Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2012., 12:49   #1001
Quote:
kleoQt kaže: Pogledaj post
True.
eto,još jedan primjer takve,kolko znam i radi i studira duplo i ima modni blog,daj bože da mi se dijete ugleda na takvu,kaj ne

Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
nije ih nitko nazvao kretenkama, pože sad i tebe, otišla si stvarno u krajnost .
ma znam da nije,samo se priča o njima kao lošim uzorima,a nekako mislim da su one još i dosta dobri uzori,pa bolje da klinke imaju i njih na izbor,osim hrpetine starleta

Quote:
koji je prvi dojam koji dobiješ kad otvoriš nečiji prsnl stajl (vateva) blog tipa blond salate? moj je točno ovaj - zgodna cura se naslikava u tristo poza, dobija džabe dizajnersku robu, putuje po svijetu, dobija poslove zbog svjecki popularnog bloga i sl.
i moj dojam je takav,i kaj tu ima loše?

Quote:
i šta stvarno misliš da je nemoguće da neki curetak od 17 godina pomisli da i ona može biti blond salata i da joj je zato dovoljno da otvori blogče i da se naslikava i da će sigurno i nju netko zapaziti i dat joj posao samo zbog bloga.
naravno da može,al ne znači da mora odbaciti sve druge ambicije i to može vidjeti po blogericama...nisu djeca baš ni toliko glupa,barem ne sva,a ako i jesu zbog blogova sigurno nisu

Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
i bajdvej sigurna sam da su cure s popularnim blogovima dobile te poslove uglavnom samo zbog blogova i klikova na njih, a ne zbog toga šta su studentice ne znam ja čega i šta su nadarene za ne znam šta.
pa normalno da zbog blogova

Quote:
E_823 kaže: Pogledaj post
Ida :
I ovo o djeci masis podobro. Dijete ne razmislja kao ti. Nemoguce je polaziti od sebe i pricati o djeci. Dijete na tom blogu nece razmisljati o tome kakva je ta blogerica kao osoba, sta studira... Djeca razmisljaju jako selektivno i upijaju principe. Njima taj blog izgleda realan kao takav, i potpun: "prosjecna jedinka, koju razumiju sve sto pise- jer je tekst na nivou 12-ogodisnjaka, znaci mogu se identifikovati sa sadrzajem. I gle ta jedinka je svojim trudom u rekordnom roku dosla do bitnih poznanstava u svijetu mode i gle ona se malo potrudila i sad nosi skuplju odjecu, druzi se sa dizajnerima, nosi revije, a jos ne izgleda ni kao manekenka wooow"... Ako roditelj pokusa ukazati djetetu na markentiski konstrukt iza toga tj. na realnost, pokusa mu reci istinu, dijete mu naravno nece vjerovati, jer vise vjeruje necemu s' cim se moze identifikovati. (Sve je to logican slijed, jer i odrasli i djeca traze laksi, jednostavniji i brzi put, odnosno sav "zivi svijet" uopste)
ma gle,pa naravno da na neke može utjecati negativno,al pokušavam reći da nije problem u samom blogu nego u podlozi koju dijete ima,prvenstveno u obitelji....zašto ne djeluju takvi fenomeni negativno na svu djecu?kužiš?koja je razlika od djeteta koji će ići krivim putem zbog toga i onog koje neće?zaštoooo? jel misliš da je stvar u količini pregledavanja blogova? ako se već idemo baviti problemom povodljivosti onda treba krenuti od početka a to je obiteljski odgoj,dijete se najviše odgoji dok još nije pod utjecajem i uopće u kontaktu sa takvim stvarima...nekako mi takvo shvaćanje stvari djeluje kao prebacivanje odgovornosti,roditeljima je valjda najteže od svega na svijetu priznati da su failali,pa je onda sve i svašta krivo što im dijete ide krivim putem...eto,ima djece koja idu dobrim unatoč tome što su možda bili i više izlaganim lošem od ovih drugih,zanimljivo? nekako mislim da to nije zbog utjecaja medija
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 13:15   #1002
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post

....
ida, ti se sad malo praviš luda, ne?
ili se praviš da ne razumiješ moje postove ili ih zbilja ne razumiješ.

btw. ne znam zašto imaš toliku potrebu glumiti odvjetnicu fešnblogerskog svijeta, a posebno naših. nejde ti, pa nemoj više
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 13:20   #1003
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
ida, ti se sad malo praviš luda, ne?
ili se praviš da ne razumiješ moje postove ili ih zbilja ne razumiješ.

btw. ne znam zašto imaš toliku potrebu glumiti odvjetnicu fešnblogerskog svijeta, a posebno naših. nejde ti, pa nemoj više
raspravljamo...i to sasvim pristojno,mirno i argumentirano,ni naznaka svađi ili nečem sličnom
ako netko misli drugačije,gleda s drugog stajališta,pravi se lud?
nitko nije odvjetnik,zar je netko tužitelj?
eto,sad si pokvarila pristojnu raspravu...završila je glupošću
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 13:27   #1004
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post

i moj dojam je takav,i kaj tu ima loše?


naravno da može,al ne znači da mora odbaciti sve druge ambicije i to može vidjeti po blogericama...nisu djeca baš ni toliko glupa,barem ne sva,a ako i jesu zbog blogova sigurno nisu


pa normalno da zbog blogova


ma gle,pa naravno da na neke može utjecati negativno,al pokušavam reći da nije problem u samom blogu nego u podlozi koju dijete ima,prvenstveno u obitelji....zašto ne djeluju takvi fenomeni negativno na svu djecu?kužiš?koja je razlika od djeteta koji će ići krivim putem zbog toga i onog koje neće?zaštoooo? jel misliš da je stvar u količini pregledavanja blogova? ako se već idemo baviti problemom povodljivosti onda treba krenuti od početka a to je obiteljski odgoj,dijete se najviše odgoji dok još nije pod utjecajem i uopće u kontaktu sa takvim stvarima...nekako mi takvo shvaćanje stvari djeluje kao prebacivanje odgovornosti,roditeljima je valjda najteže od svega na svijetu priznati da su failali,pa je onda sve i svašta krivo što im dijete ide krivim putem...eto,ima djece koja idu dobrim unatoč tome što su možda bili i više izlaganim lošem od ovih drugih,zanimljivo? nekako mislim da to nije zbog utjecaja medija
Samo bi se dotakla ovoga za Blonde Salad, ja ne mislim da tu ima ista lose za blogerku-icu, al' mislim da je njen "blog" dio jednog fenomena, koji mozda nije dovoljno demistifikovan i treba ga rasclaniti i demistifikovati. A u svojoj prirodi mislilm da je taj fenomen destruktivan i neproduktivan.


Sto se tice djece, mislim da roditelju nisu nikakvi superheroji koji provode 24 sata sa djecom da bi mogli uopste imati toliki i takav uticaj na djecu o kojem ti pricas Djeca od 6/7 godine kada izlaze iz faze "da misle da su uzrok i posljedica svemu iz njihove okoline" su vjerovatno vec isla u vrtic, a u periodu poslije idu u skolu itd. te dnevne aktivnosti su im veliki dio dana 1/3, 1/2 valjda. Pa druzenje sa drugom djecom. itd. Mislim da je roditeljima jako tesko, danas teze nego ikad i treba im pomoc drustva Ja nisam roditelj i sada idem u offtopic ovim razlaganjima, al' mislim da je pripisati toliku ulogu roditeljima u odgoju i izricite odgovornost za "propast" djece je hm, nelogicna i nerealna.

Kad das npr. dijete od 4 godine u vrtic, na koga svi u toj dobi mogu imati oooogroman uticaj, jako je bitno ko je sa njim u tom vrticu, i ta iskustva mogu formirati dijete npr. vise nego roditelj u nekim segmentima. Nije stvar uvijek ni provedenog vremena sa dijetetom, nego tu ima milion faktora. Roditelj ne moze birati iskustva koja ce najvise formirati dijete. Moze se samo truditi. Zato mislim da trud poboljsanja drustva i "nezatvaranja" ociju bas uvijek ne bi trebao biti izuzetak nego pravilo.
E_823 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 13:27   #1005
zašto? ja sam stvarno stekla takav dojam iz tvojih postova, pogotovo iz onog gdje si išla redom nabrajati šta koja hrvatska blogerica studira. mislim da ti je to bilo zaista nepotrebno, jer nitko nije (baš) njih ni prozivao u ovoj priči.

a da također imam dojam da me namjerno ili nenamjerno ne razumiješ, bogami imam. epga.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 13:48   #1006
Quote:
E_823 kaže: Pogledaj post
Roditelj ne moze birati iskustva koja ce najvise formirati dijete. Moze se samo truditi. Zato mislim da trud poboljsanja drustva i "nezatvaranja" ociju bas uvijek ne bi trebao biti izuzetak nego pravilo.
S ovim tvojim se nikako ne mogu složiti i mislim da je netočno. [..a i nebitno jer je off]

OT: Mislim da nije objektivno uzimati Chiaru za primjer jer je ona od samog početka imala dobru podlogu da uspije, tj. znala je prave ljude. Nije baš sirota mala koja je uspjela preko bloga.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 13:52   #1007
Quote:
ChicChic kaže: Pogledaj post
Da li vi zelite reci da su nase najcitanije i najpopularnije blogerice bas takve ne zato sto imaju stil koji odskace od vecine, ne zato sto su im blogovi zanimljivi, sa zanimljivim textovima i dobrim fotkama, nego zato jer su prikupile velik broj citatelja reklamirajuci se po forumu, fejsu itd..pa su samim time pogodno tlo da reklamu za neke kuce, dizajnere, itd.?

pitam misljenje, nije nikakva provokacija ili slicno :-)

Ako je pitanje bilo upuceno i meni :

Mislim da je taj fenomen u Hrvatskoj jos u zacetku i zanimljivo mi je bas sad pisati o tome jer je svjeze. Ja iskreno ne bih izlazila iz ove opstosti fenomena o kojoj sam pisala i ulazila u pojedinacne analize blogova. Nemam problem ni sa tim, al' mi nije tako zanimljivo. Mislim da su to u Hrv. jos uvijek mjesavine vise fenomena od kojih je ovaj postao najzastupljeniji na tih nekolicini "blogova".

Kad je tvoj "blog" blog, a ne markentiski konstrukt, onda si to ti, neka manifestacija tebe, i tu ostaje jako malo prostora za "brzo modelovanje s vana", " brzo umetanje", "brze promijene", "preuzimanje", "brzo stvaranje slike sa pozadinskom sustinskom pricom o proizvodu", "depersonalizaciju kroz selektivnu personalizaciju" itd.


Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
ida, ti se sad malo praviš luda, ne?
ili se praviš da ne razumiješ moje postove ili ih zbilja ne razumiješ.

btw. ne znam zašto imaš toliku potrebu glumiti odvjetnicu fešnblogerskog svijeta, a posebno naših. nejde ti, pa nemoj više
Ida voli otvarati nove aspekte hehe. Super da postoji razlika u misljenju. Mada je nezahvalno pisati sa tako razlicitih aspekata: Ida sa tog aspekta licnih prica blogera-ica, ali je zanimljivo hhh mix svega necega, svako svoje haha
E_823 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:01   #1008
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
S ovim tvojim se nikako ne mogu složiti i mislim da je netočno. [..a i nebitno jer je off]

OT: Mislim da nije objektivno uzimati Chiaru za primjer jer je ona od samog početka imala dobru podlogu da uspije, tj. znala je prave ljude. Nije baš sirota mala koja je uspjela preko bloga.
morala sam odgovoriti: *mod. brisite*

Naglasak je bio na najvise. Naravno da roditelji mogu birati iskustva koja ce formirati dijete, ali nikad ne postoji sigurnost da ce bas ta iskustva u najvecoj mjeri formirati dijete (hoce ga formirati ali nikad se ne zna u kojoj kolicini), jer to je taj dodatni elemenat odgoja koji ja mislim zavisi od dijeteta.
E_823 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:03   #1009
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
...ako otvorim birc neću puštat glazbu koja meni paše,koju cijenim,koju smatram kvalitetnom, već onu koja će mi dovlačiti goste,stvarati profit...ne bi ja to prilagođavanje zamjerila nikom,dapače to bi samo pohvalila kao uspješnu borbu...
povukla si zanimljivu paralelu - imho, puno veća borba je zalagati se za nešto svoje što voliš i poštuješ te želiš podijeliti s drugima svoju strast (a donosi manje pare). kamo sreće da se to dvoje poklopi, a bome nekako ne vjerujem da je baš sad hrpa mladih djevojaka otkrila svoju zaljubljenost, u mahom!, domaće dizajnere. jedno je živjeti od nečega, a drugo raditi nešto što želiš iz nekih svojih pobuda - u ovom slučaju pisati blog. ne želim (ne mogu , ovo će možda čudno zvučati, ne mogu naći prikladnu riječ trenutno) vjerovati da je ijedna blogerica otvorila blog u nadi da će postati super popularna i bogata od toga.

Quote:
E_823 kaže: Pogledaj post
Ida :

Mi ovdje pricamo o fenomenu i njegovom mozebitnom uticaju na drustvo, a ti o pojedincima.
Nije bitno sta su i ko su neki pojedinci iza nekih blogova, vec sta su neki blogovi i dio kakvog su fenomena. "Drustvo spektakla" hehe
Radi se o vrhuncima razlika prezentovane price (koja postaje "realnost"-zahvaljujuci koristenju bitnih selektovanih karakteristika identita- u npr. medijskom okruzenju, samim tim i u svakome kome je jedino taj blog dodirna tacka sa blogerom) i pozadinskog stvarnog konstrukta, odnosno onog sto odrzava takav blog, a to nije "bloger" nego marketing.
krasno te je čitati, baš mi je drago da se povela ova rasprava.

Quote:
ChicChic kaže: Pogledaj post
Da li vi zelite reci da su nase najcitanije i najpopularnije blogerice bas takve ne zato sto imaju stil koji odskace od vecine, ne zato sto su im blogovi zanimljivi, sa zanimljivim textovima i dobrim fotkama, nego zato jer su prikupile velik broj citatelja reklamirajuci se po forumu, fejsu itd..pa su samim time pogodno tlo da reklamu za neke kuce, dizajnere, itd.?

pitam misljenje, nije nikakva provokacija ili slicno :-)
neke apsolutno jesu.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:09   #1010
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
e_823 ja bi tebi dala posao u svom časopisu samo na osnovu postova kojih si napisala ovdje.
very nice
'ebemu, honey, ja sam mislila da si ti računovođa

inače, zanimljiva vam je rasprava, ali ne znam zašto se ustručavate pisati o hrvatskim bloggericama naime, teško (nije nemoguće, ali je malo teže...) da će neku od njih zapaziti modna kuća Zegna (kao plavu salatu) ili će kao Jane (seaofchoes) biti pozvane na Chanel bal - ali u našim okvirima, ovaj tip 'sudjelovanja' kao što je objavljivanje reklame za XY online dućan na blogu (u zamjenu za nešto), pozivanje na revije, reklamiranje dizajnera u zamjenu za besplatne haljine, ili već štogod, je isto određeni 'uspjeh', uvjetno rečeno i u granicama te blogerske 'branše' - i treba ga promatrati kao takav u kontekstu u kojem ti blogovi postoje. meni je prvoj pričati o 'uspjehu' blogger(ic)a u tim kategorijama smiješno, ali da je to realno pokazala je prije par tjedana mislim fashion sienna, koja je to iznijela baš ovdje - da joj je drago što su neki bloggeri i bloggerice 'uspjeli', i da se to nada i drugima. svaki kontekst ima svoj 'uspjeh', i ma koliko to nama bilo odbojno, u zemlji u kojoj je i dalje jedna dimenzija uspjeha biti vitka, a druga dobro se udati, s tim se treba pomiriti i to analizirati kao fenomen.

eto, to je sve više se ne bum petljala
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:18   #1011
Ja stvarno ne znam što je loše u tome ako neki blogeri ili blogerice dobiju tu i tamo odjeću ili nešto slično na poklon? Tko god kaže da bi to odbio da mu se ponudi, laže.
________________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:20   #1012
urBana, post je izbrisan jer nema veze s temom, ali narafno ima drugih tema gdje ga možeš staviti opet ako želiš.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:20   #1013
super vam je ova diskusija, al fakat.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:34   #1014
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post

OT: Mislim da nije objektivno uzimati Chiaru za primjer jer je ona od samog početka imala dobru podlogu da uspije, tj. znala je prave ljude. Nije baš sirota mala koja je uspjela preko bloga.
zašto ne nju? nije mi bitna njezina "podloga", već sadržaj bloga. zadnji put kad sam joj kliknula na blog valjala se po krevetu u nekom pariškom hotelu :F
no, ako tebi više odgovara, možemo uzest za primjer rumi ili endi. koliko sam upućena ni njihovi blogovi ne odskaču nešto pretjerano od onog šta kjara radi.

Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
ne želim (ne mogu , ovo će možda čudno zvučati, ne mogu naći prikladnu riječ trenutno) vjerovati da je ijedna blogerica otvorila blog u nadi da će postati super popularna i bogata od toga.
a ja sam uvjerena da upravo sad netko otvara blog upravo s tim ciljem u glavi oukej, ne da bi nužno postala super popularna i bogata, kako si navela, ali barem da bude prepoznata i priznata u "selu svome"

xavi, biš i ti to radila u mom časopisu? ne guraj se, ne može preko veze .
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:38   #1015
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
zašto ne nju? nije mi bitna njezina "podloga", već sadržaj bloga. zadnji put kad sam joj kliknula na blog valjala se po krevetu u nekom pariškom hotelu :F
no, ako tebi više odgovara, možemo uzest za primjer rumi ili endi. koliko sam upućena ni njihovi blogovi ne odskaču nešto pretjerano od onog šta kjara radi.
Moj se komentar odnosio na mogućnost i brzinu uspjeha jedne blogerice preko bloga. Ovo je sad bio pleonazam... ali čisto sumnjam da je njoj trebalo toliko koliko Andy ili nekoj drugoj.

Ako ćemo vući paralelu s našim curama, ne možeš uspoređivati Isabelu s Ljupkom.

Ovo su sada banalni primjeri, ali brijem da nije jednako uložen trud.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:40   #1016
Quote:
FashionInTheAir kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne znam što je loše u tome ako neki blogeri ili blogerice dobiju tu i tamo odjeću ili nešto slično na poklon? Tko god kaže da bi to odbio da mu se ponudi, laže.
________________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
to je sve što si ti izvukla iz ove priče koja je tako dobro argumentirana u zadnje dvije stranice? daj molim te...
Niste svi vi koji imate blogove prozvani ovdje...dobro se zna tko su blogeri čiji blogovi su postali marketinčki materijal dizajnerima i kojekakvim kompanijama koje reklamiraju. Ne ulazim zašto to rade ali svakako su takvi blogovi izgubili na svojoj individualnosti ako je ona uopće postojala...
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:44   #1017
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
nije jednako uložen trud.
kad si se već dotakla toga. može li mi neka blogerica navesti kakav i koliki je to točno trud koji se ulaže u držanje prsnl fešn bloga?
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:44   #1018
ne znam dal cu vam uspjeti reci kaj mislim, nikad mi pismeno izrazavanje nije bilo jaca strana

Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
povukla si zanimljivu paralelu - imho, puno veća borba je zalagati se za nešto svoje što voliš i poštuješ te želiš podijeliti s drugima svoju strast (a donosi manje pare). kamo sreće da se to dvoje poklopi, a bome nekako ne vjerujem da je baš sad hrpa mladih djevojaka otkrila svoju zaljubljenost, u mahom!, domaće dizajnere. jedno je živjeti od nečega, a drugo raditi nešto što želiš iz nekih svojih pobuda - u ovom slučaju pisati blog. ne želim (ne mogu , ovo će možda čudno zvučati, ne mogu naći prikladnu riječ trenutno) vjerovati da je ijedna blogerica otvorila blog u nadi da će postati super popularna i bogata od toga.
slazem se s prvim dijelom posta. puno je teze ostati svoj i gurati taj film kroz sve aspekte zivota, biti promjena koju zelis vidjeti u svijetu, da se posluzim tom izrekom. puno je lakse i profitabilnije na kraju price, ukalupiti se i ponuditi ono sto vecina zeli vidjeti / slusati / citati. al u tom slucaju gubis pravo na jambranje zbog drustva u kojem zivimo, njegove zaglupljenosti i povrsnosti, jer i sama sudjelujes u tome.

s drugim dijelom posta se pak nemrem slozit. sigurna sam da je masa cura otvorila blog upravo iz nade da ce ih netko primjetiti i da ce ostvariti neku korist od toga. i sama sam razmisljala o tome (ohrabrena komentarima s kritika, naravno ) al na kraju bih uvijek dosla do zakljucka da trenutno ne mogu ponuditi neku razinu koja bi mene osobno zadovoljila.
mislim da nije tesko postat super popularan, samo trebas imati dobru socijalnu inteligenciju, jasan cilj i interes i nekog koga znas. a znat nekoga u zagrebu fakat nije tesko.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:49   #1019
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
kad si se već dotakla toga. može li mi neka blogerica navesti kakav je to točno trud koji se ulaže u držanje prsnl fešn bloga?
Nemam blog...

ALI...

Trud je ovisan o tome kakav je apetit u cijeloj priči.

Mislim da je većina njih u HR počela s Kritikama i da su onda došle tu gdje su sada. A gdje su sada? Po mom skromnom mišljenju, većina se pretvorila u hodajuće reklame. Znači, više nema onih sendvič-ljudi kao u devedesetima jer su sada samo promijenile svoje uniforme.

Iako većina njih počinje s tom nekom nevinom zaljubljenošću u modu, većini se apetiti mijenjaju i tu sada nastupa ova priča gdje smo sada.
Mislim da je razlika otvoriti blog jedne http://gingerblurbs.blogspot.com/ ili http://psycho-couture.blogspot.com/.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:54   #1020
s drugim dijelom posta se pak nemrem slozit. sigurna sam da je masa cura otvorila blog upravo iz nade da ce ih netko primjetiti i da ce ostvariti neku korist od toga. i sama sam razmisljala o tome (ohrabrena komentarima s kritika, naravno ) al na kraju bih uvijek dosla do zakljucka da trenutno ne mogu ponuditi neku razinu koja bi mene osobno zadovoljila.
mislim da nije tesko postat super popularan, samo trebas imati dobru socijalnu inteligenciju, jasan cilj i interes i nekog koga znas. a znat nekoga u zagrebu fakat nije tesko. [/QUOTE]

Slažem se i vjerujem da se napravi neko anonimo istraživanje da bi rezultati prevagnuli na stranu onih koji su otvorili blog iz razloga što se nadaju da im je to put do "slave" i uspjeha? Dok je manji broj onih koji to rade čisto iz nekog svog hobija;osobnog zadovoljstva i nije im krajnji cilj da dođu dizajnerskih komada,promotivnih proizvoda,da budu zastupljeni u medijima te prisutni na svim modnim događanjima.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.