Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2014., 20:44   #421
Koristi li netko guhl ulje za kosu?
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 10:00   #422
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Baleino ulje više ne nalazim u dm-u, kao ni šampon i regenerator iz te linije Imam La Croa ulje ali nekako mi se čini jako rijetko i brzo se troši, vjerojatno ću onda uzeti Macadamiu
Ja sam jučer u svom DMu vidjela sve proizvode iz te crne linije pa ako imaš neki drugi dm u gradu škicni u njemu, očito nisu povučeni
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 10:58   #423
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer u svom DMu vidjela sve proizvode iz te crne linije pa ako imaš neki drugi dm u gradu škicni u njemu, očito nisu povučeni
Hvala ti baš sam to pitala na balea temi
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 13:28   #424
jel moguće da mi je ulje macadamije posvijetlilo kosu?
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 16:48   #425
jel koristi tko one kristale, ulje s kristalima ili kako vec se zove,zaboravila sam, ima ga u bipi,oko 60,70 kn je, talijanska marka.

zanima me jel ima silikona i kakvo je po pitanju zagladjivanja i sjaja?
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 12:35   #426
meni se najbolje za kosu pokazalo arganovo ulje!
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 17:32   #427
ja koristim sada baleino ulje za kosu i ono mi je super,prije njega sam imala orofluido i isto je bilo super samo je bilo gusce nego ovo baleino,mada u principu sam zadovoljna i jednim i drugim,samo sto je ovo orofluido dosta skuplje
__________________
Do it with passion or not at all
GlitteryGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 09:56   #428
Pozdrav cure,

prošle godine sam od 3-9 mj svaki tjedan 2 puta nanosila ulja prije pranja kose (nekad 4 sata, nekad cijelu noć jer mi ljeti nije hladno kad spavam s uljima na glavi ) i kosa nikad bolja - s tim da se farbam lorealovim bojama u plavo + imala sam ostatke blajha ( od sredine kose pa do vrhova). kosa došla skoro do guze, sjajila se, ljudi su me na cesti znali pitati što sam radila s kosom i sve svoje frendice navukla na ulja :klap: međutim, od 9-og mj jedva sam imala vremena oprati kosu (previše obveza najednom), obnovila sam zalihu ulja, ali do danas ih još nisam stigla upotrijebiti, a kosa mi je blaga katastrofa postala - dužina je tu, ali pod hitno se moram šišati, imam osjećaj da se stanjila (možda stres), izgleda jadno i mrtvo i sad ponovno krećem na režim njege, jedva čekam viditi prvi pomak, samo me brine pucanje vrhova nakon ljeta, možete mi preporučiti neki serum ili bilo što da spriječim opet istu situaciju nakon ljeta?
pierina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 10:47   #429
kakva ulja koristis?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 09:34   #430
Na tjeme bih stavljala ricinusovo ulje i ulje pšeničnih klica, na dužinu: kokosovo, arganovo, avokadovo, makadamijino ulje i nekad ulje ploda divlje ruže. Sve bih izmiješala i onda na cijelu dužinu kosu (od malo iznad uha pa do vrhova), a nakon sušenja kose samo makadamijno ulje (od primavere, a sva ostala ulja su od kemiga i super sam bila zadovoljna njima). Sad više nisam sigurna da sve radim isto ili ubacim neke promjene jer sam čitala na nekim forumima da sama ulja nisu dobra za čestu upotrebu na kosi
pierina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 14:14   #431
Ima li netko Loreal extraordiray ulje za kosu? Kakvo je?
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 10:27   #432
Koji leave-in proizvod za vrhove kose biste mi preporucili? Ne za kamufliranje ispucalih vrhova nego za sprijecavanje nastanka istih .

Ako znate za koji kvalitetan profesionalni( ne drogerijski, ne djeluju na mojoj kosi ) proizvod , please ,napisite - thanks
__________________
Loud & proud!

Valkyrie power!
Nemesea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 12:35   #433
Pozdrav!
Trebala bih pomoć

Zanima me da li se mogu miješati ulje noćurka i ulje ricinusa (1:1) i stavljati na tjeme?

Naime, ja ova dva ulja inače koristim odvojeno - ricinus za brži rast kose i noćurak jer mi se s vremena na vrijeme javlja seboreični dermatitis koji mi to ulje dosta smiruje. I s oba ulja i reakcijom svoje kože na njih sam jako zadovoljna.
No, s obzirom da mi je to puno posla i prtljancije stavljati ta dva ulja odvojeno, zanima me mogu li ih pomiješati pa da, ajmo reći, ubijem dvije muhe jednim udarcem?

Kužim da netko miješa svakakva ulja na svoju ruku, no pročitala sam negdje da ipak ne idu sva ulja u svim kombinacijama Nigdje ne mogu pronaći da je netko miješao ova dva ulja... S obzirom da su oba ulja dosta jaka učinkom, zanima me mogu li nesmetano djelovati u paketu

Hvala puno na ikakvoj pomoći!
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 12:45   #434
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Trebala bih pomoć

Zanima me da li se mogu miješati ulje noćurka i ulje ricinusa (1:1) i stavljati na tjeme?

Naime, ja ova dva ulja inače koristim odvojeno - ricinus za brži rast kose i noćurak jer mi se s vremena na vrijeme javlja seboreični dermatitis koji mi to ulje dosta smiruje. I s oba ulja i reakcijom svoje kože na njih sam jako zadovoljna.
No, s obzirom da mi je to puno posla i prtljancije stavljati ta dva ulja odvojeno, zanima me mogu li ih pomiješati pa da, ajmo reći, ubijem dvije muhe jednim udarcem?

Kužim da netko miješa svakakva ulja na svoju ruku, no pročitala sam negdje da ipak ne idu sva ulja u svim kombinacijama Nigdje ne mogu pronaći da je netko miješao ova dva ulja... S obzirom da su oba ulja dosta jaka učinkom, zanima me mogu li nesmetano djelovati u paketu

Hvala puno na ikakvoj pomoći!
Možeš bez problema, savjetovala bi ti ipak da dodaš ekstradjevičansko maslinovo kao bazno, ako ti je prioritetan rast i zdravlje tjemena a noćurak dodaješ isključivo za smirenje tjemena (makar iz mog iskustva i sam ricinus fantastično obavlja posao) idealan omjer bi bio noćurak 20% maslinovo 20 % ricinus 60 %.
Mala kopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 13:08   #435
Quote:
Mala kopriva kaže: Pogledaj post
Možeš bez problema, savjetovala bi ti ipak da dodaš ekstradjevičansko maslinovo kao bazno, ako ti je prioritetan rast i zdravlje tjemena a noćurak dodaješ isključivo za smirenje tjemena (makar iz mog iskustva i sam ricinus fantastično obavlja posao) idealan omjer bi bio noćurak 20% maslinovo 20 % ricinus 60 %.

Super, probat ću ubaciti onda i maslinovo.
Hvala ti puno!
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 13:16   #436
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Super, probat ću ubaciti onda i maslinovo.
Hvala ti puno!
Ništa, sretno s mackanjem
Mala kopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 22:48   #437
Quote:
Nemesea kaže: Pogledaj post
Koji leave-in proizvod za vrhove kose biste mi preporucili? Ne za kamufliranje ispucalih vrhova nego za sprijecavanje nastanka istih .

Ako znate za koji kvalitetan profesionalni( ne drogerijski, ne djeluju na mojoj kosi ) proizvod , please ,napisite - thanks

BC Rescue leave in krema odlicna. Macadamia leave in krema je dotsa hvaljena, nisam probala. Amika ulje, Macadamia ulje, Balea Oil Repair...
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 10:16   #438
Kvalitetni proizvodi sa arganovim uljem pogledajte na
www.emibo.com.hr
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 18:57   #439
cure, počeh koristiti kokosovo ulje. konkretno, kemigovo, ekstra djevičansko (hladno prešano). no, caka je kaj ja tih 100 g. potrošim u svega tri nanošenja, a košta 40-50 kn. so, dugoročno je to poprilična investicija za ovu dugu i žednu grivu.
ergo, htjedoh pitat koje kokosovo ulje vi koristite, a da se pokazalo dobrim i iole dugotrajnijim rješenjem od ovog mog.
tenks unaprijed
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 21:25   #440
isuse, ja svoje imam pola godine
pa probaj ono iz mullera ili dma jeftinije je
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.