Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2009., 15:59   #21
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
WTF?!

Momak, naj se uzrujavati, ljui se tako da uživaš u tome pa nemreš fulati
dobro, možda je do mene

to su bili IN savjeti teen-a i Ok!-a, bar prije 10 godina...

nisam se informirala dugo vremena jer sam se naučila ljubiti
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 20.07.2009., 16:56   #22
Quote:
Arnissa kaže: Pogledaj post
Obrati se našoj dežurnoj djevici, ona je 100% djevica ti se nisi još ni poljubio, a ona je inače dobra duša pa te bu naučila.

Znam, zločesta sam, ali kad eto, takva sam.

Ozbiljno, nema ti tu nikakvog priručnika za ljubljenje, najvažnije je da se opustiš, lagano joj dodirneš usne, usta ne razjapiti kao u raljama 1 2 i 3, nego onako držati ih poulotvorenima i lagano se igrati s njezinim jezikom, ne probati ga isisati iz njezinih usna (to ćete kasnije). A ako ona preuzme incijativu samo se opusti i uživaj.
E sad, moš se ti sprdat, ali mi imamo dežurnu djevicu - Susannu!

On topic: Nema ti tu neke filozofije, znat ćeš šta treba kad dođe trenutak!
bibaa_rulz is offline  
Old 20.07.2009., 17:40   #23
ne treba ti fakultetska diploma. savjet: približi se curi, al mora ti se jako sviđati, i samo se nasloni usnama i past će 1. kiss
ZZARA@ is offline  
Old 20.07.2009., 17:48   #24
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
da nisi možda gay?
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 20.07.2009., 18:12   #25
Ima odredjena dobna granica do kada se uci ljubiti. Ona pocinje od 15 (kod nekoga i 14) godina, a zavrsava sa 18 ili 19. Sve zavisi od razvoja. Eh, u tom periodu, mozak salje signale da zeli da osoba koja nosi taj mozak, jel, nauci se ljubiti. Zatim ta osoba nadje drugu odgovarajucu osobu, sa kojom ce se nauciti ljubiti, i nauci se ljubit. Ako odredjena osoba u tom periodu se nije naucila ljubiti, onda kasnije, kada se predje ta granica od 18 ili 19 godina, mozak jednostavno nije u stanju da prihvati cnjenicu da ta osoba koja nosi taj mozak se jos nije poljubila, i zakasnjele pokusaje ne prima. Tada mozak izbacuje error koji glasi "Luzer, luzer, luzer", i pravi onaj dosadni, gnjavatorski widnows error sound.
Primi moje saucesce.
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 20.07.2009., 19:23   #26
Quote:
Deborah kaže: Pogledaj post
Ima odredjena dobna granica do kada se uci ljubiti. Ona pocinje od 15 (kod nekoga i 14) godina, a zavrsava sa 18 ili 19. Sve zavisi od razvoja. Eh, u tom periodu, mozak salje signale da zeli da osoba koja nosi taj mozak, jel, nauci se ljubiti. Zatim ta osoba nadje drugu odgovarajucu osobu, sa kojom ce se nauciti ljubiti, i nauci se ljubit. Ako odredjena osoba u tom periodu se nije naucila ljubiti, onda kasnije, kada se predje ta granica od 18 ili 19 godina, mozak jednostavno nije u stanju da prihvati cnjenicu da ta osoba koja nosi taj mozak se jos nije poljubila, i zakasnjele pokusaje ne prima. Tada mozak izbacuje error koji glasi "Luzer, luzer, luzer", i pravi onaj dosadni, gnjavatorski widnows error sound.
Primi moje saucesce.
istina...i zato nije dobro nekoga u takvoj situaciji zajebavati jer se stvar samo sve više pogoršava...
freeze is offline  
Old 20.07.2009., 19:28   #27
poljubis je tako da spojite usne i tako nekih 3-4 minute, onda gurnes jezik, al samo lagasno da ne ispadne da si neki nasilni neromanticni baja,

onda nakon par minuta tako ide jezik, i vrtis ga u obliku slova 8 malo pa u znaku beskonacnosti malo i tako naizmjence.......puno sline jel zene to vole, senzualno je i puteno....
Vrag nosi pradu is offline  
Old 20.07.2009., 22:55   #28
Hvala na savjetima, neki su stvarno dobri i ohrabrujući neki su mi i nasmijali.

Znao sam da će netko pitati, ali gay nisam sigurno, okrećem se ja za ženskama, ali eto, bilo mi se lijeno truditi da osvojim neku,, sve do nekog vremena, sad sam se spreman potruditi.

A šta kažete da zbarim u gradu neku koja je pijana, možda bi mi bilo lakše? Znam da grozno zvuči, al imam puno frendov koji samo čekaju da zbare nešt tako za jednu večer!

