Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2008., 09:33   #41
Zamišljam "frajera" koji na forumu hvali svoje slobodne aktivnosti,a kojem je nick Đeki Ćen. Uh,sva sam se naježila!
Sinko,jel ti znaju starci šta švrljaš po internetu?
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 09:33   #42
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre. Jer muskarac ili zena koji se upustaju u vanbracne odnose i nisu nista drugo nego otpad.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 10:13   #43
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre. Jer muskarac ili zena koji se upustaju u vanbracne odnose i nisu nista drugo nego otpad.


sex sa strane je gušt (na stranu moraliziranje) onom tko ga ima,
zar bi neko to radio s namjerom da se zasmrdi

(šta su jadni klošari tebi skrivili smeta ti šta nemaju za hranu )
__________________
"…ona vjeruje da će od tog trenutka njene slabosti biti dražesne, a njene vrline skrivene."
bianca1i is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:21   #44
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
To dovoljno govori o toj ženi.Stvarno njezin muž ispada papak a da toga nije ni svjestan, jer liže picu nakon što se neki idiot prije sat-dva dobro istresao na njegovoj ženi.Tim više jer on svoju ženu vjerojatno voli...

fuj
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:24   #45
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
zena te izjebe i da ti nogu u guzicu a ti se jos hvalis necim..ko je tu iskoristen..ti naravno..pa kaj mislis da nju boli k..za tebe..ko zna kakav dogovor imaju ona i muz..eh..al si naivan..LOL
Zanimljiva retorika
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:38   #46
Quote:
bianca1i kaže: Pogledaj post


sex sa strane je gušt (na stranu moraliziranje) onom tko ga ima,
zar bi neko to radio s namjerom da se zasmrdi

(šta su jadni klošari tebi skrivili smeta ti šta nemaju za hranu )
moglo bi se svatiti dvojako...
možda takvi ljudi nemaju dovoljno hrane u braku, pa je traže izvan....
po meni vulgarno od mladca koji se hvali što je pojebao udanu ženu, strašna stvar , kolko poštenih i moralnih Hrvata se jebe sa strane, svaki drugi, navodno...ali imaju pametne jebače...
no jadno je i glupo od udane kaj se jebe sa takvim idiotom koji se hvali....

No, da li sam protiv preljuba i preljubništva, jesam, protiv ljubavništva isto, samo kao starija i iskusnija nikad ne optužujem i ne bacam kamen, jer čudni su puti naši... nikad ne znamo u kakav drek se možemo uvaliti, pa da sama sebi još jezik poserem, ne, ne, ne....

i još nešto, nekad sam fizički čin sexa, ovdje govorim o sexu, a ne o vođenju ljubavi, može biti manja prevara od emocija i misli o nekom drugom svakodnevno...jebačina može biti samo trošenje i izbacivanje energije,
emotivno svakodnevno razmišljanje o drugoj osobi uključivši patnju, suze, neizvršavanje svojih obaveza, to je propast braka i ljubavi...
__________________
.

Zadnje uređivanje lana10 : 17.05.2008. at 13:51.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 13:13   #47
Jadno je to sto ti zapravo nisi dosao postaviti pitanje, nego da se pohvalis.

Jebes nesto sto netko drugi jebe?
Unborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 13:36   #48
Kako ti znaš da si PRVI lizao tu picu i PRVI ju napunio, haaa? ...

Možda ta tvoja udana ima još konja za utrku, može biti da si ti umakao u tuđu spermu i da su ta usta dudlala još neke kite prije tvoje

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 14:38   #49
Mali, daj pliz,pliz, pliz reci nam što je bilo kad si pao s kreveta i probudio se?!
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 14:59   #50
Quote:
bianca1i kaže: Pogledaj post


sex sa strane je gušt (na stranu moraliziranje) onom tko ga ima,
zar bi neko to radio s namjerom da se zasmrdi

(šta su jadni klošari tebi skrivili smeta ti šta nemaju za hranu )
Nigde nisam napisala da su mi klosari nesto skrivili, odakle ti to?

A sto se tice gusta (i to bez moraliziranja), treba ljudima ili zenama koje to imaju kao gust, dobar stomak, jer se meni povraca kada pomislim da sam sa ozenjenim muskarcem i on sada ide svojoj zeni u krevet. To mogu samo osobe koje sebe ne cene bas ni malo. Ne vidim nikakav gust u tome da neko sam sebe posipa govnima.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 15:04   #51
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post

No, da li sam protiv preljuba i preljubništva, jesam, protiv ljubavništva isto, samo kao starija i iskusnija nikad ne optužujem i ne bacam kamen, jer čudni su puti naši... nikad ne znamo u kakav drek se možemo uvaliti, pa da sama sebi još jezik poserem, ne, ne, ne....

i još nešto, nekad sam fizički čin sexa, ovdje govorim o sexu, a ne o vođenju ljubavi, može biti manja prevara od emocija i misli o nekom drugom svakodnevno...jebačina može biti samo trošenje i izbacivanje energije,
emotivno svakodnevno razmišljanje o drugoj osobi uključivši patnju, suze, neizvršavanje svojih obaveza, to je propast braka i ljubavi...
E, vidis, ja ZNAM da se meni nikada ne moze desiti da prevarim osobu koju volim. Kako to ti mislis, da volis nekoga i eto, desi ti se pa ga prevaris? To nije moguce, takve stvari se ne desavaju, one se smisljeno urade. Sada, sto veoma mali procenat tih osoba zna da ponese odgovornost za to sto je uradio/la, to je druga prica.

Telesni seksualni dodir i je isto sto i dodir misli. To ne moze da se odvoji i da se kaze, jedno je gore, a drugo manje gore. To je izmisljotina kurvi i kurvara.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 15:37   #52
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
E, vidis, ja ZNAM da se meni nikada ne moze desiti da prevarim osobu koju volim. Kako to ti mislis, da volis nekoga i eto, desi ti se pa ga prevaris? To nije moguce, takve stvari se ne desavaju, one se smisljeno urade. Sada, sto veoma mali procenat tih osoba zna da ponese odgovornost za to sto je uradio/la, to je druga prica.

Telesni seksualni dodir i je isto sto i dodir misli. To ne moze da se odvoji i da se kaze, jedno je gore, a drugo manje gore. To je izmisljotina kurvi i kurvara.
Pusti snovi.. Treba prilika i malo hrabrosti..
"Oprosti, ne znam ssto mi je bilo, necce se ponovit.."..
Supruzznici varaju jedni druge kad u braku ne dobiju ono ssto im treba. Bilo ljubavi, bilo sexa.. Ako ne mozzess zadovoljit svojega partnera/partnerku budi fer pa makar ne zamjeri.
Sve statistike pokazuju da je nevjernost normalna pojava, a ljudi to ne ccine iz dosade vecc potrebe.
Onaj koga impresionira fakat da mu je novi partner/partnerka u braku ima problem s vlastitijem identitetom...
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 16:17   #53
Quote:
Armadillo kaže: Pogledaj post
Pusti snovi.. Treba prilika i malo hrabrosti..
"Oprosti, ne znam ssto mi je bilo, necce se ponovit.."..
Supruzznici varaju jedni druge kad u braku ne dobiju ono ssto im treba. Bilo ljubavi, bilo sexa.. Ako ne mozzess zadovoljit svojega partnera/partnerku budi fer pa makar ne zamjeri.
Sve statistike pokazuju da je nevjernost normalna pojava, a ljudi to ne ccine iz dosade vecc potrebe.
Onaj koga impresionira fakat da mu je novi partner/partnerka u braku ima problem s vlastitijem identitetom...
Nema sanse, ja NIKADA nisam prevarila partnera, a kamoli da cu ovoga koga toliko volim. Prilika se uvek ima, ali zato ljudi OBICNO imaju mozga da odluce hoce li ili nece li prevariti partnera. To nije kao kada se sapletes, pa ti se desi slucajno, prevara je cin koji se radi NAMERNO i sa PREDUMISLJAJEM. Normalnoj osobi to ne moze da se desi, desi se samo neuracunljivim debilima.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 16:29   #54
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?

a moj đeki cen kako ti prozirno izmisljas lovacke price
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 17:42   #55
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post


... I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
A šta ti misliš. Ako se ikad oženiš hoćeš li moći ući u kuću kroz vrata ili će ti smetati rogovi Pazi da i ti ne budeš među jadnicima
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 17:56   #56
Quote:
dejo77 kaže: Pogledaj post
A šta ti misliš. Ako se ikad oženiš hoćeš li moći ući u kuću kroz vrata ili će ti smetati rogovi Pazi da i ti ne budeš među jadnicima


_Candy Candy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 18:10   #57
Ja bi jednu udanu!
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 18:15   #58
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
maaaaaaaaaajstoreeeee......jebenica....puna podrška...
randall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:41   #59
Quote:
randall kaže: Pogledaj post
maaaaaaaaaajstoreeeee......jebenica....puna podrška...
Ma šta god neko prosere, uvijek, ali uvijek se neko nađe


Nikako da se složimo na LJESu oko ičega
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 21:09   #60
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nema sanse, ja NIKADA nisam prevarila partnera, a kamoli da cu ovoga koga toliko volim. Prilika se uvek ima, ali zato ljudi OBICNO imaju mozga da odluce hoce li ili nece li prevariti partnera. To nije kao kada se sapletes, pa ti se desi slucajno, prevara je cin koji se radi NAMERNO i sa PREDUMISLJAJEM. Normalnoj osobi to ne moze da se desi, desi se samo neuracunljivim debilima.

I ja to još uvik govorin,i govorila san,ali nikad ne znaš u kakvoj situaciji ćeš se nać,i šta ti se sve može u životu dogodit...NIKAD NE RECI NIKAD....
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger