 17:24   #1536
Da sam na tvom mjestu, otrpila bih tu boju nekih mjesec dana i onda opet otišla u frizerke, samo neke druge..bolje.
marylin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:45   #1537
Smile

Bok svima! Evo nova sam ovdje, ali ne kao brineta već crvenokosa Prirodna mi je kosa pepeljasto srednje smeđa,imam plave oči i tamne obrve Naravno ,nisam nikad voljela svoju sivu kosu pa sam se farbala u tamnosmeđe - no bilo je skoro pa crno,pa sam išla kod frizerke na skidanje boje ..sad imam crvenu kosu,koju sam toliko željela, ali kao i uvijek - dojadilo mi ubrzo.. E,sad. Htjela bi boju sličnu kao Alexis Bledel,znači neka srednje smeđa. I ako bi mi itko mogao savjetovati koju da boju uzmem(po mogućnosti l'oreal - znači recital preference il excell10 hvala

http://hairstyles.lhj.com/appImages/...il_06_2009.jpg
violet :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 23:57   #1538
Quote:
alyar kaže: Pogledaj post
Cure,pomagajte!
Jucer ja bila kod frizerke da bi dosla doma šarena
Ugl bila sam crna prije(farbana,prirodno sam srednje smedja),pa se prije jedno pola godine dva puta blajhana i prefarbana u smeđe da bi bila gore pri izrastu smedja a dolje crna s crvenim odsjajem
Nakon dva blajhanja donji dio ostane crn/tamnosmeđ jedino ako si svaki put farbala cijelu kosu, a ne samo izrast. Ili je frizerka krajnje nesposobna. (otkud crveni odsjaj?)

Quote:
alyar kaže: Pogledaj post
I dobro ajde jucer ja odem kod druge frizerke koja mi kaze da se uopce ni ne vidi da sam blajhana i skine mi boju s dekolorizatorom.Prefarba me i sad sam narancasto smedja,na suncu cak svijetlim crvenkasto A cilj mi je bio dobiti lijepu dark brown boju.Inace koriste keune farbe.
Sto da radim sada? Ocu uspjeti dobiti ujednacenu tamnosmedju ikako i kako?

Hvala.
Koju ti je Keune ova zadnja stavljala?

Ja dok sam bila crna sam izrast farbala sa Keune 3, to je najtamnija smeđa, pa bi ti to bilo pretamno. Napamet govorim, al možda bi ti bila dobra neka 4 ili 5 (samo da nije crvena, bakrena i sl. u nazivu). Za 6-ice mi se čini da bi ti vjerojatno bile presvijetle.
__________________
I´m not grouchy. Everyone else is too happy.
chegrtusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 14:19   #1539
Quote:
chegrtusha kaže: Pogledaj post
Nakon dva blajhanja donji dio ostane crn/tamnosmeđ jedino ako si svaki put farbala cijelu kosu, a ne samo izrast. Ili je frizerka krajnje nesposobna. (otkud crveni odsjaj?)


Koju ti je Keune ova zadnja stavljala?

Ja dok sam bila crna sam izrast farbala sa Keune 3, to je najtamnija smeđa, pa bi ti to bilo pretamno. Napamet govorim, al možda bi ti bila dobra neka 4 ili 5 (samo da nije crvena, bakrena i sl. u nazivu). Za 6-ice mi se čini da bi ti vjerojatno bile presvijetle.
Nemam pojma otkud dobih taj crveni odsjaj...
Mjesala mi je boja(sive,zelene itd kao da ubije crveni odsjaj),stavila mi je Keune 4 cini mi se.Ja bi se najradije sama pofarbala doma jer mi je pun neprofesionalnosti frizerki.I jos me posteno opali po dzepu.
Hvala ti
alyar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 10:03   #1540
molila bih nekoga tko se razumije u farbanje za odgovor..bojam se kod kuće već duže vrijeme u razne smeđe tonove..sad mi je kosa srednje do tamno smeđa, sa crvenkastim odsjajem. E sad, htjela bih pramenove na svoju novu kratku frizuru, doduše ne presvijetle, samo da me osvježe i stvore teksturu malo... i pošto nemam baš love za salonsku varijantu, kojim postotkom hidrogena da izvučem pramenove (kosa je suha, valovita, tanke vlasi, porozna). i pretpostavljam da ću trebati staviti preljev, jel će mi pramići izvući na žuto..pretpostavljam neki pepeljasti ton, ali ne znam bih li uzela svijetliju srebrnkastu plavu ili hladnu tamno blond. Kako preljevi uopće uhvate na pramenove i koliko ih treba držati na glavi. Savjet please
superego is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.