Al dobro je ako ste u pravu da ću se snaći!
Heh, baš to sve lijepo zvuči, jedva čekam da naučim!
runjača is offline  
Old 20.07.2009., 22:58   #29
Gurneš joj jezik u usta,ne do grla i onda samo kružiš ko da se oblizuješ poslije dobre klope.Ima priča sa graškom u čaši vode za vježbu.
sexy_ciccolina is offline  
Old 20.07.2009., 22:59   #30
Quote:
Deborah kaže: Pogledaj post
Ima odredjena dobna granica do kada se uci ljubiti. Ona pocinje od 15 (kod nekoga i 14) godina, a zavrsava sa 18 ili 19. Sve zavisi od razvoja. Eh, u tom periodu, mozak salje signale da zeli da osoba koja nosi taj mozak, jel, nauci se ljubiti. Zatim ta osoba nadje drugu odgovarajucu osobu, sa kojom ce se nauciti ljubiti, i nauci se ljubit. Ako odredjena osoba u tom periodu se nije naucila ljubiti, onda kasnije, kada se predje ta granica od 18 ili 19 godina, mozak jednostavno nije u stanju da prihvati cnjenicu da ta osoba koja nosi taj mozak se jos nije poljubila, i zakasnjele pokusaje ne prima. Tada mozak izbacuje error koji glasi "Luzer, luzer, luzer", i pravi onaj dosadni, gnjavatorski widnows error sound.
Primi moje saucesce.
Ma vjerojatno si upravu, al šta sad, možda neću odmah uspjeti, al se moram se potruditi, nedam se ja tak lako
runjača is offline  
Old 20.07.2009., 23:02   #31
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
Ma vjerojatno si upravu, al šta sad, možda neću odmah uspjeti, al se moram se potruditi, nedam se ja tak lako
Ma samo ti probaj, ništa ti neće biti
kuroishijin is offline  
Old 20.07.2009., 23:18   #32
MA kakvo ljubljenje, samo žeganje. Ti jaro odmah pređi na bitnije stvari, tko pita za ljubljenje.
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 20.07.2009., 23:22   #33
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
Ma vjerojatno si upravu, al šta sad, možda neću odmah uspjeti, al se moram se potruditi, nedam se ja tak lako
Prosto kao pasulj. Cim je vidis, odma je spazis, i to je to.
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 20.07.2009., 23:27   #34
Pa... kao prvo, nemoj joj oblizat pol face...
Malo se nagni u stranu...
I nemoj ju ugušit guranjem jezika do grla ili predugim ljubljenjem... Također zaboravi dugo mlatarenje jezikom.

Sve ostalo smiješ raditi.

Inače, tema je
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Old 21.07.2009., 10:33   #35
Quote:
Maza_ kaže: Pogledaj post
Pa... kao prvo, nemoj joj oblizat pol face...
Malo se nagni u stranu...
I nemoj ju ugušit guranjem jezika do grla ili predugim ljubljenjem... Također zaboravi dugo mlatarenje jezikom.

Sve ostalo smiješ raditi.

Inače, tema je
Maza ti je dala dobre savjete da ne bi ispao baš totalni Kreten.
Sve je ostalo dopušteno. Opusti se, osjeti nagon i uživaj. Tijelo će ti samo progovoriti. Ljubljenje je predivno i ogromni korak do sexa.ž

Fora je započeti onak tanko ljubiti rubovima usana, tek tolko da je golicaš, škakljaš, nemoj odmah navaliti ko sivonja. Pa joj laganini grickaš usne usnama, hvataš i loviš njen jezičak, pa ona tvoj, pa usisavaš njene usne i jezik i ona tebi, pa sve jače i jače.......istovremeno je maziš rukama po cijelom tijelu gdje osjetiš da ti se svidi momentu.
Silovito ljubljenje iliti žvaljenje je možda najstrastvenije i najdivljije i u njemu ne razmišljaš nego se treseš od uzbuđenje i strasti.
Mellanthero is offline  
Old 21.07.2009., 12:15   #36
Quote:
bibaa_rulz kaže: Pogledaj post
E sad, moš se ti sprdat, ali mi imamo dežurnu djevicu - Susannu!

On topic: Nema ti tu neke filozofije, znat ćeš šta treba kad dođe trenutak!
Pa na nju sam i mislila, njih dvoje su mi nekako savršeni par, ona zločesta djevica on stvarno djevac pa eto, uskoro će
__________________
Ležimo na travi a sunce nas prži Ona me čvrsto za majicu drži
I kaže mi dragi,jako mi je stalo Da me bar jednom uznemiriš malo
Arnissa is offline  
Old 21.07.2009., 12:51   #37
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Jbg,rekla bih ti da vježbaš sa frendićima,ali to je ipak nekako prirodnije za nas cure .
gdje živiš da doselim, navučem periku i idemo vježbati ?


čekam te u restoranu iza ugla
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
black_dragon is offline  
Old 21.07.2009., 12:54   #38
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Jbg,rekla bih ti da vježbaš sa frendićima,ali to je ipak nekako prirodnije za nas cure .
Molim te da kad ovo vjezbas sa frendicama da zoves

A ince, da zbilja je dobro pustit curu da sve radi jer svako voli nes drugo pa ti samo nju pratis a ona misli, u jbt kak je ovaj dobar, radi bas sto bi htjela.
kokos bijeli is offline  
Old 22.07.2009., 13:10   #39
Cool

Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam

Pa ak žvališ flašu već 7 god. onda ti to neće bit strano..... slično ti je ko' s flašom samo malo više otvaraj usta i ne cuclaj....

I budi nježan.... opusti usne
__________________
Ružan, tužan i do Boga dužan.... traži ženu suprotnih osobina :)
VenoM984 is offline  
Old 22.07.2009., 13:12   #40
Quote:
Virulent87 kaže: Pogledaj post
Uff šta će tek bit kad budeš trebo skinit grudnjak curi...
Ako nije do 22...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger